Opinie o Stolarz Projekt Rafał Szelągowski w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stolarz Projekt Rafał Szelągowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stolarz Projekt Rafał Szelągowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolarz Projekt Rafał Szelągowski w Pruszków

Jakie są warunki zatrudnienia w Stolarz Projekt Rafał Szelągowski?

Alicja Nowy wpis

Jeśli to prawda to na tym się kończy? Na ostrzeganiu? To ile tej zaliczki niby jest, no chyba że Pani ma zamiar to jakoś wyegzekwować teraz skoro umowa jest jako dowód?

Paulina Nowy wpis

Mnie (usunięte przez administratora)dwa lata temu,dalej kombinuje. Trzebaby było w kilka osób do sądu z nim pójść,żeby do więzienia trafił za to co ludziom robi.

Kamila

Z tego, co piszecie to współpraca z tym Panem nie jest najlepsza. Szczególnie po opłaceniu zaliczki. Podobno nie oddaje ustalonej kwoty. Kiepsko to brzmi. Ktoś w ostatnim czasie też miał podobne problemy?

K&K

Poniższe opinie potwierdzają, że stolarz działa według tego samego schematu: pobiera zaliczkę, odwleka wykonywanie prac rozmaitymi wymówkami, odwala fuszerkę wykonując tylko część prac po czym kontakt się urywa pozostawiając swoje graty. Moja historia z tym Panem również zakończy się na drodze sądowej.

Niezadowolona1986
@K&K

Czy mogę prosić o jakiś kontakt? Mamy z Mężem problem z tym Panem , może dołączymy do sprawy?

@K&K

K&K czy macie adres do tego pana??

JP
@Kasia

On mieszka w Wawrze

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stolarz Projekt Rafał Szelągowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy firma Stolarz Projekt Rafał Szelągowski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

JP

P. Rafał to (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Stolarz Projekt Rafał Szelągowski?

Zdenerwowana

Ten Pan to nie odpowiednia osoba do współpracy ,gorąco odradzam , nie dotrzymuje słowa terminów , mydli oczy , ludzi (usunięte przez administratora) , pieniądze bierze a nie realizuje zamówień! ODRAWDZAM

Jak szefostwo w Stolarz Projekt Rafał Szelągowski? Spoko traktują ludzi?

Klient

To jest firma jednoosobowa w dodatku zadłużona gdzie tylko może

Roberto

Polecam raczej unikać usług tego pana. Jest bardzo niesolidny. U mnie prace ciągną się miesiącami. Ciągle wymyśla jakieś bajki. Poprostu koszmar.

MM

Pobrał zaliczkę i do dziś nie oddał ustalonej kwoty, kontakt bardzo utrudniony, nasza sprawa za chwilę trafi na drogę sądową. (usunięte przez administratora)

Kania

Bardzo fajny gościu! Można mu pokazać do się chce. Szybko wyrysuje na kompie, zademonstruje klientowi jak to ma pasować. Po prostu gościu zna się na rysunkach co do mm wyliczy jak ma wpasować. Lepiej tego rysunku technicznego nie mógł mi polecić. Szacun ze tyle trzeba siedzieć przy programach, aby się wsiąść do roboty.

Aa

Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tym stolarzem. Po przelaniu zaliczki łamie na każdym kroku w sprawie terminu usprawiedliwiając się coraz to nowymi rewelacjami. To nie są dni, czy tygodnie, lecz miesiące. Przychodzi nieprzygotowany i zostawia nieukończone meble. Więcej na jego temat: https://panoramafirm.pl/mazowieckie,pruszkowski,pruszk%C3%B3w,wokulskiego,6_lok._12/stolarz_projekt_rafal_szelagowski-zkbluc_tfr.html

Zostaw merytoryczną opinię o Stolarz Projekt Rafał Szelągowski - Pruszków

Stolarz Projekt Rafał Szelągowski
  • Wokulskiego 6 lok. 12