Opinie o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drukarnia EMBE PRESS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia EMBE PRESS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

Aneta

@Jurek, dziękuje za podzielenie się informacjami na temat warunków pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat wspomnianych szkoleń? Jakiego rodzaju były to szkolenia? Czy przeznaczone były dla wszystkich pracowników czy jedynie dla chętnych?

Aneta

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Podzielcie się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu. @obeznany2, dziękuje za komentarz. Czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami odnośnie warunków pracy w tym miejscu? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

Były pomocnik
@Aneta

Odnośnie benefitów pozapłacowych, to w tym miejscu, jest pakiet socjalny, z KZP, dzieci co roku mają zabawę choinkową, itp. Na pewno nie pracowało się tam łatwo, ale gdy czytam, że zabierają premie za byle co, to się tylko uśmiecham. Jak wykonujesz swoją pracę poprawnie, to ci włos z głowy nie spadnie. A jak kierownikowi odbija, to prosto do prezesów, i da się wiele spraw załatwić. Pozdrawiam.

Aneta

@Obeznany, dziękuje za informację odnośnie ofert pracy w firmie. Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

obeznany2
@Aneta

Szkolenia wewnętrzne na nowe stanowisko pracy albo zwiększenie obowiązków. Tak nie jest to praktykowane na produkcji. Teoretycznie jest parę osób, które przeszły długa drogę do zostania drukarzem i zarabiania porządnej stawki, ale nie wiem czy warto.

Aneta

@Nie polecam, definicja mobbingu, którą przedstawiłeś jest prawidłowa. Mobbing to także jeden z najczęstszych zarzutów względem pracodawców. Możesz jednak doprecyzować w jakim celu opisałeś tę definicję? Czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w Drukarni EMBE PRESS?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia EMBE PRESS na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nie polecam

Zgodnie z kodeksem pracy mobbing jest to działanie lub zachowanie, dotyczące pracownika albo skierowane przeciwko niemu. Może to być uporczywe i długotrwałe nękanie, zastraszanie podwładnego, które wywoła u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Zachowania negatywne mają na celu poniżenie, ośmieszenie, izolowanie lub wyeliminowanie pracownika z zespołu.

spokojny

To jest ostatnia drukarnia w której chciałbym pracować .Jak ten Bubel tam tyle lat wytrzymal może ma uklady

Obeznany
@spokojny

Witam. Obecnie poszukują pracowników na introligatornię na przewijarki, na dział fleksograficzny pomocników i drukarzy oraz do kontroli jakości ale nie kobiet, ze względu na to że zaraz po tym jak dostaną umowę zachodzą w ciążę i są tym faktem bardzo zdziwione. Co do weekendów, gdyby było więcej pracowników wszędzie byłyby systemy czterobrygadowe i każdy by zarobił i miał wolne. Kierowników niema co się czepiać. Ale brygadzistów już tak, przypomne że Krzysztof K. został zwolniony dyscyplinarnie bo jest gburem, (usunięte przez administratora) robotę i uważał że to wina wszystkich ale nie jego. Gdyby nie Marcin Ki.ja.k i Pani dyrektor do dziś siedziałby na bezrobociu. A tak wielka gwiazda i ważna persona. Na prawdę jest zerem, fałszywym człowiekiem co tylko by gonił

Aneta

@www, rozumiem, że byłeś osobą pracującą w Drukarnii EMBE PRESS? Wyjaśniłeś, co było powodem Twojego niezadowolenia z pracy w tej firmie dosyć szczegółowo. Natomiast ciekawa jestem, czy zdołasz znaleźć chociaż jeden aspekt pracy w tej drukarni, za który mógłbyś firmę pochwalić? Pytam dlatego, że bardzo często w większości,a może we wszystkich firmach obok siebie występują urzekające zalety i trudne do zniesienia wady. Warto wtedy umieć je rozważyć w sposób pozwalający uchwycić, które z nich górują.

Henry

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

@Henry

a co ma konkurencja do tego

wwww

Nie polecam. Firma wykorzystuje ludzi którzy szukają pracy. Praca - najlepiej non stop. Ludzie pracują wszystkie weekendy. Wynagrodzenie - poniżej rynkowego, do tego stawka godzinowa podzielona 50/50 - podstawa plus premia. Z podstawy nie wychodzi nawet najniższa krajowa, a z premii za byle co mogą zabrać "karę regulaminowa". Najgorsze że firma w wielu przypadkach zarządzana przez ludzi niekompetentnych, którzy uważają się za Bóg wie kogo, a w rzeczywistości nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu i podejściu do pracownika. Ciagłe szukanie haków na pracowników na kamerach. Tak jakby niektórzy (KK) nie mieli nic innego do roboty w pracy i po pracy.

@wwww

KK-rozumiem ,że obowiązuje RODO

Aneta

@Zuza, tradycyjnie poproszę o kilka słów uzasadnienia Twojej opinii, szczególnie jeśli masz osobiste doświadczenie pracy w Drukarni EMBE PRESS. Jeśli jest to natomiast opinia zasłyszana, to pewnie też była opatrzona stosownym komentarzem, który warto tutaj przytoczyć. Podobnego rozszerzenia wypowiedzi oczekują pewnie użytkownicy tego forum od @Pracownik, który ograniczył się do zdawkowego śmiechu czy ośmieszenia zdania poprzedniczki. Warto, aby przy kontrowersyjnych opiniach przemówiły argumenty.

@Aneta

Kim jesteś i po co ci to? Ankieta satysfakcji została przeprowadzona

Zuza

Drukarnia ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

@Zuza

Hahahaha

jaja sobie robisz?

ochocho

czytaj inne posty,oczywiście ze zrozumieniem

ochocho

najlepiej idź do źródła informacji,czyli do kadr,pani Dyrektor, albo od razu złóż papiery, wtedy dowiesz się szczegółowo, nasze informacje mogą być nierzetelne ps. wydaje mi się że jesteś pracownikiem mb

Pracują bo za coś trzeba jeść i się utrzymać , każdy jak trafi tylko coś lepszego ucieka, dlatego sam odszedłem po 2 latach praca w każdy weekend a jak mówisz ze nie możesz to oburzenie wielkie i pretensje

Zainteresowana

Ale chyba płacą nadgodziny za te weekendy? No i weekendy to soboty i niedziele czy same soboty? Dobra póki co nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania

@Zainteresowana

Wekend to sobota niedziela oraz wszystkie dni z czerwoną kartka prócz Bożego Narodzenia, produkcja to dla kobiet -kontrola jakości za 10,50 albo przewijanie 11 pozdrawiam

Zainteresowana

Ale te weekendy płatne jako nadgodziny (x100%)? Jest jakiś socjal? Jak ogólnie atmosfera między pracownikami?

@Zainteresowana

Atmosfera pomiędzy pracownikami całkiem OK. Co do płatnych nadgodzin... szkoda pisać..

@były

Możesz rozwinąć? Jak z tym socjalem?

Były
@Zainteresowana

W grudniu dostaniesz kopertę z gotówką - w zależności od stażu, zarobków. Co do roku jest choinka dla dzieci pracowników, z prezentami. Dodatkowo jest dofinansowanie do wczasów raz na kilka lat (nie pamiętam ile). Dodatkowo funkcjonuje zakładowa kasa pożyczkowa, czy jak to tak się nazywa.

Aneta

@Zainteresowana, aplikowałaś? Czy masz już pierwsze opinie o Drukarni Embre Press? @Były, a czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? Czekamy jeszcze na opinie innych użytkowników.

Sfrustrowana

Nie dbają o pracowników. Umawiasz się na kwotę wynagrodzenia, a później okazuję się, że połowa tej kwoty to pensja, a druga połowa to premia regulaminowa, której mogą nie wypłacić... czy to uczciwe?

Embe 2gim domem Serhii
@Sfrustrowana

Jak najbardziej . Pracuje tu 4 lata i nigdy nie zdarzyła się sytuacja w której nie miałbym zapłaconej premii . Premia uznaniowa to takie ubezpieczenia pracodawcy na wypadek jak coś zrobisz nie tak . Chodź prezesi zazwyczaj nie zabierają takich kwot jakie pracownik powinien ponieść za robotę która zrobił nie tak.

@Embe 2gim domem Serhii

Z tego co wiem, w ostatnim czasie kilka osób odeszło po obcięciu tej premii, bez słowa wytłumaczenia.

niezadowolony

Ogolnie gora moze Ok, ale kierownikom to sie chyba w glowach poprzewracało... Niektorzybsadza, ze nizszy stopniem pracownik to ich niewolnik...

@niezadowolony

A co najlepsze, że wiele kierowników w naszym pięknym kraju kwitnącej cebuli jest "z polecenia" czy "z rodziny", nie kończąc żadnych szkół, więc jest defakto na tym samym poziomie co pracownik a nie rzadko i niższym ;) No, ale to kierownik. Pozdrawiam

@Obiektywny

Potwierdzam.

Witam, byłem dzisiaj tam na rozmowie , zarobki na start 10.50 na produkcji przy maszynie , po rozmowie z pomocnikami sam zrezygnowałem , wymagają pracy 7 dni w tygodniu a jak chcesz wolne to robią problemy nawet w dni z czerwoną kartka

@Rozmowa kwalifikacyjna

Niestety to prawda. Nadal jest tam przeświadczenie, że na Twoje miejsce jest 10 innych chętnych... Tylko mają problem ze znalezieniem osób, które dłużej będą pracować.

xyxyxy

Trzy razy w ciągu roku szef będzie mógł zaplanować pracę firmy w niedzielę. Między innymi taką zmianę zakłada projekt nowego Kodeksu pracy. Takie prawo będą miały firmy zatrudniające do 50 pracowników. O sprawie pisze poniedziałkowy "Fakt". Jak czytamy w artykule, nowe przepisy dopuszczają zorganizowanie pracy w niedzielę maksymalnie trzy razy w ciągu roku. Małe firmy (zatrudniające do 50 osób) nie muszą nawet pytać pracowników o zgodę. Za każdą taką pracującą niedzielę będzie przysługiwał - tak jak obecnie - dodatkowy dzień wolny. Jeśli zaś pracodawca nie będzie miał kiedy dać pracownikowi wolnego, to będzie musiał zapłacić mu za ten dzień 275 proc. dniówki (podczas gdy obecnie jest to 200 proc.).Pracy w niedzielę nie będzie można zaplanować pracownikom handlu. Nie będzie też można żadnemu pracownikowi nakazać przyjścia do pracy w święta.Inaczej sprawa będzie wyglądała w firmach zatrudniających więcej niż 50 osób. Będą one mogły zaplanować 6 niedziel pracujących, ale będą musiały uzyskać zgodę pracowników

Zarobki na start: Kontrola ok. 9zł netto Pomocnik ok. 8.50 netto Drukarz ok. 14.50 netto Przewijarki ok. 9 netto.

Obiektywny

Jakie warunki do zatrudnienia na drukarza? Są wolne wakaty? Pozdrawiam.

Normalny człowiek

Pracowałem tam nie polecam nikomu zarobki oki pieniadze na czas i to tyle z pozytywow noe jaki pak krzysztof.K zabiera bez podctawnie pieniadze i zwalnia ludzi sms smiech na sali kaze robic to co np nie nalezy do obowiazkow pomocnika

Gosia
@Normalny człowiek

Normalny człowieku, jeśli już zamieszczasz opinię o byłym pracodawcy, to pisz prawdę też o sobie. Jak pracowałeś i za co zostałeś zwolniony. Masz odwagę oczerniac innych tylko zabrakło Ci odwagi żeby się podpisać. Taki z Ciebie uczciwy i Normalny człowiek!

xyz
@Gosia

każdy kij ma dwa końce

Normalny czlowiek
@Gosia

Pani Gosiu mam na imię Bartek pracowalem tam około 2 miesiecy nie zostałem zwolniony lecz ssm odeszłem

@Normalny czlowiek

Wnioskując po twoim stylu wypowiedzi i pisowni, jest pan niskiej klasy społecznej, 'chop ze wsi', 'sebix', tudzież inny Pan, który za wcześnie skończył naukę... czyżby na poziomie podstawówki, gimnazjum? 2 miesiące to za mało do ocenienia pracodawcy i firmy. Ale skoro Pan mówi, że po 2 miesiącach dobre pieniążki... to albo Panu 1500 starcza, albo faktycznie tak jest, to co dopiero po roku pracu, kilku lat, muszą dobrze płacić. Nie polecam opinii tego "normalnego" Pana. Pozdrawiam

Aneta

@Aksa - udało Ci się uzyskać informacje o bieżących procesach rekrutacyjnych? Dla innych zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia EMBE PRESS - Lublin

• Jak się pracuje w Drukarnia EMBE PRESS?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia EMBE PRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drukarnia EMBE PRESS
3.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Tokarska 9
    20-210 Lublin