Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

były

powiadomcie centrale liberty niech się dowiedzą i zmienią ta klike a nwawie. Prosta sprawa. Jak macie twarde dowody to prokurator tez się moze tym zająć.

Nedd

Tutaj klient z Wrocławia. Byłem umówiony na instalację o 9. Do tej pory nawet nie było telefonu od UPC czemu nikt się nie pojawił. Wykonałem parę telefonów na infolinię - nie ma informacji zwrotnej. No cóż, dziś dzwonię do konkurencji.

SERWISANT
@Nedd

POPIERAM NIECH TO UPC ZBANKRUTUJE

oVo

W sumie to nie ma co się ścierać. Koniec z "wielkimi fachowcami" co nie potrafią robić instalacji. Teraz nastąpiła nowa jakość! Tę nową jakość ocenią klienci, będzie co czytać w internecie... :D

Instalator UPC

A dajmy sobie spokoj z ta nedzowata firma wyzyskiwaczy. Ciagle obcinanie stawek doprowadza do tego ze nikt nie bedzie z nimi wspolpracowal. Ludzie starajcie znalezc sobie inne zajecie bo do nich nic nie dotrze. Dopiero za rok zobaczycie jak firma stracila na tych posunieciach. Nplay nie daje sobie rady, instalacje serwisy inwestycje, wszedzie za psie pieniadze. Ludzie bez pojecia z totalnej lapanki na szybko i za chwile znowu kolejni. Taka wlasnie jest Polska dzisiejszych czasow, rozkrasc co mozna, zniszczyc, zaszczuc. Taki jest Polski narod. Jest co najmniej kilka osob ktore to mogly by zrobic z tym porzadek, ale po co lepiej sie przygladac bo tak im nic nie grozi. Pamietajcie taki los zgotujecie swoim dzieciom.

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
serwisant

sorki to pytanie miało być do jakiegoś lisu

serwisant

Witam . Byłem serwisantem na Dolnym śląsku po wejściu npleja straciłem prace i nie zamierzam się u nich zatrudniać myślę ze upc przemyśli swój błędny krok i wróci do starych sprawdzonych firm podwykonawczych . Wiadomo że kasa ROBI SWOJE I UPC CHCE WYDAĆ JAK NAJMNIIEJ ALE TEGO CO TERAZ SIE STAŁO CHYBA NIE PRZEWIDZIELI . Dzisiaj do kolegi mają przyjść podłączyć internet ciekawe czy się w ogóle pojawią a jeżeli już to jak im pójdzie bo nikt ze starych instalatorów u nich nie pracuje Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników starych firm

zaintersowany2

Niby nic się nie dzieje a PH z D2D wydzwaniają i pytają co się dzieje, że jeszcze żadna ich umówiona instalacja nie doszła do skutku.

Dobrze robić instalację? Nie wiem czy bierzesz pod uwagę tak zwany czas minimum na montaż (logowanie sprzętu, weryfikacja kabli, pokazanie usługi i dojazd do następnego).Może mamy przyjemność z kolejnym teoretykiem. Minimum to około 1h na dobry montaż. Faktycznie ludzie teraz może wyjdą na swoje robiąc zamiast 8-10 zleceń to 14-15. Faktycznie będziecie mieli to co wcześniej. Przeliczcie to na godziny i daje piękny efekt.

@pracownik

a ty kim jesteś ze masz takie zdanie o nas ?

lisu

wielcy fachowcy z wroclawia i okolic dobry zart. jesli chcecie zarabiac wiecej to sie nauczcie db wykonywac instalcje. zal mi was

oVo
@lisu

Jaka płaca, taka praca lisu. Marne pieniądze, chore godziny pracy i przeładowanie zleceniami spowodowały, że już dawno temu pożegnałem się z tym obozem. Zapewniam, że "wielcy fachowcy z wroclawia i okolic" potrafią świetnie wykonywać instalacje. Tylko trzeba im dać na to czas i później uczciwie wynagrodzić. Sygnały o tym, że jest przeładowanie zleceniami zawsze były ignorowane. W zamian praca po 12 godzin, jeszcze obarczono nas niedzielami i świętami. Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czemu jakość niektórych instalacji budziła wątpliwości. Jakby nie wydzwaniali do mnie ostatnio z ofertą to bym tutaj nie zajrzał. A oferta gorsza, niż w czasie gdy odchodziłem. Ta od kilku lat pogarszająca się sytuacja to wina polityki UPC. Nie można w nieskończoność oszczędzać na ludziach.

PH

Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych wykonanych instalacji. Terminy instalacji przekładane na "wirtualny" kalendarz bez wiedzy Klienta. Plany to bajka.

Kubas instalator

Ktoś już pisał o historii powstania firmy Nplay, o firmie Telco wykupionej przez upc. Jakby tak historię prześledzić to już od 2013 roku upc wiedziało, kto od stycznia 2016 ma przejąć teren. Właściciel dzieli firmę na Nplay i telco, sprzedaje telco upc, zostawia sobie nplay jako podwykonawcę upc, chyba nie po to, żeby za chwilę szukać innej roboty. Ktoś to już tutaj opisał kilka stron wcześniej, więc można przyjąć, że przetarg był tylko tak dla samego przetargu. Tak jak władza robi igrzyska dla ludzi, żeby przez chwilę mieli zajęcie. Przyjęto tylko błędne założenie, że ludzie tacy jak ja bez mrugnięcia okiem przejdą do nowej firmy i za takie same pieniądze zgodzą się pracować 2 razy dłużej, do tego jak trzeba to w rozjazdach. A niech i zostanie jak jest, kto lubi bywać w domu jak w hotelu ten niech zostanie, a komu to nie odpowiada to znajdzie sobie inne zajęcie, jak i ja zrobię

Każdy może myśleć co chce, ale prawda jest jedna pracodawca dostanie po dupie to i pracownik. Proste. UPC nigdy nie wykonało takiego drastycznego ruchu, pracuję od 5 lat. Zawsze leciało w h... ze stawkami, wymogami itp. Teraz przegięli po prostu pałę. Oczywiście pracodawcy wspierali UPC swoimi zasobami ludzkimi, ale powiedz co za idiota buduje strategię na przejęcie cudzych zasobów? Co za skrajnie nieodpowiedzialna osoba dopuściła taką firmę do przetargu co nie miała pokrycia w ludziach? Pół roku przed oficjalnym ogłoszeniem wyników pracownicy nsyf wiedzieli o wygranej, pytam skąd? Bez wtyczek i układów byłoby to niemożliwe. UPC wprowadza zawsze swoje decyzje, lecz teraz przegięli. Ktoś się zdenerwuje i napiszę @ wyżej i po ptakach. Jakim pokryciem obecnie dysponuje Nsyf? Serwis, instalacje i konstrukcje? Dodatkowo polecam stronę upcsolidarność.org Wewnętrznie się zagryzają, a my pozwalamy gryźć siebie. Cała machina UPC runie zobaczycie. dopiero 3 dni robią, a już są jęki.

OBIEKTYWNY

W końcu ktoś napisał coś sensownego. Jedno jest pewne wpisy dokonują głównie właściciele firm którzy nie czarujmy się mają dużo więcej do stracenia i bardziej chronią własna d....a nie pracowników

Witam Wszystkich właścicieli firm podwykonawczych które zostały na lodzie :) Jestem jednym z was, obecnie patrze na sytuacje z boku i widzę że większość wpisów to nie instalatorzy (jak się tu przedstawiacie) a właściciele firm podwykonawczych UPC nie zatrudniała instalatorów a firmy podwykonawcze wyłonione w poprzednich przetargach! wiec co zwykły instalator zatrudniony u podwykonawcy się tu rozpisuje jak to bez niego UPC padnie!?!? Bądźmy szczerzy, to My właściciele firm podwykonawczych gwarantowaliśmy obsługę "naszymi" pracownikami którzy jak chcieli pracować na naszych warunkach to pracowali nie to nie - proste ! nic na siłę. Szczecin chwalisz się jak to UPC nie miała wyjścia i musiała się z wami dogadać - fajnie , tylko co zresztą konsorcjum ?? przecież wszyscy albo nikt! Gdybyście się nie zgodzili na te 3-6 miesięcy (pomocy dla Nplay) , to dziś UPC mogło by myśleć o rozmowach z konsorcjum , a tak to właśnie WY pomagacie Npley najbardziej - to WY im daliście dodatkowe 3-6 miesięcy spokoju na zbudowanie struktur na waszym terenie! Mimo że jestem już poza tym wszystkim i się z tym pogodziłem, żyje się dalej ale nadal obserwuje co się dzieje i moim zdaniem Nplay ugra swoje. UPC decyzji nie zmienia, najwyżej jakaś jedna bądź dwie głowy polecą ale to się niestety uda, nie ugięci się ugną jak np ; Bydgoszcz - z 2 firm została jedna i da rade ludzie przejdą, 3miasto - dwie firmy z trzech obsługują, podzielą się terenem i wyjdą na swoje, itd Powodzenia Pozdrawiam Artur

@Zainteresowany

Panie ten tamten proszę nie zmieniać nicku i nie mącić. To padnie.

@pracownik

pracownik - niestety jesteś w błędzie

nplay wawa

jak czytam ostatnie komentarze to dopiero rozumiem jaki dobry instynkt miałem odchodząc z tej chu... firmy pol roku temu. tym co zostali nie współczuje pracujcie jak Ci niewolnicy i macie to na co sie zgodziliście place dostaniecie... albo i nie bo wiem dokładnie jak dziala ta polityka Pana Tomka K. razem z Lukaszem m. oraz ich przydupasem wielką glową. suche nie spelnione obietnice to wszystko. wszystkim co nie przyjeli tych zjeba..ch warunkow gratuluje naprawde dobrej obietnicy i życzę powodzenia oraz wytrwałości by nie powrócić do tych struktur

Euzebiusz

3miasto jak najbardziej podzielam Twoje zdanie i dlatego sam już dla tej firmy nie pracuję...nie chcę się poniżać,ale jak widzisz...z moich PEWNYCH informacji wynika,że ludzi wychodzących z takiego założenia jak my...no niestety jest bardzo mało

3miasto

Euzebiusz, wybacz mi ale ja jako instalator nie uwazam ze po 4 latach nabrania doswiadczenia oraz konaktów miałbym problem ze znalezieniem pracy. Jest wiele firm bardzo podobnych do UPC i nikt tu nie robi łaski, bo logicznie patrzac robiac w takim wymiarze godzin dokładajac minimum 600zl za paliwo naprawiajac auto to 3000zl to jest najnizsze dno za ktore mozna by bylo pracowac..

Euzebiusz

a ja mam info bezpośrednio z UPC,że Wawa bez większych problemów jak robiła tak robi.W konsorcjum najwięksi gadatkowie oczywiście pracują dalej na przedstawionych im warunkach.Śląsk faktycznie z problemami.Panowie...ludzie pracować będą,bo się boją,że nigdzie pracy nie znajdą...ot taka prawda

kubas instalator

Wymienione przez Ciebie miasta stoją, desant sobie nie radzi ;) Ale niech próbują.

Rudy

Witam z tego co mi wiadomo Wroclaw Walbrzych Lubin Leszno i mniejsze miejscowości z Dolnego Slaska które nie podpisaly umowy nie wysylaja technikow do pracy Prawdopodobnie przyjechal desant z terenow Npleja i chcą cos zrobić a gorka rosnie!!! Trzymajmy sie p Rudy

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska