Opinie o Gimco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gimco Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gimco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimco Sp. z o.o. w Warszawa

Na stronie firmowej widziałam, że w zakresie usług znajduje się sprzątanie. Myślałam czy by sobie nie dorobić o ile biorą tu sprzątaczki na doskok. Miedzy wierszami po tych zeszłorocznych komentarzach widzę, że chyba odradzaliście. Czy to do dziś aktualne?

Brak umów, praca na czarno po 2 miesiące bez wypłaty. Szef wyzyskiwacz zasłania się wiecznie brakiem płatności od klientów, ale jeździ na zagraniczne wycieczki i co chwila kupuje nowe samochody. Dobrze, że ktoś w końcu wziął się za tą pseudo firmę i zainteresowały się różne urzędy...

@Tomek

Serio? A to dlaczego ludzie zgadzają się pracować w takich warunkach? Nie domagają się umów i dobrowolnie chcą pracować bez formalności? Czy to jest jakieś zbywanie, że za chwilę umowa będzie? I czy finalnie każda osoba dostaje kasę za swoją pracę, czy zdarza się, że nie dostaje się pełnej pensji??

...

(usunięte przez administratora) Wystawiają fałszywe umowy na śmieszne stawki żeby (usunięte przez administratora)ZUS i skarbówkę. Pracownicy czekają po 2 miesiące na wypłaty. Za nieobecność straszą karami finansowymi. Wyzyskują i nie szanują ludzi. (usunięte przez administratora)

@...

I nadal firma ma pracowników, czy raczej ludzie się zwalniają? Dwa miesiące to bardzo długo, nikt nie zgłosił tego? Dla mnie to troche dziwne, szczerze mówiąc...

to co teraz proponowane jest na samej rozmowie skoro nowi na spokojnie przychodzą? Zwłaszcza ze ci kandydaci chyba wiedza jaki jest stan rzeczy skoro publicznie tak to jest pisane?

God Nowy wpis

Niestety nie wszyscy chcą pracować legalnie (bo komornik, bo zasiłki, bo mieszkanie komunalne) a jak jest to na nich wymuszane to nie przychodzą do pracy i wypisują takie rzeczy w Internecie

zbogiem rozmawiam? Nowy wpis
@God

po co wymuszać pracę na pracowniku? pracować chce ten, kto chce chce zarobić? pisanie o wymuszaniu pracy jest niepokojące. Pracodawca nie tylko nie powinien "wymuszać" a zatrudniać na umowę (bez umowy może dla tych którzy nie chcą tej umowy) i przede wszystkim wypłacać w terminie. Jeśli pracownik czeka 2 mce to co to za okazja taka praca

Lara

Pracownicy nie dostają umów i pracują po 2 miesiące bez wypłaty. A jak już ktoś dostanie umowę to ma zapisy o karach, gdy będzie chciał zrezygnować z pracy (np kierowcy). Sprzątajacym wciskają po 7-8, a czasem 10 mieszkań dziennie. (usunięte przez administratora) i wyzysk. Jak ktoś ma 5-6 godzin z dojazdem to jak ma porządnie posprzątać mieszkanie? Jakość jest niska. Aż dziwne ze ta firma jeszcze działa.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gimco Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gimco Sp. z o.o

Witam. Pracowałem na nich jako kierowca. Nie polecam. Zatrzymują wypłaty na 2 miesiąca i musisz się prosić ze by dostać (obiecują z dnia na dzień). Prosiłem o umówię zlecenia nie dostałem, zagadali o umówię jak powiedziałem ze rezygnuje z prace (ze by dostać wypowiedzenie). Brak szacunku do pracowników. Kto szanuje swój czas i kasę to nie jest ta firma na którom warto pracować

Ina
@Gimco Sp. z o.o

To przez te dwa miesiące w ogóle nie bylo umowy czy jakaś inna była niż zlecenie? Opóźnienia w wypłatach były spore po tym czasie czy kwestia dni tylko? A no i ostatecznie, co jest ważne... Ze stawki można być zadowolonym w firmie?

Grażyna

Stawka dla samodzielnej księgowej wydała mi się dość niska (3500 brutto), ale niżej piszą w necie, że do tego dochodzi procent od zysku firmy. Ktoś jest w stanie określić na ile to jest opłacalne i jaka mniej więcej kwota wychodzi miesięcznie? Wymagają kilkuletniego doświadczenia, a mnie okolice minimalnej raczej nie interesują :) Aha i niby preferowane b2b, ale z uop nie ma problemu jeśli ktoś tak woli?

Zostaw merytoryczną opinię o Gimco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gimco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gimco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gimco Sp. z o.o.
  • Emila Zegadłowicza 1 lok. 46