Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

czesio

nie polecam pracy w intrografie nie ma szacunku dla pracowników , i nie ma podwyżek dla pracowników , nie wspomnę jak są traktowani pomocnicy maszynisty jeden dostaje premie za dyscypline pracy po trzech miesiącach a drugi pracuje 2 lata i nie ma tej premi gdzie ta sprawiedliwość ludzie

pr

Brawo jestes wyjatkowym fachowcem jezeli Ci nie przeszkadzaja takie buty to masz nogi twarde i wiesniackie i cieszysz sie nawet z butow.

xy

Jestes taka zadowolona bo chyba choziaz w klapkach i stringach.

ok.

Jestes zadowolona to po co tu piszesz jestes w ekstazie to sie upajaj w tym luksusie.

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
prac.

Jest ok,jestem zadowolona,a na co nam zmiany,znamy ich charaktery prezesów,mistrzów wiemy na co ich stać!!!!,co kto sobą reprezentuje???:-) :-) ,z nimi jest ok:-) :-) ,zawsze może być....??,nie lepiej!!!!

Masz racje,gdzie takie buty w drukarni,to raczej na budowe.Bylam w kilku drukarniach nawet w Warszawie i nigdzie nie widzialam takich butow a zwlaszcza u kobiet.To rzeczywiscie meka nie myslisz o pracy tylko o nogach,ktore bola jak cholera.

pp

kto chce tam pracowac musi wiedziec.Obuwiem torturuja pracownikow.Niech zarzad pochodzi w tych "butach" przez kilka dni.Ja mam juz zmiany zwyrodnieniowe.Szpiek nie zaloze do konca zycia.Gdzie jest PIP???

Hehehe, najgłośniej tu krzyczą ci co najmniej pracują, ci co zapierniczają nie mają czasu na pisanie głupot. Ale fakt, robota ciężka i nie prosta jak się wydaje.

wszyscy tylko narzekacie, a może by tak jeden z drugim chciał spróbować jak to jest pracować jako umysłowy, i trzymać to wszystko w garści? Jestem pewien że po miesiącu każdy z Was by sobie odpuścił i stwierdził jaki to jest ciężki kawałek chleba a nie taka łatwizna jak Wam się wydaje.

ziom

dopóki właściciel nie weźmie się z górę to nic z tego nie będzie

przyszłości nie widać w tej firmie i robi się coraz gorzej

już były

i co nie odezwiesz się kowalu bądź jego dupowłazie,nie macie honoru cioty w pedalskich ubrankach hahahahahhahahahahahaa....

już były

a że posiadam szybko informacje z intrografu to cię boli co nie? bo myślisz że wszystko wiesz i masz wszystko pod kontrolą a tu upssss :) za cieniutki jesteś szefunciu produkcji :)

już były

ja jestem obiektywny i piszę prawdę, myślę że bardzo wiele osób pracujących w tym kołchozie by to potwierdziło tylko teraz się boją nawet pierdnąć głośniej bo mogą polecieć z roboty

dupowlaz

Bo na tym polega anonimowość a co do tego co się dzieje w intrografie niedługo będzie w panoramie i tak się zakończa żądy Pana Piotrusia bo (usunięte przez administratora) się zna na opanowaniu i działaniu firmy a to co robi i jak to już dawno powinno być ukrucone a panu Lusni jak zależy na firmie niech lepiej poszuka innego wice do ten to się tylko na wierdol nadaje

@dupowlaz

jak masz jakiś problem to ty się ujawnij a ja się wtedy spotkam z tobą i porozmawiamy jak mężczyźni chociaż myślę że to ty jesteś Kowal bo cię strasznie zabolało to co napisałem cwaniaczku

już były

:firma: idzie na dno więc ludziska uważajcie na Kowala bo to ten szmaciarz zwalnia ludzi i ma decydujące zdanie co do tego. Dupowłazy oczywiście mogą czuć się pewnie przynajmniej na razie. Z tego co wiem przechodzicie na system 3 zmianowy czyli znowu kilka jak nie kilkanaście a nawet kilkadziesiąt osób pójdzie na bruk. Dostali kasę z unii ,zatrudnili kilkadziesiąt osób ( głównie emerytów) bo z tego mają kasę a i teraz muszą wyrównać stan. Dziadostwo itd. A jeżeli chodzi nawet o dział kadr to chyba mistrzostwo świata ile osób już się tam przewinęło, a obecna paniusia to już przechodzi sama siebie cwaniara ( chociaż ona wygadała się kto zwalnia ludzi ) nie wiem o co chodzi i komu na tym zależy ale wydaje mi się że rozpierdzielą tę " firmę" pozdrawiam już na szczęście były ...

misztala
@już były

Jakoś szybko posiadasz info na temat intrografu, dlaczego się nie przestawisz kim jesteś jeżeli już nie pracujesz ?.? Cwaniaczku.

aby firma w sile rosla trzeba wodza a nie osla.

ale jaja
@ja

No i przeinwestowane,maszyn wiele,operatorów doświadczonych brak,i dalej wysyłamy do kooperacji , gdzie tu logika,ekonomia,..........:-)

Żelek

Pozdro dla Wszytkich, ktorym zle i ktorym dobrze. Mnie tez tu nie rozpieszcz aja, ale co poradzic.

...

o proszę jakiś pierwszy dupowłaz się odezwał :)

@...

Tak Ci dobrze ze malo zarabiasz,to Ty wyjedz za granice Polski,bo nie kazdy moze.Nie wiem ile tu pracujesz ale nie doradzaj kto ma sie zwalniac.Chyba ciezko nie pracujesz ze te slowa przychodza Ci tak lekko.

były
@...

W jednym miałeś rację: "Żadna firma nie jest ideałem", ale Intrograf ma do tego ideału cholernie daleko, że o "Panu Piotrze" nie wspomnę. Trochę nie rozumiem tego ciągłego marudzenia, jak w tej firmie źle, bo jest w kraju kilka drukarni, które szukają ludzi i wystarczy zmienić robotę.

molo

Jeżeli macie jakiś problem w tej firmie to zwolnij się, znajdź sobie inną ,lepszą, a nie tylko krytykować umiecie . Żadna firma nie jest ideałem . Pan Piotr robi wszystko żeby było dobrze ,każdy na jego miejscu robił by to samo, On ma nacisk z góry i wykonuje polecenia wydane przez z nich,fakt że mało się zarabia ale gdzie teraz znaleźć firmę która ci więcej zapłaci?? Jedynie za terenem Polski.

kolo

Wrzucasz wszystkim, którzy piszą na tym forum od "czopków"? Czy akurat na mnie trafiło?

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin