ADRO sp.j.

Opinie o ADRO sp.j.

Dariusz Rymarski ADRO

Pracownik , KAROL?? a gdzi.e TY pracowałeś 3 dni.my nie mamy takich kontraktów .Trzeba było nie uciekać

Dariusz Rymarski ADRO

Jeżeli nie masz ochoty się podpisać z imienia i nazwiska , to nie mamy o czym pisać.Rozumiem że boisz się prawdy , no cóż każdy jest mocny za "zasłona"

Dariusz Rymarski ADRO

"NONO" PRECYZUJAC , SZEFEM I WŁASCICIELEM FIRMY JEST ADAM , JA JESTEM JEGO BRATEM I PRACUJĘ U NIEGO OD SAMEGO POCZATKU ISTNIENIA TEJ FIRMY . ZACZYNAŁEM TAK JAK KAŻDY POCZATKUJACY A DZISIAJ JESTEM GDZIE JESTEM I NIE ŻYCZĘ SOBIE ŻEBY LUDZIE KTORZY NIE UMIEJA ZACHOWAC SIE NA KONTRAKCIE OCZERNIALI FIRME.WSZYSCY ZNAJA WARUNKI I ZASADY WYJAZDÓW , A ŻE CZASAMI NIEKTÓRYM OSOBOM "ODBIJA NA KONTRAKCIE " TO NIE JEST MÓJ PROBLEM. WSZYSTKICH "POKRZYWDZONYCH " JEŻELI MAJA ODWAGE PROSZĘ O PODPISYWANIE SIĘ UŁATWI TO NAM KONWERSACJE NA FORUM. PREZES ADAM WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH ZAPRASZA DO BIURA, WARUNEK PROSIMY O PRZYJSCIE Z ŻONAMI. POZDRAWIAM

Dariusz Rymarski ADRO

Krzysiek , widzę po WPISACH że boli rozstanie z Firmą. No ale cóż gdybys (usunięte przez administratora)chodził do pracy jak pozostali to wszystko byłoby ok. (usunięte przez administratora)

Monter

W każdej firmie płaca za ubezpieczenie za buty ubranie sprzęt bhp tylko nie tu kask na głowę i cienkie ubranie jak do sprzątania i do pracy niewiem gdzie kto z was pracował ale stawki po 30 zł to sprzątaczki w Niemczech maja więcej a wy jeszcze chwalicie ze ktoś wam wypłatę da na czas nie wiem czy do tej pory za darmo pracowaliście zamiast pisać prawdę żeby ludzie uważali na takie firmy to piszecie głupoty o zarobkach tam możesz jeździć jak jesteś na walizce i czekasz na telefon nic nie mozna zaplanować nie pracujesz nie zarabiasz urlopu nie ma socjalu tez nie wiec co wy piszecie ze jest super a emeryturę slad weźmiecie jak tu wszystko co sie da to ponad cztery tysiące na okres tego co jesteś w pracy i w domu bez chorobowego itp prawa do zasiłku w razie czego prezesi zarabiają ale reszta pracowników to zbiera resztę co zostanie przerwy odliczane od czasu pracy dojazdy bezpłatne

Lepiej niech każdy sie sto razy zastanowi bo wyjechać łatwo ale dostac 4 tys i żyć w Holandi miesiąc i jeszcze cos miec w Kraju to tylko wycieczka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Robert

Dawno pracodawca wprowadził testy alkoholowe w firmie ADRO? Jestem ciekaw, czy wprowadzone zostały one z uwagi na przypuszczenia, że na terenie zakładu pracy spożywany jest alkohol, czy może z zupełnie innego powodu? Mam nadzieję, że sprecyzujesz tę kwestię.

Monter, malarz z Wejherowa.

Czemu ludzie piszecie takie bzdury? Panie dziki. Czas się uspokoić z dzikiego na spokojnego wtedy nie będzie Pan miał problemów w żadnej firmie.W pracy jak wszędzie trzeba być trzeźwym. A firma jak każda inna. A prowadzący od malarzy to porządny człowiek. Pracuje się jak wszędzie. Jak w każdej firmie. Kto pracuje uczciwie, ten zarabia. Ja osobiście nie mam żadnych problemów ponieważ nie pije. Nie jestem konfidentem jak Pan opisał ludzi z ADRO. Wydaje mi się, że mam Pan problemy z samym sobą. Broń Boże nie obrażam Pana. Trzeba podejść do życia obiektywnie. Żyć. Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę powodzenia. A firma jest moim zdaniem dobrą firmą.

Dozorca

Ostrzegam wszystkie firmy przed tym pracownikiem.....leń (usunięte przez administratora)

Dozorca

Panie DZIKI podaj swoje personalia to w miare wolnego czasu wypiszemy kim byłeś w tej firmie co robiles i z kim piłeś...i ile dni nie byles w pracy i dlaczego Cie zwolnilismy....

nono
@Monter, malarz z Wejherowa.

Obraza a pisze ze nie obraza to napewno pan pyzes.

nono

znowu RODO, widac jacy Inteligencji tam pracuja :D

Antydupowłaz

Do dużej litery to jeszcze duuuużo brakuje.

MADZIAW1

Witam chce sie dowiedziec do kiedy firma przelewa wyplaty na konto czy wyplaty sa na czas bo slyszlam opinie ze nien

Uno61
@MADZIAW1

Kasa jest zawsze na czas

Malarz/stolarz
@MADZIAW1

Wszystko jest ok.Kasa zawsze jest nawet wcześniej.Nie narzekam.Jezdze od nich pare miechów i jest dobrze.A kto pisze inaczej to bzdury pisze.Zapewne został zwolniony nie za darmo.????????????

@Uno61

Omijaj tą firme z daleka kasa moze i jest na czas ale nie wiesz kiedy za co ci coś odciągną z wyplaty jak sie im nie spodoba twoje zachowanie

Małgorzata

Zasugerowałeś, że ADRO wykorzystuje ludzi. Mógłbyś jakoś uzasadnić? W jaki sposób? Nie jestem pewna, czy warto aplikować do tej firmy.

Sama prawda

Nie zabierają tylko za to że jak to określiłeś jesteś "pijakiem albo ćpunem," bo jakoś prowadzacym nie zabierają a też piją i cpaja i każdy dobrze o tym wie. Ale prowadzący jednocześnie potrafią świetnie wylizać du,PE więc są kryci. Najwidoczniej mają jeszcze jakaś dodatkowa korzyść z prowadzących którzy są wstrętnymi kapusiami. Jak można sobie potem w lustrze w oczy spojrzeć? Nie wiem

Wtajemniczony
@Sama prawda

Mają i to jaka. Mają w prowadzących podpierdzielaczy, a oni dostają za wsypy gruby hajs...polska biało czerwoni

Monter

Widzę ,że ta tzw. firma wraca do starych praktyk : starymi wpisami zasłania aktualne opinie. "Tonący brzytwy się chwyta" . CZYTAJCIE WSZYSTKIE WPISY WSTECZ!!! Tego jest pięć stron.Praktycznie same negatywne.CZUWAJ!

Przepraszam za błędy emocje wzięły górę jeszcze raz przepraszam

Bardzo dziękuje panie Monter tylko na to czekałem bo jak łatwo jest anonimowo hejtowac ale skoro nic innego się nie potrafi a co do żyłki to proszę się nie martwić ciśnienie krwi mam w normie a i hemoroidów nie mam wiec wszystko pod kontrola harcerzyku

Niezłomny

Piotrek nie łam się ludzie którzy nawet już tam nie pracują a znają cię to wiedzą ze jesteś dobry człowiek pozdrawiam ????

Kamil

Omijać szeroko ta firmę. Pieniędzy mi ani 6 znajomym do dziś nie zapłacili.Oszusci i wyzyskiwacze.Naprawde nie polecam

Malarz z pod Wejherowa

Jeżdżę już z tej firmy dość długo. To co ludzie piszą to bzdury. Wypłata na czas i zarobki jak wszędzie. Kto dobrze pracuje to posiada normalną stawkę. Nie pije, tzn przychodzi trzeźwy do pracy. Alkomaty są wszędzie. W każdej stoczni. Np Remontowa, Północna, Nauta, Holm, Wisła, Konrad, Crist itd. Alkomaty są po to aby nie było wypadków w pracy. A bzdury ludzie piszą i będą pisać. To nie te czasy jak było za komuny. Ja pracuje, wypije okazjonalnie i zarabiam normalnie.Prowadzacy są ok. A w Polskich stoczniach jest zapierdziel. Moim zdaniem to dobra firma i ją polecam innym.

Ryszard
@Malarz z pod Wejherowa

Piszesz, że to praca , która wymaga wyjazdu i zmiany miejsca zamieszkania. Czy firma zapewnia transport i zakwaterowanie, a także opiekę koordynatora podczas kontraktu?

@Malarz z pod Wejherowa

Takie coś to mozze tylko napisać zielony z wejherowa a nie żaden malarz lubi wchodzić w (usunięte przez administratora)ddzieki czemu on go chroni i pozwala na chotel zjechać jak na kacu zle sie czuje reka reke myje na niego tez uważajcie

RAFAŁ SZCZECIN

Adro-Adro :ludzie piszą że to h.je, że żle ,że nie płacą ,oszuści ,etc. A prawda jest taka że kasa jest na czas a i nawet parę dni wcześniej ,dostarczają ludzi gdzie mają zapotrzebowanie w europie za darmo, są umowy, ubrania mieszkania ,dowozy do pracy ,zaliczki. Zjazdy po kontrakcie na ich koszt,Jak ktoś chce pracować to zarobi I to nieżle.

Dzik
@RAFAŁ SZCZECIN

Lizus

Jolanta

Widzę, że sporo wiesz na temat pracy w ADRO. A to się świetnie składa, ponieważ ja poszukuje informacji o tej firmie. Powiesz mi wobec tego, czy pracownicy mają tam zapewnione pełne ubezpieczenie?

@Jolanta

Pani Jolanto prosze o dane Osoby która u Nas pracowała.Odpowiemy na wszystkie pytania.pozdrawiamy.....

popo
@Dozorca

a co z RODO? tak rozdajecie Dane osobowe? chce pani dane aa.... prosze bardzo. to jest karalne i wlasnie zes sie do tego przyznał. brawo ty

Monter

Ktoś pisał o majstrze malarzy że jest ok itp g.wno prawda. Sam chleje wali kreski i jara trawę. Facet jak widzi że może sobie pozwolić to jeździ po człowieku jak po szmacie. Tylko pupilki mają dobrze. Może niech sobie przypomni co odwalał w hotelu w bremerhaven

Malarz
@Monter

Popieram foremani od malarzy totalnie idioci mobbing. A na koniec firma cię kroi 2000zl

@Monter

Panie MONTER podaj swoje dane osobowe to Ci odpowiemy kim Ty byles w Tej Firmie.... .pozdrawiam.....

@Dozorca

@dozorca widzę że cię prawda zabolala. No i co ci po moich danych. Ja już tam nie pracuje i pracować nie będę. Martwi mnie jedynie to jak tam się ludzi traktuje. A majstrowie(nie wszyscy) maja to gdzieś. Sami udają znających się na robocie a tak jak już ktoś to wyżej napisał. Udają że znają niemiecki bądź angielski a potem pracownicy są obciazani kosztami karami itp bo "majsterek" udawał że rozumie

Pezet

Już miałem w planach wyjechać z tą firmą ale widzę po komentarzach o firmie to jednak wolę siedzieć w domku z żoną niż być wykorzystany na pieniądze i nie wiadomo czy kary nie dowalą dzięki K. D

Znajomy 2019

Najlepiej jest oczerniać firmę zamiast wziąć się za robotę. To że co niektórzy piją w pracy to mają naprawdę problem skoro nie umieją uszanować swojej pracy znam osóby co zostali wyrzuceni z firmy za picie a jeszcze robią z siebie poszkodowanych jacy to oni pokrzywdzeni przez prezesa. Proste weź się za pracę a nie za alkochol i nie rób z siebie ofiary bo to żałosne. Nie pracujesz to nie zarabiasz a jak pijesz to tracisz tą pracę.

@ciekawa

Witam, Czy ma ktoś aktualne informacje odnośnie pracy w dziale księgowości? jak atmosfera i zarobki? Pozdrawiam

Robert
@@ciekawa

Odnośnie pracy w księgowości, znalazłem aktywną ofertę pracy, która dotyczy stanowiska samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej: https://www.praca.pl/samodzielna-y-ksiegowa-y_2643082.html Można liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, a także, co ciekawe, na pomoc w relokacji. Nie wiem niestety jak to wygląda "od środka" i przyznam, że tutaj liczę na wypowiedź kogoś z pracowników. Daj znać jeżeli się dostaniesz.

@Robert

Zapraszamy do kontaktu osobistego...pozdrawiamy..

Dozorca

Prosze Cie o podanie Nazwiska i danych zeby firma sie mogla sie z Toba rozliczyć....

pablito

To żart ? czy Wy tak na poważnie ? Pracując w Adro poza granicami Polski mozna na stoczni zarabiac mniej niz odpowiednik 11 eur na rękę(wiem wiem chata i dojazdy za free- ok ).Pytam bo trochę jezdzę po Europie ale z tak niską stawką pierwszy raz sie spotykam a to ważne dla mnie bo byłem na rozmowie o prace w tej firmie.

cała PRAWDA

A w której firmie ktoś ci płaci za to że dojeżdżasz do pracy lub opłaca ci mieszkanie zastanów się zanim napiszesz takie głupoty. A co do umów zawsze można założyć działalność , a nie liczyć na to że ktoś ma ci to dać

WELD
@cała PRAWDA

Choćby w holenderskiej agencji,kilometrówka 0,19c/km + mieszkanie gratis. Nie we wszystkich oczywiście i nie dla papudraków.

Spawacz
@cała PRAWDA

A no właśnie firmy uczciwe płacą za dojazdy i przeloty i wyżywienie bo NATO daje pieniądze kontrahent A nie tylko zarabiać miliony na zawieraniu z ludzi bo W tej firmie niewyplacaja diet które są płacone firmie przez kontrachentow

Olgierd

Zastanawiające jest to, że od dawna nikt nie zagląda na forum żeby napisać o aktualnej sytuacji.

Pozdro
@Olgierd

Chyba tylko ciebie to zastanawia

Zostaw merytoryczną opinię o ADRO sp.j. - Rumia

• Jak się pracuje w ADRO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ADRO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADRO sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADRO sp.j.?

Kandydaci do pracy w ADRO sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADRO sp.j.