Advertis Grupa

Pruszków

Opinie o Advertis Grupa

Kasia

Mimo wszystko jednak uważam, że 9-godzinny system pracy to przesada. Jest jej dużo i jest ważna ale to nie wszystko czego człowiek potrzebuje. Są sprawy ważniejsze na które człowiek z chęcią poświęciłby chociażby tą godzinę dłużej.

Maciek

Jestem Zły na powyższe wpisy i chcę napisać: Taki Portal ma wskazywac na opinie o Pracodawcy ( piszą więc aplikujący oraz byli Pracownicy. Być może również aktualni Gracze ale ze względu na nieuczciwy dynamit takich wpisów ufam że to Margines ale do NICH PISZE) Ja w tej Firmie przepracowałem prawie pół Dekady ( kiedyś mnie wywalili mnie ale dlatego jest FAIR pisac PRAWDE) Dlatego uważam że moja opinia ma sens bo popieram ją moim Doswiadczeniem. W Port-Folio będę umieszczał moje kontakty z Advertis ( in + ) - bo brałem udzaiał i widziałem jak z małej rodzinnej Firmy to miejsce zmienia się wraz ze swiadomoscią Włascicieli. ( Kropka !) Moja pensja nie rosła - to prawda - ale dane mi było pewnośc zatrudnienia i udział w Zmianach Dzisiaj postronni widzicie Advertis jak Rolls Royce w Pruszkowie jaki jest niezłym miejscem pracy ( Czy ktokolwiek może napisać że został oszukany na wynagrodzeniu jakie ustalił? Nie! - 100% pewności albo oddaje swojego Bentelya! Firma zmienia się bo tak chce Właściciel - zatrudniani exppertów ( różnych, z Boże łaski albo Prawdziwych) menedzero , albo Kto mają pomoć Włascicielowi zająć się czym innym niż zamknięta w istocie konstrukcja biznesowa - Advertis Design Więc ich zatrudnia i zwalnia - a pracownicy głupiją po tych zmianach-:) Piszą tu ludzie jacy nie zostali przyjęci do pracy - rozumiem powód ich frustracji , ale nie rozumiem tych jacy pracują i wciskacją Etos Marcina Magazyn - jako przykląd Obciachu działania Firmy? Czy kiedykowliek pracowaliście w lepszychych warunkach? - Proszę o przykłady? Czy kiedykowliek Ktoś może coś złego powiedzieć o magazynierze? to przywoity człowiek jaki zrozumiał że pracą zasługuje na szacunek a nie udzial w Gierkach marketingowych Piętra jakie istnieje na ulicy Miejskiej ja Ciebie Magazynierze pamiętam jako Chłopaka z Mojej Bandy-:)) - nawet jesli dzisiaj cwiczysz 99 etatów jestem przekonany że zostaniesz doceniony w Grupie Tyle. ( wywalili menedzero, kerowce, zauszy menedzero może jeszcze kogos wywalą i Co? i NIC - Marcin - dla Ciebie NIC - pracujesz solidnie - za to Cię lubiąi ufam że .... comes 2 be all r Pozdro

wiktor

Praca w tej firmie? Podobno nikomu się nie podoba. Zastanawiam się tylko dlaczego wszyscy tylko o tym mówią a nic z tym nie robią. Może i płacą ale nie za wiele. Za to wymagają mega. Najlepiej jakby dało się rozmnożyć. Gadas, obiło mi się o uszy, że na stanowisku kierowca/zaopatrzeniowiec pracuje teraz magazynier. Trzy etaty w jednym. Ciekawe czy kasa też potrójna. Szczerze wątpię. Pozdrawiam ekipę firmy. Trzymajcie się i pracujecie ciężko. Może kiedyś ktoś wam za to chociaż podziękuje.

gadas

jak się sprawy mają na stanowisko kierowca/zaopatrzeniowiec ?

Marcin
@gadas 10.03.2017 11:32
jak się sprawy mają na stanowisko kierowca/zaopatrzeniowiec ?

Rekrutacja jest otwarta. Zapraszamy do składania CV na adres rekrutacja@advertis.pl

anonim5

Szkoda czasu.

mnb

w advertisie stabilizacji nie znajdziesz.

Marcin
@mnb 23.05.2016 18:54
w advertisie stabilizacji nie znajdziesz.

dlaczego tak Pan(i) uważa? Szczycimy się znikomym wskaźnikiem rotacji.

mona

Witam serdecznie, nie wiem, na jakie stanowisko Pani aplikuje. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Większość z ekipy pracują od kilku lub kilkunastu lat, czy,s to nie jest wystarczająca informacja o stabilizacji firmy? Podaję adres do rekrutacji i zapraszam do kontaktu. rekrutacja@advertis.pl

zika

jak sytuacja w biurze w firmie ADVERIS? obecnie szukają osoby na stanowisko SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI.

gość111

nie polecam współpracy z tą firmą, nie płacą, zwyczajni oszuści.

pytacz

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią o aktualnej sytuacji w firmie? jakie dają umowy? pieniądze? czy warto sobie zawracać głowę ?

milch

(usunięte przez administratora). nie do końca wiedzą kogo chcą zatrudniać. Typowa polska (usunięte przez administratora) firemka ktora sadzi sie by byc kims na skalę światową... a jest to tylko jakaś lokalna manufaktura ktora sobie wnętrze upstrzyła i stara sie przekonać wszystkich że sa kims wyjątkowym. Zarządza ta firmą koleś który mam wrażenie nie bardzo jarzy o co chodzi (chemik ktory siedzi w reklamie... to jak połaczenie(usunięte przez administratora) z perfumami) Nazwisko tego szpeca mozna znaleźć w sieci.

wujek dobra rada

byłem na rozmowie na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Pracuję w wielkiej korporacji i zostałem zaczepiony na goldenline przez Panią Dyrektor z tej firmy. Siedziba fajnie zrobiona, jest wizytówką tego co produkują. Zeby było jasne zostałem zaproszony na rozmowę, nie wysłałem im nawet CV. Pan Dyrektor pyta mnie: jak chce ich przekonać do siebie. Gdy odpowiedziałem, że to on powinni mnie próbować przekonać zostało mi wytłumaczone, że ta rozmowa nie będzie tak przediegać. Pomyślałem: OK, może rzeczywiście firma jest kzak i nie ma co się stawiać. Zostałem standardowo przepytany, potem ja przepytałem Pana Dyrektora. Okazało się, że szukają prawej ręki pana Boga :D Nie byłem zdecydowany czy jestem zainteresowany, gdyż system w jakim sobie pozwalają pracować mi nie do końca pasuję. Haos i wszystko na wczoraj... Kiedy padło pytanie odnośnie oczekiwań finansowych i powiedziałem ile zarabiam i za ile jestem skłonny rozpatrzeć tą propozycję, Dyrektor oznajmił mi, że nie będzie mnie czarował, gdyż nie mieszczę się w budgecie, który wynosi dokładnie połowe kwoty której oczekuję. Brak pojęcia, próbują przyciągnąć kogoś z wielkiej firmy i zapłacić mu telo co dobramu magazynierowi. Trochę parsknąłem i poleciłem, żeby szukali wśród studentów bez doświadczenia :D

henryk

pracodawcy nie szanują pracowników. stwarzają pozory poządnej firmy, jednak niejednokrotnie mozna obawiać się albo opóźnienia wypłaty wynagrodzenia albo nie wypłacenia całości. wydłużone godziny pracy, niepłatne nadgodziny. umowa na najniższą kjarową...

Krystyna

Nie polecam pracy w advertis! Nie wypłacają wynagrodzenia w terminie. Ogólnie atmosfera pełna napięcia i stresu. Nie szanują nikogo!

Zostaw opinię o Advertis Grupa - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advertis Grupa