Opinie o INTROGRAF Lublin w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTROGRAF Lublin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTROGRAF Lublin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROGRAF Lublin w Lublin

Smutna prawda: Prezes zarządu chwali się na łamach pisma, jak generować zyski w trudnych czasach. Innowacyjna wystawa prac plastycznych na terenie tetniejacej pracą fabryki. Udział firmy w międzynarodowych targach. Praca ważna i odpowiedzialna- zdrowie i życie nasze i naszych bliskich jest w naszych rękach. Podsumowanie roku- w te Święta drogi pracowniku: masz szopkę i patrzaj szopkę. Kurtyna!

Do pracowników

Nie rozumiem waszych żali. Każdy szepcze między sobą i sieje ferment zamiast skrzyknąć się i pójść do prezesa lub mistrza chociazby i walczyć o dodatki na święta, podwyżki itp. Gwarantuje, że jakbyście zrobili strajk/założyli związek zawodowy to by prezes/mistrz/brygadzista inaczej spojrzeli na sprawy pracownicze. Tylko do tego potrzeba ludzi odważnych w realu, a nie mocnych w gębie i w internetach ????

Koleżka
@Do pracowników

Swoją drogą- widzę ogromny potencjał w Tobie. No dalej, zamiast czytać opinie weź tych ludzi- i zdobądź: podwyżki, dodatki, premie. Idź do- brygadzistki, mistrza, prezesa i powiedz, ba wykrzycz, czego ludzie chcą. A oni, właśnie wtedy zobaczą, zrozumieją, pochylą się nad pracownikiem. I wtedy drogi kolego, będziesz Lechem Wałęsą Intrografu. Trzymam za Ciebie kciuki

Zaloga

My się o integrację nie upominaliśmy inflacja taka akord zabrany i co pieniędzy nie dostaniemy żadnych?Integracja wcześniej tex była I pieniądze na święta były.

Była

Sumienie mnie rusza i stwierdziłam że muszę się wyżalić szczególnie po tym co donoszą mi znajomi z intrografu. Ja już tam nie pracuje więc mogę śmiało pisac. Chodzi o to jak są traktowani studenci i pracownicy przez jedną z brygadzistek. Sama byłam tak traktowana przez nią i wiem że nadal tak jest. Dana brygadzistka potrafi się czepiać wszystkiego. Np że za długo się jest w łazience, że za często chodzimy pić wodę. Czekałam np na paleciaka to potrafili powiedzieć " czemu (usunięte przez administratora)stoisz" a to trwało dosłownie kilka sekund. Poszłam pomóc wyciągnąć koleżance paletę i usłyszałam "(usunięte przez administratora)itp. Ciągle potrafi grozić zwolnieniem. Jesteśmy tak zwanymi "studentami" co dla niej wyraźnie znaczy że jesteśmy śmieci. Jeżeli chcemy skrócić swój czas pracy, czy z powodu że coś wypadło ( większość się uczy więc wiadomo) czy też z przyczyn zdrowotnych ona nigdy na to nie pozwala. Dlatego w takich sprawach "studenci" chodzą do kantorka przez co potem ona się za to na nich odgrywa. Wiem że ostatnio nawet potrafi wyzywać pracowników sklejarek od(usunięte przez administratora) Itp. w jedną z moich koleżanek nawet rzuciła pudełkiem w nos co doprowadziło ją do płaczu a brygadzistka aby się roześmiała. Tak, potrafi ona doslownie przepychac ludzi bo ona jest brygadzistka a reszta to śmiecie. Z jej zmiany pracownicy się wypisują. Wola się zwolnić niz pracować na jej zmianie. A ona ciągle twierdzi że ma mało ludzi do pracy, dziwne? Wiem że jedna osoba zbiera materiały i ma sprawa trafić do inspekcji pracy z powodu mobbingu w pracy. Szkoda że z powodu takiej osoby firma w której pracują naprawdę fajni ludzie traci reputację i coraz mniej ludzi na zlecenie chce tam pracować. Wiadomo że większość "studentów" pracuje tam z polecenia tak samo jak i pracownicy na etacie. Kto by polecił pracę z taką osobą? Problem już był zgłaszany do kantorka przez nie jedna osobę i często problem z brygadzistka mijał ale niestety tylko na kilka dni a potem powracał ze zdwojoną siłą. Powodzenia i nie bójcie się mówić głośno o niej.

Kwidzyn

Czy to jest ta osoba która kiedyś była ostatnia do roboty i słuchała disco polo, strzelała z gumy ??? Z miejscowości na ś ????

Ninia
@Kwidzyn

Dokładnie ta która aby szukała kogoś na zastępstwo żeby siedzieć co godzinę na fajce. Teraz już może chodzić bez zastępstwa ????

Bronisław
@Ninia

Hej, chyba dobrze znasz Intrograf. Warto tu wysyłać CV jeśli nie ma się doświadczenia? Przyjmują też takie osoby? Czy raczej biorą tylko tych którzy mają już się czym pochwalić w CV? Jakiego doświadczenia wymagają?

Były
@Bronisław

Powiedzmy, że w pierwszej kolejności interesują się osobami, które już wcześniej miały jakiekolwiek doświadczenie na danym stanowisku. Taka oczywista oczywistość. Osoby bez doświadczenia na aplikowane stanowisko mogą mieć trudniej tylko z tego względu, że niekoniecznie mogą zostać zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Również logiczne. Proponuję sensownie napisać CV, bo spora część kandydatów właśnie na tym traci.

Kulpix
@Była

Jak mi się wysypie moja obecna praca to przyjmę się na kilka dni i pokaże Wam jak się gnoi takie dewoty...

Maja
@Kulpix

Ale Ty tak bezinteresownie przyjdziesz tylko po to? Nie wierzę, że ktoś by się zatrudniał nie dla pracy, tylko dla wojenki z jakąś kobitą.

Na
@Maja

Co to za kobietą?

RR
@Na

Tak zwana "Wiolla" brygadistka

Halina
@RR

Długo już na tym stanowisku jest i czy wiadomo jak się na nie dostała? Pytam, bo ciekawa jestem jakie warunki mają, zakres zadań, stawki itp., wiecie?

Praktykant

-nie wiem.

Witam czy firma przyjmuje studentów na bezpłatna praktykę zawodową?

Aktualny.

Niestety w tej firmie jest coraz gorzej. Jeżeli ktoś myśli o zatrudnieniu w niej niech poważnie to przemyśli. Zarobki może nie są najgorsze. Ale niestety musisz żyć firma. Z urlopem zawsze problem dlatego duża część pracowników decyduje się na zwolnienia lekarskie. Nie możesz zadzwonić i powiedzieć że źle się czujesz i chcesz 2 dni wolnego. Musisz brać zwolnienie na tydzień dla pewności. Nawet jeżeli dasz wniosek urlopowy miesiąc wcześniej to i tak to nic nie zmieni poniewaz odpowiedź dostaniesz nawet dzień przed planowanym urlopem. Dlatego lepiej brać zwolnienie. Na niektórych działach produkcji pracuje się za 2 na 2 maszynach. I nikt się nie zapyta czy dasz radę czy nie. Poprostu masz zapiera... Za 2 i nie licz że za to dodatkowo coś dostaniesz. Za pracę na 2 maszynach nie masz nic dodatkowo oprócz podwójnego zmęczenia i przepoconego ubrania. Oczywiście możesz liczyć co jakiś czas na podwyżkę bo masz dobrą wydajność ale twoja wydajność w większości zależy jakie zlecenia będą co dawali ci z kantorka. Więc nawet jak będziesz dobrze robił a będą ci dawali małe nakłady to wydajnością nie będziesz się mógł pochwalić. No chyba że będziesz miał znajomości jak co niektórzy i będą ci ciągle dawali duże zlecenia to i podwyżkę dostaniesz. Jeżeli nie ma wystarczająco pracy dla wszystkich to cię odwołują, dzwonią żebyś nie przychodzi i wtedy albo ci zabiorą nadgodziny albo będziesz musiał wypisać urlop. Jeżeli jest dużo pracy to chodzisz codziennie. Niektórym zdarzało się że mieli nawet 300h w miesiącu. Co do kierownika to zależy od nastroju. Jednego dnia dostaniesz opierdzi... że czegoś nie robiłeś w między czasie a drugiego dnia dostaniesz że właśnie to robiłem. Jak masz dostać to i tak ci się dostanie.

Były prac.
@Aktualny.

Człowieku omijaj tą firmę z daleka dużo można by było napisać ale dla mnie to już historia...

Kandydatka

Witam, dostałam ofertę zatrudnienia w tej firmie jako student, na umowę zlecenie. Czy ktoś z obecnych pracowników, też najlepiej studentów może mi opisać jak wygląda obecnie atmosfera w pracy? Czy można dogadać się z brygadzistami i innymi pracownikami, czy praca jest ciężka i wymagająca, czy nie ma problemu z elastycznością grafiku ( pani, która do mnie dzwoniła, mówiła, że pracuje się 12 godzin, ale nie ma problemu żeby być tylko na nocnych lub dziennych zmianach i chciałam się dowiedzieć czy to prawda) oraz jak wygląda kwestia przerw? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź, żeby w razie czego nie tracić czasu i rozglądać się za inną pracą

Studentka
@Kandydatka

Jeśli przychodzisz pracować to się dogadasz jeśli obijać to nie.Z pracownikami roznie ale zazwyczaj z nimi się nie pracuje praca polega na wyrywaniu na początku jest ciężko trzeba dojść do wprawy musi ktoś potłumaczyć jedną z brygadzistek bardzo dobrze tlumaczy i pokazuje różne triki ułatwiające wyrywanie niestety tylko jedna ze wszystkich to robi.Mozna też przebierać ale to robią raczej osoby które już troche na tym zleceniu pracują. Przerwy są 2 jedna 20 min druga 10 minutowa.Na zmiany zapisujesz się tak jak Ci pasuje i w dni które ci odpowiadają zawsze też można się dogadać co do mniejszej ilości godzin.Jak nie przyjdziesz i nie sprobojesz to się nie dowiesz co człowiek to opinia przyjdź sproboj i się przekonasz czy jest łatwo czy nie i jaka jest atmosfera ja pracuje parę zmian ale jestem zadowolona.

@Studentka

Hej, jestem jeszcze zielona bo nawet CV nie posłałam. O jakim wyrywaniu mówisz, co się wyrywa? Czy to bardzo męcząca fizycznie praca? W sensie czy dużo trzeba siły? Fajnie z tym grafikiem bo zależy mi na tym żeby mieć wpływ na to kiedy pracuję..

@Monika

Nie warto zawracać sobie głowy, nikt tam nie szanuje pracowników i to niezależnie na jakim dziale jest się zatrudnionym.

Janusz
@123

Ten brak szacunku to jak się objawia? Nie można się dogadać z kierownikiem czy zawalają robotą? Powiedz coś więcej?

Przemek
@123

Nie mogę się zgodzić, pracowałem jako student prawie na każdym możliwym dziale i nigdzie się nie spotkałem z brakiem szacunku. Wystarczy wziąć się do roboty i nie traktować pracy jako przykrego obowiązku

Ilona
@Przemek

A jaka stawkę firma proponuje studentom? Najniższa krajowa?

Paula

Praca jak praca w fabryce, są lepsze i gorsze dni. Najniższa stawka godzinowa bez różnicy czy 12h pracy fizycznej z młotkiem w ręce czy 12h siedzenia i przeglądania kartoników, przy wyrywaniu można dorobić na akordzie natomiast jest to wręcz niemożliwe kiedy co kilka zmian dostaje się nowego pracownika do przyuczenia. Jedyny plus tej pracy to w porządku pracownicy na hali.

Gabriela
@Paula

A jak dbacie o atmosferę między sobą? Czy może to pracodawca dba organizując jakieś integracje itp?

Jaka atmosfera jest na stanowisku zleceniobiorcy?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w INTROGRAF Lublin?

Gobi

na młotek ...

Małgorzata
@Gobi

To już coś :P A gwoździe do tego? A tak serio to jaka praca?

Bronisław

Czemu tu jest niby źle? Weź coś więcej powiedz...

Lucek

Na wszystkie jakie będą Ci potrzebne do pracy. Niestety większość dzisiejszej młodzieży nie ma pojęcia co trzyma w dłoniach. Więc odpowiedź na to pytanie może wywołać lawinę kolejnych jak nie umiesz myśleć.

Czemu w firmie kamera skierowana jest na palarnie? Czy tak można? To pomieszczenie socjalne a w tych kamer być nie powinno?

@Nowy

jesteś pewny że kamera działa? może to tylko taki "straszak" :) a w ogóle można tam u was palić?

Śmierdziuch
@Krystyna

Można na dworze, przy drzwiach wejściowych

Halina
@Śmierdziuch

No raczej, że można tak to by nie nazywali tutaj tego palarnią przecież. Ale faktycznie pytanie na co tam kamery. Chyba nie chodzi o palących ale raczej właśnie o te drzwi? Pracownicy w firmie serio czują się odrobinę podglądani?

Xyz

Podziwiam, że są jeszcze ludzie którzy chcą pracować z pewną brygadzistka odpowiedzialną za dział ulotek. Wyniki wynikami, ale trzeba być człowiekiem i traktować ludzi z szacunkiem. Nie zostało jej wiele osób do pracy, więc powinna dbać o swój wizerunek, aby zachęcić innych ( i nie wtykać nosa w nie swoje sprawy) :)

Cześć. Jak nazywa się nowy operator z tatuażami na sklejarkach???

Stary

On nie nowy. Wrócił po dłuższej nieobecności.

Pipi

Może ktoś napisać ile się zarabia na okresie próbnym czyli 3 miesięcznym dzwoniłam I nikt nie chciał powiedzieć a tu jest anonimowo to jakby ktoś się odważył to byłabym wdzieczna

Om
@Pipi

Najniższa krajowa

Student

Czy brygadzistka może chodzić po hali w klapkach? Gdzie przepisy bhp?

###
@Student

Właśnie. Wszystkich ścigają za buty bluzy a co nie którzy robią co chcą. Jedni obrywają za reklamacje nawet ci nie winni a drudzy są nie do ruszenia.

@###

Nie ma ludzi nie do ruszenia, nie ma ludzi niezastąpionych! Skoro widzicie takie sytuacje i są nagminne to czemu tego nie nagracie i nie zgłosicie tam gdzie trzeba?

A gdzie trzeba?

Falcerki
@Krystyna

Jest to powiedzenie, dosyć mocne: nie ma ludzi niezastąpionych. Ale dopiero, gdy ktoś odejdzie, to widzimy, że w tym powiedzeniu jednak prawdy zbyt wiele nie ma!!!!!! – Ale to jest strata człowieka, który miał bardzo niepowtarzalny charyzmat w kilku wymiarach. Był bardzo kreatywny, twórczy. Człowiek, który kierował naszą brygadą szukał dróg formacji, ale też człowiek, który był rozchwytywany, jeśli chodzi o pomoc,doradztwo ,rozwiązywanie problemów produkcyjnych i różnych zadań. Miał wystarczająco dużo talentów, by w różnych dziedzinach życia być tym, którego inni oczekują w swojej przestrzeni, by coś doradził,wspierał i motywował. Każdy z nas ma swoje piękne cechy, jak i wady.!!!!!!!- Panowie Prezesi

Krystyna

Jest policja, są odpowiednie inspekcje pracy. Ile Ty masz lat że trzeba za rączkę prowadzić?

Jacek warowny

A ja ide w poniedziałek się zatrudnić

Jw
@Jacek warowny

Od lutego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu INTROGRAF Lublin?

Gobi

Trzeba być odporny na głupotę ...

@Gobi

Co masz na myśli? Bo ja np (usunięte przez administratora) nie jestem i nie boję się odezwać albo przeciwstawić.

Aaa

Ciekawi mnie co brygadzistki mają w swoich obowiązkach. Kiedyś słyszałam że miały szykować zlecenia do klejenia. Np. podwozić palety pod maszyny. Jeszcze nie widziałam żeby któraś to robiła. Operatorzy maszyn zamiast ustawiać maszyny marnują czas na szukanie zleceń. Miały szykować metryczki. Niestety w większości to załogi sklejarek to robią ponieważ czasem nie ma żadnej metryczki na biurku operatora lub są tylko te które zostały z poprzedniej zmiany. Miały zamawiać opakowania zbiorcze. Zamówią tylko na początku zmiany a potem ma kazdy sobie radzić jeżeli któreś nie pasują czy jest inna ilość, czy też poprostu zmienił się harmonogram. Miały pomagać skkejarkom żeby była lepsza wydajność. A jak widać porównując wydajność z poprzednich lat po wprowadzenie owego stanowiska strasznie wydajność wychamowala co chyba powinno dawać do zrozumienia że ta funkcja nic dobrego nie przyniosła a nawet zaszkodziła firmie. Szczególnie patrząc na ilość reklamacji na etapie klejenia, co się stało w tym roku? Brygadzistki większość czasu poświęcają na długie rozmowy ze studentkami, papierosem nie zadziej niż godzinkę lub poprostu potrafią gdzieś zniknąć na godziny szczególnie w nocy i nikt nie potrafi ich znaleźć. Naprawdę intrograf jest tak bogaty że może pozwolić sobie na wywalanie pieniędzy w błoto? Biorą nie małe pensje za co? Za łażenie. Przepracują 2h na 12 godzin.

Wesolo
@Aaa

Jeśli maszyna nie jest ustawiona a operator zekomo traci czas na wyciąganie palet co w tym czasie robi odbiór??? Palety wyciągają osoby nakładające nie operatorzy więc wpis trochę nie adekwatny.

Irna
@Aaa

Marnują czas na wyciąganie palet? A jak pół zmiany siedzą w telefonach albo smieszkujac z obsługą lub latając po innych działach to jest ok? Wtedy czasu nie marnują? Reklamację to wina brygadzistke? A może olewania operatorów którzy w kółko płaczą ze maja mało i mało to operator właśnie pracuje 2 godz dziennie resztę siedzi w telefonie. Ustawi maszynę i nawet nie chce mu się sprawdzić czy dobrze bo on wielki operator i jemu uwagi zwracać nie mozna

Pin
@Irna

Nie jednokrotnie byłem świadkiem rozmów obsługi która mówiła że operator kończy pracę za wcześnie bo mogły spakować więcej ale operatorowi już się nie chciało. Niektórzy z nich przychodzą do pracy i są ciągle zmęczeni. Może to w nich tkwi problem nie wspominając o tym ile czasu spędzają na przerwach. Tu doszukiwałbym się problemu.

Ergo
@Aaa

Reklamacji z procesu klejenia praktycznie nie ma drogi Panie większość reklamacji to wina druku jeśli nie wiesz nie wypowiadaj się. Wystarczy spojrzeć na karty braków.

Ab

Napisz z imienia I nazwiska I jak sie.zarejstrowac?

Szukam pracy

Witam mam pytanie odnośnie początkowej stawki oraz czy z upływem czasu i doświadczenia stawka wzrasta. Bo z doświadczenia wiem że w każdej firmie są ludzie którzy sobie chwalą i narzekają na pracę... Oraz jak jest z dodatkowymi zmianami czy to jest płacone jako setki?

Aktualny
@Szukam pracy

Jeżeli jako pomoc to minimalna całe życie. Jeżeli operator staż nie ma nic do wysokości wypłaty. Jeżeli prezes stwierdzi że coś umiesz, ma z ciebie duży zysk i będzie się bał że uciekniesz z firmy to może coś więcej rzuci. Nadgodziny są 50, 80, 100 ale jak które liczą nie dojdziesz. Okres rozliczeniowy z godzin jest 3 miesięczny. Oznacza to że możesz przez 2 miesiące nalapiesz nadgodzin a 3 miesiąca będą dzwonili żebyś nie przychodził i cię z tych nadgodzin wyczyszczą

Pracownicy

Jeżeli tak ma wyglądać praca Nowego ,,pomysłowego dobromira,, czyli zajmuje się wszystkim na wszystkich działach -a tak naprawdę nic z tego nie wynika oprócz ilości pomyłek i błędów z niewiedzy poraża.Widać to u nas na sklejarkach nie było takiego bałaganu i braku zainteresowania produkcją ze strony tego Pana na bieżąco dlatego tyle występuje teraz błędów i braków i nieporozumień .Z opinii innych działów tam gdzie Ten Pan się pojawia i podejmuje decyzje - powstają nieporozumienia.My chcemy pracować ale w spokoju i zorganizowanej pracy .Wszyscy widzimy że ,,pomysłowy dobromir,, - jest od wszystkiego a tak naprawdę - od niczego Wszystkim chce się zajmować - a kompletnie wynika chaos .Z opowieści Tego Pana wynikało że w poprzedniej firmie też zajmował się wszystkim ? - daje dużo do myślenia.Chcemy pracować ale w zorganizowanej i bez chaosu pracy.

Sklejarki
@Pracownicy

No mówi nam o mikro postojach a co było 3 marca po 20 - wystarczy przejżeć kamery koło sx3 na przebieraniu- nie dopilnowane, prawdziwy chaos , jest wiele przykładów - mikro postoje

@Sklejarki

Przychodzi ktoś nowy, ma wiele pomysłów, chcę coś zmienić w firmie. Nie oszukujmy się, ale od dawna nic się nie działo pozytywnego. Rutyna! Jest chaos od pewnego czasu, ale czy jeden człowiek ma wpływ na całość zarządzania produkcją? Czy wszelkie błędy popełniane na poszczególnych etapach produkcji to jego wina? Nie! więc po co takie komentarze. Ale najlepiej jest kogoś wyśmiać, zdeptać! Żenada

Pracownicy

Szanowny Panie nikt nikogo nie wyśmiewa i nikt nikogo nie chce zdeptać ,dobrze że dokonuje Pan zmian ale Pańskie zmiany i brak współpracy pomiędzy załogą a poszczególnymi działami daje do myślenia ?.Jest Pan indywidualistą .Dobry ,,wódz, tzw.kierownik,dyrektor ,szef produkcji współpracuje ze swoimi ludźmi zna ich problemy ,możliwości- i wtedy współpraca daje efekty a pracownicy z takim ,,widzem,, dokonują zmian po przez współpracę i mądre decyzje.Pańskie podejście ,,dlaczego Pan czy Pani- wychodzicie tyle razy do wc ,czy zabiorę Pani Panu premie i wiele innych przykładów!!- to są te dobre zmiany ?.Jeden człowiek mądry który współpracuje z załogą - ma potężny wpływ na produkcję i załogę. Na obecną chwilę jest Pan indywidualistą Pańskie ego przerosło Pańskie błędy który każdy z nas robi , jeżeli zacznie Pan współpracować mądrze z załogą a tu pracują naprawdę wspaniali ludzie - będą dobre zmiany !.Miał Pan uruchomić na sklejarkach tzw.,,Japaka czy zespół nakładający,, ?? Widzi Pan że jest ciasno pomiędzy sklejarkami tam gdzie stoi ten zespół ?Wiele przykładów .I proszę sobie nie pochlebiać do wyśmiania i zdeptania jeszcze daleko .Współpraca ale mądra daje potężne efekty .

@Pracownicy

Komentarz na który odpowiadasz nie był mój. Ja nie włączam się do dyskusji. Pozdrawiam.

@Nowy

Jeszcze tylko jedna uwaga, ja nie mogę się wypowiadać jak było zanim mnie zatrudniono :) Zawsze jestem otwarty na rozmowę i konstruktywna krytykę, moje drzwi są otwarte. Zapraszam na rozmowy raczej na żywo. Gramy w tej samej drużynie. Jeśli ktoś ma wobec mnie zarzuty, lub problem z moim zachowaniem, to uprzejmie proszę o rozmowę face to face. Pozdrawiam

Nikita
@Pracownicy

To prawda. Czlowiesz nawet nie wie jaki grafik podpisuje. Każe przychodzić komuś a na grafiku go nie ma. Ktoś pyta o urlop i mówi że pewnie dostanie i zadzwoni. Zero telefonu więc pracownik przychodzi a na grafiku postoj maszyny bo dostał urlop. W rezultacie pracownicy jeszcze bardziej muszą się pilnować i ciągle dopytywać. Wszędzie podwyżki cen. Słyszy się że i pracownicy pozostawali podwyżki podstawy ale nie sklejarki. Aby czekać aż będzie wysyp wypowiedzeń na wiosnę. Już przynajmniej 2 operatorów sklejarek planuje się zwalniać przed wakacjami. Żeby się nie powtórzyło to co było parę lat temu na sztancach.

Kwidzyn
@Nikita

To będzie więcej nadgodzin na wiosnę xd

Nikita
@Kwidzyn

Tak jasne. Raczej więcej pracy na 2 albo nawet 3 maszyny a potem zdziwienie że reklamacje i ludzie chorują, przemęczeni. Ale oczywiście najważniejsza jakość. Ale wydajność też ma być.

Ciekawa
@Nikita

a jakich zarobków można się spodziewać w tej firmie? w jakich widełkach? podstawa + premia + nadgodziny? jaki system wynagrodzeń?

Zostaw merytoryczną opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w INTROGRAF Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy INTROGRAF Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROGRAF Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTROGRAF Lublin?

Kandydaci do pracy w INTROGRAF Lublin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTROGRAF Lublin