Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

M

Ja osobiście bardzo polecam. Ludzie strasznie narzekają ale chyba nie mieli do czynienia ze złymi warunkami pracy i im się za przeproszeniem poprzewracało nie powiem gdzie. Dobre wynagrodzenia, możliwość rozwoju i awansowania. Umowy o pracę, medicover, multisport, dostęp do Spa z mega dużymi zniżkami niemal pół darmo. Zniżki do firmowego bistro z pysznym jedzeniem. Atmosfera odbiegająca od korpo pomimo, że jest już nas sporo. Prawda jest taka, że większość osób "hejtujących" narzeka bo coś zawaliło albo pracuje bo pracuje bez większego zaangażowania. Wszystkie konkursy jakie do tej pory były a cieszyły się mega powodzeniem. Dlaczego nikt nie wspomni, że właśnie dzięki konkursom w sumie około 30 osób wyjechało na tygodniowe wycieczki w nagrodę. Jedna część za granicę, a druga do super ośrodku w nad polskim morzem. Najlepiej jest narzekać i wprowadzać ludzi w błąd i sobie konkurencji nie robić.

@M

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź, w szczególności informacja o organizowanych konkursach, gdzie można wygrać tygodniowe wycieczki. Mógłbyś dodać, jak często organizowane są takie konkursy?

@Artur

Z tego co wiem nie jest to stały program konkursów. Natomiast w ciągu ostatnich 5-6 lat były zorganizowane około 2-3 konkursy z wycieczkami za granicę i w Polskę. Na każdą wycieczkę jechało około 20-30% najlepszych handlowców.

ogon
@M

Ja bym zorganizował jeden konkurs dla pracowników (usunięte przez administratora)

Mały
@M

Jak jest tak dobrze to dlaczego jest taka duża rotacja?? (usunięte przez administratora)

@Mały

Podaj konkrety, bo ja pracując w biurze dostrzegam jedynie rotację w niewielkiej ilości pracowników. Nie umniejszając tym ludziom pod kątem prywatnym bo są/byli to ludzie zapewne bardzo sympatyczni, niestety wiele z nich było bardzo ale to bardzo niekompetentnych. Pracuję w dziale, w którym chcąc nie chcąc musiałam współpracować zatem moje rozczarowanie i rozczarowanie mojego działu ich podejściem czy umiejętnościami było spore a co dopiero Wspólników, którzy ufając i zawierzając im ważne losy firmy musieli spotkać się z dużym ciosem. Nie żyjemy w czasach komuny, gdzie wszystko jest państwowe i czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy. To prywatna firma, która ma prawo prowadzić własną politykę i tym bardziej wymagać pewnych standardów. Jeżeli podajesz coś w CV to nie kłam... bo bardzo szybko zostanie to zwyczajnie zweryfikowane Twoimi działaniami. Dla mnie oczywiste... jak widać nie dla każdego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SANTE?

Załamana

Atmosfera... Cóż, w wielu miejscach czuć napięcie, stres i niepewność. Czyli po staremu.

Zuza
@Załamana

Zdecydowanie tak. Napięcie i ciągły niepokój o jutro... Nieprzewidywalność działań zaskakuje nawet największe dinozaury firmowe. A może tak ma być, żeby pracownik nie poczuł się nawet przez chwilę zbyt pewnie...

@Zuza

Niefortunny dobór Nicka... jedyna Zuzanna w tej firmie raczej miewa się dobrze i każdego dnia do pracy przychodzi i wychodzi z uśmiechem na ustach. Nie przejawia swoją postawą żadnych cech przerażenia czy smutku, a dziwnie podejrzany uśmiech i satysfakcje. Hmmm cóż może dlatego, że jedyna Zuza w tej firmie jest rzetelna, dokładna, ambitna i dobrze wykonuje swoje obowiązki więc nie spotyka się z negatywną oceną swojej pracy, co nazywa brakiem szacunku czy zastraszeniem... Powiedz mi Zuzanno, a kto Cię zmusza do pracy w tej firmie? Czy żyjemy w dobie niewolnictwa? Czy ktoś powiedział, że musisz tutaj pracować? Dziwnym trafem sama godzisz się na ten strach o niepewne jutro na własne życzenie. A może ciężko zrezygnować Ci z dobrej pensji, prywatnej opieki medycznej, pakietu multisport, zniżek na produkty spożywcze sante czy też zniżek na spa i zabiegi? Jesteś niestety rozgoryczonym i żałosnym człowiekiem, który swoje porażki, rozczarowania i żale wylewa w internecie. Dlaczego nie podpiszesz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem? A może dlatego, że łatwo byłoby wówczas ocenić i wypunktować Twoje błędy i niekompetencje. To ile ludzi niekompetentnych, którzy narazili firmę na stratę zostało zwolnionych nie sposób zliczyć. Ale tym jakoś mało chętnie się chwalicie. Niestety roszczeniowe podejście w tych czasach to główna cecha obecnych pracowników. Szkoda tylko, że za tymi roszczeniami nie idą realne umiejętności, zaangażowanie, przykładność.

Zuza

A jak myslisz? Procedury są na papierze. Wystarczy zapytać dowolnego pracownika, w biurze pracuje sie po prostu zwyczajnie, tak jak przed koronawirusem, z tamtego czasu zostały płyny do dezynfekcji i tyle. Jakby nigdy nic. O ile ktoś się nie ostał na zdalnym (tu faktycznie firma nie robiła chyba nikomu problemu, ale konieczność raportowania w czasie rzeczywistym każdej czynności w systemie wykończyła szczególnie tych najbardziej pracowitych) Zarządzanie przez spotkania i raporty ze spotkań ma sie w najlepsze

@Zuza

a dlaczego procedury na papierze , bo sie ludzie nie uczą , zamiast poczytać i zastosować sie , to dziergają po swojemu i bałagan robią ,

@Zuza

Praca zdalna bez żadnych problemów. Cyklicznie uaktualniane procedury antycovidowej. Wydawało mi się, że wszyscy jesteśmy ludźmi powyżej 20- tego roku życia więc nie trzeba brać Cię Zuzo za rączkę i prowadzić do łazienki żeby umyć Ci rączki a potem je zdezynfekować. Jednak jak widać myliłam się, stąd rozgoryczone komentarze skoro sobie nie radzisz z podstawowymi wytycznymi to jak możesz sobie radzić z pracą i krytyką. Procedury i poziom bezpieczeństwa na bardzo wysokim poziomie. P.S. Dlaczego boisz się podpisać swoim prawdziwym imieniem? Jedyna Zuza w tej firmie jaka pracuje nie ma zastrzeżeń ani do procedur ani do samej pracy, a co więcej umie samodzielnie umyć rączki i zachować podstawowe standardy bezpieczeństwa. pozdrawiam Cię rozgoryczony pracowniku

Yon

Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na pracę?

Opos
@Yon

musiałbyś się określić na jakie konkretnie stanowisko chciałbyś startować to wtedy może będę w stanie Ci odpowiedzieć czy masz szansę czy nie

@Opos

Wiesz co chodzi mi o te najbardziej podstawowe, produkcyjne/magazyn itd

Leon

Masz szansę na prezesa.

@Leon

Proszę o poważne odpowiedzi, nie robienie sobie żartów. Z góry dzięki

rios
@Yon

Niestety jak widzisz koleżka wyżej to kawalarz i poważnej op od niego nie uświadczysz

koleś
@Yon

myślę, że na produkcję tak, można i bez dośw.

doświadczony
@Yon

Po pierwsze od czego należy zacząć to poszukać ogłoszeń, czy są i na jakie stanowiska. Drugie poczytać w ogłoszeniach czego wymagają czego oczekują. Nawet jeśli nie masz doświadczenia część czynności wymaga umiejętności typu umiejętność organizacji pracy itp więc nie jest to skill bezpośrednio związany z doświadczeniem. Po trzecie, należy wysłać CV i czekać na feedback, a później już wiadomo

Joko
@doświadczony

teraz to i tak wisi tylko ogłoszenie na koordynatora i tam już jako takie wymagania konkretne są jak np. znajomość autocada, a to jakby nie patrząc nie każdy ma, no i produkcja to to nie jest :D

@Joko

No to to zdecydowanie nie dla mnie niestety

Joko
@Yon

No sam najlepiej znasz swoje umiejętności ;p może ktos inny będzie tym zainteresowany i akurat będzie miał info jak na tacy, niektórzy tak lubią :D

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Katarzyna

jak sie zaczął koronawirus, nie pracowaliśmy, pensje normalnie szły, żle Ci ? w innych firmach duze zwolnienia były , , dostaliśmy maseczki i płyn do dezynfekcji . poza tym ja kupiłam sobie płyn do dezynfekcji do samochodu , chusteczki do mycia rąk . Masz dbać o siebie bo rodzina w domy , .braku higieny nie zwalaj na innych , myśl

Serek

A jak jest w dziale finansowym? Ostatnio szukają przez pośredników, ale się trochę waham po przeczytaniu opinii w internecie - jednak żadna z nich nie dotyczyła bezpośrednio finansów (kontroling/księgowość). Czy praca jest rozwojowa i uporządkowana? Jaki jest przełożony, bo z tym różnie bywa? Czy jest stabilnie czy są częste rotacje? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Ralf
@Serek

Firma szuka nowego CFO, chcąc się dowiedzieć więcej wszedłem tu jakiś czas temu, ale wcześniejsze komentarze w temacie finansowym o dziwo już nie są do znalezienia...

Katarzyna

no cóż , nieodpowiedni ludzie predysponują do tego działu , stad te zmiany , jak sie wysyła SV , trzeba sie zastanowić czy sie nadajemy do takiej pracy . Parę lat juz pracuję i różne dziwne rzeczy widziałam ,

Zbigniew

Skad wynika tak wysoka ocena : 2/5 gwiazdek? Czy z dobrego zarzadzania i atmosfery w firmie? Może inne aspekty zadecydowały?

cobi
@Zbigniew

gwiazdki są mega niemiarodajne akurat, kiedyś każdy sobie mógł dać je bez opinii, tym bym sie nie sugerował wcale

?
@cobi

poza tym kto to wie ile jest najprawdziwszej prawdy w tych gwiazdkach??

Katarzyna

(usunięte przez administratora) gadasz , premi nie obcinaja , zasady sa dla kazdego znane , po prostu jak nie wyrobisz całości to nie dostajesz , , zamiast tracić czas na takie portale, weź sie do roboty . sa tabele pokazujące jak kto pracuje , jawne dla wszystkich PH . jesteś w czubie czy na dole tej tabeli ?

Czy dla pracowników Sante są przewidziane jakieś rabaty na usługi?

paris

tak i na produkty jak i na zabiegi

@paris

Masz na myśli zabiegi w tym Studio Sante???

tak dokładnie

@paris

To chyba spoko sprawa, swoją droga muszę sobie sprawdzić ich ofertę :)

paris

to sprawdź, wszystkie info cenniki itd mają na swojej stronie oficjalnej

Ciężko jest w systemie 12/12 w SANTE?

elko

to zależy czy już pracowałeś w takim systemie, bo to tak naprawdę jest kwestia przyzwyczajenia, na początku zawsze jest ciężej ale potem spoko

@elko

ja tam wole taki system ale to faktycznie zalezy od człowieka przyzwyczajenia i organizmu itp

@Norbert

a jak zaczynałeś to pracę to już wcześniej miałeś do czynienia z takim systemem czy pierwszy raz tak zaczałeś pracować?

@Qwe

nie, też trochę miałem obawy na początku, ale okazało się, że jest git

@Norbert

okeeeej, dzięki za rozwianie moich wątpliwości nawet po czasie, doceniam to ;p

@Qwe

sorrki nie wchodzę tu codziennie, więc nie widziałem, że było do mnie jakieś pytanie :) ale lepiej późno niż wcale

@Norbert

nie no to wiadome, ja zaglądam w miarę regularnie dlatego tak piszę :D

Dark

Czy na mechanika w tej firmie należy mieć jakieś specjalne umiejętności?

@Dark

No na pewno trzeba mieć wykształcenie zawodowe w tym kierunku lub pokrewnym, ważny jest też rysunek techniczny i dodatkowym atutem jest zawsze spawanie, jeśli się umie faktycznie, ale nie jest wymagane ani konieczne, to raczej jako taki dodatek

@odp

a to jakiś kurs na spawanie zawsze sobie można dorobić, jeśli to może pomóc w zdobyciu pracy, a pewnie nie raz się przyda

@Dark

To na pewno, a juz na bank nie zaszkodzi

@odp

czyli muszę się rozejrzeć ewidentnie za jakimś kursem, dzięki za informacje

Spoko, powodzenia

@odp

Jakby coś się ewentualnie udało z kursem albo pracą to dam na pewno znać ;) dzięki

Czy jest jakiś okres, w którym przyjmują na praktyki do Sante?

Kubi

jakiś sprecyzowany to nie, ogólnie praktyki można odbyć w ciągu całego roku

@Kubi

Dokładnie, na praktyki można się zgłaszać właściwie cały czas i trwają trzy miesiące ;)

Dziękuję za odpowiedzi

@Lelka

ej a te praktyki to płatne są???

Oczywiście, że tak.

@Lelka

Czyli w sumie taki jakby staż, bo praktyki to mi się kojarzą raczej jako darmowa praca, ale to dobrze że faktycznie tak jest

Lelka

No, w sumie to nie do końca tak działa zawsze, poza tym nazewnictwo jest stosowane zamiennie już chyba obecnie, ale te w Sante faktycznie mają chyba wszystkie cechy stażu, tak jak mówisz :)

@Lelka

No to świetnie, dzięki jeszcze za utwierdzenie mnie w tym, serio doceniam ;)

Coronka

Jak sobie radzi firma z wirusem? Czy procedury mają podopinane, czy się to jednak rozłazi i razi typowa polska bylejakość i tumiwisizm?

@Coronka

co znaczy typowa polska byle jakość . dziwna pogarda dla polskich firm , pracujesz czy na bezrobociu siedzisz i nudząc sie innych obrażasz. (usunięte przez administratora)

Dzoana

Nie wiem jak jest, ale widac bylo, ze jest ciagla rotacja - w ksiegowosci, a w controllingu to juz w ogole. Tam w ubieglym roku to chyba tylko jedna czy dwie osoby zostaly.

Zgranderyzowany

Omijac jak omijac, ale predecessor wszystkim warto byc czujnym i sie nie przywiazywac do firmy. Bo niektore stanowiska to istne rodeo!

katarzyna
@Zgranderyzowany

jakie umiejętności takie stanowisko , bzdur w SV nie pisać to rozczarowania nie będzie

Ajo

Pojawiło się ogłoszenie na pH. Ktoś coś więcej może napisać jak się tam pracuje ? Proszę o informacje jak pracuje się w terenie a nie w siedzibie bo artykuły sobie sam przeczytam . Dziękuje

Oczy
@Ajo

Raczej nie polecam , jest coraz gorzej . Coraz więcej targetow, a nowe pojawiają się z dnia na dzień jak grzyby po deszczu. Ostatnio był konkurs sprzedażowy, wygrane osoby miały dostać finansowe nagrody, dzień przed wypłata dowiedziało się 70% ludzi ze nie dostaną jej, bo nie zrealizowały innego targetu, który nie był związany z tym konkursem. Nastroje coraz gorsze. Praca na prowizji,, ale z gwarantem minimalnej pensji, brak górnej granicy zarobków, wiec jeśli zrobi się dobry obrót można kasy zarobić. Jak ktoś jest zlotowa to praca ok.

Zara

Z kom niby to poruszyć ? Ja to decyzja góry . Słuchy niosą ze ktoś się zwolnił bo nie pozwolił się tak traktować.

@Oczy

Pracodawca często organizuje konkursy dla pracowników zatrudnionych na stanowisku przedstawiciela handlowego? Konkursy to zawsze fajna forma rywalizacji, gdzie pracownik motywuje się bardziej niż standardowo. Mam nadzieję, że pracodawca cyklicznie organizuje tego typu konkursy.

Oczy
@Artur

Organizuje ale jak nie płaci za wynik to niech się nie dziwi ze ludzie nie robią wyniku.

@Oczy

Napisz jak wysoko są ustawione targety, żeby uzyskać premie i czy są one realne do zrobienia?

katarzyna
@Oczy

bzdury gadasz, po co ? , konkurs ma regulamin , co tydzień sa przedstawiane wyniki i każdy wie na czym stoi i czy ma szanse na nagrode . jak nie masz pojęcia to sie nie odzywaj i nie siej zamieszania

Wet

Dziwna sytuacja jest bo ogłoszenia się pojawiają a ludzie pracują . (usunięte przez administratora) Mając to na uwadze współczuje pracownikom którzy tam pracują.

Katarzyna

słaby ten Twój kolega n, może niech na przedszkolanke idzie ( z całym szacunkiem dla tego zawodu )

Publikowanie opinii w serwisie GoWork jest zbliżone do sposobu działania terrorystów. W sieci można przeczytać o mediacjach przeprowadzonych przez serwis GoWork z Sante. Ludzie anonimowo piszą rażąco złe opinie o pracodawcach bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, a serwis GoWork zyskuje na tym popularność. Zbliżone do definicji terroryzmu.

gowork obowiazek rejestracji
@Tomek

Ludzie ktorzy tu pisza powinni miec obowiazek rejestracji. Moze czasem by sie zastanowili za nim cos napisza.

Markus Aurelius
@gowork obowiazek rejestracji

Nie bądź śmieszny, obowiązek rejestracji to masz w urzędzie, tutaj podstawą wypowiedzi jest wolność słowa i anonimowość. Inaczej nikt niczego by nigdzie nie publikował bojąc się o posadę. Myśl logicznie!

@Markus Aurelius

wolność słowa, żarty jakieś . za swoje słowa ponosi sie odpowiedzialność , tu można kogoś obrażać obrzucać błotem i nic . to jeden wielki chlew .

Imperator A.K.

Od czasu do czasu wchodziłem na te forum i zastanawiałem się skąd u ludzi bierze się tyle złości. Co powoduje że komuś w ogóle się chce logować do jakiegoś portalu i wylewać swoje frustracje? Czy to co tu piszą jest prawdą o Sante? Jak wygląda więc prawda o Sante? Powstała 26 lat temu od zera – budowana ciężką pracą przez setki osób. Teodor pisze że nie ma starych pracowników którzy tworzyli starą firmę. Nieprawda - pracuje dużo „starych” pracowników z 26-letnim, 20 – letnim, czy 15–letnim stażem. Pracuje też pierwszy pracownik który został zatrudniony, czterech pierwszych handlowców i wiele innych osób. Wiele osób pisze, że ludzie zwalniają się na potęgę i jest olbrzymia rotacja. Fakty wyglądają tak, że miesięczny wskaźnik fluktuacji (bez uwzględnienia osób zatrudnionych na okres próbny) za ostatnie trzy lata wyniósł 1.07% Jest to podobny wskaźnik jaki osiągają inne firmy. Faktem jest że w ostatnich trzech latach Sante zwiększyła zatrudnienie dwukrotnie i w takich sytuacjach gwałtownego zwiększenia zatrudnienia wskaźnik rotacji może być wyższy. Nowi pracownicy stanowią przez długi okres koszt dla pracodawcy zanim się nauczą pracy. I jeśli pracownik po półrocznym, po rocznym okresie jest zwalniany, czy sam się zwalnia – dla firmy jest to duża strata finansowa, dla pracownika i dla tego który zwalnia – jest to strata moralna, która gdzieś tam zostaje w głowie przez długi czas. Nikt tego nie chce, ale czasem nie ma wyjścia. Rozumie to ten kto choć raz w życiu prowadził własną choćby nawet niewielką firmę. Chcąc rywalizować z najlepszymi nie tylko w kraju, staramy się mieć na każdym stanowisku kompetentnych ludzi. W mojej ocenie 90% osób obecnie pracujących są albo bardzo dobrzy, albo dobrzy. Anonim pisze, że zakres obowiązków zmienia się non stop co nie jest prawdą - obowiązki są stałe przypisane do każdego stanowiska i nie zmieniają się. Każde stanowisko ma opisane zakresy odpowiedzialności, uprawnień i odpowiedzialności. Ciężko mi polemizować z tym co pisze o jakiś kanapkach robionych na event, czy o przewożeniu ścianek ekspozycyjnych bo nie znam tak szczegółowych spraw, ale sądzę, że jest/był pracownikiem działu marketingu i była taka potrzeba. Wydaje mi się że nie jest to jakiś uszczerbek na honorze – sam wiele razy chwytam się za podobne prace i powiem że taka praca fizyczna jest dla mnie mniej męcząca niż praca związana z siedzeniem przy komputerze i pisaniem maili. Wiele osób pisze, że spada sprzedaż. Jaka jest prawda? Na ten moment mamy 14.25 % wzrostu w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. Faktem jest, że były lata że wzrosty sięgały i 20 % i myślę, że na tę ścieżkę wrócimy, ale teraz rynek jest tak konkurencyjny że jest bardzo trudno osiągać lepsze wskaźniki. Ktoś napisał że wzrost generuje głównie eksport, a na rynku krajowym są spadki. Faktycznie handel tradycyjny przeżywa trudne chwile i na ten moment na tym rynku jest minus 1% spadku, ale handlowcy wiedzą doskonale, że w innych firmach nie jest lepiej – sklepy się zamykają, klienci odchodzą do sklepów sieciowych. Więc to że Sante sprzedaje produkty za granicę nie powinno być zarzutem. Wybudowaliśmy dużą bardzo nowoczesną fabrykę co potwierdzają audyty – w certyfikacji BRC 7 utrzymaliśmy wynik AA, w certyfikacji IFS uzyskaliśmy wynik na poziomie „wyższym”. Mamy wdrożone wysoko zinformatyzowane procesy produkcyjne i magazynowe. Nasz zakład jest największym zakładem w Europie produkującym produkty typu „Granola”. Produkty te jedzą ludzie w ponad 50 krajach na świecie. Atrur pyta się czy to prawda cyt. „że spada sprzedaż i jest panika w firmie, ludzie są zwalniani na potęgę, obcinane są pensje, panuje bardzo zła atmosfera, nagonka i donosicielstwo”. Odpowiadam – prawda. Z tym że sprzedaż spada konkurencji- nie nam, panika jest owszem ale w Syrii na wojnie, ludzie są zwalniani na potęgę na Ukrainie wschodniej, a zła atmosfera, donosicielstwo i nagonka panuje tu na tym forum Gowork, a podsyca ją niestety pracownik tej firmy „Agnieszka”. Zastanawiam się nieraz komu chce się wklejać anonimowe paszkwile i obrażać różne osoby, na tym i na innych forach np. polityków, aktorów, celebrytów. Co to za ludzie? Podam ciekawy przykład: kilka lat temu zatrudniony został na trzymiesięczny okres próbny jeden Pan i niestety nie zdał tej próby i nie został zatrudniony na stałe. Zaczął od razu wklejać pod licznymi pseudonimami liczne hejty i tak naprawdę on je rozbuchał. Siedział w pokoju razem z prowadzącym Projekt wody, słyszał o czym się rozmawia i na tym forum zaczął pisać pod różnymi pseudonimami opisując m.in tajemnice związane z nowymi projektami. Dwa lata później napisał do mnie maila z prośbą żebym spowodował ponowne przyjęcie go do pracy w Sante, bo … to była najlepsza jego praca i bardzo chciałby tu powrócić. Zacząłem się zastanawiać co jest grane - jest tyle pracy na rynku, a osoba która obraża mnie, pracowników firmy na publicznym forum pisze że kocha Sante i pragnie tu ponownie pracować. Dokończę w drugim wejściu

zbyszek Kowalczyk
@Imperator A.K.

Moi drodzy byli i aktualni pracownicy Sante -Pan Andrzej jest specyficznym szefem ,to jest od początku do końca jego firma .On nią żyje 24 h/dobę i trzeba umieć się dostosować do jego sposobu myślenia i działania .Nawet jak mail na skrzynkę przychodzi o godzinie 2 w nocy -taki właśnie jest Andrzej Kowalski. Nie każdy pasuje do zespołu i atmosfery jaką stworzył Pan Andrzej - dlatego pamiętajcie zawsze można wstać -wyjść i poszukać sobie pracy w innym zespole beż żalu i pretensji wzajemnych .W gruncie rzeczy Andrzej Kowalski do dobry chłop ze specyficznym podejściem do prowadzenia firmy

Marcela
@Imperator A.K.

Szanowny Panie Wczytując się w komentarze zamieszczone na tym portalu które są zarówno pro jak i przeciw Pańskiej osobie oraz po przeczytaniu artykułu który oblega na dzień dzisiejszy prasę internetową nir zamierzam ani stawać za ani przeciw. Chce wyrazić swoją opinię co do pewnych zasad które obowiązują i nazywane są moralnością. W latach 90 powstało trochę firm które radzą sobie do dnia dzisiejszego na naszym rynku. To firmy rodzinne gdzie właściciele na początku swoją wielką praca potrafili stworzyć dobrze prosperujacy biznes a przede wszystkim konkurencję dla koncernów zagranicznych które zalały nas w pełni. Jest kilka takich które do dziś walczą rozwijają się i są cenione. To się chwali. Niektórzy właściciele tych firm przeszli metamorfozę tzw wody sodowej. Części z nich przeszło niektórym niestety nie. System zarzadzania tzw wlascicielski trochę różni się od koncernowego i pracownicy stali dlugodystansowcy to wiedza. Natomiast Pańskie kłopoty to nie podłoże mobbingu a zachowanie na które wlasciciel w dobrze średnim juz wieku nie powinien sobie absolutnie pozwolić. (usunięte przez administratora) Proszę się nie dziwić reakcji tej kobiety. Takie zachowanie jest skandaliczne i powinien jej Pan niestety zrekompensować takie poniżenie. (usunięte przez administratora)Czy Panscy pracownicy mają w zakresie obowiązków dbanie o takie rzeczy. Proszę spojrzeć w lustro policzyć swoje lata i przestać przeżywać kryzys wieku średniego. Zacząć szanować własną żonę bo dla niej ta sytuacja to tez wielki policzek Pozdrawiam Marcela

Kob
@zbyszek Kowalczyk

Nie interesuje mnie, że w firmę włożył wiele pracy i teraz żyje nią 24 na dobę. Jeżeli nie szanuje swoich pracowników, to nie jest to żadne wytłumaczenie i zasługuje na to, by być tak samo traktowanym.

A.

Drogi Tomku, podpisał się w ten sposób, bo ktoś wymyślił na niego takie przezwisko i on o tym wie. Pokazał, że ma trochę dystansu. (usunięte przez administratora)

Master Yoda
@Imperator A.K.

"Nasz zakład jest największym zakładem w Europie produkującym produkty typu „Granola”. Produkty te jedzą ludzie w ponad 50 krajach na świecie." Niestety wypadliście z polskiego Lidla, kupowaliśmy Granolę z granatem przez kolejne tygodnie, a nagle pudła zniknęły. I to mimo że powstawała na bazie najtańszego dziadowskiego tłuszczu palmowego, który w świadomości produktowej Polaków powoli zaczyna być uznawany jako coś obrzydliwego, czego kupować nie należy. "Atrur pyta się czy to prawda cyt. „że spada sprzedaż i jest panika w firmie, ludzie są zwalniani na potęgę, obcinane są pensje, panuje bardzo zła atmosfera, nagonka i donosicielstwo”. Odpowiadam – prawda. Z tym że sprzedaż spada konkurencji- nie nam, panika jest owszem ale w Syrii na wojnie, ludzie są zwalniani na potęgę na Ukrainie wschodniej, a zła atmosfera, donosicielstwo i nagonka panuje tu na tym forum Gowork, a podsyca ją niestety pracownik tej firmy „Agnieszka”." Mało konstruktywna opinia, zważywszy na osobę, która to pisze - mocno naciągana. Wypadałoby na wstępie zaznaczyć np. "wiem, że może zabrzmi to jak chwalenie się, ale naprawdę piszę to szczerze, na podstawie firmowych danych, dostępnych na życzenie". Wiadomo, że każdy handlowiec i właściciel będzie subiektywnie wychwalał własną firmę i nie napisze o niej niczego złego. Przez to naraża się na niewiarygodność.

PK
@A.

Dystans może ma ale szacunku do ludzi nie ma żadnego.

Szymon
@PK

Rozumiem, że relacje z przełożonym nie nalezą do najlepszych. Jak obecnie to wygląda i czy jest możliwość, żeby zmienić atmosferę w pracy na bardziej przyjazną? A inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie lub dodatkowe benefity. Jesteś z nich zadowolony. Możesz mi odpowiedzieć?

Witam, niewiem jak tam u was w Warszawie, ale w Sobolewie też się robi nie ciekawie. Do p. (usunięte przez administratora)nie mam nic ale myślę że dużo rzeczy nie wie co się tu wyprawia. Ludzie boją się odezwać jedno na drugiego patrzy bokiem. Kiedyś tak nie było teraz kto pierwszy wstanie ten rządzi. Panie (usunięte przez administratora)przyjrzyj się dokładniej jak się pracuje ludziom w Sobolewie.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE