NetWorkS!

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NetWorkS!

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Czy warto do firmy Networks aplikować pomimo braku odpowiedniego ogłoszenia o pracę? Czy ktoś z Państwa został zatrudniony w ten sposób - chętnie usłyszę o doświadczeniach i radach. Czy można liczyć na odpowiedź ze strony firmy przy takiej aplikacji?

Byly pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
 Problem

Każdy miesiąc pracy w tej firmie, a było ich bardzo dużo, to z dzisiejszej perspektywy czas kompletnie stracony zawodowo. Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) ciągle karmienie korpogadką bez żadnego pokrycia w rzeczywistości. Maksymalne cięcie kosztów personalnych. Rozwój? Zapomnij, no chyba, że jesteś znajomym królika lub w niektórych działach w HQ. Taki nieco większy Januszex z bardzo kiepską atmosferą. Rozgoryczenie pracowników słychać niemal w każdej rozmowie. Uciekajcie od NetWorks!

Nowy wpis

Aktualność
Wszystkim naszym przyjaciołom, partnerom biznesowym, obecnym i przyszłym pracownikom, składamy życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech każdy dzień będzie prezentem wypełnionym szczęściem i radością. Niech każdy zrealizowany cel przyniesie zadowolenie z pokonania trudności. Niech każde doświadczenie stanie się narzędziem w drodze na szczyt, a nasza wzajemna współpraca doprowadzi nas do nieuchronnego sukcesu!

☺️☺️☺️

Wesołych Świąt!
Mar_CN
Kandydat

Ogłoszenie na stażystę jest mało konkretne - napiszcie coś więcej. W jakich działach można odbywać staże?

Nowy wpis

@Mar_CN

Staże organizowane są w różnych jednostkach i lokalizacjach naszej firmy w całej Polsce, w zależności od naszych potrzeb. Powierzane zadania dopasowujemy do profilu kandydata na staż, tak, aby w trakcie stażu mógł wykorzystywać i doskonalić posiadane już kompetencje i pozyskiwać nowe. Opiekunowie stażystów dbają o rozwój każdego stażysty dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, co z pewnością potwierdzą wszystkie osoby, które odbyły staż w NetWorkS!, a wielu z nich stało się naszymi pracownikami lub współpracownikami. Pozdrawiamy i do zobaczenia na stażach, Zespół NetWorkS!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w NetWorkS! spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Dzień dobry!

Dziś chcemy zwrócić Waszą uwagę, że na naszym profilu znajdziecie aż 12 aktualnych ofert pracy w NetWorkS!. Są to oferty nie tylko z Warszawy, ale również Częstochowy, Opola, Olsztyna czy Gorzowa Wielkopolskiego.

Dodatkowo informujemy, iż pomimo braku możliwości wpisania wielu miejsc pracy w ogłoszeniu na stanowisko Specjalisty ds. Pomiarów, kandydatów poszukujemy również w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Lublinie!

Zapraszamy do aplikowania i pozdrawiamy poszukujących pracy w całej Polsce
Zespół NetWorkS!
Sławek

Duże możliwości rozwoju dla każdego kto chce, interesujace projekty. To nie jest corpo, bardzo dobra atmofera pracy.

Wanda
@Sławek

Hej. :) A rozwiniesz to trochę? Projekty to jakie przykładowe? I przy tym całym rozwoju jak obecne stawki się prezentują?

Ewa
Kandydat

Czy placicie za praktyki?

@Ewa

Praktyki w NetWorkS! są bezpłatne, ponieważ wiążą się z koniecznością realizacji obowiązku praktyk wynikającego z programu studiów, jak również dużą inwestycją czasową i merytoryczną ze strony naszej firmy. Natomiast płatne są staże, gdzie nasza firma, niezależnie od wspomnianej równie wysokiej inwestycji, korzysta już częściowo z kompetencji stażysty w trakcie współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami zarózwno na praktyki jak i staże w NetWorkS!

Piotr
Kandydat

Zauważyłem sporo ofert pracy u Was i mam pytanie czy można pracować zdalnie?

@Piotr

Cześć Piotr! Dziękujemy za Twoje pytanie. W NetWorkS! pracujemy w trybie hybrydowym, co oznacza, że dużą część swoich obowiązków wykonujemy zdalnie. W pracy z domu spędzamy średnio 3 dni w tygodniu, aczkolwiek ostateczna forma zależy od indywidualnych ustaleń z przełożonym. Życzymy Ci miłego dnia, Zespół NetWorkS!

Dzień dobry!

Cieszymy się, że możemy być z Wami na platformie GoWork.pl i że wykorzystujecie ten sposób do poruszania istotnych dla Was kwestii oraz nurtujących Was tematów.

Każda zamieszczona opinia w serwisie jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję, dlatego będziemy starali się na bieżąco odpowiadać na Wasze komentarze oraz informować Was o ważnych wydarzeniach w życiu naszej firmy.

Zależy nam na tym, aby dyskusja na tym forum była merytoryczna i kulturalna. Pragniemy zauważyć, że komentarze, które nie są zgodne z prawem polskim oraz regulaminem Gowork.pl, będą usuwane przez Administratora strony.

Pozdrawiamy i czekamy na pytania!
Zespół NetWorkS!
Byly pracownik

Odejście z N to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a lata tu spędzone to czas kompletnie stracony. Ciągły stres przed zwolnieniami, brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju, podwyżki wyłącznie dla znajomych królika. Na spotkaniach firmowych zarząd pyta pracowników jaki mają pomysł na biznes (sic!). Ciągły korpobełkot, wywracanie struktur do góry nogami, brak elementarnego szacunku dla pracowników. Szkoda kumpel kumpli, ale firmie życzę pójścia na (usunięte przez administratora)

Anna

Niezłe możliwości rozwoju i konkurencyjne wynagrodzenia. Jest ok

Wojtek

Nie szukają może przedstawiciela handlowego?

Cała_prawda

Miałem NetWorks za poważną firmę telekomunikacyjną jednak po rozmowie z nimi już więcej do tej firmy nigdy się nie zgłoszę. Pani z działu rekrutacji specjalnie zbiera ludzi z wykształceniem aby mieć podkładkę dla swoich kandydatów. Mówiła wprost, że oferta dotyczy miejsca pracy w innym mieście a gdy wróciłem do domu to oferta dotyczyła tego na które chciałem aplikować. Z góry odczucie było takie, że tracę czas. To po co umawiała tę rozmowę? Miała CV wcześniej, więc liczyła się z posiadanymi kwalifikacjami. Miałem i mam wrażenie, że ta firma to przyjmowanie do pracy ludzi po układzie. Takie mam zdanie, że lepiej pójść do słabszej czy mocniejszej firmy a "NetWorks" omijać z daleka. Prace i tak mam w lepszej firmie niż "NetWorks" ana rozmowę poszedłem z ciekawości. Nawet powiedziałem im mniej niż obecnie zarabiam ale cały czas mam wrażenie, że oni i tak już mieli na to stanowisko kogoś od siebie. Nigdy już nie będę tam aplikował. Pokazali mi podczas rozmowy ile firma jest warta. Nawet po angielsku nie chcieli rozmawiać. Pani od rekrutacji i kierownik swoim zachowaniem ukazali wizytówkę firmy. Nic więcej mi nie potrzeba o nich wiedzieć. Potrzebują statystów, że wybrali wśród dobrego grona tego najlepszego pracownika. Śmiechu warte.

Hanna

Wiecie, że NetWorkS! ma również przygotowaną ofertę praktyk? Więcej informacji oraz aktualne oferty możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.networks.pl/menu,15,oferty-praktyk Czy po odbyciu praktyk można liczyć na stałą współpracę z firmą?

ef

I wiadomo jakich zarobków można się spodziewać @Marek? Ja to chciałbym się załapać na przedstawiciela handlowego ds. detalu i sieci, ale nie wiem jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Warto chyba i tak zaryzykować, bo dorzucają jakieś premie do podstaw.

Zostaw merytoryczną opinię o NetWorkS! - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NetWorkS!?

Zobacz opinie na temat firmy NetWorkS! tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetWorkS!?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NetWorkS!
Przejdź do nowych opinii