Opinie o Advertis Grupa w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Advertis Grupa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Advertis Grupa o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advertis Grupa w Pruszków

No i znowu skasowana prawda ....to powtórzę dwa razy!!! Jak widzę reklamę pewnego portalu ogłoszeniowego o pracy i śmiesznego buca rozdającego świnki! To od razu ogarnia mnie pusty śmiech i skojarzenie ......praca w ADVERTIS u państwa G.!!! Pamiętajcie marzyciele...oszczędnością i pracą ludzie się bogacą !!! Hahahahaha

Daniel

Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisku "Kierowca/Zaopatrzeniowiec" w firmie Advertis. Na rozmowie byłem w poniedziałek, pani Monika Gardasiewicz która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjną, obiecała odezwać się do środy tegoż samego tygodnia. Niestety, tak się nie stało. Telefon otrzymałem dopiero po 9 dniach będąc na dniu próbnym w innej firmie, ale jako że na Rymarską miałem dużo bliżej, zdecydowałem podjąć pracę u Państwa Gardasiewiczów i przyjechać na dzień próbny (nie płatny, jeżeli nie zdecyduje się zostać w firmie(sic!)). Jako, że dzień próbny wypadł ok, postanowiłem zostać. Niestety drugiego, a w zasadzie pierwszego dnia pracy, dowiedziałem się, iż jest to praca na maksymalnie 2tyg.(zastępstwo za kierowcę na zwolnieniu) czego oczywiście w ogłoszeniu, jak i na rozmowie o pracę się nie dowiedziałem!!! W sytuacji kiedy zrezygnowałem z pracy (stałej!) w poprzednim miejscu, nie miałem innego wyjścia jak przystać na tę ofertę i dorobić te parę stów, w międzyczasie szukając stałego miejsca pracy. Nie pracuję tam od tygodnia, kasa miała być do 10 sierpnia maksymalnie, choć liczyłem na szybszą zapłatę z racji pracy tymczasowej, ale ok z głodu nie umieram, mogę poczekać te 10 dni. Niestety, dzisiaj tj. (10.08.18) dowiedziałem się iż pieniążków nie dostanę na czas i będę musiał prawdopodobnie poczekać jeszcze 2 tyg.! Podsumuję to krótko, choć więcej słów ciśnie się na usta (klawiaturę). Zostałem po prostu oszukany przez: Advertis Rymarska 5, 05-802 Pruszków

Kiedyś wykorzystany
@Daniel

Nie ty pierwszy i nie ostatni..... niestety :(

Adrian

A jak wygląda praca w logistyce.może ktoś się wypowiedziec

Żuczek

Bardzo się cieszę czytając opinie poniżej, że nie zdecydowałem się na pracę w Advertis :)

Firma Advertis Grupa prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Teresa

@Były @Wiedźma dziękuję za Wasze wypowiedzi. Jak wygląda sytuacja z wypłacaniem wynagrodzenia za wspomniane nadgodziny? Czy jest z tym problem? Czy w Advertis Grupa są możliwości uzyskania awansu?

Były

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami - zarówno umowy o pracę (umowa na minimalną uzupełniana śmieciówką - zwykła kradzież) jak i warunków pracy. W przypadku wypowiedzenia umowy jesteś do tyłu. Chociaż szef twierdził, że płacą od całości np. ekwiwalent za urlop - po czasie muszę powiedzieć że kłamał. Pracownicy - na dole w chwilach "stresu"- pracują po kilkanaście godzin. Wyobraźcie sobie sytuację - startują o 7.00 rano jadą na montaż - pracują do późnego wieczora (13-15H na nogach) - po czym dowiadują się, że muszą pracować Bóg wie do której. Raz przeszło - przy następnych próbach szefuncio kilka razy został sam - po prostu wąchał smród spalin odjeżdżającego samochodu. Ta sytuacja mówi wiele o podejściu do pracownika - liczy się zadanie nie trud czy trup człowieka. Z perspektywy czasu brzmi ironicznie..., ale niestety takie podejście do pracownika prezentowane jest w firmie Advertis. Poza tym usłyszysz wiele obietnic zarówno finansowych (system motywacyjny wprowadzany jest już ponad rok i założę się że jeszcze dłuuuuuuuuuugo...... nie wejdzie w życie). A jeśli nawet podołasz wymogom to i tak na końcu okaże, że i tak będziesz musiał użyć twardego narzędzia aby wywalczyć to co ci obiecano.

Teresa

@Wiedźma praca na dwóch umowach? A jak to wygląda? Czy to jest umowa o pracę i jeszcze dodatkowo jakaś inna, czy może dwa razy umowa zlecenie? @Obecny pracownik powiedz więcej o swoich doświadczeniach w Advertis Grupa. Wszystkie informacje z pierwszej ręki będą cennymi wskazówkami dla potencjalnych przyszłych pracowników.

Wiedźma
@Teresa

Praca na dwóch umowach wygląda dokładnie tak, jak piszesz. Jest umowa o pracę na pół etatu i umowa-śmieciówka. Według mnie jest to celowe oszczędzanie na składkach i nie jest fair względem państwa. :) Pracownik też na tym traci, bo ma tylko pół urlopu za pracę wykonywaną na cały etat, bo to tylko połowa umowy o pracę. W przypadku zwolnienia lekarskiego również traci się na tym więcej. Nie pomnę już zarzucania podwładnym, że to oni wprowadzają "złą atmosferę", oraz tego, że pracownicy są zmieniani jak rękawiczki. Nie warto pracować w takich warunkach.

Gregor

Może trzeba szukać pracy bardziej spokojnej?

Gregor

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Belzebub

Brawo "niegodzien" jakie to wszystko prawdziwe.

niegodzien

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Wynagrodzenie... takie sobie, biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie na każdym stanowisku pracy wykonuje się minimum dwa stanowiska ( a na pewno pracy jest na dwa etaty) to wypada ono naprawdę słabo. To jednak nie jest najważniejsze (przynajmniej nie dla mnie). Dla mnie liczy się atmosfera w pracy i podejście właścicieli do pracowników. Tu już na prawdę jest słabo. "Szefowa" wie wszystko tzn. tak jej się wydaje w rzeczywistości o większości nie ma bladego pojęcia. Nie trafiają do niej absolutnie żadne argumenty. Potrafi wciskać ludziom farmazony prosto w oczy mając świadomość tego, że to nie prawda i tego, że druga osoba też o tym wie. Życie rodzinne pracowników dla tych ludzi nie istnieje, a przynajmniej nie ma najmniejszego znaczenia. Poza tym nieustający stres, pośpiech, ogrom pracy, presja i rotacje coraz to nowych pracowników. Szef hmm... da się z nim dogadać ale trzeba mieć twarde argumenty. Gorzej z podwyżką ;) Jeśli chodzi o awans, jest on możliwy po osiągnięciu 38 progów przy czym w trakcie z każdego jednego robią się kolejne trzy (ale jest taka opcja). Ogólnie odradzam pracę w tej firmie chyba, że jest się człowiekiem, któremu nie zależy na wynagrodzeniu, nie ma rodziny ani własnego życia, nie przeszkadza ciągły stres i pretensje. może pracować po minimum 10 godzin dziennie i nie interesuje go atmosfera w pracy. PS. Dodam, że w Adveris dzień pracy nie jest 8 godzinny tylko 9.

Mimo wszystko jednak uważam, że 9-godzinny system pracy to przesada. Jest jej dużo i jest ważna ale to nie wszystko czego człowiek potrzebuje. Są sprawy ważniejsze na które człowiek z chęcią poświęciłby chociażby tą godzinę dłużej.

Maciek

Jestem Zły na powyższe wpisy i chcę napisać: Taki Portal ma wskazywac na opinie o Pracodawcy ( piszą więc aplikujący oraz byli Pracownicy. Być może również aktualni Gracze ale ze względu na nieuczciwy dynamit takich wpisów ufam że to Margines ale do NICH PISZE) Ja w tej Firmie przepracowałem prawie pół Dekady ( kiedyś mnie wywalili mnie ale dlatego jest FAIR pisac PRAWDE) Dlatego uważam że moja opinia ma sens bo popieram ją moim Doswiadczeniem. W Port-Folio będę umieszczał moje kontakty z Advertis ( in + ) - bo brałem udzaiał i widziałem jak z małej rodzinnej Firmy to miejsce zmienia się wraz ze swiadomoscią Włascicieli. ( Kropka !) Moja pensja nie rosła - to prawda - ale dane mi było pewnośc zatrudnienia i udział w Zmianach Dzisiaj postronni widzicie Advertis jak Rolls Royce w Pruszkowie jaki jest niezłym miejscem pracy ( Czy ktokolwiek może napisać że został oszukany na wynagrodzeniu jakie ustalił? Nie! - 100% pewności albo oddaje swojego Bentelya! Firma zmienia się bo tak chce Właściciel - zatrudniani exppertów ( różnych, z Boże łaski albo Prawdziwych) menedzero , albo Kto mają pomoć Włascicielowi zająć się czym innym niż zamknięta w istocie konstrukcja biznesowa - Advertis Design Więc ich zatrudnia i zwalnia - a pracownicy głupiją po tych zmianach-:) Piszą tu ludzie jacy nie zostali przyjęci do pracy - rozumiem powód ich frustracji , ale nie rozumiem tych jacy pracują i wciskacją Etos Marcina Magazyn - jako przykląd Obciachu działania Firmy? Czy kiedykowliek pracowaliście w lepszychych warunkach? - Proszę o przykłady? Czy kiedykowliek Ktoś może coś złego powiedzieć o magazynierze? to przywoity człowiek jaki zrozumiał że pracą zasługuje na szacunek a nie udzial w Gierkach marketingowych Piętra jakie istnieje na ulicy Miejskiej ja Ciebie Magazynierze pamiętam jako Chłopaka z Mojej Bandy-:)) - nawet jesli dzisiaj cwiczysz 99 etatów jestem przekonany że zostaniesz doceniony w Grupie Tyle. ( wywalili menedzero, kerowce, zauszy menedzero może jeszcze kogos wywalą i Co? i NIC - Marcin - dla Ciebie NIC - pracujesz solidnie - za to Cię lubiąi ufam że .... comes 2 be all r Pozdro

wiktor

Praca w tej firmie? Podobno nikomu się nie podoba. Zastanawiam się tylko dlaczego wszyscy tylko o tym mówią a nic z tym nie robią. Może i płacą ale nie za wiele. Za to wymagają mega. Najlepiej jakby dało się rozmnożyć. Gadas, obiło mi się o uszy, że na stanowisku kierowca/zaopatrzeniowiec pracuje teraz magazynier. Trzy etaty w jednym. Ciekawe czy kasa też potrójna. Szczerze wątpię. Pozdrawiam ekipę firmy. Trzymajcie się i pracujecie ciężko. Może kiedyś ktoś wam za to chociaż podziękuje.

gadas

jak się sprawy mają na stanowisko kierowca/zaopatrzeniowiec ?

@gadas

Rekrutacja jest otwarta. Zapraszamy do składania CV na adres rekrutacja@advertis.pl

anonim5

Szkoda czasu.

mona

Witam serdecznie, nie wiem, na jakie stanowisko Pani aplikuje. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Większość z ekipy pracują od kilku lub kilkunastu lat, czy,s to nie jest wystarczająca informacja o stabilizacji firmy? Podaję adres do rekrutacji i zapraszam do kontaktu. rekrutacja@advertis.pl

zika

jak sytuacja w biurze w firmie ADVERIS? obecnie szukają osoby na stanowisko SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI.

gość111

nie polecam współpracy z tą firmą, nie płacą, zwyczajni oszuści.

pytacz

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią o aktualnej sytuacji w firmie? jakie dają umowy? pieniądze? czy warto sobie zawracać głowę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Advertis Grupa - Pruszków

Advertis Grupa