LOGIC INVEST Sp. z o.o.

Opinie o LOGIC INVEST Sp. z o.o.

Michał

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą, zwykli oszuści!

loki

Współpracuje z tą firmą od dłuższego czasu. Jako specjalista finansowy działam na polskim rynku od 4 lat. Jest to pierwsza firma, w której nacisk kładziony jest na profesjonalną obsługę klienta, a nie na wyniki. Szkolenia są prowadzone przez osoby z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem a co najważniejsze licencjonowanych doradców finansowych (licencje EFG). Bardzo wysokie prowizje, atrakcyjne nagrody i błyskawiczna możliwość kariery są tylko dodatkiem do tej pracy. Oczywiście jak wszędzie znajdą się i minusy, jednak biorąc pod uwagę całokształt wystawiam ocenę bardzo dobrą.

Zostaw opinię o LOGIC INVEST Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGIC INVEST Sp. z o.o.