Opinie o NetWorkS! w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NetWorkS!. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NetWorkS! o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetWorkS! w Warszawa

Byly pracownik

Odejście z N to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a lata tu spędzone to czas kompletnie stracony. Ciągły stres przed zwolnieniami, brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju, podwyżki wyłącznie dla znajomych królika. Na spotkaniach firmowych zarząd pyta pracowników jaki mają pomysł na biznes (sic!). Ciągły korpobełkot, wywracanie struktur do góry nogami, brak elementarnego szacunku dla pracowników. Szkoda kumpel kumpli, ale firmie życzę pójścia na (usunięte przez administratora)

@Byly pracownik

Dokladnie kolego . Stracony czas . Projekty to np instalacja routerow po szafach. W lato jak cie moge ale na jesieni i w zimie .. .. zabierz sobie sprzet zabierz narzędzia a rece tylko dwie ... wejdz sobie na dach bloku przez waski wylaz i juz jestes (usunięte przez administratora) .

tez były pracownik..

odejście z Networks uważam za najlepszą decyzję w kontekście zawodowym. W nowej firmie już jest normalnie- tak jak kiedyś bylo w Erze-wtajemniczeni wiedzą o co chodzi;). Zarobki w nowej firmie to już 75 procent więcej niz bylo przy odejściu z Networks ok 3 lat temu, a szykuje sie kolejna podwyżka (przy okazji awansu).. A aktualne możliwosci rozwoju i docenianie pracownika to KOSMOS w porównaniu do tego co było w N!.. pamiętam jak w kuchni w N! wszyscy narzekali, jak jest źle.. ja miałem dosyć, coś pękło i poszedłem gdzieś indziej i jestem wreszcie zadowolony;). byłych kolegów zapewniam-nie ma sie co bać zmian.. z dobrych stron N! - wspólpracownicy byli naprawdę ok, menadżerowie liniowi i ci jeden poziom wyżej -też zawsze w porządku, zdalna praca hybryda 2+3. (chociaż w nowej firmie gybdzień dobry. czy ta uwaga o byciu w porządku oznacza, że nie wszyscy dokonują hybryda jest jeden dzień w biurze na 2 tygodnie i to dlatego ze ja tego chcę, bo mogłoby byc jeszcze rzadziej..)

Marcin .
@Beata

Jestem instalatorem GSM czy zatrudnią mnie jak mam wykształcenie zawodowe. Pracuję jako instalator 17 lat jaka wypłata

A programista baz danych i aplikacji webowych? Ile zarobi? do końca lutego ma być wystawiona oferta. odpowiada mi fakt, że można w 100% zdalnie pracować. w opisie zawarła się umiejętność tworzenia ergonomicznych, dynamicznych aplikacji webowych, działacie na jakimś konkretnym frameworku?

Zośka

A nie biorą tu już może pomocników po prostu? chce się upewnić w związku z tamta opinia, gdzie jeden Pan pisał o tym, że ma tylko dwie ręce a więcej sprzęty i tym podobnych jest do ogarniana. Ile wtedy można byłoby potencjalnie zarobić? czy wiecie?

@Zośka

Srednio 6500brutto . Gwiazdory 8000 brutto po paru latach pracy . Czasem nawet i 9000 ale na to nie licz. Firma ma co roku obniżać koszty o 7% czyli tna co sie da i dowalaja roboty .

@Byly

A powód tego stanu rzeczy? Piszesz wprost, że jest planowane zmniejszenie zarobków oraz przy tym jeszcze dorzucanie kolejnych obowiązków? ludzie nie odchodzą z tego powodu?

Byly Nowy wpis

Firma N powstala zeby zmniejszyc koszty utrzymania sieci i od początku w założeniach bylo coroczne zmniejszanie budżetu o 7%. Orange i Tmobile (wlasciciele) tna koszty . Pensje nie sa zmniejszane ale nie ma stosownych podwyzek. Aby utrzymac sie na powierzchni firma N poszukuje klientow na rynku i ... . mają teraz do "naprawiania" 4 sieci telekomunikacyjne . Nie ma szkolen, a sprzet jest od 4 operatorów a teraz moze i wiecej ... masa róznych systemow nadzoru ,bardzo nieciekawych programow do wprowadzania danych. Dla "świeżego " pracownika bedzie to czarna magia dlaczego cos robimy za każdym razem inaczej - zanim sie nauczy to sie wypali ... ilosc bezsensownej wiedzy przygniata . Ale jest coroczna nagroda taka 13stka no moze troche mniej

Antośka

Widzę, że niezależnie od portalu ogłoszeniowego, widełek niestety nie podaje się, więc może Wasze opinie poszerzycie także o to, ile, nie tylko o to, że mało i nierynkowo? Chodzi o specjalistę ds. utrzymania sieci telekom. Zwłaszcza, że wypowiadacie się jako byli, więc już tajemnice służbowe chyba nie obowiązują...

@Antośka

Nie licz na kokosy 6500brutto . Po studiach i z angielskim . A praca na dyzurach w dzien i w nocy

Roma
@Byly

Te nocki to pewnie inaczej są w takim razie płatne? Znacie przedziały godzinowe a także to co i w jaki sposób jest teraz wynagradzane? Co z jakimiś premiami lub dodatkami?

Byly Nowy wpis
@Roma

Dyzur trwa cały tydzien . Godziny dyzuru domowego sa oplacane 4zl brutto za godzine . (Czyli od 16stej do 8 rano i caly weekend ) Jak pojawi sie awaria to sa ndh - czasem platne a czasem do zwrotu . Np sobota byla do zwrotu - robisz 5 godzin na wieży dostajesz dzień do odbioru. Ndh sa liczone od powiadomienia czyli np 2 w nocy do 8 rano . Dyzury w utrzymaniu wypadaja co 3 tygodnie - tydzien dyz 2 tygodnie innej roboty . W okresie urlopowym zawsze przepadal weekend bo wolne zaczyna sie od poniedzalku ...

@Byly pracownik

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w NetWorkS! spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Te nabory, o które pytała ostatnio jedna Pani dla PEM’owców już nie będą dostępne? nie widzę takiej oferty w internecie a byłbym nią zainteresowany. Mnie interesuje praca w Poznaniu, widzę ze jest jakieś ogłoszenie na ten rejon ale dla specjalisty ds. transmisji. Czy dobrze widzę, że nie wymaganego doświadczenia, by móc kandydować? a warto?

Łucja

Kiedyś była wzmianka o tym, że staże są organizowane w różnych lokalizacjach, mnie w oko wpadły oferty dla speców z takiego portalu gdzie były one skierowane właśnie do różnych miejscowości. Chodzi o Pomiary PEM, widać, że cztery miasta są dostępne. I teraz pytanie czy warunki jakkolwiek się od nich różnią? Ja celuję w Gdańsk. Opiszecie atmosferę?

Rozczarowany

Firma niestety zupełnie nie przejmuje się spadającym morale pracowników, nie reaguje na zmieniające się realia, nie ma mowy nawet o podwyżkach inflacyjnych. Atmosfera miedzy pracownikami jest dobra, to jeden z nielicznych plusów. Generalnie podejście zarządu do wynagrodzeń, nie wiadomo do końca, na ile mamy tu wpływ rzeczywistych właścicieli-tragiczne, niemal jak w jakiejś kolonii nie kraju UE.

Natalia
@Rozczarowany

Czy z tej opinii idzie wnioskować, że jedyny problem jaki zauważasz to kasa? Interesuje mnie aktualny temat związany z rozwojem. Widziałam rozbieżności w opiniach odnośnie tej kwestii. Od czego wiec to zależy? Czy sam dział na to również wpływa? Jest obecnie któryś oceniany za najlepszy?

Rozczarowany
@Natalia

Jeśli chodzi o szeroko pojmowany rozwój, to firma daje takie możliwości, zachęca i ostatecznie wymaga, gdyż konieczny jest ciągły rozwój. Tylko z drugiej strony, przy takim poziomie inflacji, zwiększonych kosztów życia, cen nieruchomości, płaca nie jest jednym z najważniejszych kryteriów? Nikt nie mówi o nie wiadomo jakich kwotach, ale N! nie poczuwa się nawet do podwyżek na poziomie inflacji. Płacowo jest to po prostu na tle Warszawy tragiczna firma.

tez były pracownik..

Bronisław
@tez były pracownik..

To zarobki tu były tak słabe że teraz zarabiasz aż 75% więcej? Nie było szans na żadną podwyżkę? Wiesz czemu pozmieniało się na gorsze, bo pisałeś z kiedyś było lepiej. Kierownictwo miało na to wpływ czy po prosty czasy zrobiły się ciężkie?

tralalala
@Bronisław

wynagrodzenia w branży IT/telekom jednak systematycznie szły w gorę w ostatnich latach.. wszędzie oprocz N!... tutaj byly jakies podwyżki ale raczej symboliczne.. nawet HR N! zdaje sobie z tego sprawę -pamiętam dokladnie że już pare lat temu szefowa HR na spotkaniu z pracownikami wprost powiedziała że , cytuję: 'obecne stawki w N! "nie są konkurencyjne"-podkreślam, to było pare lat temu.

Beata
@tralalala

No to ciekawe, skoro byli świadomi tych stawek to w sumie co stało na przeszkodzie żeby jakieś podwyżki dać porządne ;p Teraz mają tu ofertę dla specjalisty ds. utrzymania sieci telekomunikacyjnych, ale trochę nie wiem czy warto. Ktoś pisał że był strach o zwolnienia. Wiadomo jak jest teraz? Ile dni można zdalnie pracować w tygodniu, skoro możliwa jest praca hybrydowa?

Marcin .
@Beata

Aktualność
Każda okazja jest dobra do świętowania!

Walentynki to idealny dzień do podziękowania naszym pracownikom za atmosferę, którą tworzą i która jest naszym największym pozytywnym wyróżnikiem na rynku.

W przeprowadzonym po koniec ubiegłego roku badaniu Inwestor w Kapitał Ludzki, aż 98% wszystkich pracowników NetWorkS! wskazało, że jest zadowolonych z relacji ze swoimi współpracownikami. To aż o 8 p.p. wyższa liczba wskazań niż wśród innych laureatów godła IwKL (benchmark za rok 2021).

Słodkie krówki i czerwone serduszka są symbolem sympatii, którą się na co dzień obdarzamy i która sprawia, że w NetWorkS! pracuje się wyjątkowo!
kpt. bomba

wspaniałe są te wasze nagrody- inwestor w kapitał ludzki czy jakaś tam złota antena.... a jak pracownicy oceniają poziom wynagrodzeń- macie takie wyniki badań i czy możecie je opublikować?;) hi hi ha ha..

Byly pracownik

Każdy miesiąc pracy w tej firmie, a było ich bardzo dużo, to z dzisiejszej perspektywy czas kompletnie stracony zawodowo. Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) ciągle karmienie korpogadką bez żadnego pokrycia w rzeczywistości. Maksymalne cięcie kosztów personalnych. Rozwój? Zapomnij, no chyba, że jesteś znajomym królika lub w niektórych działach w HQ. Taki nieco większy Januszex z bardzo kiepską atmosferą. Rozgoryczenie pracowników słychać niemal w każdej rozmowie. Uciekajcie od NetWorks!

Krzysztof
@Byly pracownik

Akurat atmosfera jest świetna, a na kolegów zawsze można liczyć.

Czy warto do firmy Networks aplikować pomimo braku odpowiedniego ogłoszenia o pracę? Czy ktoś z Państwa został zatrudniony w ten sposób - chętnie usłyszę o doświadczeniach i radach. Czy można liczyć na odpowiedź ze strony firmy przy takiej aplikacji?

Aktualność
Wszystkim naszym przyjaciołom, partnerom biznesowym, obecnym i przyszłym pracownikom, składamy życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech każdy dzień będzie prezentem wypełnionym szczęściem i radością. Niech każdy zrealizowany cel przyniesie zadowolenie z pokonania trudności. Niech każde doświadczenie stanie się narzędziem w drodze na szczyt, a nasza wzajemna współpraca doprowadzi nas do nieuchronnego sukcesu!

☺️☺️☺️

Wesołych Świąt!
Mar_CN

Ogłoszenie na stażystę jest mało konkretne - napiszcie coś więcej. W jakich działach można odbywać staże?

@Mar_CN

Staże organizowane są w różnych jednostkach i lokalizacjach naszej firmy w całej Polsce, w zależności od naszych potrzeb. Powierzane zadania dopasowujemy do profilu kandydata na staż, tak, aby w trakcie stażu mógł wykorzystywać i doskonalić posiadane już kompetencje i pozyskiwać nowe. Opiekunowie stażystów dbają o rozwój każdego stażysty dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, co z pewnością potwierdzą wszystkie osoby, które odbyły staż w NetWorkS!, a wielu z nich stało się naszymi pracownikami lub współpracownikami. Pozdrawiamy i do zobaczenia na stażach, Zespół NetWorkS!

Dzień dobry!

Dziś chcemy zwrócić Waszą uwagę, że na naszym profilu znajdziecie aż 12 aktualnych ofert pracy w NetWorkS!. Są to oferty nie tylko z Warszawy, ale również Częstochowy, Opola, Olsztyna czy Gorzowa Wielkopolskiego.

Dodatkowo informujemy, iż pomimo braku możliwości wpisania wielu miejsc pracy w ogłoszeniu na stanowisko Specjalisty ds. Pomiarów, kandydatów poszukujemy również w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Lublinie!

Zapraszamy do aplikowania i pozdrawiamy poszukujących pracy w całej Polsce
Zespół NetWorkS!
Sławek

Duże możliwości rozwoju dla każdego kto chce, interesujace projekty. To nie jest corpo, bardzo dobra atmofera pracy.

Wanda
@Sławek

Hej. :) A rozwiniesz to trochę? Projekty to jakie przykładowe? I przy tym całym rozwoju jak obecne stawki się prezentują?

Czy placicie za praktyki?

@Ewa

Praktyki w NetWorkS! są bezpłatne, ponieważ wiążą się z koniecznością realizacji obowiązku praktyk wynikającego z programu studiów, jak również dużą inwestycją czasową i merytoryczną ze strony naszej firmy. Natomiast płatne są staże, gdzie nasza firma, niezależnie od wspomnianej równie wysokiej inwestycji, korzysta już częściowo z kompetencji stażysty w trakcie współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami zarózwno na praktyki jak i staże w NetWorkS!

Zauważyłem sporo ofert pracy u Was i mam pytanie czy można pracować zdalnie?

@Piotr

Cześć Piotr! Dziękujemy za Twoje pytanie. W NetWorkS! pracujemy w trybie hybrydowym, co oznacza, że dużą część swoich obowiązków wykonujemy zdalnie. W pracy z domu spędzamy średnio 3 dni w tygodniu, aczkolwiek ostateczna forma zależy od indywidualnych ustaleń z przełożonym. Życzymy Ci miłego dnia, Zespół NetWorkS!

Niezłe możliwości rozwoju i konkurencyjne wynagrodzenia. Jest ok

Wojtek

Nie szukają może przedstawiciela handlowego?

Cała_prawda

Miałem NetWorks za poważną firmę telekomunikacyjną jednak po rozmowie z nimi już więcej do tej firmy nigdy się nie zgłoszę. Pani z działu rekrutacji specjalnie zbiera ludzi z wykształceniem aby mieć podkładkę dla swoich kandydatów. Mówiła wprost, że oferta dotyczy miejsca pracy w innym mieście a gdy wróciłem do domu to oferta dotyczyła tego na które chciałem aplikować. Z góry odczucie było takie, że tracę czas. To po co umawiała tę rozmowę? Miała CV wcześniej, więc liczyła się z posiadanymi kwalifikacjami. Miałem i mam wrażenie, że ta firma to przyjmowanie do pracy ludzi po układzie. Takie mam zdanie, że lepiej pójść do słabszej czy mocniejszej firmy a "NetWorks" omijać z daleka. Prace i tak mam w lepszej firmie niż "NetWorks" ana rozmowę poszedłem z ciekawości. Nawet powiedziałem im mniej niż obecnie zarabiam ale cały czas mam wrażenie, że oni i tak już mieli na to stanowisko kogoś od siebie. Nigdy już nie będę tam aplikował. Pokazali mi podczas rozmowy ile firma jest warta. Nawet po angielsku nie chcieli rozmawiać. Pani od rekrutacji i kierownik swoim zachowaniem ukazali wizytówkę firmy. Nic więcej mi nie potrzeba o nich wiedzieć. Potrzebują statystów, że wybrali wśród dobrego grona tego najlepszego pracownika. Śmiechu warte.

Zostaw merytoryczną opinię o NetWorkS! - Warszawa

• Jak się pracuje w NetWorkS!?

Zobacz opinie na temat firmy NetWorkS! tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetWorkS!?

NetWorkS!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042