Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

Coco jambo i do przodu

To czego tu szukasz? Wroclaw sie zes....ral czy co? Brak ludzi do pracy? Za te marne grosze?

erjotka

Sam jesteś jeleń, a ja nie jestem z nsyfu

Coco jambo i do przodu

Uwaga ! Uwaga! Jeleni poszukują.......

erjotka

Witam, poszukuje monterów z Wrocławia

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Miki

To prawda że upc kupiło mulltumedie?

technikupc

zgadzam sie z " Nimfomanka - 2016-04-29 17:45:03" jestem instalatorem w upc a raczej w n'playu a raczej w jeszcze innym podwykonawcy!!!!! bez umowy !!! bo cały czas obiecują - pieniądze coraz mniejsze i coraz dłużej trzeba na nie czekać ok 45 dni i jeszcze trzeba błagać żeby ci łaskawie wypłacili!!! koordynacja - tragedia (robią w gacie jak dostają emaila z upc) i potem wyżywają się na technikach zero szacunku dla pracownika!!!!!!!!!! generalnie chcesz być szargany jak szmata idż do pracy dla upc . żal patrzeć na tych nowych na szkoleniach jeszcze nie wiedzą co ich czeka. ja sam szukam NORMALNEJ pracy .

Nimfomanka

Ja pracuje w UPC ponad pięć lat. na stanowisku Specjalisty ds. obsługi i sprzedaży w salonie. Zawsze wyrabiam targety i plany. Kiedyś spokojnie zarabiałam od 3500-4500 zł netto, teraz jest coraz gorzej. pensja niska, targety coraz wyższe. Co miesiąc zmieniane zasady wynagradzania, chore zasady biznesowe. mobbing przełożonych to standard, brak szacunku i poniżenie. TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ od TEJ FIRMY, W ZMIANE NA LEPRZE NIE WIERZĘ!!!

lnv

W skrócie UPC pogarszało warunki pracy i obniżało stawki instalatorom aż doszło do "zmiany na lepsze" i teraz instalatorów brakuje, zwłaszcza doświadczonych. Serwis liniowy został wypchnięty z UPC, więc teraz scenariusz się powtórzy (niższe płace, gorsze warunki pracy, obniżenie jakości usług). Doświadczeni handlowcy sami uciekają z UPC bo już nie da się zarobić. Klienci już widzą efekty...

Wr

Co do premii handlowców. Na tym stanowisku można było zarobić, ale obecnie pracownicy salonów nie mogą klientom zaoferować nic taniej, niż płacili do tej pory, więc premii nie wyrabiają już i to już się raczej nie zmieni ;) Skąd wiem? Bo znam kilka osób tam pracujących. Co do przedstawicieli handlowych, to kokosy skończyły się w tamtym roku. Obecnie brakuje nawet dobrych promocji, którymi mogliby łapać kolejnych klientów. Znam trzech PH i żaden od grudnia nie wyrobił premii, bo zwyczajnie brakuje chętnych. Jeszcze rok temu wystarczyło, że roznieśli swoje ulotki i tylko czekali na telefony od zainteresowanych, obecnie biegają od drzwi do drzwi próbując podejścia indywidualnego, ale chętnych i tak brakuje. Sprzedaż to raczej kiepska forma pracy dla upc w obecnych czasach. Pozdrawiam

w obecnej sytuacji tez nie zarobisz znam handlowców i narzekają, a w szczególności teraz kiedy nie ma kim robić instalacji. Ludzie czekają badz nie działa. Pamietaj aby premia była klient musi płacić za usługi, a jak wiemy ma 14 dni na rezygnację

Moją wcześniejszą wypowiedz skasowali, poszanowanie informatyków jest takie, że się zwalniają i zatrudniają się jako elektrycy w kopalni bo za 2 tyś nie opłaca się pracować. pozdrawiam

UPC od 1993r.ciekawe . Zaczynałeś w Holandii?

kArol

Pierwsze spotkanie z Simonem pamiętam we wrześniu 2000 w Mikołajkach, wtedy PTK zmieniało się w UPC.

@kArol

To były czasy

Technik ds.eksploatacji sieci

Kolego "starszy" nikt z liniowców nie narzeka na pracę tylko na sposób w jaki UPC pozbywa się swoich długoletnich pracowników.Ja na przykład pracuje od roku 1993r.zaczynając od budowy sieci biegając pieszo z rolką kabla, drabiną i torbą narzędziową po mieście bo firma nie posiadała samochodów.Od początku swojej kariery w tej firmie zaliczyłem już chyba wszystkie możliwe stanowiska począwszy od montera,brygadzisty,sprzedawcy ,inkasenta,windykatora,instalatora,starszego technika serwisu po technika ds.eksploatacji sieci włącznie.Myślę ,że Zarząd UPC nie zrobi żadnej łaski jak wypłaci odprawy :(. Jeżeli chodzi o podwykonawców to rzeczywiście lekko nie macie ale to zawdzięczacie to swoim pracodawcom.Ponadto podejmując prace wiedziałeś na jakich warunkach będziesz pracować.

2013
@Technik ds.eksploatacji sieci

Przeszedłem podobne etapy jak Ty, tylko nieco szybciej się pozbyto "abonenckiego". Również Ty, teraz poznasz warunki pracy u podwykonawcy. Pozdrawiam.

Starszy technik

Liniowcy narzekacie teraz a co mają powiedzieć serwisanci i instalatorzy firm podwykonawczych? Przez lata traktowali i dalej traktują nas jak szmaty.... zanizaja stawki, podnoszą ilość roboty i wydłużają czas pracy mówiąc przez cały czas ze ludzie wala drzwiami I oknami. Ludzi brak a cześć podziękowała i efekt mamy taki ze wszędzie brakuje ludzi nawet w wawie. Consys zamknął by swoją działalność gdyby nie konsorcjum i ich ludzie którzy są cały czas wypozyczani. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana zajęcia. Consys idzie na dno jak Titanic a teraz pytanie czy consorcjum pójdzie za nim... czas pokaże

będzie się działo

Demonstracja pracowników UPC W piątek 11 marca pracownicy UPC będą demonstrować przed siedzibą zarządu spółki w Warszawie. Spór w UPC dotyczy przeniesienia 166 pracowników do firmy zewnętrznej. W spółce trwają przygotowania do referendum strajkowego. - W pikiecie wezmą udział pracownicy UPC z całej Polski. Przywieziemy ze sobą transparenty m.in. z napisem „Nie szanujecie nas = nie szanujecie klienta”. Do ubrań będziemy mieli przyczepione znaczki: „Jestem specjalistą, nie kosztem”. To pierwsza tego typu akcja protestacyjna w historii naszej firmy, ale zarząd swoim postępowaniem nie pozostawił nam wyboru. Mieliśmy nadzieje, że uda się zawrzeć kompromis przy stole rozmów, tak się jednak nie stało – mówi Zbigniew Kaleta, przewodniczący Solidarności w UPC. W firmie trwa proces przenoszenia 166 pracowników działu technicznego do firmy zewnętrznej. Mają oni zostać objęci 12-miesięczną gwarancją zachowania dotychczasowych warunków pracy i płacy u nowego pracodawcy. - Obawiamy się, że po upływie tego okresu część tych osób zostanie zwolniona, a reszcie zostaną zaproponowane warunki znacznie gorsze od obecnych - wskazuje przewodniczący. Zakładowa Solidarność domaga się pieniężnych odpraw dla pracowników przenoszonych do firmy zewnętrznej oraz wdrożenia w UPC programu dobrowolnych odejść. - Pracownicy działu technicznego to często ludzie, którzy pracowali w UPC od początku, tworzyli tę firmę. Dzisiaj zarząd pozbywa się ich, nie oferując nic ponad to, co zostało zapisane w Kodeksie pracy. Odprawy i program dobrowolnych odejść w naszej ocenie byłyby uczciwym rozwiązaniem. Po tylu latach pracy odchodzący pracownicy po prostu na to zasłużyli – podkreśla Zbigniew Kaleta. Dotychczasowe rozmowy Solidarności z pracodawcą nie przyniosły porozumienia. 10 lutego strony sporządziły protokół rozbieżności w ramach trwającego w spółce sporu zbiorowego. 7 marca w siedzibie pracodawcy w Warszawie przeprowadzone zostały rozmowy z udziałem mediatora, ale one również zakończyły się fiaskiem. W UPC trwają przygotowania do przeprowadzenia referendum strajkowego. Głosowanie ruszy najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. - Przygotowujemy pytania referendalne. Cały czas jednak liczymy, że zarząd zmieni swoje postępowanie i uda nam się zażegnać trwający konflikt przy stole negocjacyjnym. Natomiast jeżeli tak się nie stanie, a pracownicy opowiedzą się w referendum za rozpoczęciem akcji strajkowej, niewykluczone, że do strajku dojdzie – mówi szef zakładowej Solidarności. Akcja protestacyjna pracowników UPC rozpocznie się w piątek 11 marca o godzinie 12.30 przed siedzibą UPC Polska przy al. Jana Pawła II 27 w Warszawie.

Sławek\R

Słyszałem że od 1 marca Ericsson przejmuje linię do obsługi. szykuje się strajk

Work

166 osób zostało sprzedanych do Ericssona........ Tak tu się traktuje ludzi.... Jak zwierzęta.....

Artur
@Work

Cały czas nas sprzedawali: Rytronik-Telewizja Kablowa-UPC-może być teraz Ericsson. Jesteś chyba wolnym człowiekiem - możesz zawsze zrezygnować i poszukać zajęcia - jeśli myślałeś że w tej firmie przejdziesz na emeryturę to byłeś w błędzie

WbrewKorkoracji
@Work

Pracuję 20 lat w tej żałosnej korporacji, czas się obudzić. To nie Bangladesz, w naszym kraju trzeba szanować pracowników. Są ludzie którzy podejmą walkę z korporacją i to będzie koniec korporacji.

PrimaA

C'est la vie, idziemy do E///

majczaj1711

Wa.... mać... WYp... z tej firmy póki możecie!!! przecież to za chwilę nowy "zarząd" będzie i wtedy to nikt już z Was z rozumem nie połapie,,,,

INSTALATOR KIEŁBASA

Ja wam cos powiem, w upc pracuja same lenie i nygusy kopnąl bym ich wszystkich w tłuste tułki i na instalacje wysłał niech poznają co to praca z klientem....

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska