Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

IceT

12 godzin o zgroza...a w miare jakis przyzwoity pieniadz jest zate 12? to taki tam standart te 12

@IceT

Pracujesz tak:jednego dnia od 6 godz. do 18 godz,a na drugi dzien od 18 -6 rano pozniejmasz dwa dni wolnego to znaczy jeden bo po nocy to nie zadne wolne ,i tak w kolo wojtek.Pobory to najprawdopodobnie 2000zl brutto plus akord +za dyscypline pracy 100zl.To jeszcze zalezy co bedziesz robil ,jak jestes drukarzem to moze lepiej zarobisz.Pozdrawiam

IceT

Czesc. Powiedzcie mi jaka pensję dają na początek w Intrografie? są tam nadgodziny?

@IceT

Tak sa nadgodziny bardzo gorace,w pocie czola i w pocie nog.Chcesz to przyjdz do fabryki marzen,gdzie brak tlenu,gdzie panuje smrod,i nie ma czym oddychac.Wchodzisz do szatni i jestes juz zmeczony ,pozniej na hale to podwujnie jestes zmeczony a po dwunastu godzinach to juz nie wiesz jak sie nazywasz.Gdzie ta klimatyzacja,gdzie te autobusy pod zaklad a mialo tak byc rozowo.W szatniach nie ma okien ani klimatyzacji smrod nie do wytrzymania.Ale to nie wazne abys mial beretke na glowie i fabryka marzen stoi otworem dla Ciebie.Do zobaczenia

Gg

Witam! Pojutrze mam rozmowę o prace na stanowisku proste prace introligatorskie. Widzę że nie zaciekawie tam jest a musiałbym dojeżdzac z Chełma (70 km) czy na prawde jest tam az tak zle ? Proszę o opinię . Pozdrawiam

@Gg

Jeśli masz nóż na gardle,albo szukasz tylko punktu zaczepienia w Lublinie to na kilka tygodni może być. I to tyle w temacie. 99,9% wypowiedzi na tym forum to prawda. Sam się przekonasz. Minimalna krajowa i zapomnij o weekendach. Powodzenia.

bobi.

Nie jestem starym pracownikiem, pracuje tu juz pare lat i naprawde jest coraz gorzej. Sam juz szukam innej pracy i z tego co rozmawiam z innymi pracownikami zwolnień jeszcze troche bedzie i tu chodzi oczywiście o operatorów. Faktycznie pieniądze powinny byc większe za taka prace proporcjonalnie do ilości godzin pracy. Słowa typu więcej pracujecie to więcej zarobicie to głupota. Nie o to chodzi. Chodzi głównie o warunki pracy. Karty braków? Przeciez nikt specjalnie nie psuje. Najlepszym sie trafi bubel. Chcesz wolne to znajdź kogoś kto przyjdzie za ciebie? Chore. Przyprowadź nowego pracownika to ci zapłacimy? Nie w ta stronę droga. Będą lepsze warunki pracy to i pracownicy będą sie pchali. A tak to przyjdzie pracownik, firma straci czas i pieniadze na szkolenie a potem traci wyszkolonego pracownika.

Kley
@bobi.

Zgadzam się w 100%,brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę warunków pracy. I ten mobbing... ludzie pracujący tu przez kilka lat sa psychicznymi wrakami. Niezrownowazony szef odbija się na reszcie ludzi. Mam dosyć.

@Kley

Rozliczenia kwartalne,a z nimi karty braków. Niezgodne z prawem pracy,prawem karnym,zwykła przyzwoitoscia,ale jakże dochodowe. Firma nie traci Ani grosza,płaci pracownik zdrowiem,czasem i swoimi ciężko zapracowanych pieniędzmi,które zwyczajnie sa kradzione. Nawet zaakceptowane prace przez tzw. szefa,kiedy okazuje się,że coś poszło nie tak zarzucanie sa na nas. Dosyć!!

A gdzie są związki!!!!!!.Szef związkòw zastępczyni!!!!!, co oni tak naprawde robią????? i tak naprawde po co są i kogo tak naprawde reprezentują?????/ Mamy związki czy nie mamy????, wiele spraw można rozwiązać !!!!!, są po to aby talony rozdać na święta!!- kogo tak naprawde reprezentują chyba nie załogę, system pracy ciągły- ????-pracujemy w policji ,straży,pogotowiu????,buty!!!!-po 12 godz pracy smròd/odòr przepoconych zmęczonych nòg!!!!/klima !!!!- działa nie działa???- wieczny problem!!!!! / ubrania ??????/karty brakòw ????- i na końcu sami zadajcie sobie pytanie??.I kto tu przujdzie do pracy??????i dla czego jest taka rotacja ludzi?????

Fuks

O jakich związkach kolego piszesz? Kto miałby się wychylic? Zobacz,kto orzeka o naszych kartach braków,kto podejmuje ostateczne decyzje? Otoczył się rodzina i kolesiami,murem za nim stoja,bo wiedzą,że gdy machlojki wyjda na światło dzienne poleca Zaraz za nim. Zobacz,kto jeździ na delegacje? Synek fachowiec z Bożej łaski? Napozyczal kasy od ludzi i udaje glupa. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dopóki nic się nie zmieni,ludzie nadaL będą uciekać do konkurencji. Co również mam zamiar uczynić.

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

były

Jak tak w intro? Bobsty podchodziły z tego co widzę. Bocian pracuje dalej? Co tam słychać?:)

@były

Choć zima w maju,owszem Bocian wciąż lata. Na intro puki co spoko,bo jesteśmy pod D.W.,ale i on długo nie wytrzyma z tym hm....K. za porządny i z zasadami. Bobsty odchodzą,bo nikt już fachowców tu nie ceni. Teraz liczy się czyim jesteś szwagrem,a nie to co potrafisz. Nowym dają 3tyś na rękę,a swoim 2,5. A na mieście stawki dla stanicy zaczynają się od 17 na rękę. Może coś się zmieni,gdy przejrza na oczy i wywala tego ch....

Ciekawy jestem który to fachowiec taki odszedł z bobstow- same (usunięte przez administratora)

Panie K. wepchnales pan firmę w głębokie g... sprowadzasz ludzi,o których mowiles,że nic nie potradnia nie nadają sie do twojej koncepcji. A teraz trzeba schować dume i radzić tym na, których plules. Nie radzisz sobie z niczym,a przecież masz pod bokiem człowieka,który przez dekady radził sobie na tym stanowisku. Poproś,może ci pokaże,jak rozmawiać z ludzmi,okazac szacunek ciężko pracującym ludziom,zwłaszcza Kobietom. Chociaż pewnie już za pozno, co się z domu wyniosło,to widać i ciężko przyznać się do porazki..A miało być tak pięknie...

Kley

Zgadzam się z kolega. Coś z głową K. jest nie tak. Siedzi w kantorku,gapi sie przez 2 godz w okno albo w monitor,nagle zrywa się wypada na hale,albo na palarnie i ryczy,jak w amoku. Bluzgi i kadry to jedyne co można z tego bełkotu zrozumieć. No to ludzie ida do kadr,rzucają wypowiedzenia i tak to się kończy..Dzięki niemu Intrograf stal sie zapleczem ludzkim dla poligrafi w Lublinie. Brawo.

No i chyba wrócą na swojeten stanowiska. Nasi mistrzowie ... szkoda,że nasz szef niczego nie potrafi wyprodukowac ,wtedy byłby potrzebny. A tak,tylko maci i drze r...ja. oby tak dalej nasz Tytaniku..bul,bul,bul,bul..na dno...

K.

Jakie by tu imię dać.. ??? Kacpra już mam..,to może Kacap?? Może jakaś podpowiedź... czekam na propozycje,za najlepsze dam premię!!

Przepracowalem w tej firmie cale zawodowe życie i o ile przez lata nie było tak źle,tak teraz nie ma z kim rozmawiać o problemach w produkcji,o jakichkolwiek podwyżkach płacowych można już tylko pomarzyć. Zero moralności,odpowiedzialności i zero fachowości ze strony nadzoru. Ukrywanie wpadek "swoich",maksymalne wykorzystywanie i straszenie innych pracownikow,ciągły stres. Wczoraj śmiałem się z tych którzy odeszli,dziś mogę tylko podziwiać odwagę i zazdrościć normalności w pracy ,może jutro ja,jeśli nic się nie zmieni ? Niech sam stanie i podrukuje,zobaczymy czy to takie łatwe.

Era

Nie do końca się z Tobą zgadzam,na każdym przystanku stoją wykwalifikowani ludzie.. Więc zapraszamy do Introgra-fu....

M.K
@Era

Witam,co prawda nie stoję na przystanku,ale myślę o złożeniu cv do Intrograf,drukuje od 11 lat. Tylko chciałbym się zorientować czy naprawde obciąża się pracownika bez żadnej komisji wbrew prawu pracy,czy też to tylko bajki.? Bo rozumie,że obciążone są tylko te osoby,którym udowodniono świadome działanie. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.

@M.K

Widzę,że nikt się nie kwapi,aby odpowiedzieć koledze MK. To może ja:oczywiście,ze jest komisja. Stajemy przed Wójtem,Panem i Plebanem i to wszytko w jednej osobie!! Człowiek bez skazy,bez urojen,bez zahamowań,bezkrytyczny wobec siebie: jednym słowem beznadziejny. Chłopie,nie ma żadnej komisji,robią co chcą,a wwłaściwie to p.K. robi co chce. Jak myślisz? Dlaczego ludzie po kilkunastu latach pracy odchodzą?

M.K

Dzięki za odpowiedź. Choć trudno mi uwierzyć,że dziś takie rzeczy,jak te karty obciążeń sa możliwe. Gdybym nie rozmawiał z człowiekiem,który tam pracował i potwierdził to co tu opisujecie wpakowalbym się w niezłe (usunięte przez administratora) A tak znalazłem prace i to za całkiem niezła kasę. Pozdrawiam.

Figaro

P.K znajdź sobie deskę z duuuuuzym gwoździem i z całej siły J.....nij sie w czoło. Nie poczujesz żadnej zmiany. Anulować urlopy opiekuńcze i na żądanie? ludzie nie mają prawa do zabawy,bo ty naobiecywales zarządowi,a my mamy ratować twoja żałosna d. . Na krzywych nogach ? Wal się cały nowy rok.

@Figaro

Ale napisałeś wulgarne słowa jesteś złym człowiekiem.

kolo

Witam wszystkich pracowników tej cudownej firmy! Mam kolegę, który jeszcze u Was pracuje i za każdym razem, gdy się spotykany przy piwie, mam niezły ubaw. Wszyscy jęczą i marudzą o wyzysku, traktowaniu poniżej jakiejkolwiek krytyki, a niewiele osób decyduje się, by coś z tym zrobić. Pracuję w poligrafii już dobre 20 lat i wiem, co się mówi o Intrografie - produkują, bo są tani i biorą wszystko czego inni nie chcą. Nie liczcie na nagły przypływ dobroci Zarządu i spektakularne zmiany stawek czy traktowania, bo tak się nie stanie. Jeśli się Wam to nie podoba, to trzeba zebrać tyłek w troki i zmienić firmę. Operatorzy maszyn (druk, sztanca, klejenia) znajdą pracę w całej Polsce, negocjując warunki i przebierając w ofertach. W mojej firmie też cudów nie ma, ale choć zarobki i szacunek mamy. Pracownicy z całej Europy, takie małe multi-kulti, więc chyba nie jest tak źle. Jeśli ktoś zna środowisko, to za telefon, rodzinę w samochód i Polskę!

zzz

Tutaj się z Tobą zgadzam to przykre ,że po tylu latach pracy nie dostał szansy a myślę że na taką zasługiwał nawet jeśli zawinił a nie jest to do końca jasne.

Nomi

Kolejni operatorzy skladaja wymowienia. Smutne to,ale pod takim kierownictwem nie dziwne i nieuchronne. Od osoby bedacej szefem prod. zdawaloby sie,ze mozna oczekiwac wsparcia i zachety,a nie tylko wulgaryzmów ,zrzucania odpowiedzialności za swoje błędy na innych i kolesiostwa. A szkoda..

@Nomi

Bo najprościej nie szanować i zwolnić. Dziwne jest to zwolnienie dyscyplinarne jak nie badał stanu trzeźwości, pracownik przepracował tego dnia 12 godzin a następnego dnia nie pozwolono mu pracować. Krótko mówiąc od tego człowieka nigdy nie było czuć alkoholu był pracowity i pomocny.Ale co tam po tylu latach trzeba było dać dyscyplinarne niech odpoczywa przed emerytura.Nawet jeśli zawinił to zasługi wal na szanse tak jak dano jednemu i drugiemu chociaż bardziej naruszył prawo pracy.Tutaj żaden pracownik nie jest wart niczego i dlatego jest coraz mniej operatorów. A NA NOWYCH NIE MA SZANS BO TRZEBA TROCHĘ CZASU ABY WYSZKOLIC

ilop

no ale chyba jednak tych zwolnein nie ma co? wnioskuje to poprzez brak jakichkolwiek ofert pracy bo ostatnie jakie sie pojawily to chyba w marcu były na stanowisko kierownika dzialu sprzedazy prawda??

bobson

witam znalazłem ogloszenie Operator maszyn introligatorskich moze ktos wie od jakiej stawki sie zaczyna , oraz jaka atmosfera panuje na ww stanowisku

@bobson

Stwka zalezy nie od twoich umiejetnosci i wacha sie od 1650zl dla pracujacych od lat i +/-5000 dla swoich. Wystarczy ,że jestes kolesiem. Wpadki sie zatuszuje,punkty doda i bedzie jak rodzinie.. wystarczy byc czopkiem.

@bobson

Zuza

powodzenia więc i napisz jak ci poszło, ale ta rekrutacja w Intrografie powtarza się cyklicznie, zastanawiam się czy jest tam taka rotacja czy faktycznie potrzebują aż tylu asystentek?

bylaaa

Co roku we wrzesniu zatrudniaja ludzi do odbioru a teraz nie? A tyle ludzi odeszlo....

bylaaa

Kg

Człeku idź i ciesz sie zdrowiem. Omijaj ten syf z daleka. To nie zaklad tylko (usunięte przez administratora) Takie same pieniądze dostaniesz w biedronce i nie napracujesz sie nawet 1/3 tego.

Nowa N

Hej wszystkim ;) Chciałabym się podjąć pracy w firmie INTROGRAF. Mógłby mi ktoś "streścić" na jakiej to wszystko jest zasadzie ?

@Nowa N

Jak na jakiej jest zasadzie? Drukują, wycinają i kleją, falcują i jedzie produkt do klienta. Na takiej jest to zasadzie

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin