Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

Lukas

Czy stanowisko Trener D2D i Retail jest aktualne, może ktoś wie?

Natalia

Czy coś wiecej dowiem się o pracy dla "Pricing & Portfolio Specialist"?

omnix7

Cześć Wszystkim byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego w segmencie Small Office/Home Office w oddziale w Gdańsku. Czy ktoś pracował na tym stanowisku, co myślicie na ten temat ? Czy warto podejmować tę pracę ?

23prim

Przepracowałem w firmie 20 lat - dobrze się pracowało dopóki nie przejęła tego KORPORACJA UPC. Wyssają z ciebie wszystkie soki a potem wyrzucą na bruk bez słowa podziękowania za lata charówki.

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Edyta

Pracownik, skąd te informacje?

Edyta

@Tragedia, a jak z dodatkami?

Tragedia

To co się tam dzieje przekracza wszystkie granice, wypłaty wahają się o tysiąc zł, nawet jeśli zrobisz więcej niż w poprzednim miesiącu, mnożniki również są zmieniane bez Twojej wiedzy tak samo jak waga zadania, nigdy nie wiesz z czego wynika Twoja wypłata, nie wiesz czego się spodziewać, bo nikt nie potrafi Ci wytłumaczyć dlaczego dostałeś o wiele mniej pieniędzy. Firma zdezorganizowana, jeśli nie nauczysz się jak obejść system to targetu nie zrobisz nigdy. Ludzie non stop odchodzą i przychodzą nowi, których trzeba szkolić ale oczywiście target też musi być zrobiony nawet jak dwa tygodnie siedzisz przy nowej osobie. Tak samo z urlopem, mając urlop na np 2 tyg również nie masz zmniejszonego targetu. Wypłaty wychodzą albo za duże albo za małe, sam nie do końca wiesz czego możesz się spodziewać. SZCZERZE NIE POLECAM!

lysy

Praca w UPC kończy się.Od 1 kwietnia zwolnienia w Ericssonie, chodzi o pracowników przesuniętych w ubiegłym roku z UPC. Następny etap to przesunięcie działu technicznego do Ericssona.

Byly pracownik

UWAGA na NPlay w Gdansku podwykonawca UPC zapomnijcie o wyplatach praca tylko dla ludzi ktorym nie zalezy na wyplacie prawdopodobnie sprawa oddzialu w Gdansku zostanie skierowana do izby skarbowej

@Byly pracownik

możesz coś więcej napisać ??Bo chyba następna firma będzie miała problem

@Byly pracownik

Firma w Gdansku wogile nie zarejestrowana brak wyplat za wykonane prace przebudowa instalacji po NetSatMedia prawdopodobnie nie bedzie za to zaplacone OMIJAC Z DALEKA

x

czy chodzi o Nplay czy firmę podwykonawcza? którą omijać ? która oszukuje ?

Instalator
@x

Nplay to jakies szemrane towarzystwo

@Instalator

i tak będzie ,ciekawe kto ich kryje w UPC

Edyta

@czarny222 piszesz, że nie ma gwarancji, że zarobi się cokolwiek, czy to znaczy, że w wynagrodzeniu nie ma podstawy?

Jędrek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a to jest sprawdzona firma.

majczaj1711
@Jędrek

Sprawdzona w jakim sensie??? Chyba w kilkuletnim wdrażaniu Horizona;-) Była, jest i będzie MASAKRA...

nix
@Jędrek

Jest sprawdzona. Sprawdziłem i rzadko trafia się większe (usunięte przez administratora)

wawapracownik

dno i wodorosty, omijajcie z daleka :/ sam szukam czegos lepszego

Poldek

Fajna firma i cieszę się , że tu pracuję!!!!!!!!!!!!!!!

Doświadczony trener

Rekrutacja na trenera ds. sprzedaży. Na pierwszym etapie proponują przygotowanie półtoragodzinnego szkolenia na ulubiony temat. Przez półtora godziny to ja mogę przemawiać za konkretną kasę, a nie za wirtualną obietnicę pracy w tej korporacji.

Arek

Praca w Danii Pilnie zatrudnimy doświadczonych techników do realizacji przebudowy sieci HFC w Danii. Prace polegające na: inwentaryzacji dla celów projektowych, pomiarach, wymianie, uruchomieniu wraz z regulacją parametrów transmisyjnych dosyłowych i w kanale zwrotnym – aktywnych i pasywnych urządzeń toru sygnałowego na modernizowanej sieci telekomunikacyjnej. informacje 504-189-233

Piękny

Myślę, że praca dla UPC jest przyjemnością. Jeśli tylko traktujemy pracę poważnie, lub jest to coś czym się interesujemy. Wszystkie wpisy od rzekomych pracowników o ich problemach z pracodawca to stek bzdur.

WOTYS

Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego - Katowice, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne?

Kołacz

Dakowskiego zwolnili - HIP HIP ... :D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

JAN
@Kołacz

HURRRRRRA

czarny222
@Kołacz

Czy zwolnienie Dakowskiego pomoże tej firmie ? , są przesłanki że będzie gorzej, bo teraz już nikt nad niczym nie panuje , tylko kontrola i zabieranie usług kilka dni po zakończeniu miesiąca .D2D w tej firmie się skończył, nie sposób zarobić po zmianie systemu.

Bynio

Czy oferta przedstawiciela handlowego w Warszawie jest aktualna? Na rozmowie pytają o jakieś trudne sprawy, czy coś wiecie? Słyszałem, że można dobrze zarobić!. Podobno są jakieś dodatki socjalne? Takie mam informacje od znajomego, który pracuje dla UPC

Praca praca

Jeżeli ktoś z was szuka pracy ale nie chce być tyranem traktowanym jak numer w statystyce to odezwij się do mnie. 3100 podstawy plus prowizje. Praca od 9-17 więcej szczegółów podam przez tel. 518778393 Pozdrawiam

Kaczi
@Praca praca

Proszę o info. w sprawie tej pracy: kaczi44@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska