Opinie o GTI Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GTI Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTI Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTI Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik salonu

Szczerze nie polecam. Pracowałam 2 lata, raz było dobrze, a raz całe miesiące mobbingu. W szczególności okres wakacji, kiedy sprzedaż jest mniejsza przez mniejszą liczbę klientów. Stres jest ogromny, codziennie raportujesz swoją sprzedaż, gdzie czasami jak dzień był gorszy, aż boisz się co usłyszysz w zamian. Psychicznie bardzo ciężko.

eska

Praca na celach, wiec ciśnienie to norma, niczego innego się nie spodziewałam. Ale podejścia do pracownika oczekiwałam jednak na wyższym poziomie. Przykre.

Grażyna

Witajcie, szczerze nie polecam pracy w firmie GTI. Zero pozytywnej atmosfery. Pracownik nigdy nie usłyszy słowa pochwały mimo że pracuje na 200% normy. Stanowisko MENADZERA WSPARCIA SPRZEDAŻY to fikcja bo....nigdy żadnego wsparcia nie otrzymałam. Za to wieczny ochrzan tak. Firma nie oferuje żadnych wartościowych szkoleń, nie dba o pracownika. Zdecydowane NIE.... szkoda nerwów i zaangażowania bo i tak nikt tego nie doceni. Przykre ale prawdziwe. Trzeba uciekać w inne miejsce pracy! I z tego co wiem, to nie tylko mój plan na 2020 ;)

@Grażyna

I nie zapominajmy ze jeszcze kaza Ci podrabiac podpisy...

Na chwilę
@Grażyna

Właśnie złożyłam aplikację na stanowisko menedżera wsparcia sprzedaży hmmm Pani Grażyno mogę więcej informacji uzyskać? Dziękuję

Grażyna
@Na chwilę

Witam. Rozumiem, że ma Pani stalowe nerwy, nie ma rodziny (bo skąd wziąć dla nich czas pracując w GTI.....).... trzeba się przygotować na ciągłą spowiedź dlaczego tak mało? Bo ile by się nie robiło zawsze jest za mało.... Z miesiaca na miesiac plany i wskazniki coraz bardziej wyśrubowane a rynek kliencki juz na maksa przepelniony uslugami i nie ma komu sprzedawać... W tej firmie liczy sie tylko wynik, slupki, exel, ....na pewno nie czlowiek...Tak czy siak życzę powodzenia na rekrutacji :)

@Grażyna

I jeszcze umiejetnosc i brak sumienia w fałszowaniu podpisow

Gosc

Mam czas i bede mial czas dla firmy GTI zawsze, mowic o nich prawde i aby ta prawda byla na pierwszej srronie na tym portalu Firma GTI kaze podrabiac podpisy klientow. Jesli nie zgodzisz sie na podrabianie znajda twojego nastepce od cala prawda

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Szczera

Hej, z ręką na sercu nie polecam. Naprawdę nie polecam. Mogłabym długo pisać... Ale jest jak dla mnie masakra.

Gosc

To jak tam drogie GTI powiedzcie nowym kandydatom kiedy szkolicie z podrabiania podpisow?

Zołza

Dział marketingu to opierdalaja*e się damusie, które sadza, że kasa z nieba im spadnie. A pracę będą mieć bo ich w centrali wszyscy lubią..... ciekawe za co???????? A nie potrafią sklecić maila jak trzeba.Dyrektorzy zamiast wziąć się za robotę i wspierać salony zajmują się najbardziej istotnymi rzeczami na świecie w centrali - plotami przy kawie i herbacie, to robią najlepiej. Poziom menadzerski jest bardzo niski a ludzie zarządzający posuwają się już do gróźb, szantażu, dyskryminacji i poniżania ludzi.

Czy firma GTI Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Info

Tak

@Info

Szkolenia, które przeprowadzamy w formie tradycyjnej oraz online są w całości finansowane przez naszą firmę.

Gosc

Jesli nie zdasz egzaminu na kody sprzedazow to dostaniesz bardzo "przyjemny" telefon z pogróżkami, ze odciagną ci od pensji 500zl. Pamietaj, nie daj sie - jesli nie masz takiego zapisu w umowie, nie moga obciazac cie finansowo za nic ;)

@GTI Sp. z o.o.

Tak i jak jedziesz na szkolenie dostajesz budżet 30 zł na nocleg we Wrocławiu, co oznacza, że wynajmujesz najtańszy hostel, gdzie strach cokolwiek dotknąć w obawie przed zarażeniem się dziwnymi rzeczami.

K.i R.

Naturalnie że tak. Na szkoleniach można liczyć na hotel i wyżywienie. Firma dba o komfort pracy.

@K.i R.

Nie osmieszajcie sie komfort i praca w gti to 2 rozne polkule czemu oszukujecie ludzi i kazecie im podrabiac podpisy klientow

@Gosc

Akurat zapis w umowie jest. Ale aby nie zdać testu to poprostu.... Poprostu to nie miejsce dla Ciebie

Xoxox
@Gosc

Dziwne, bo jakoś ja będąc na szkoleniu w Krakowie dostałam cały przepiękny apartament dla siebie + pełne wyżywienie. Zwrot kosztów dojazdu również. Co do testów to wystarczy siedzieć i słuchać. Trzeba być na prawdę mało ogarniętą osobą żeby ich nie zdać.

@Xoxox

Dla czego klamiesz? Czy to na tym szkoleniu uczyli Cie juz jak poprawnie podrobic podpis?

Gosc

Widze nowe pozytywne opinie o firmie gti czy tez musieliscie podrabiac podposy?

K. 95

Najgorsza praca. Mobing jeszcze raz mobing, brak szacunku dla pracownika okropne traktowanie. Przez tą prace podupadłam na zdrowiu psychicznym. Gdy się zwolniłam poczułam jak kamień spadł mi z serca. Nie życzę nikomu pracy w tym miejscu.

gość

Kompletnie nie szanują pracowników. Szkoda nerwów i zdrowia. Nikt nie chciałby być traktowany jak człowiek gorszego sortu- a tak właśnie jest się tam traktowanym. Żadnej pomocy w rozwoju,brak szkoleń, a wymagają cudów.. Zdecydowanie odradzam współpracę z ta firmą.

Jeszcze Pracownik
@gość

Niestety zgadzam się z Gościem....Kiedyś w tej firmie dobrze się pracowało. Teraz zero szacunku, traktują Cię jak śmiecia, zawsze wszystkiego sprzedajesz za mało.... zapraszam uczonych dyrektorów i menadżerów za biurko...niech się zmierzą z obsługą klientow i normami sprzedażowych.... Zero rozwoju, zero motywujacego wsparcia w pracy oprócz mobbingu.... Niestety to nie są czasy łatwej sprzedaży z telekomach. Nikt tego nie widzi i nie szanuje pracy obecnej kadry. Rotacja jest ogromna w tej firmie... Szkoda...Kiedyś było inaczej

Gosc

Czemu znow usuwacie opinie o zlecaniu przez waszych menagerow podrabianiu podpisow klientow?

Gosc

Czy osoby ktore pracuja na zleceniu w firmie GTI czuja sie zagrozone że utraca prace z dnia na dzień?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GTI Sp. z o.o.?

Gosc

Take as bad much powiedza ci Co mass zrobic z brakiem umowy -ppdrobic podpis

Gosc

To co odpowiecie teraz, czy dopoero jak w jakims programie typu uwaga lub ekspres reporterow wystapicie ?

@Gosc

Na pewno wystąpią, już niedługo, ponieważ osobiście się tym zajmę :) nie tylko o podrapianie podpisów, ale równiez o tym jak traktują kobiety w ciąży :) i to nie będzie tylko uwaga, zostały już przygotowane pisma i wysłane między innymi do Ministerstwa Rodziny, w lokalnych gazetach, a reszta zaraz zostanie zrobiona :)

Gosc

Jakim pracodawca jest firma GTI czy warto do nich aplikowac?

@Gosc

Nie warto, szkoda Twojego zdrowia i nerwow. Daj sobie spokoj.

@Gosc

Omijaj ta firme szerokim łukiem!!! Wyjdzie Ci na zdrowie.

Gosc

To opowiedzcie jak tam wersja z podrabianiem podpisow jakie ustalenia w firmie GTI

Gosc

Oszukać zabrać premię i zmusić do podrabiania podpisów oblicze GTI wiec nie warto.

Gosc

Dla czego kasecie odrabiać podpisy?

Gosc

Dla czegi kazecie podrabiac podpisy?

Zostaw merytoryczną opinię o GTI Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GTI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTI Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GTI Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTI Sp. z o.o.