Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bancom Sp. z o.o. w Warszawa

EB

Ja też pracuje na chemii i nie mam opóźnień w wynagrodzeniu a stawka 12 zł spokojnie do osiągnięcia. Fakt leżeć się nie da :-(

wojtek

awi - 2013-09-25 22:55:12 Ja od 3 miesięcy pracuje na sprzedaży chemii niemieckiej. Stawka 12 zł jest osiągalna wystarczy chodzić do pracy - przepracować dokładnie 85% godzin z danego miesiąca - cytuje zapis z umowy. Pensje dostają ludzie 20 i tak mamy wpisane w umowach znaczy między 15 a 20 ale wcześniej nie ma co śnić tak nawet mówi Kierownik. Kasę dostaje się w terminie ale na innych projektach bywa różnie- na przerwach można się nasłuchać. Praca jak praca natomiast da się zarobić skoro są pensje po 4 tys a nawet 6 ale w większości to tylko podstawa bo premie są trudne do wyrobienia. 6000 na słuchawkach???

awi

spec ds sprzedazy

Zdarzały się spóźnienia, najdłuższe to chyba 2-3 tygodnia, chociaż w tym miesiącu były w terminie. Na projekcie plusa jest od września nowy kierownik. Ma być lepiej podobno lepiej...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bancom Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zet

nie chodzi o siedzenie i nic nie robienie zle zrozumiales... Raczej o jakas pewna podstawe...ktora moge wypracowac samymi godzinami. Bo prowizja to rzecz umowan moze byc ale i nie musi a rachunki kolego trzeba płacic. Chyba ze nadal mieszkasz z rodzicami. pzdr

?

call center to jakby nie patrzyl praca na akord. jak masz zamiar przyjsc i siedziec czekajac na wyplate i nic nie robic to dlugo tu nie popracujesz.

zet

to jak w koncu polecacie ta prace czy raczej stanowczo odradzacie, jak sprzedaje sie nowe aktywacje plusa? ciezko wciska sie nowe numery z telefonami? stawka podobno zalezy tylko od ilosci godzin przeprcaowanych 85%h na 100%=12zł No i czy te wypłaty sa rzeczywiscie raz na 2 miesiace??!! Jakie sa przyblizone wyplaty wyrabiając 100% godzin... 2500?

rambo

Regularnie, a jak coś przeskrobiesz to cie ukarzą [usunięte przez moderatora]

zxz

sprawdzane są tylko w takich sytuacjach, czy też regularnie...

zz

alee - 2013-09-22 14:43:41 Proszę o odpowiedz... Czy rozmowy pracowników są nagrywane, a potem w jakiś sposób weryfikowane? pzdrPrzecież to jest norma. nagranie jest dowodem w razie jakiejkolwiek reklamacji klienta.

alee

Ja zostałam na poniedziałek zaproszona na rozmowę do firmy Logostel. W ogłoszeniu było napisane 12zł za godzinę. Myślę że nie pisali by 12zł gdyby mieli dać 7zł. Pracował ktoś w tej firmie? Jak wygląda pierwsza rozmowa? Proszę o info.

alee

nie wiem jak jest to mozliwe ze nie slyszales o 12 netto/h. Jest tylko warunek ze trzeba sie zmiescic w 85%, ze 100% wszystkich godzin miesiecznych. Wiec jak ktos chce przychodzic do pracy 3 razy w tyg to napewno tyle nie osiagnie.. Pisze o projektach plusa.

Global

O firmie BanCom mogę powiedzieć tyle, że wypłatę się dostaje nie za dużą ale jest. O kwocie 12 zł netto to nawet tam nie słyszałem wiem jestem trochę zdziwiony. Słyszałem od współpracowników, że nie dostają wypłaty na czas chodź mnie to nie spotkało. Może za krótko pracowałem. Co do samej rozmowy kwalifikacyjnej to nie jest trudno. Zwykła rozmowa bez żadnych testów, nic trudnego. Praca mało wymagająca intelektualnie. Można powiedzieć, że jest idealna dla osób które, nic nie potrafią a chcą trochę dorobić. Małpę można było by wyszkolić do pracy w tej firmie więc wymagania nie przerosną nawet [usunięte przez moderatora] za to kokosów nie zarobisz.

Johny

powiem tak, opóźnienia w wypłatach są, ostatnią wypłatę dostałem 3 tygodnie później, 2 tysiące da się zarobić, a jak tak strasznie narzekacie to po co tu jeszcze siedzicie? Jeśli ma się mentalność małe dziecka które liczy że przesiedzi cały dzień grzebiąc palcem w nosie a potem dostanie za to pieniądze to nic dziwnego że potem jest rozczarowanie. Ja nie jestem w grupie najlepszych, ale daję rade, ci w topie sprzedawców wyciągają niezłą kasę... a jak ktoś nie wie czy przyjść do pracy to niech pojawi się godzinach przerwy o 11 czy 13 i porozmawia z ludzmi na miejscu

alee

i czy jest tam rzeczywiscie mozliwosc zarobku 2k zł miesięcznie? Bo według samej stawki godzinowej wychodzi ponad 2,,,

alee

Nspiszcie czy sa jakies testy na rozmowie? rozmowa jest indywidualna czy grupowa?

alee

A czego spodziewac sie na I rozmowie? jakies testy sprzedazowe ? czy cos takiego...

abcd

Jośka - 2013-09-19 20:28:48 Nikt wyzej nie pisal ze nie dostal wyplaty tylko ze byla ona z opoznieniemPiszesz ze musisz oplacic szkole i mieszkanie , wiec powiem Ci tak na umowie masz termin wyplaty od 25 do konca miesiaca.Dostaniesz wyplate w 3-4 ratach po 300-500 zl , nikogo raczej nie interesuje to ze masz oplaty ,jak wspomisz o tym to mozesz uslyszec odp ,, to żyje pani od wyplaty do wyplaty , nie ma pani odlozonych pieniedzy ,, .Tyle na ten temat , a i jeszcze jedno nie ma 12 zl netto-wiem co pisze.

maro

Jośka - 2013-09-19 20:28:48 Nikt wyzej nie pisal ze nie dostal wyplaty tylko ze byla ona z opoznieniembo tak nigdy nie było żeby nie zapłacili w ogóle, fakt ze są spóźnienia ale to kwestia tygodnia, zauważyłem ze we wrześniu do firmy wróciło 5 osób które kiedyś odeszły, wiedzieli do czego wracają chyba. Wiec albo są desperatami bo nie mogą niczego znaleźć konkretnego, albo "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" A jeśli chodzi o stawkę to rzeczywiście niektórzy mają 12, ale trzeba mieć wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Bancom Sp. z o.o. - Warszawa

Bancom Sp. z o.o.