Opinie o GTI Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GTI Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTI Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTI Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta

@Ali, mobbing to poważne oskarżenie, na które należy mieć konkretne dowody. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Na forum GoWork.pl pojawiła się funkcja, dzięki której możesz to zgłosić i załączyć stosowne dowody. Czy planujesz z niej skorzystać?

ali
@Edyta

alez oczywiscie ze tak o firmie GTI mam zamiar wydac ksiazke

Ali

to kto oposze mobbing w firmie Gti jako pierwszy

Edyta

@Były kierownik, może początek października przyniósł w firmie GTI zapowiedź zmian? Może wiesz coś na ten temat? Jak aktualnie wygląda kwestia zatrudnienia w tej firmie. Czy firma poszukuje nowych pracowników? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Edyta

@Były kierownik, Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą. Zdarza się, że wielu z nich regularnie odwiedza forum jednak udziela się pod różnymi pseudonimami. Dzieje się tak, ponieważ chcą zachować anonimowość. Nie ma firm idealnych, ale nie ma też firm całkowicie złych. Może dostrzegasz jakieś plusy w pracy dla GTI?

Były kierownik

Żadnych. Niestety...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Były kierownik

Tak są zgodne z prawdą. Zamieszczają je byli pracownicy firmy to raz. Dwa - sytuacja firmy na rynku i jej wizerunek też jest ogólnie znany i dostępny i pokrywa się z opiniami tutaj. Chyba nie sądzi Pani, że kilkaset osób zmówił się, żeby pisać tutaj jaka firma GTI jest beeee... :/

Edyta

@anonim, czy możesz opisać typowy dzień pracy na swoim stanowisku? Czy z perspektywy czasu możesz napisać, że jesteś zadowolony z pracy dla firmy GTI? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych. Czy te także istnieją w tej firmie?

@Edyta

pani (usunięte przez administratora)reprezentuje chyba GTI, może napisze Pani z kim mamy przyjemość?

Edyta

@Maria Paulina Barbara Jędrzej, czy próbowałaś szczerze porozmawiać ze swoja przełożoną o tych sprawach? Może lepiej było porozmawiać i znaleźć wspólne rozwiązanie. Czy jako pracownik firmy GTI wywiązywałaś się ze wszystkich obowiązków? Pytam o to, ponieważ wspomniałaś, że użytkowałaś w pracy telefon, a w większości firm jest to po prostu zabronione. Czy przełożona wyraziła na to zgodę?

@Edyta

gti to firma sprzedazowa daje telefony sluzbowe do uzytkowania w celu kontaktu z klientem

Maria Paulina Barbara Jędrzej

Dolnośląskie, miasto na G, najważniejszy punkt w mieście. Pracowałam tam dość długo, bo... Musiałam. Kierowniczka opryskliwa, fałszywa. Każe pracownikom dosłownie wciskać klientom jakieś beznadziejne produkty, których oni nie potrzebują. Wymagała, żeby mówić im, że to darmowe usługi. Potem musieliśmy udawać głupie jak przychodzili z reklamacjami. Do tego krążyły plotki, jakoby nie dzieliła premii, które pracownice wyrobiły, tak jak należy. Całe dnie spędzała na telefonowaniu do syna i koleżanek, a nam zwracała uwagę gdy nawet przy braku klientów odpisalysmy na SMS. No patologia. Pani ISS, niech pani wie, że w salonie były o pani średnie opinie.

Edyta

@Igor, praca handlowca wymaga talentu. Oprócz tego pożądanymi cechami dobrego handlowca są umiejętności miękkie, szczególnie umiejętność rozmowy z klientami. Czy jesteś pracownikiem firmy GTI? Może zastanawiasz się nad złożeniem swojej aplikacji do tej firmy? Czy pracowałeś wcześniej w handlu?

Igor

Praca handlowca nie jest lekka i tu nie każdy potrafi się wykazać. Trzeba mieć do tego talent! Klienci mają prawo wyboru!

Ss

Nie wiem skąd tutaj tyle negatywnych komentarzy. Pracuje od roku w salonie pod GTI. Po trzech miesiącach otrzymałam umowę o pracę. To jest korporacja Takie są uroki korporacji. Są plany do wyrobienia i jest też nacisk. Ale o to chodzi ktoś nad nami jest i pilnuje co sprzedawać bo to jest dla niego kasa jak i dla nas. Szkolenia są na wysokim poziomie. Można dobrze zarobić. Nie każdy się nadaje do tej pracy. Jak ktoś ma dryg to dobrze zarobi. Owszem są też takie rzeczy jak tajemniczy klient i jak się nie zaliczy rutyny sprzedażowej to mogą 500 zł zabrać. Jest kilka rzeczy za co mogą kasę odliczyć. Są plusy i minusy. Jak jesteś dobrym, świadomym, sprzedawcą to jest dobra wypłata i masz umowę o pracę U mnie dziewczyny po kilka lat pracują pod GTI. Więc jak czytam takie negatywne to wydaje mi się że piszą to słabi sprzedawcy. Pozdrawiam serdecznie

Meggy
@Ss

Ewidantnie widać że wypowiedź kogoś z szefostwa gti

asdman
@Ss

jedne wielka ściema, na bank pisał to ktoś z kierownictwa

Anonimowa z czystym sumieniem
@Ss

Nie byłaś tam konsultantem. Konsultant wie, że żeby cele osiągnąć, trzeba ludzi oklamywac. Warunkiem zdobycia premii przez salon, gdzie pracowałam, było mówienie, że ta karta sim jest darmowa, a pakiet nc+ nie zmieni wysokości rachunku.

Anonimowa z czystym sumieniem

Praca tam to katorga. Kierownik naciskał na mnie, żebym kłamała klientów, że dodatkowa karta sim za 20 złotych miesięcznie, tak naprawdę jest darmowa. To było ponad moje siły. Musiałam się zwolnić. (usunięte przez administratora) Dla pracowników - sytuacja miała miejsce w regionie Jacka M.

Edyta

@PYTON, proszę Cię o nieprowokowanie innych użytkowników na forum. Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w tej firmie? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe? Czy firma GTI wspiera zdolnych pracowników w rozwoju zawodowym? Każdy zdolny pracownik jest trwałą wartością firmy.

@Edyta

Nie wspiera, uczy tylko jak nazywać produkty darmowymi, podczas gdy tak naprawdę są płatne.

Edyta

@Jerry, czy o tych wszystkich rzeczach zostałeś poinformowany na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy GTI? Każda duża firma, która chce być konkurencyjna na rynku powinna określać swoje cele sprzedażowe. Może udało Ci się dostrzec w tej pracy jakieś plusy? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

@Edyta

Na rozmowie kwalifikacyjnej poinformowano mnie jedynie o tym, że 3 miesiące będą na umowe zlecenie - niby po to, żeby można było się zwolnić, albo zostać zwolnionym, jeśli nie uda nam się nawiązać współpracy. Co ciekawe, wysokość pensji poznałem dopiero po przejści całego procesu rekrutacyjnego - kiedy na stole przede mną wylądowała umowa. Dla mnie to była kpina, że przy rozmowie twarzą w twarz, rozmowie telefonicznej i formularzu w sieci, pytano o oczekiwania finansowe a potem tak czy owak dostajesz odgórnie narzucone 14zł brutto na godzinę albo 2350 brutto na umowie o pracę. O tym jak dziala system premiowy dowiedzialem się po zatrudnieniu - w skrócie, największe pensje dostaje się tylko, jeśli cały salon osiągnie bardzo wysokie cele. W tym przypadku, który mnie spotkał - w zasadzie nierealne. Oprócz tego są konkursy, w których też liczą się wyniki całego zespołu (więc praktycznie nie da się nic osiągnąć, bo podstawowe wymaganie to sprzedaż czegoś, czego nikt nie chce), no i drobniejsze konkursy indywidualne, gdzie dostajesz 10-20zł brutto od sprzedanego produktu (oczywiście tylko takiego, którego nikt nie chce). Jakie plusy? Względny luz, ale to dlatego, że jestem nowy. Starsi pracownicy mają na przykład swobodę w czasie przerwy, ale są niejako zmuszani do naciągania klientów - najczęstsza praktyka to dorzucanie "darmowej usługi w pakiecie", mimo że pakiet bez tej usługi jest tańszy i ogólna presja na wynik mimo wszystko. Albo jesteś moralnym sprzedawcą i oferujesz to, czego klient chce, ewentualnie proponujesz mu więcej, albo osiągasz wyniki, wciskając seniorom nielimitowany internet. Osobiście nie przeszedłem jeszcze wszystkich szkoleń, a chyba zaczynam właśnie szukać nowej pracy. Wolę kosić trawę zawodowo, wiedzieć co robię i za co mi płacą, niż pracować jako handlowiec, który bogaci się na tym, że kto inny ponosi gigantyczne straty (mówimy tu o naciąganiu ludzi na jakieś 500 zł przy okazji przedłużenia umowy, absurd).

@Jerry

No i o tym, że salon nie osiąga wyników dowiedziałem się dopiero od pracowników. Wcześniej wiedziałem, że odświeżany jest zespół i chcemy wrócić do czołówki, a nie, że do tej czołówki brakuje nam kilkudziesięciu procent do realizacij celów. Do tego śmieszna sprawa - premie przyznawane sa całemu salonowi, ale to kierownik rozdziela je między siebie a zespół. Niczego nie sugeruję, ale kierownik na zarobki nie narzeka, konsultanci/eksperci jak najbardziej.

PYTON
@Jerry

Minimum zarobek w GTI jako konsultant w Salonie to 2650 brutto. Jeśli masz mniej to zostałeś zrobiony w balon.

@PYTON

Chyba jesteś nie na czasie, bo wszystkim w salonie płacą mniej

Gosia

Pracuje tu już ponad miesiąc, mam narzucone cele sprzedażowe a nie mam dostępu do systemów sprzedażowych. Dostaje ochrzan za brak obsługi, a ja nie mogę udzielić nawet podstawowych informacji klientom. Żenada.

Smok z Żelaza
@Gosia

A czy wiesz, że w ten sposób pracujesz na innych. Ktoś bierze za Ciebie Twój hajs. Normalka w tej gów****ej pseudo firmie.

Jerry

A do tego pojawiły się groźby zwolnienia, bo za mała sprzedaż w czasie gdy nawet szkoleń mi nie zrobili

Jerry

Miała być umowa o pracę, benefity i atrakcyjny system premiowy. Salon od ponad pół roku nie zobaczył żadnej premii, cele są tak masakrycznie wysokie, że nie da się zrealizować wszystkich, a co za tym idzie, nie da się dostać bonusów. Kierownictwo pochwała wciskanie ludziom na siłę dodatkowych usług wmawiając im, że jest to darmowe. Po miesiącu czuję, że pora się pakować. No i zarobki - 1700 na umowie o pracę w 2018. Cóż.

Chętny do pracy

Może czasami w celu utrzymania wysokiego poziomu firma musi pilnować pracy, jakości !!

RWS
@Chętny do pracy

Ludzi do pracy zachęca się wysokimi prowizjami (których tam nie ma) a nie mobbingiem. Dlatego GTI ssie oporowo.

Jaa
@Chętny do pracy

Tak, niech w końcu zaczną osiągać jakiś poziom, póki co dno pod dnem.

Edyta

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? @Justyna, może jednak widzisz jakieś pozytywy pracy w tej firmie?

Patrycja
@Edyta

O tej firmie można pisać wiele, ale jedno jest pewne - mobbing gwarantowany. O psich pieniądzach i braku socjalu (nawet wody nie dostaniesz) nie wspominają.

Jaa
@Edyta

Nie musisz mieć kwalifikacji, a nawet nie powinieneś jeśli chcesz umowę zlecenie i tak skomponowany regulamin premiowy, że pieniądze dostaniesz okrojone o przynajmniej połowę. Czego możesz oczekiwać po dłuższej współpracy? Kopa w d*, smutne ale prawdziwe.

@ Edyta w moim przypadku opinia własna. Pracowałem w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o GTI Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GTI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTI Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GTI Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTI Sp. z o.o.