Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

loki

Fajnie,ze daja talony. to wiele znaczy. co tam zycie prywatne,swieta panstwowe,koscielne,niedziele. Najwazniejsze,ze mozna sie rozerwac.dla chetnych firma zakupi granaty,mozemy je sobie wsadzic. Ludzie pracuja tu za 1400 zl miesiecznie. Brawo. P.s. jak sie nazywa taki podobny do ogra operator z tej najwiekszej maszyny, smiech ma bezcenny.

Fiona
@loki

Jak ogr i bezcenny śmiech, pewno Shrek...

kosa
@loki

kosa

koba

zle mnie zrozumaiales,nigdy nie widzialem wiekszego wyzysku,mobbingu i prywaty jak w iNTROGRAFIE,pies jechal titanika. Jesli nic sie nie zmieni niech tonie,ja prace znajde,kazdy fachowiec znajdzie. Odwagi.

koba

Zdrastwój malcziki! My wsiech zapraszamy do naszej firmy,czy maja badania czy nie wsio ryba,czy smierdza czy pachna.. a tak na marginesie wsirus AH1N1 juz na Ukrainie wygasl?

Były

Jak tam co się dzieje? Faja dalej na blece? Co słychać ja jeszcze byłem na Rapackiego, firma jak firma studentem byłem i nie narzekałem:)

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

nina

Kochana,wez ten barszczyk,przyjmij pozycje i mozesz liczyc na swieta w Zakopanem,jak nowe-stare firmowe pary..

sss
@nina

w zeszlym roku tez kazdy sam przynosil.

święta

ten pomysł to żenada w ubiegłym roku jakoś produkcji nie zapraszali a w tym sobie przypomnieli że istniejemy.Jednym słowem zrobimy wam wigilię ale żarcie sobie przynieście po co ten cyrk ? żeby pokazać jak nas ,,cenicie'' zwykłych szaraczków nie musicie się wysilać ludzie którzy mają trochę oleju w głowie widzą jak jest

lider

a ja mam dylemat co robić .w piątek ma być wigilia we firmie na hali produkcyjnej. pracownicy mają przynieść jakieś potrawy wigilijne a zarząd serwuje barszczyk. Więc mówię mamusi o tym pomyśle a mama mówi do mnie że z tymi zarobkami co mam w tej firmie to mogę zanieść tylko barszczyk . I tu mam dylemat czy to nie będzie afront do zarzadu bo co jak się okaże że mój barszczyk bedzie smaczniejszy ? co robić ?

dobra rada

ta strona powinna zostać zablokowana przez administratora co by debile, frustraci zazdrośnicy, nieudacznicy nie mogli pociskać swoich farmazonów nakręcać afer i intryg które nikomu nie służą.Tacy wszyscy jesteście baz skazy kryształowi myślałby ktoś, może powinna zająć się pewnymi sprawami prokuratura rozpowszechnianiem danych osobowych zniesławianiem.

xxx

Yyyy pracowniku moze rozum cie uderzy ale moje malzenstwo sie rozpada a corka skrzywdzona bo ta odebrala ojca dziecku a mi meza.jest to osoba K.B

rom
@xxx

Karty brakow to nic innego jak mozliwosc zabierania kasy pracownikom w prawie legalny sposob, Wyobraz sobie,ze twoje zarobki to ok 4000zl ,z tego 1500 to tzw premia uzn,ktora w rzeczywistości jest akordem . Im wiecej wydrukujesz,tym wiecej zarobisz,ale jesli trafi sie kropka,skaza materialu,wymycie ,brak do nakladu z 10100 powodow nie dostaniesz tej premi. MALO TEGO firma kaze ci odpracowac np.kilkanascie tys zl bez wzgl na to czy zawiniles czy nie. albo to albo na bruk. A osoba,ktora opiniuje te obciazenia to szef produkcji P.K,(czytaj prywata i kumoterstwo),zapraszamy !!

na szczęście były
@rom

Hahahahhaaha mam ten sam socjal plus paczki świąteczne z talonami (o Luxmedzie nie wspominając)a także osobiste podziękowania od dyrekcji w firmie w której wykonuję "podrzędne" czynności w stosunku do "umysłowego" pracującego w firmie Intrograf Lublin. Pensja niższa to fakt, ale po pierwsze- mam spokojną głowę w pracy i nikt nie ma do mnie pretensji o wszystko, głównie bezpodstawnie jak w Intrografie. Postępując w ten sposób zarząd i kierownictwo chce zatuszować swoje niedociągnięcia bądź zaniedbywanie swoich obowiązków, po drugie- w nowej firmie sam ustalam sobie co i w jakiej kolejności mam zrobić i nikt się do tego nie wtrąca, po trzecie- swoje wątpliwości bądź uwagi konsultuję z kierownictwem które zawsze mnie wysłucha i w razie potrzeby służy radą, traktując mnie jak partnera w negocjacjach w przeciwieństwie do firmy Intrograf Lublin, gdzie stosuje się zasadę "każdy ponad każdym". Dialog pomiędzy Pracownikiem a Pracodawcą jest podstawą w odnoszeniu sukcesów. Zasada kija i marchewki ma krótkie nogi. Przykładów nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć 10 lat wstecz- bardzo wielu młodych ludzi wyjechało za granicę do pracy po wstąpieniu Polski do UE czego osobiście do końca nie pochwalam z różnych względów. Zmusiło ich do tego wiele czynników na temat których nie będę się tu rozpisywał. Chodzi mi o to, że teraz każdy ma możliwość zmiany pracy. Jeśli uważa, że stać go na więcej a jego zarobki w kraju są nieadekwatne do jego wykształcenia bądź wkładu własnego- wyjeżdża, bądź zmienia prace w Polsce w zależności od możliwości. Zakłady pracy takie jak Intrograf Lublin stosujące zasadę "pracuj pod presją czasu i mobbingu przy niskich zarobkach" nie mają racji bytu w nowoczesnej Europie. Na pewno takie firmy jak ta z Felina będą istniały jeszcze kilka lat na rynku ale czy przetrwają? Czy Mojżeszowi po raz kolejny uda się na czas rozstąpić wody Morza Czerwonego aby Król Dawid z Narodem Wybranym bez swojego państwa, po raz kolejny, (tym razem z Lubelskiej Strefy Ekonomicznej), mógł bezpiecznie wrócic na pustynię?

toja
@rom

A co to za bzdury? Ludzie pracują dla pieniędzy, trochę tez dla osobistego rozwoju i dobrej atmosfery, na pewno nie dla talonów świątecznych i zajęć sportowych. Wie ktoś ile można mniej więcej zarobić na stanowisku marketingowca i jak układa się współpraca z szefostwem i kolegami?

vvv
@toja

o jakiej atmosferze tutaj mówisz,o miłej? to takiej w tej firmie nie znajdziesz

kom

witam,pracuje na 7 kolor masz heidelberg w polnocnej czesci kraju,a moja narzeczona mieszka i uczy sie lublinie,chce zlozyc cv do intrograf lublin,prosze o SZCZERE OPINIE,bo to co czytam to NIE DO WIARY !!! CO TO KARTY BRAKOW ??

Wezcie się do pracy,te wpisy są żenujące.XXX o co ci chodzi bo widze tu jeden wielki bełkot , a całość na poziomie podstawówki

xxx

Witam-chce napisac ze pisalam do tej pory do tej osoby smsa z mojej i z komorki meza i okazuje ze nas zablokowala tzn nasz numer.Myslalam ze se wytlumaczymy nieporozumienie a ta osoba to niezla manipulatka wykorzystala niezle.Gratulacje. teraz apeluje do mezatek aby pilnowali mezow bo niejednego wywinie wokol palca. Praca super ale nie wiedzialam ze dochodzi do zdrady.Ta osoba rujnuje komus zycie wiedzac ze ma rodzine ale co tam woli przeleciiec i juz.taka prawda. pozdrawiam mezatki niech naprawde pilnuja mezow.

była prac

Dzisiaj jest 11.XI święto jakich wiele i mam dzień wolny od pracy.Cieszę się że odeszłam z tej firmy , zaryzykowałam i nie żałuję .Czytając powyższe posty nie jestem niczym zaskoczona .Nawet szefem .Pamiętam go jako mistrza,jak przychodził byle jak ubrany ,natomiast czepiał się pracowników że są ubrani nieregulaminowo

kom

Czy ktos wreszcie zrobi porzadek z tzw 'kartami brakow'? Przeciwz to niezgodne z prawem pracy i ludzkim rozsadkiem!!! obciazac pracownika 100% wartoscia gotowego wyrobu??? Ilu jeszcze FACHOWCÓW musi odejsc,zeby ktos przejrzal na oczy? To nie ulega przedawnieniu.a zlozyc pozew trwa chwile. co do prywatnych spraw na tym forum to panie K.serio myslales ze w takiej firmie cokolwiek sie ukryje? Dziewczyna piekna,ale warto bylo? Pozdrowienia z.... no tam gdzie panstwo ostatnio bawili..

nicki

mozna inicjaly meza ktory zdradza

miya

Dobrze ci serce podpowiada.. przykro mi..kawal drania..

dobra rada

Dam CI dobrą radę wejdz sobie na forum o zdradach a nie na forum o pracy i tam pociskaj swoje żałosne smutki ktoś musiałby być idiotą by myśleć że Jesteś skrzywdzoną żoną raczej frustratem lub frustratką pracujesz w tej firmie i chcesz komuś dopiec szukasz głupiego żeby Ci napisał imię i nazwisko? nikt w internecie anonimowy nie jest pamiętaj o tym żałosny intrygancie intrygantko sądząc ze sposobu klecenia zdań poziom inteligencji masz bardzo niski i pociskasz takie pierdy z octu

licho

czy ktos moze podac imie i nazwisko meza ktory dopuszca sie do zdrady od czasu rapackiego w intrografie kto nim jest?bylabym wdzieczna na moj nick licho moze ktos wie i zauwazyl jak maz podrywa kobiety lub spotykal sie blagam

zoneczka

ktos kiedys powie zonie p.k jak sie jej maz bawi z podwladnymi,i to nie z ta jedna. kobiety to czuja.. o kim tu mowa i czy moge wieddziec imie i nazwisko meza ktory do tego dopuszcza bylabym wdzieczna

hahaha

mały nikt cie tu nie chce, nie boj zaby

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin