Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

Drogi studencie! Zaczynając pracę tam przygotuj się robienie wszystkiego co możliwe. No chyba, że jesteś zza Buga to wtedy masz łatwiej ;) Czegoś nie umiesz? Wolno i mało wyrywasz czy przebierasz? Nie ma problemu.. idziesz na nakładanie. Jeżeli jednak jesteś z kraju nad Wisłą.. nie ma, że czegoś nie umiesz, robisz wolno, czy czegoś nie chcesz robić… MASZ (usunięte przez administratora)

Jacek warowny

Prosze o informacje przydatne mi do rozwodu od milych osob na fb msng lub sms 505902342 uprzejmie dziekuje I pozdrawiam.

@Jacek warowny

Dziekuje za zdjecia I informacje.przydadza sie.prosze o wiecej.pozdrawiam.

Student

Każdemu kto szanuje siebie nie polecam tej pracy

JACEKWAROWNY
@Student

Student odwiedz mnie na fb mam prosbe I sprawe.pozdrawiam.

@Student

Dlaczego? Możesz wyjaśnić czemu nie masz najlepszego zdania na temat pracy w Intrografie? Co konkretnie sprawiło że tak źle oceniasz firmę? Chodzi o zarobki, atmosferę, czy coś innego?

Student

Sądząc po tym jak cała zmianę siedzi w telefonie to pewnie niewiele

@Student

To pozwalniac nierobow.gora tego niewidzi?

Ab
@Student

Jak sie ma.prawie trzy.stowy.dniowki to mozna siedziec I ziorac w telefon.

@Student

Student podasz.mi swoj nr tel.?mam sprawe.pogadamy?

@Ab

300zl dniówki na odbiorze nie czaruj nikt tam tyle nie ma z tego co wiem to pracują za najniższa krajowa

Ab
@Student

Kto inny moze nie ale mam dowod ze tak.znajdz mnie na fb to popiszemy na messagerze

@Student

To jak to w końcu jest z pensjami w Intrografie? Ile wynosi podstawa rzeczywiście? I czy są jakieś premie? Jeśli tak, to za co konkretnie? :)

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

Leszno
Student

Też myślę ze kamera na sklejarkach to dobry pomysł sam tam pracuje i wkurza mnie ciągle narzekanie przez panie na prace i wytapianie czasu na telefonach

@Student

Powiesz coś o zarobkach w Intrografie? Piszesz że tam pracujesz, więc chętnie dowiem się od Ciebie ile można tam zarobić i czy oprócz podstawy są jakieś premie. A jeśli są, to za co konkretnie?

Jopek
@Bronisław

Premie są wypłacane za wypracowany akord, natomiast pieniądze otrzymuje się po przepracowanym kwartale. Goła pensja to nieco ponad najniższa.

STUDENCI

Pewne Panie Brygadzistki- po prostu nie na dają się na pełnienie tej funkcji żadne szkolenia w niczym im nie pomogą po prostu panie nie posiadają wiedzy i nadrabiają formą wulgaryzmu lub przerzucaniem problemu na inne zmiany . Dlatego Panie Brygadzistki na dziale sklejarek jest to jedna wielka porażka- brak konkretnych sprecyzowanych decyzji ,wytycznych kto co ma realizować konkretów ,współpracy ,wytłumaczenia - wyjaśnienia - ale kto ma nam wytłumaczyć / wyjaśnić jak same Brygadzistki nie wiedzą lub poprostu boją się podjęcia konkretnych decyzji .Brygadzistki???.

A
@STUDENCI

A jakie?napisać po nazwisku i zwolnić!

Prawda jest taka, że stanowiska utworzone dla brygadzistek są zupełnie niepotrzebne. Miały usprawnić pracę na produkcji, tymczasem w dalszym ciągu wygląda to źle. Dajcie te pieniądze pracownikom a oni tą pracę wykonają dużo efektywniej niż one. Mam nadzieję, że przełożeni zaczną reagować na zachowania brygadzistek aby zapobiec ponownym przejawom mobingu.

Sklejarka

Jeśli uważasz że poradzisz sobie lepiej to zgłoś się na brygadziste każdy z was miał taką szanse.... Zobaczysz jak wygląda to od drugiej strony jedyne co umiecie to tylko krytykować i robić pod górkę dla was wszyscy są źli poczynając od wszystkich z mistrzowki, przez brygadzistow do kJ i górę najlepiej to brać pieniądze za nic i w kółko narzekać jak to jest źle jak mało się zarabia itd a może niech pierw zacznie każdy od siebie? Ty taki sumienny i idealny jesteś? Czekamy na Twoj angaż w mistrzówce zweryfikujemy wtedy jak świetnym przywódca bedziesz

Sztanca

Usprawnić pracę? A co mają jeszcze zrobić maszynę za operatora ustawić kawkę i ciasteczko przynieść żeby obsługa nie musiała się sama fatygować? Dać wam pieniądze zrobicie to lepiej jakoś do tej pory się nie wykazaliście a czasu mieliście dużo zamiast spać i siedzieć w telefonach wykażcie inicjatywę. Skoro jesteście tacy super to zgłoście swoje pomysły a nóż ktoś was doceni i dostaniecie to czego chcecie. Wy za każdą złotówkę jesteście zazdrośni..

@Sztanca

Sztanca zamiast udzielać się tutaj niech większą uwagę zwróci na swoją pracę. Większość reklamacji z waszego tytułu, już nie wspomnę o wiecznym przebieraniu.

Bronisław

Hej, widzę że znasz firmę od środka, możesz mi w takim razie powiedzieć czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Jestem też ciekaw czy tacy pracownicy mogą liczyć w Intrografie na jakieś szkolenia i kursy. :)

Ale się brygadzistki zbulwersowały ???? nic dziwnego, skoro nawet przełożony mówi na zebraniu, że nie jest zadowolony z waszej pracy.

Jacek warowny

Czy mogę zatrudnić się w firmie na jesień w magazynie lub innym stanowisku jak będzie wolny etat?

Jedzie jutro ktoś na szkolenie do intrografu ??

A pracuje ktoś z okolicy Lubartowa ?

Witam. Jak wygląda praca przy pomocy ogólnowydziałowej? Czy wymagane jest doświadczenie we wcześniejszej pracy przy produkcji? Pozdrawiam.

@Anonim

Witam, na rozmowie kwalifikacyjnej zobaczysz jak wygląda praca. Nie trzeba mieć doświadczenia na produkcji. Wszystkiego się nauczysz.

Były
@Anonim

Nie robisz co każą. Przyuczysz się i może awansujesz

Irena
@Były

Ooo zainteresował mnie temat tych awansów :D Czy często się one zdarzają? Jak zmieniają się w ogóle warunki pracy po uzyskaniu awansu w Intrografie? O ile wzrasta wynagrodzenie?

były
@Irena

Za moich czasów to więcej roboty było jako student robiłem na sklejarce i później na intro cąły czas jako ogólnowydziałowa, czyli na zaleceniu jak na etacie...dali na godzinę coś więcej ale to były grosze. Była możliwość przyuczenia na sprzęt np sklejarkę

Tolek

Ponieważ są Święta Wielkanocne życzę miłych i spokojnych świąt dla wszystkich których kocham i dla tych , którzy mnie nienawidzą Jestem po rozmowie z Prezesem Mariuszem który dał mi małe zielone światełko na powrót do firmy za co mu dziękuję . Nie chcę na razie komentować mojego problemu . Wiem tylko że dokonali na mnie egzekucję .Ale żyję bo mam wspaniałą żonę . W tym dniu co sprawdzali mnie alkomatem i byłem podobno w amoku , byłem w kadrach po pit .Rozmawiałem z dziewczynami i odebrałem dokument . W ten sam dzień byłem u mojej rodzinnej lekarki po skierowanie do dr chirurg . Na pewno zauważyła by że jestem pod wpływem alkoholu . Skierowanie miałem na drugi dzień gdzie dostałem zwolnienie lekarskie . I teraz chcę wam opisać wydarzenie , kiedy szedłem do przychodni na Nowym Świecie . Przechodziłem przez przejście dla pieszych , byłem blisko już chodnika , kiedy usłyszałem głos dziewczynki ok może 6 lat - dziadku / a wnuczki Molly i Hannah mam w Anglii / odwróciłem się i zobaczyła kogo innego i nagle - a była może ok 1 m do chodnika - zawróciła .Wyskoczyłem na jezdnię , żeby zatrzymać samochody . Byłe źle , bo tuż przed nami ok pół metra nagle zatrzymał się autobus MPK nr 6. Jakby kierowca w porę nie zatrzymał pojazdu byłbym razem z tą dziewczynką ciemną plamą na asfalcie . Ale żyję , kocham ludzi , nawet tych co mnie nienawidzą ...

Kaczka

Tyle rzeczy negatywnych się dzieje ostatnio choćby zwolnienie długoletniego operatora bez wyjaśnienia przyczyny. Nikt nawet nie zareagowal nie stanął w jego obronie . Firma jak widać ma operatorów w nadmiarze stąd jedna osoba pracuje na dwóch maszynach ( gdzie przepisy BHP)Zastraszanie i łamanie kodeksu pracy na każdym kroku.Brawo. Tylko tutaj takie rzeczy się dzieją i są dopuszczalne. Wyszkolenie następnej znowu potrwa trochę ale nie gwarantuje że będzie dobrym operatorem i znowu nie dostanie wilczego biletu. Pogratulować ekipie rządzącej za podejście do sprawy.

Kozioł
@Kaczka

Z którego działu operatora zwolnili który tyle lat pracował?

Były
@Kozioł

Tolka wyrzucili?

Studentka

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie dojazdu do firmy w godzinach porannych ( na pierwszą zmianę ). A mianowicie czy jeździ ktoś tym pierwszym 47 i czy jest o czasie w pracy ? W chwili obecnej nie mam wyobrażenia ile czasu może ono jechać do miejsca docelowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tolek

Proszę o nie wpisywanie opinii prac.Kaczka myślę że i tak czeka mnie rozmowa z Prezesem Mariuszem o którą poproszę ,Teraz jest ze mną źle Motto : GDY UMIERASZ CZUJESZ CIEPŁO ... Ja właśnie czuję CIEPŁO ...

Łomek

Hej! Widzę, że otworzyła się rekrutacja do kontroli jakości. Ktoś się może wypowiedzieć? Jak atmosfera, zarobki, ogólne warunki - warto? Firma trochę na odludziu, więc mam wrażenie, że bez auta to chyba ciężko się tam dostać... No i jak kierownicy?

Nick1

A po co zatrudniać nowych!!!!!! ,wystarczy wpisywać na tablicy informacyjnej pracowników na nadgodziny!!!!!!,a potem słyszymy stękanie,sapanie jaki,jaka jestem zmęczona!!!!!!!! i po chwili znów przychodzą i sapią!!!!!!,i tak w kółko!!!!!! To jest ciekawe?????,ich nie interesuje że mamy rodziny,małe dzieci itp.....,jaka to cztero brygadówka!!!!!!!,totalny brak szacunku!!!!!!!!!!! i takie żebranie lub decyzję przyjć,przyjć no przyjć albo już jesteś wpisany na listę nadgodzin!!!!!!!!, Ale ja podpowiem może z dotacji unijnych przy zakładzie wybudować motel !!!!,pracownik przespał by się 8 godz i do pracy!!!!,lub w stołówce i pomieszczeniu dla matek karmiących łużka piętrowe!!!!;-);-);-),pozdrawiam i proszę o wydajność,wydajność,wydajność a nie sapanie!!!!!

Kofu
@Nick1

Aby pracowac w tym(. nie wiem jak to nazwać,bo nie zakład pracy) czyms,nalezy poswiecic rodzine,siebie i cale życie prywatne. To nie jest normalne,dlatego fachowcy uciekaja. Dzis trzech,jutro 2.. a ci ktorzy zostają,jak myslicie ? W jakiej wysokosci wezmą za 4 tyg. premię roczną nasi nadzorcy ? 3-4tys? Pomnozcie to,x3:-5 nie pomylicie sie.. liczcie..to przecie z wasz dorobek..

Miś;-);-);-)
@Nick1

Intrograf- czysta telenowela nie trzeba scenariusza jak u Bareji!!!;-);-), istny cyrk!!!,nagrać w ukrytej kamerze zachowania niektórych osób????? I póścić na fejsbuku bankowo przebije oglądalność;-);-);-);-);-),komedia oparta na osobach które wydają fajne decyzję ?????,po głowie się podrapać !!!!!! począwszy od niektórych brygadzistek???,kontroli????? a skończywszy na wyższym szczeblu?????.Szkolić się!!!!!!!!ale mądrze ,a nie udawać że się rozumie poligrafia??????Domena firmy,,JAKOŚ To BĘDZIE" lub słynne słowa "Za bramą czeka setka osób-fachowców"- no normalnie cyrk!!;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-),a tak w ogóle jest wesoło i warto ,warto tu być i obserwować!!!!!!!!

Ona
@Miś;-);-);-)

Oj prawdę piszesz wesoło to jest aż nadto kobietki dorosłe ,a nieźle dają szczegòlnie wieczorem jak kadry kierowniczej nie ma jest naprawdę extra można nagrać i pòścić na fejsa co to niektóre wyrabiają.????.Ale teź cię wyśmiewają jak nie potrafisz albo potrafią wygryźć jedna drugą ze stanowiska .

Marlonk 1973
@Ona

Oj A teraz szczególnie

A jakiego ?

Co nie które bardzo przejęły się rolą,

Czy INTROGRAF Lublin oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wszyscy pracownicy dostaja umowe o prace na zleceniu pracuja tylko osoby ze statusem studenta.

były

Jak tam w fabryce? Co taki duży zaciąg? Który z mistrzów zrezygnował,że jest nabór?

Aktualny.
@były

Nowy mistrz na sklejarkach. Na inne działy nie zachodzi wiec nic naradzie nie mogę o nim napisać. Może ktoś że sklejatek by coś się wypowiedzial.

Mróweczka
@Aktualny.

Na początku przebywał dłużej na produkcji. Namieszał przy robocie, skłócił ze sobą pracowników, wymusił pogorszenie warunków na niektórych maszynach, no ale widzę, że nie rezygnują jeszcze, znaczy walczą, dają radę, albo walą głową w mur.

Sklejarki
@Aktualny.

Wcześniej było krzesełko i popēdzanie pracowników dlaczego tak mało - brak kultury ,teraz bywalec ,,kabinowy,,- palarnia , a tak naprawdę co ten Pan umie ????

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin