Advertis Grupa

Pruszków

Advertis Grupa
2 22

Opinie o Advertis Grupa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Teresa

@Wiedźma praca na dwóch umowach? A jak to wygląda? Czy to jest umowa o pracę i jeszcze dodatkowo jakaś inna, czy może dwa razy umowa zlecenie? @Obecny pracownik powiedz więcej o swoich doświadczeniach w Advertis Grupa. Wszystkie informacje z pierwszej ręki będą cennymi wskazówkami dla potencjalnych przyszłych pracowników.

Wiedźma
@Teresa 17.06.2018 21:24

Praca na dwóch umowach wygląda dokładnie tak, jak piszesz. Jest umowa o pracę na pół etatu i umowa-śmieciówka. Według mnie jest to celowe oszczędzanie na składkach i nie jest fair względem państwa. :) Pracownik też na tym traci, bo ma tylko pół urlopu za pracę wykonywaną na cały etat, bo to tylko połowa umowy o pracę. W przypadku zwolnienia lekarskiego również traci się na tym więcej. Nie pomnę już zarzucania podwładnym, że to oni wprowadzają "złą atmosferę", oraz tego, że pracownicy są zmieniani jak rękawiczki. Nie warto pracować w takich warunkach.

Gregor

Może trzeba szukać pracy bardziej spokojnej?

Obecny pracownik

Advertis Grupa to firma, która ma opinię dobrego pracodawcy. Niestety w każdej firmie znajdą się marudy!!!

Wiedźma
@nieobecny 28.02.2018 15:57

Potwierdzam, rotacja zabójcza, atmosfera jak roller-coaster, raz jest super, a potem padaka. Jedyne, co mi dobrego przyszło z pracy w tej firmie (a raczej, dwóch firmach??? w końcu chyba każdy tam robi na dwie umowy (sic!)), to duża garść nowej wiedzy. Szkoda tylko, że za cenę czucia się jak bezwartościowe gie. Cały czas myślałam, że tylko ja tak miałam, że problem leżał we mnie - otóż nie... :) Z czystym sumieniem - NIE polecam.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Advertis Grupa?

Gregor

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Belzebub

Brawo "niegodzien" jakie to wszystko prawdziwe.

niegodzien

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Wynagrodzenie... takie sobie, biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie na każdym stanowisku pracy wykonuje się minimum dwa stanowiska ( a na pewno pracy jest na dwa etaty) to wypada ono naprawdę słabo. To jednak nie jest najważniejsze (przynajmniej nie dla mnie). Dla mnie liczy się atmosfera w pracy i podejście właścicieli do pracowników. Tu już na prawdę jest słabo. "Szefowa" wie wszystko tzn. tak jej się wydaje w rzeczywistości o większości nie ma bladego pojęcia. Nie trafiają do niej absolutnie żadne argumenty. Potrafi wciskać ludziom farmazony prosto w oczy mając świadomość tego, że to nie prawda i tego, że druga osoba też o tym wie. Życie rodzinne pracowników dla tych ludzi nie istnieje, a przynajmniej nie ma najmniejszego znaczenia. Poza tym nieustający stres, pośpiech, ogrom pracy, presja i rotacje coraz to nowych pracowników. Szef hmm... da się z nim dogadać ale trzeba mieć twarde argumenty. Gorzej z podwyżką ;) Jeśli chodzi o awans, jest on możliwy po osiągnięciu 38 progów przy czym w trakcie z każdego jednego robią się kolejne trzy (ale jest taka opcja). Ogólnie odradzam pracę w tej firmie chyba, że jest się człowiekiem, któremu nie zależy na wynagrodzeniu, nie ma rodziny ani własnego życia, nie przeszkadza ciągły stres i pretensje. może pracować po minimum 10 godzin dziennie i nie interesuje go atmosfera w pracy. PS. Dodam, że w Adveris dzień pracy nie jest 8 godzinny tylko 9.

mnb

w advertisie stabilizacji nie znajdziesz.

BS...
@Marcin 21.03.2017 09:53

Znikomym wskaźnikiem rotacji?? Wystarczy pojechać do, któregokolwiek z waszych dostawców i zapytać o zaopatrzeniowca Advertis. Odpowiedź jest tylko jedna: "A który to? Przez ostatnie 1,5 roku poznałem ich chyba z 6. To samo dotyczy project menager-ów i technologów. Marcin na prawdę tego nie widzisz czy nie chcesz widziec???

Kasia

Mimo wszystko jednak uważam, że 9-godzinny system pracy to przesada. Jest jej dużo i jest ważna ale to nie wszystko czego człowiek potrzebuje. Są sprawy ważniejsze na które człowiek z chęcią poświęciłby chociażby tą godzinę dłużej.

Maciek

Jestem Zły na powyższe wpisy i chcę napisać: Taki Portal ma wskazywac na opinie o Pracodawcy ( piszą więc aplikujący oraz byli Pracownicy. Być może również aktualni Gracze ale ze względu na nieuczciwy dynamit takich wpisów ufam że to Margines ale do NICH PISZE) Ja w tej Firmie przepracowałem prawie pół Dekady ( kiedyś mnie wywalili mnie ale dlatego jest FAIR pisac PRAWDE) Dlatego uważam że moja opinia ma sens bo popieram ją moim Doswiadczeniem. W Port-Folio będę umieszczał moje kontakty z Advertis ( in + ) - bo brałem udzaiał i widziałem jak z małej rodzinnej Firmy to miejsce zmienia się wraz ze swiadomoscią Włascicieli. ( Kropka !) Moja pensja nie rosła - to prawda - ale dane mi było pewnośc zatrudnienia i udział w Zmianach Dzisiaj postronni widzicie Advertis jak Rolls Royce w Pruszkowie jaki jest niezłym miejscem pracy ( Czy ktokolwiek może napisać że został oszukany na wynagrodzeniu jakie ustalił? Nie! - 100% pewności albo oddaje swojego Bentelya! Firma zmienia się bo tak chce Właściciel - zatrudniani exppertów ( różnych, z Boże łaski albo Prawdziwych) menedzero , albo Kto mają pomoć Włascicielowi zająć się czym innym niż zamknięta w istocie konstrukcja biznesowa - Advertis Design Więc ich zatrudnia i zwalnia - a pracownicy głupiją po tych zmianach-:) Piszą tu ludzie jacy nie zostali przyjęci do pracy - rozumiem powód ich frustracji , ale nie rozumiem tych jacy pracują i wciskacją Etos Marcina Magazyn - jako przykląd Obciachu działania Firmy? Czy kiedykowliek pracowaliście w lepszychych warunkach? - Proszę o przykłady? Czy kiedykowliek Ktoś może coś złego powiedzieć o magazynierze? to przywoity człowiek jaki zrozumiał że pracą zasługuje na szacunek a nie udzial w Gierkach marketingowych Piętra jakie istnieje na ulicy Miejskiej ja Ciebie Magazynierze pamiętam jako Chłopaka z Mojej Bandy-:)) - nawet jesli dzisiaj cwiczysz 99 etatów jestem przekonany że zostaniesz doceniony w Grupie Tyle. ( wywalili menedzero, kerowce, zauszy menedzero może jeszcze kogos wywalą i Co? i NIC - Marcin - dla Ciebie NIC - pracujesz solidnie - za to Cię lubiąi ufam że .... comes 2 be all r Pozdro

wiktor

Praca w tej firmie? Podobno nikomu się nie podoba. Zastanawiam się tylko dlaczego wszyscy tylko o tym mówią a nic z tym nie robią. Może i płacą ale nie za wiele. Za to wymagają mega. Najlepiej jakby dało się rozmnożyć. Gadas, obiło mi się o uszy, że na stanowisku kierowca/zaopatrzeniowiec pracuje teraz magazynier. Trzy etaty w jednym. Ciekawe czy kasa też potrójna. Szczerze wątpię. Pozdrawiam ekipę firmy. Trzymajcie się i pracujecie ciężko. Może kiedyś ktoś wam za to chociaż podziękuje.

gadas

jak się sprawy mają na stanowisko kierowca/zaopatrzeniowiec ?

Marcin
@gadas 10.03.2017 11:32

Rekrutacja jest otwarta. Zapraszamy do składania CV na adres [email protected]

anonim5

Szkoda czasu.

mona

Witam serdecznie, nie wiem, na jakie stanowisko Pani aplikuje. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Większość z ekipy pracują od kilku lub kilkunastu lat, czy,s to nie jest wystarczająca informacja o stabilizacji firmy? Podaję adres do rekrutacji i zapraszam do kontaktu. [email protected]

zika

jak sytuacja w biurze w firmie ADVERIS? obecnie szukają osoby na stanowisko SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI.

gość111

nie polecam współpracy z tą firmą, nie płacą, zwyczajni oszuści.

pytacz

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią o aktualnej sytuacji w firmie? jakie dają umowy? pieniądze? czy warto sobie zawracać głowę ?

milch

(usunięte przez administratora). nie do końca wiedzą kogo chcą zatrudniać. Typowa polska (usunięte przez administratora) firemka ktora sadzi sie by byc kims na skalę światową... a jest to tylko jakaś lokalna manufaktura ktora sobie wnętrze upstrzyła i stara sie przekonać wszystkich że sa kims wyjątkowym. Zarządza ta firmą koleś który mam wrażenie nie bardzo jarzy o co chodzi (chemik ktory siedzi w reklamie... to jak połaczenie(usunięte przez administratora) z perfumami) Nazwisko tego szpeca mozna znaleźć w sieci.

wujek dobra rada

byłem na rozmowie na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Pracuję w wielkiej korporacji i zostałem zaczepiony na goldenline przez Panią Dyrektor z tej firmy. Siedziba fajnie zrobiona, jest wizytówką tego co produkują. Zeby było jasne zostałem zaproszony na rozmowę, nie wysłałem im nawet CV. Pan Dyrektor pyta mnie: jak chce ich przekonać do siebie. Gdy odpowiedziałem, że to on powinni mnie próbować przekonać zostało mi wytłumaczone, że ta rozmowa nie będzie tak przediegać. Pomyślałem: OK, może rzeczywiście firma jest kzak i nie ma co się stawiać. Zostałem standardowo przepytany, potem ja przepytałem Pana Dyrektora. Okazało się, że szukają prawej ręki pana Boga :D Nie byłem zdecydowany czy jestem zainteresowany, gdyż system w jakim sobie pozwalają pracować mi nie do końca pasuję. Haos i wszystko na wczoraj... Kiedy padło pytanie odnośnie oczekiwań finansowych i powiedziałem ile zarabiam i za ile jestem skłonny rozpatrzeć tą propozycję, Dyrektor oznajmił mi, że nie będzie mnie czarował, gdyż nie mieszczę się w budgecie, który wynosi dokładnie połowe kwoty której oczekuję. Brak pojęcia, próbują przyciągnąć kogoś z wielkiej firmy i zapłacić mu telo co dobramu magazynierowi. Trochę parsknąłem i poleciłem, żeby szukali wśród studentów bez doświadczenia :D

henryk

pracodawcy nie szanują pracowników. stwarzają pozory poządnej firmy, jednak niejednokrotnie mozna obawiać się albo opóźnienia wypłaty wynagrodzenia albo nie wypłacenia całości. wydłużone godziny pracy, niepłatne nadgodziny. umowa na najniższą kjarową...

Krystyna

Nie polecam pracy w advertis! Nie wypłacają wynagrodzenia w terminie. Ogólnie atmosfera pełna napięcia i stresu. Nie szanują nikogo!

Zostaw opinię o Advertis Grupa - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advertis Grupa