Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

Arek

Szukam instalatorów do pracy w Danii. az@mactel.pl

Molik

Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko doradcy klienta biznesowego, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne? Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna?

Rozumiem

Zerknąłem z ciekawości, czy zmiany wciąż idą w znanym kierunku a kadra kierownicza z "warszawki" ciągle sobie gratuluje i premiuje "optymalizację kosztów". Jak widzę UPC wciąż tonie i nic się nie zmieniło (przynajmniej nie na lepsze). Dobrzy handlowcy uciekli a instalatorów/serwisantów serdecznie pozdrawiam bo sam się narobiłem w UPC... za grosze, na własnym paliwie i bez poszanowania prawa pracy. Wszystkim rozważającym związanie się zawodowe z UPC serdecznie odradzam taką opcję. Nową "jakość" klienci też z pewnością widzą. Ci, których zdarza mi się spotykać pytają do jakiego innego operatora uciekać...

Piny
@Rozumiem

Aż się nie chce czytać takich smutków. UPC będzie dłużej na rynku niż myślisz. Jak nie umiesz pracować Twój problem ale nie oczerniaj innych. Lepiej by Ci zrobiła praca niż pisanie.

@Rozumiem

Szukam instalatorow do pracy w Danii. az@mactel.pl

Rozumiem
@Piny

Zapewniam, że umiem pracować i Twoja uwaga na ten temat jest bezpodstawna. To, że oczekuję uczciwej umowy, godnej pensji i poszanowania prawa pracy faktycznie może Cię zdziwić, skoro jak rozumiem reprezentujesz UPC. Wbrew Twojej sugestii nikogo nie oczerniam a jedynie stwierdzam fakt. Osoby, które mi nie wierzą mogą potwierdzić moją opinię w innych źródłach, lub wyrobić sobie własną zatrudniając się jako handlowiec w UPC, lub instalator u jednego z podwykonawców.

Były instalator

To ten syf jeszcze istnieje

@Były instalator

Szukam instalatorow do pracy w Danii. az@mactel.pl

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
gienionim

od 2017 roku w UPC szykuje totalne zmiany z zatrudnieniu pracowników nowsze wrogiem lepszego niestety

hieronim
@gienionim

To da się tam jeszcze kogoś zwolnić ? :P Zostały chyba tylko BOKi i Call Center.

Robol

Obecna praca dla UPC w firmach podwykonawczych to DNO i 10 metrów mułu (ciągle malejące stawki za zlecenia przy jednoczesnym zwiększaniu wymagań, obowiązków, biurokracji, smartphonokracji). Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za zmiany, oby to wszystko h... strzelił razem z Wami. Klienci już niedługo podziękują Wam za wspaniały wynalazek pt "Horajzon". Technicy, którzy nie mieli w d.... wizerunku firmy zmienią swój stosunek na jedynie zdrową obecnie taktykę olewania wszystkiego tak samo jak UPC sr........ na nas.

kubas ;)
@Robol

Technicy, którzy nie mieli w d... wizerunku firmy nie zmienili swojego stosunku ;) Oni już odeszli, tak jak ja zrobiłem kilka miesięcy temu. I nie żałuję ;) Mniej nerwów, mniej stresów, mniej godzin w pracy, spokojniejsze dni i więcej czasu na rzeczy ważniejsze, a zarobki znowu godne (w porównaniu do tych z upc w ostatnich miesiącach), jeżeli można tak mówić o zarobkach w Polsce.

Marini

co z tym kupieniem multimedia? moze sie coś poprawi?

Koko

UPC. Jest to Urząd Pracy Ciągłej dla monterów i serwisantów.

mrx

Odkąd Tomasz DAKOWSKI objął stanowisko dyrektora sprzedaży w UPC jest coraz gorzej. "Reformy", które ten człek wprowadził spowodowały, że w UPC można zarobić średnie pieniądze (ok 6 tysięcy na działalności gospodarczej), ale jedynie wypracowując w skali miesiąca masę nadgodzin czyli siedząc w pracy 10-12 godzin dzień w dzień. W salonach średnio 4-5 tys. O dobrych pieniądzach (rzędu 10 tys. i więcej) raczej trzeba zapomnieć. Ten deb-il zrobił takie zmiany, z powodu których w każdym kolejnym miesiącu coraz trudniej zarobić te same pieniądze (system ARPU). Zwykłym pracownikom zabrał, sobie nie. To robot, który patrzy tylko na cyferki. W przeciwieństwie do poprzedniej władzy Dakowski w (usunięte przez administratora) ma jak się pracownikom żyje co widać w masowych w zwolnieniach i wszechobecnym ogromnym niezadowoleniu z jego szkodliwej pracy.

aaa321

ktoś wie jak wygląda praca jako mobilny doradca klienta w UPC? Myślę nad tą pracą, ale nie wiem czego oczekiwać.

Sara
@aaa321

Obecnie praca w UPC to porażka. Wyzysk i marne zarobki. Słyszałem że to z powodu nowego dyrektora sprzedaży.

czarny222
@aaa321

W tej chwili najgorzej ma kanał D2D , nie da się już zarobić.Najwyższe ceny na rynku oraz konkurencja ze strony Biur UPC które rzucają również ulotki i koszą lepszą ofertą,Infolinii ,kanału on line który ma często lepszą ofertę,oraz external.D2D bazują na nowo podłączonych budynkach, jest ich mało bo wypadły nowe miasta, a ten teren jest mocno przechodzony .Po 3 latach odchodzę ,straciłem do siebie szacunek jako doradca jestem dla UPC zerem, marketing nie ma koncepcji na wzrost sprzedaży, stres ogromny bo nie ma gwarancji że zarobi się cokolwiek, a pewność że poniesie się koszty.

Glick

Od jakiegoś czasu (kilka ostatnich lat) firma robi tak zwaną "optymalizację kosztów" , czyli. - Wyrzucają wszystko co się da w outsourcing, - Ciągłe pogarszanie warunków pracy, - Następnie kogo się da zwalniają i zmuszają do samozatrudnienia. - Oczywiście umowy są z samozatrudnionymi są coraz gorsze. - Ciągłe zmianach warunków umowy na coraz gorsze. Próba negocjacji kończyła się zastraszaniem. Kolejnej zmiany nie zdzierżyłem i pożegnałem się z tą dziadowską firmą. Można ją określić jednym słowem S.H.I.T. najgorszego sortu.

Młoda962

jeżeli chodzi o UPC oddział w Tarnowie to bardzo NIE polecam pracy tam! Oszukują z wypłatami, po za tym nie wypłacają pieniędzy od razu tylko na kilka rat. Jak kto woli ale ja po miesiacu dość cieżkiej pracy otzymałam zaledwie 340 zł, a do wypłaty reszty zostało 209 zł . Cały miesiąc pracy za ok 500 zł to raczej niewysoka pensja. Na początku mówią ze dostaniesz 1000 zł plus prowizja od sprzedaży, a okazuje się to zwykłym kłamstwem. Zawsze na początku miesiąca ustalasz cel ile masz sprzedać i jezeli nie sprzedasz tyle ile masz wyznaczone odbijają Ci od wypłaty.

mówię jak jest

wszystko można załatwić w jeden dzień.tylko wy wolicie pisać komentarze w internecie zamiast się postawić.dogadajcie się którego dnia nie wyjeżdżacie na zlecenia i będzie po temacie.nie ma kim robić więc nikogo nie znajdą . a dzień albo dwa zwłoki to dla nplay palec w d..e . Grzesiu ,obudź się wreszcie ... Kiedy w końcu Pan P. zostanie zwolniony ?

Janusze tych czasów...

Nsyf firma RAK który przetacza się po zdrowym organizmie. Stawki tak zaniżyli że niech was piekĺo pochłonie nieroby, kombinatory oszukańcze.

Kabel Boss

Było dać napiwek serwisantowi a ankietę wydrukować i użyć w toalecie. Może takie zachowanie pomoże fachowcowi na pozostanie w zawodzie nawed przy obecnych realiach? Tyle można zrobić samemu, odżałowac parę groszy i mieć pewność że fachman zrobi dobrze. Pozdrawiam tych co myślą inaczej.

Kabel Boss

Kierownik

Zakładają co chcą kupują gdzie chcą najczęściej chińską tandete nikt tego nie sprawdza serwisant przychodzi do klienta bez miernika ,moze jezykiem mierzy tego nie wiem.Standart spada liczy sie kasa . Cekam tylko jak zajmie się tym PIP kilku podwykonawcòw na umowe a reszta na czarno u podwykonawcòw ,oj ryzykują czekam tylko jak przewiercą np. Gaz i ktoś zginie może wtedy wezmą sie do d...y tej złodziejskiej firmie ktòrą jest upc

nie ,, niezłe'' , tylko TRAGICZNE

budry

tu nie idzie o to czy firma ma ofertę , tylko o pracę w tej firmie.

północ

Obecnie technicy zarabiają też na "kradzieży materiału". Wykręcają filtry i tłumiki ze skrzynek, a później je ponownie zabudowują. Jak UPC zrobi zestawienie kupno-sprzedaż już nie będzie tak wesoło. Dodatkowo można wykonać analizę skrzynek. Absurdalne jest to, że mają przyzwolenie szefostwa. Wystarczy, że zmienią kolor filtra i zarobki spadają o 50%. To powiedz mi jak długo można budować wizerunek firmy prowadząc taką politykę? pozdrawiam

budry

upc się skończyła . nie da się już zarobić w tej firmie . konkurencja wewnętrzna zjada siebie samą . ,,brat brata harata,, a nowy pośrednik w instalacjach to przekręt jak się patrzy !

Zenosław

Przedstawiciel Handlowy UPC ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacyjnych... współczuję. Kto chce, niech próbuje a dowie się, dlaczego taka rotacja wśród handlowców.

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska