Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

shadow

no to spoko tylko moim zdaniem nie powinno byc podzialu na miejscowego a najemnika kazdy po 14 zl dostac powinien i juz. W niektorych agencjach ochrony trzeba przynosic wszustko swoje np. czajnik,ogrzewanie.

Kwas

Z jednym z najemników gadałem to chwalił mi się że miesięcznie wyciągnął 5 koła!! To sobie pliczcie ile to jest od stycznia. 20 koła!! Z tym że oni mają w pip godzin. Bo np. na jednej jednostce robią 12 godzin, potem przyjeżdżają po nich i zabierają na inną na drugie 12. Ale spoko robota jest lekka a i skimnąć się można.

Kwas

Jeżeli chodzi o mnie to mam kilometr z kawałkiem do pracy. Pracuje w jednostce na Hallera. Spokój, cisza. Bierzesz broń idziesz swoje odpękasz i do domu. Nikt się nie czepia. Mam 8 zł na godzinę ale nie wydaje na dojazdy bo chodzę pieszo do pracy.

Kwas

Ja jestem miejscowy. Ale najemnicy sobie chwalą i hotele są ok. Teraz podobno mają im podnieść na 14 zł. Ale najlepiej zadzwońcie i się spytajcie.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Shadow

Witam Może ktoś napisać jaka jest stawka za godzine na JW w Grudziądzu? Hotele dla najemników są w miare ogarnięte czy trzeba czajnik ze sobą przywozić? Ogólnie jak się Wam pracuje Grudziądzu na Jednostkach Wojskowych?

Rychu

Tak jest dajmy na to w Niemczech.

Piter

Witam Jak płacą na JW w Grudziądzu? Przyjezdnym dają hotele? jak tam wogole jest w tej JW ktoś może przybliżyć jak sie pracuje w tej jednostce?

wtym

ja tam jestem za tym albo emerytura albo praca jedno powinni im zabierać

Kwas

Zapomniałem dodać. Miejscowym płacą 8 najemnikom z innych miast 12 plus hotele.

Piter
@Kwas

Kwas a jak chwalisz sobie prace w JW Grudziądz? Hotele są wporządku czy pożal sie boże?

Kwas

Potrzebują do City do Grudziądza na jednostki wojskowe kwalifikowanych z pozwoleniem na broń i bez. 8 zł na godzinę. Jak weszli od stycznia tak płacą na czas. Jest ok polecam. Sam tam pracuje i nie narzekam.

Magda

Witam wszystkich. Czytałam ostatnie opinie a dokładnie spór między "cyborgiem" i "emerytem". Panowie jak można się tak lżyć! Tu mam parę słów do Pana emeryta bo to on pierwszy zaczął ubliżać koledze. To że masz wykształcenie nie oznacza że możesz wszystkich którzy nie mają wykształcenia uważać za głupich!! Bo wielokrotnie ten niewyksztaucony może okazać się mądrzejszy. Liczy się mądrość życiowa a nie czy skończyłeś studia. Ja mam wyższe wykształcenie ale nikogo nie traktuje tak jak ty. Nie mówię że wszyscy ale większość mundurowych jakich znam (bo pracowałam kiedyś w wojsku) wyrużniali się arogancją i zarozumialstwem. I to ich słownictwo rodem z rynsztoka! I chodzi mi głównie o oficerów! Zero taktu, zero pokory. A wogóle dlaczego zarzucasz cyborgowi brak logicznego myślenia?! Ja uważam że dobrze to opisał. Nie chodziło mu o wszystkich dorabiających ale tylko o tych co naprawdę nie muszą dorabiać. Bo ja rozumiem taką sytuację że ktoś ma małą rentę albo emeryturę i mu nie starcza. Ale są i takie sytuacje jak opisywał cyborg że dorabiający ma dużą emeryturę a mimo to dorabia z nudów albo po to żeby pracującym na siebie dzieciom kupić samochód. Gdzie ludzie co mają tylko tą pracę muszę mieć to na przeżycie!! Ja jak studiowałam to sama na siebie pracowałam między innymi w ochronie. Nie wymuszałam na rodzicach żeby mi coś dawali! A po za tym są inne sposoby dorabiana np.chałupnictwo. I taki emeryt nikomu nie zabiera pracy.

Cyborg

Emerycie "Profesorze" jeszcze jedno. Mi nie chodziło o tych co mają niepełne emerytury i naprawdę mają mało. Pisałem przecież. Chodzi mi o tych co mają 3 tysiące i tak naprawdę nie muszą odrabiać. Naucz się czytać matowe.

Cyborg

Harcerzyku piszesz że masz takie wykształcenie a głąb z ciebie jakbyś ukończył szkołę specjalną bo nawet czytać nie umiesz Czy ja pisałem że żałuję że nie zostałem w wojsku zakuta pało! Nie mam takiego służalczego harakteru jak ty żeby włazić w tyłek i czapkować byle zerom przez parenaście lat. A ty i twoi kumple emeryci jak wam się nudzi to wędki i na ryby!!!

emeryt

Cyborgu-widać moje rady nie przynoszą skutku, bo z logiką u Ciebie na bakier. Sam sobie przeczysz-mogłem iść w kamasze ale nie poszedłem a teraz mam pretensje do całego świata. Czy aby wszyscy mundurowi mają takie emerytury, o których nasłuchałeś się być może od swoich równie rozwiniętych towarzyszy niedoli? Czy do Twojej pustej czachy dociera fakt, że wielu przeszło na emeryturę nie z własnej woli a ramach restrukturyzacji/jeżeli nie wiesz co to jest poszukaj/ i nie mają pełnej emerytury i jest ona o wiele niższa. Wielu ma na utrzymaniu rodziny, uczące się dzieci a nieraz tak bywa, że chorych członków rodziny. Często też tak bywa, że chcą być także w dalszym ciągu aktywni zawodowo a nie siedzieć z tyłkiem na piwsku. Przemyśl to i później sam. Co do mojego wykształcenia nie będę z Tobą dyskutował, bo starczyło by tego na cztery twoje pokolenia. A jeżeli twierdzisz, że łapę masz nietęgą to użyj jej w stosunku do Twojego pustego dzbana-pożytek będziesz miał bo przynajmniej usłyszysz jak brzmi dzwon Zygmunta. I być może się odwiesisz - metoda skuteczna!Czuwaj!!!

Cyborg

Emeryt jeszcze jedna wzmianka. Dałeś do zrozumienia że to głównie wy mundurowi zdajecie egzaminy na broń. Jak tak uważasz to chyba tobie się czacha przegrzała ośle i ty potrzebujesz wymiany oleju. Jak miałem egzaminy to widziałem jak zdawało kilku takich cwaniaczków jak ty. To był śmiech na sali!! Dziewczyny lepiej od was zdawały. Nie wiem czy ty byłeś wojskowy czy policjant ale ja byłem tylko 2 lata w wojsku i wiem więcej na temat broni niż nie jeden z was cieniasy! Albo piszesz capie że bez was firmy potraciłyby kontrakty. A co to wy jesteście. Właśnie to wy lenie najbardziej ściemniacie. Każdy z was odrazu pcha się na dowódcę żeby całą służbę nic nie robić tylko spać. Dawniej nie było was to były stawki 10 - 12 zł i umowy o pracę. A teraz przez was ta ochrona zeszła na psy!!

Cyborg

Emeryt to chyba raczej ja bym ciebie wgniótł w ziemię pierdzistołku! Chociaż mam juz swoje lata ale tyrałem prawie 13 lat na wagonach i na budowach także łapę mam twardą jak dechę i jak bym cię piznął w beret chłopaku to byś zapomniał jak się nazywasz wymięklaku! A teraz do rzeczy. Ja wam nie zazdroszczę też mogłem zostać na zawodowego bo chcieli. Ale za komuny było roboty w pip. A ja byłem młody i miałem dość oddawania honorów. Najbardziej mierzi mnie to że wy nie protestujecie!! Ile wam dadzą na tyle się godzicie ! A my co nie mamy nic musimy za takie (usunięte przez administratora) robić!! A po drugie jak ja bym miał 3 tysiące emerytury to by mi było wstyd pchać się ludziom w paradę co nie mają żadnych innych źródeł dochodu. Nie dziwię się takim co mają małe ręcinki i że sobie dorabjają ale wam się dziwię. Jak wam nie wstyd!! A ty jak byłeś w wojsku zakuta pało to trzeba było się uczyć i awansować albo lepiej dziobać to teraz byś miał lepszą emeryturę i nie musiałbyś zabierać roboty nam!! I jeszcze na koniec. Leszczu takich jak ty to ja się nie boję. I nie bał bym się z tobą stanąć oko w oko. I nie wypisuj takich głupot bo byś srał po gaciach jak byś mnie zobaczył!!

Cyborg

Powodem tego że są takie niskie stawki i nie odprowadzają za nas pełnego Zusu są dorabiający emeryci wojskowi i policjanci. Oni mają po 3 tysiące emerytury!! Zabierają nam naprawdę potrzebującym miejsca pracy!! Dopóki rząd czegoś z tym nie zrobi to to niewolnictwo się nigdy nie skończy!

Gorący

@alan W ochronie pracuje już kilkanaście lat. Pracowałem prawie wszędzie jako zwykły wyrobnik a także jako dowódca oprócz grup interwencyjnych i sklepów. Teraz pracuje w jednostce wojskowej i powiem tak. Jeżeli chodzi o specyfikę pracy najlepiej jest w jednostkach. Bierzesz giwere i nic cię nie obchodzi. Natomiast w przemysłówkach, obiektach sportowych, sądach, prokuraturach czy bankach naużerasz się z ludźmi i nieraz jest mnóstwo papierkowej roboty szczególnie w przemysłówkach. Jeżeli natomiast chodzi o terminy wypłacania wynagrodzeń a także składek to wojsko ma to gdzieś. Natomiast na innych placówkach zajmują się tym kontrahenci i to z reguły jest dopięte na ostatni guzik.

Pedro

No to niech tak dalej robią to zostaną całkiem bez ludzi. Teraz jeszcze na dniach najemnicy mają odejść i City pójdzie z torbami. Będzie nowy przetarg, wejdzie inna firma a City zapłaci karę!

Gorący

Jak jest tak jak piszesz to zmówie chłopaków i pierdolniemy im robotę od czerwca!! Mamy już papiery złożone w "gardenie" w Grudziądzu. Niedługo to rusza.

alan
@Gorący

@Gorący. Garden mają jakoś niedługo otworzyć. No nabór opór, bo 600 ludzi potrzebują. Pracuje w Ympelu. Koło roku, widziałem sporo. czas to zmienić. wybieram się do City Security, w zasadzie nie wiem czego się spodziewać. Opinie sa mieszane. Firma chce mnie przyjąć. Pytali tez o znajomych,którzy potrzebują pracy. Wspomniałem, ze kilkoro się znajdzie. Zostanę zatrudniony w s.a. Jak sie zorientowałem, Ty pracujesz w cs. Długo robisz w ochronie? Pracowałeś u kogoś innego niż city? Zbieram obiektywne opinie

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.