Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

magda

Witam, pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. personalnych. Czy warto? Jaka jest atmosfera w firmie? Słyszałam różne opinie, szczególnie o jednym z kierowników. Proszę o informacje jak to wygląda w rzeczywistości

Edyta

Bardzo Was proszę o zamieszczanie postów na tym forum, w których nie będziecie obrażać siebie nawzajem. Moglibyście powrócić do merytorycznej dyskusji o INTROGRAF Lublin jako pracodawcy. Rzetelne opinie sprawią, że ten watek będzie wartościowym źródłem informacji o tej firmie.

Papcio
@Edyta

Rzetelną? Proszę bardzo: dziewczynie w ciąży firma nie przedłużyła umowy wyłącznie dlatego że ta była w ciąży, druga przychodziła do pracy ze złamaną nogą, żeby nie wylecieć z roboty. Obydwie sytuacje dotyczą biura. Działo się to już jakiś czas temu, ale szefuje tam ta sama osoba, szczycąca się, że cytuję"jego pracownicy nie chorują". Normalnie uzdrowiciel!

@Edyta

Praca na produkcji jest calodobowa 7 dni w tygodniu tzn.12/24. Zarobki poza operatorami maszyn najniższą krajową,Social bardzo dobry,tylko dla kogo.? Pracując światek,piątek czy niedziela nie ma czasu dla rodziny,a co mówić o korzystaniu z atrakcji firmowych. ZERO szacunku,czy pomocy ze str. Nadzoru prędzej wulgarnosc od sZEFA prod. Sama sobie policz + i -. Więcej płacą w mniejszych firmach niż tam i nie zarobisz się tyle. Ludzie po prostu boją się spróbować. Nieliczni zdobyli się na odwagę i zmiany. I z tego co wiem źle nie mają.

Nina
@Papcio

Edyta, czyżbyś miała na myśli słynnego Pana r.? Nie jedno mówi...

Ariane

Praca w tej firmie to była jedna wielka pomyłka istnieje tzw.kwartal który był ucinany z byle powodu a kiedy miałem wypadek dowiedziałem się że podobno symuluję tak podchodzi Pan behapowiec do sprawy nie pozdrawiam.

Życzliwy
@Ariane

Z Twojej "wypowiedzi" jasno wynika, że sam miałeś tego świadomość. Wiele osób widziało co zrobiłeś i behapowiec (super gość jakich mało w tej firmie) nie miał punktu zahaczenia, aby zdarzenie podciągnąć jako wypadek przy pracy. Zreflektuj się i nie oczerniaj innych - porządnych ludzi. Poza tym trudno zrozumieć co tak naprawdę masz na myśli, bo ta Twoje zdanie jest bez ładu i składu. Szukaj firmy na swoim poziomie...

Introvetter
@Życzliwy

O pracownicy z góry włączyli się do rozmowy hehe

Oko Saurona

A czy osobom niepelno sprawnym można ganiać ludzi z nożem i przecisnąć radio na belownicy pozdrawiam.

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

Jestem osobą niepełnosprawnych

Ja osobą niepełnosprawną pracownik, osoby słyszące brzydko mówią... i to jest dyskryminacją i obojętnie, przykro mi ;(

???
@Jestem osobą niepełnosprawnych

Pisać po polsku też nie umiesz?

!!!
@???

Twoja odpowiedź świadczy jedynie o tym, jakim jesteś ingnorantem i prostakiem. Jeżeli ktoś z pełnosprawnych pracowników źle wyraża się o swoich niesłyszących kolegach z pracy to powinien się wstydzić.

lubella

Magazyn- zdecydowanie nie polecam. Pracujesz codziennie na 105% swoich możliwości w stresie pod presja czasu, a co najlepsze jesteś za to codziennie rano opierdzielany przez pseudo- kierownika magazynu przeważnie bezpodstawnie. Najgorsze jest to, że prezesi nie ufają starym pracownikom, tylko tej delikatnie mówiąc DZIWNEJ, mającej problemy egzystencjonalno-adaptacyjne osobie pracującej niespełna rok nie robiącej nic pożyteczniejszego na magazynie ponad CODZIENNĄ kontrolę braków. Magazyn potrzebuje rąk do pracy,zgrania i koleżeństwa a nie codziennej inwentaryzacji i szukania dziury w całym. Panie K. weź się Pan za pracę na równi z innymi!!! Przypomina mi Pan trzmiela, który robi dużo szumu na łące, a przy pracowitych pszczołach wypada dość mizernie...

Down
@lubella

Hahaha, Daaaaaaun

Markos

Hmmm bez powodu nie ganiał zabrzmiało to w stylu trochę takim nie bardzo ok co do pracownika ale widzę że pracownicy z góry wzięli się za to forum pozdrawiam. Ps.chcecie dobrego zdania o firmie to na nie zapracujcie.

Damanerro

Pracowałem tam firma jak moneta ma dwie strony tylko po długim czasie pokazuje swoje prawdziwe ja pracownicy na produkcji nie potrafią pracować razem w grupie tylko jeden z drugim myśli jak drugiej osobie zrobić problem i przykrości pozdrawiam.

@Damanerro

To prawda dlatego bardzo się cieszę, że już tam nie pracuje.Pozdrawiam.

Oli

Naprawdę? Ha ha ale ściema pompka.Osoby które pracują w tej firmie kilka lub kilkanaście lat dobrze wiedzą, że to nieprawda.Pewnie bez powodu Cię nie ganiał,weź nie wciskaj ludziom ciemnoty.

Jeśli firma nie przestrzega przepisów to rozmawiajcie z szefostwem a nie piszecie na forum!!

Haha
@Karolina

Chyba nigdy nie pracowałas koleżanko w firmie zatrudniającej ponad 100 osób. Rozmowa z szefem jakiejkolwiek firmy o działaniach nie zgodnych z przepisami? Zapomnij. Prędzej stracisz pracę. Teoria teorią, a rzeczywistość wygląda inaczej.

Jak wygląda aktualnie sytuacja w Intrografie? Musi nie być aż takiej tragedii skoro sporo ludzi przeszło w tamtym roku z Dako. Choć z drugiej strony co zmusiło operatorów do odejścia z Intrografu, że było tyle wakatów? Czy może odeszli najsłabsi, którzy nie bardzo mieli wenę do pracy? Jaki jest system pracy? Ile mniej więcej zarabiają operatorzy - klejenie/sztancowanie/druk? Jakie jest podejście do pracowników? Czy jest możliwość rozwoju?

@Zainteresowany

Czyli jak nawalać na firmę to wszyscy chętni, a odpowiedzieć na konkretne pytania to nie ma komu ...

@Zbulwersowana

To odpowiedz, dlaczego nie odpowiesz ?

@Hihi

Bo tam nigdy nie pracowałam inteligencie?

@Zbulwersowana

Skoro tam nie pracowałaś to skąd wiesz, że nawalaja? może tak jest.Weź się tak nie bulwersuj bo Ci żyłka pęknie.

@Hihi

Jak takie buce tam pracują to może rzeczywiście nie warto iść do pracy.

@Zbulwersowana

Jakie masz zdanie o sobie? Skoro nazywasz bucem kogoś kogo nie znasz.

Jak wygląda tam praca ? Jaka jest atmosfera i zarobki ?

Edyta

@Trefl1, nie masz pozytywnej opinii o INTROGRAF Lublin. Masz obiekcje wobec atmosfery występującej w miejscu pracy. Czy nadal współpracujesz z tym pracodawcą? Jeżeli tak to w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Aktualne informacje o warunkach pracy w INTROGRAF Lublin będą ważne dla tych użytkowników, którzy przed złożeniem CV do firmy chcą się o niej dowiedzieć jak najwięcej.

Trefl1

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.Szanowny Panie ????, ostatnie wydarzenia,zdarzenia które mają miejsce w firmie oraz sprawy sądowe???pokazują wyraźnie brak kompetencji osób na zajmowanych stanowiskach-,koszty o których sie mówi,że musimy być konkurencyjni na rynku jest to normalna żeczywistość - ale zarządzanie produkcją wymaga aby nauczyć sie dialogu i współpracy, przekazywać informacje pomiędzy sobą - zero informacji jasnych i sprecyzowanych ,krętactwo,podpuszczanie,brak współpracy,o czym to świadczy o braku kompetencji pewnych osób zarządzających produkcją/ nie wszystkich- morze inaczej udających ale robią To sprytnie.

Fuks

Praca w tej firmie na pewno nie jest szczytem marzeń,atmosfera okropna. Ale jaka ma być,jak sam słyszałem rozmowę szefa ze swoim przybocznym,że trzeba koniecznie pozbyć się W. Bo ma czelność mieć swoje zdanie i jeszcze go bronić!!! Ryba psuje się od głowy...I faktycznie pracując tu nie ma czasu na żadne życie rodzinne.

Pracowałem tam ponad 4 lata.i to były stracone dwa lata. Obiecują gruszki na wierzbie. Ludzie chodzą jak trupy. Jeżeli masz dzieci i rodzinę tam napewno nie idź. Na intrologatorni od Pana wielkiego D. Słyszysz "mało, mało, mało" jak by płyta mu się zaciela. Wykorzystują ludzi psychicznie że zwolnia jak nie będziesz chodził na nad godziny i to nic ze nic ci nie wychodzi bo sprzęt stary i popsuty. Masz za to płacić co ci nie wyjdzie! To nic ze w okresie letnim na hali 40 stopni... Tak temperatury sięgają 40 stopni a w zimie 10 stopni. Do ubikacji chodzić radzę rzadko ewentualnie szybko bo Pan wielki zaraz będzie kręcił głową. Aaa no i zapomnij o umowie na czas nieokreślony. O wszystko trzeba walczyć w tej firmie.

Nowa

hej. chciałabym zatrudnić się w firmie INTROGRAF LUBLIN. czy mogłaby jakaś os pracująca tam napisać (tylko normalnie a nie jakimiś inicjałami albo zdaniami zapytania i nie wiadomo o co chodzi) jak tam jest i czyy naprawdę daja : zatrudnienie w ramach umowy o pracę, sprawne wdrożenie do pracy na zajmowanym stanowisku, szkolenia i opiekę doświadczonego Pracownika, stabilne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy, pakiet świadczeń socjalnych (talony świąteczne, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku, karty MultiSport, bilety do kina i teatru), ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach. ( skopiowane z ogłoszenia jakie zamieścili na jednej stronie)

Lukasz#

Jak przebiega szkolenie, jak się kończy czy trzeba coś zdawać ?

@Lukasz#

W tej chwili w największej firmie konkurencyjnej poszukują pomocników. I nie za 2000. Place sa o 50% wyższe. Sprawdź.

Wiol
@Fuks

Możesz podać namiary do tej firmy? Też złożyłam CV i po przeczytaniu opinii jestem zniesmaczona lekko....

zzz
@Lukasz#

Test IQ

Edyta

@Gg, jesteś już po rozmowie? Może napiszesz o swych odczuciach? Jak przebiegała rozmowa? Czego należy się spodziewać? W jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi od firmy w kwestii zatrudnienia? Praca jest tylko na terenie Lublina?

IceT

dzięki...czyli tym sposobem można do 2 tysi dociągnąć jak się wyrobi normę

dik
@IceT

Dwa tysie szczyt marzeń. Raczej pensja glodowa

IceT

12 godzin o zgroza...a w miare jakis przyzwoity pieniadz jest zate 12? to taki tam standart te 12

@IceT

Pracujesz tak:jednego dnia od 6 godz. do 18 godz,a na drugi dzien od 18 -6 rano pozniejmasz dwa dni wolnego to znaczy jeden bo po nocy to nie zadne wolne ,i tak w kolo wojtek.Pobory to najprawdopodobnie 2000zl brutto plus akord +za dyscypline pracy 100zl.To jeszcze zalezy co bedziesz robil ,jak jestes drukarzem to moze lepiej zarobisz.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin