Drukarnia EMBE PRESS

Lublin

Opinie o Drukarnia EMBE PRESS

Zainteresowana

Czy może ktoś rzetelnie opisać sytuację w firmie? Jak wyglądają zarobki na produkcji aktualnie? Jak to jest z tymi weekendami? Jest przymus, czy przychodzą chętni? Czy firma płaci wtedy jako nadgodziny, czy odbiór dni wolnych? Czy jest jakiś socjal? Jak ogólnie atmosfera na produkcji?

Zainteresowana
@były 13.04.2018 00:10

Możesz rozwinąć? Jak z tym socjalem?

Sfrustrowana

Nie dbają o pracowników. Umawiasz się na kwotę wynagrodzenia, a później okazuję się, że połowa tej kwoty to pensja, a druga połowa to premia regulaminowa, której mogą nie wypłacić... czy to uczciwe?

były
@Embe 2gim domem Serhii 25.02.2018 21:23

Z tego co wiem, w ostatnim czasie kilka osób odeszło po obcięciu tej premii, bez słowa wytłumaczenia.

niezadowolony

Ogolnie gora moze Ok, ale kierownikom to sie chyba w glowach poprzewracało... Niektorzybsadza, ze nizszy stopniem pracownik to ich niewolnik...

Szukasz pracy w Lublinie?

Rozmowa kwalifikacyjna

Witam, byłem dzisiaj tam na rozmowie , zarobki na start 10.50 na produkcji przy maszynie , po rozmowie z pomocnikami sam zrezygnowałem , wymagają pracy 7 dni w tygodniu a jak chcesz wolne to robią problemy nawet w dni z czerwoną kartka

były
@Rozmowa kwalifikacyjna 07.03.2018 20:39

Niestety to prawda. Nadal jest tam przeświadczenie, że na Twoje miejsce jest 10 innych chętnych... Tylko mają problem ze znalezieniem osób, które dłużej będą pracować.

xyxyxy

Trzy razy w ciągu roku szef będzie mógł zaplanować pracę firmy w niedzielę. Między innymi taką zmianę zakłada projekt nowego Kodeksu pracy. Takie prawo będą miały firmy zatrudniające do 50 pracowników. O sprawie pisze poniedziałkowy "Fakt". Jak czytamy w artykule, nowe przepisy dopuszczają zorganizowanie pracy w niedzielę maksymalnie trzy razy w ciągu roku. Małe firmy (zatrudniające do 50 osób) nie muszą nawet pytać pracowników o zgodę. Za każdą taką pracującą niedzielę będzie przysługiwał - tak jak obecnie - dodatkowy dzień wolny. Jeśli zaś pracodawca nie będzie miał kiedy dać pracownikowi wolnego, to będzie musiał zapłacić mu za ten dzień 275 proc. dniówki (podczas gdy obecnie jest to 200 proc.).Pracy w niedzielę nie będzie można zaplanować pracownikom handlu. Nie będzie też można żadnemu pracownikowi nakazać przyjścia do pracy w święta.Inaczej sprawa będzie wyglądała w firmach zatrudniających więcej niż 50 osób. Będą one mogły zaplanować 6 niedziel pracujących, ale będą musiały uzyskać zgodę pracowników

Zarobki na start: Kontrola ok. 9zł netto Pomocnik ok. 8.50 netto Drukarz ok. 14.50 netto Przewijarki ok. 9 netto.

Obiektywny
@Pracownik 30.04.2015 01:53

Jakie warunki do zatrudnienia na drukarza? Są wolne wakaty? Pozdrawiam.

Normalny człowiek

Pracowałem tam nie polecam nikomu zarobki oki pieniadze na czas i to tyle z pozytywow noe jaki pak krzysztof.K zabiera bez podctawnie pieniadze i zwalnia ludzi sms smiech na sali kaze robic to co np nie nalezy do obowiazkow pomocnika

Obiektywny
@Normalny czlowiek 24.01.2018 01:23

Wnioskując po twoim stylu wypowiedzi i pisowni, jest pan niskiej klasy społecznej, 'chop ze wsi', 'sebix', tudzież inny Pan, który za wcześnie skończył naukę... czyżby na poziomie podstawówki, gimnazjum? 2 miesiące to za mało do ocenienia pracodawcy i firmy. Ale skoro Pan mówi, że po 2 miesiącach dobre pieniążki... to albo Panu 1500 starcza, albo faktycznie tak jest, to co dopiero po roku pracu, kilku lat, muszą dobrze płacić. Nie polecam opinii tego "normalnego" Pana. Pozdrawiam

Aneta

@Aksa - udało Ci się uzyskać informacje o bieżących procesach rekrutacyjnych? Dla innych zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne informacje.

Aksa

Szukają teraz kogoś do pracy?

Aneta

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Jeśli jesteś pracownikiem firmy chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest Drukarnia EMBE PRESS.

mzssa

na pewno jest od nich teraz oferta na drukarza, ale przyznam, ze jest to naparde niszowa branża i wydaje mi się, ze trudno u nich znaleźc zatrudnienie jednak.

gosc

Niestety nie w każdej firmie standardem jest wypłata pensji w terminie... Więc nie dziwię się, że niektórzy to oceniają na + firmy

ja

Prawo pracy? Tu nie jest zle z tym. Trzeba tylko pamietac, ze Polak potrafi kombinowac

gosc

Plus jest taki, ze wyplata jest zawsze w terminie do 10.

nie wytrzymam

No i praca 7 dni w tygodniu, jak dobrze pójdzie to 30 dni w miesiącu i jeszcze wieczne pretensje źe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] apbo coś

gosc

Jest fundusz socjalny, teraz podobno nawet zmienily sie jego zasady. Co do zarobkow w kontroli nie odpowiem, bo jestem z innego dzialu.

gośc

hejka czemu nic nie odpisujecie?

gość

Jaki jest pakiet socjalny?

gość

hej napiszcie coś o zarobkach?:)

gość

Hej napiszcie ile w kontroli można zarobić?

kobe

mam pytnie na ile moze liczyc drukarz flexo , na reke wyplaty

gość

Hej Witam Czy ktoś może napisać jak jest na kontroli i jakie są zarobki?netto? Dziękuje z góry

Niecierpliwy

A może tak zgodnie z K.P zaczeli by płacić dodatkowo za pracę w weekendy?: "Pracownikowi wykonującemu pracę w niedzielę pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w okresie 6 dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli. Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę w tym terminie - pracownikowi przysługuje dzień wolny od pracy do końca okresu rozliczeniowego. Natomiast pracownikowi wykonującemu pracę w święto pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego. Jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w tym terminie nie jest możliwe - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto. Dzień wolny rekompensuje pracownikowi pracę w tym dniu w granicach dobowej normy czasu pracy, czyli do 8 godzin. Praca w tym dniu powyżej 8 godzin jest pracą w godzinach nadliczbowych na dobę i dlatego powinna zostać pracownikowi zrekompensowana jako praca w godzinach nadliczbowych, tzn. dodatkiem do wynagrodzenia albo czasem wolnym od pracy. Dodatek za pracę nadliczbową na dobę w wolną niedzielę i święto wynosi 100 % wynagrodzenia. W razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę do końca okresu rozliczeniowego – pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w niedzielę. Także jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w zamian za pracę w święto nie jest możliwe do końca okresu rozliczeniowego - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto. Powyższe zasady stosuje się niezależnie od tego, czy praca w niedzielę lub święto wynika z rozkładu czasu pracy pracownika, czy też, czy była to praca z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy albo konieczności prowadzenia akcji ratowniczej lub usunięcia awarii.

nareszcie
@Niecierpliwy 05.03.2014 11:55

prawo to i jest ale sa rowni i rowniejsi...

spokojny

To jest ostatnia drukarnia w której chciałbym pracować .Jak ten Bubel tam tyle lat wytrzymal może ma uklady

spokojny

Gmyria.

Hau , hau ... Była impreza , obóz zamknięto , wieżyczki niedługo postawią , a z jarka bobiniarza zrobią kapo - kiedyś odbierał długi to sobie rade da ! :-) Dobrze jest .

grzdylo
@Gmyria. 18.02.2014 16:15

zapytajcie sie go za co siedzial we francji !!

JP

od kilku miesięcy do kilku lat. Zależy czy masz farta i jak mocno (usunięte przez administratora)

od zaraz

do licznych zakazów i obostrzeń wnioskujemy dodać dwa kolejne acz niezbędne -zakaz przeklinania i używania języka wulgarnego przez WSZYSTKICH pracowników 2 Zakaz przeprowadzania wszelkich zbiórek pieniężnych z wyjątkiem losowych/śmierć,pożar,/ Koniec Kropka.

Niedoszły pracownik

Pewien czas temu byłem blisko rozpoczęcia pracy w tej drukarni. Przekonywały mnie ku temu atrakcyjne zarobki, które mi oferowano, terminowość wpłat z tytułu wynagrodzenia oraz wykwalifikowaną kadrę.Z tego co widać, to pracują tutaj niedojrzali i zakompleksieni tchórze. Wiem że jest to pewnie niewielki odsetek, niestety to oni "wypracowali" opinię tej drukarni na mieście co spowodowało (niestety), że tak mówi się o wszystkich. Tacy są Polacy, że wrzucają wszystkich do jednego worka, a szkoda. Nie rozumiem(usunięte przez administratora), gdzie sens gdzie logika. Zazdrościcie komuś? Skoro ten jakiś m ma kogoś w biurze to dlaczego pracuje na produkcji? Dlaczego Kierownik męczy się sam, skoro ma pomocników? Z tego co piszecie, to nie macie pojęcia o tym co się dzieje w Waszym zakładzie i piszecie bzdury. Tu gdzie obecnie pracuje nie spotkałem się z sytuacją, niema chamstwa za plecami. Chyba lepiej wyjaśnić sprawę twarzą w twarz niż udawać anonimowego cwaniaka. Nie mówię że u mnie jest cudownie i idealnie, bo tak jest tylko w bajkach. Poza pracą możemy się olewać, ale wspólnie pracując tworzymy zespół i sobie pomagamy, nie tak jak tu. Wracając do tematu, gdyby nie to, że trafiła mi się równie ciekawa oferta to myślę, że prawdopodobnie pracowałbym w EmBe Pressie. Na moją decyzję wpłynęły opinie o pracownikach, które są jaki są. Niestety tą wykreowali sami pracownicy, więc z tym się nic nie zrobi. Jeżeli innym nie przeszkadza spiskowanie kolegów, gadki za plecami czy atmosfera pełna spięć to polecam bo drukarnia ma dobre referencje, a to że pracownicy są tacy a nie inni... Człowieka się nie zmieni.

!!!!

Panowie(być może panie), czytając te wpisy ma się wrażenie ,że pracują tu same niedouki i ignoranci, trochę klasy!!!! Ortografia, interpunkcja, stylistyka. Piszmy po polsku. Z tego bełkotu nic nie można zrozumieć.Przecinek naprawdę ma wielkie znaczenie. Najpierw napisz na brudno, potem zastanów się czy robisz słusznie wysyłając na kogoś takie czy inne paszkwile,gdyż robisz krzywdę również osobom postronnym.

Zostaw opinię o Drukarnia EMBE PRESS - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia EMBE PRESS