Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bancom Sp. z o.o. w Warszawa

Słuchawka

Poza tym rotacja pracownicza jest tak samo częsta jak w każdym innym call center (choć tutaj pracujesz pon-pt więc nie zatrudniają studentów dziennych) więc nie licz na to, że utrzymasz stanowisko.

Słuchawka

No niestety, łudziłem się, że będzie różnica w stosunku do innych call center, ale mają pracownika za nic i za wszelką cenę starają się go nabić w butelkę, żeby broń Boże nie zarobił zbyt dużo. Na początku jest przez jakiś okres miło, dość szybko niestety czar pryska. Jedynym plusem jest dość luźna atmosfera pracy, ale nie jest ona warta bycia oszukiwanym przy wypłacie i przepracowanych godzinach.

Gaduła

@zenek ciągle jest nabór ! Zapraszamy ! ;)

Gaduła

Witam, Ja pracuje w firmie Bancom a raczej już LOGOSTEL na projekcie "chemia z importu" od października i nie narzekam. Choc jezeli chodzi to wypłaty czasami się opóźniały dzień max dwa! Ale od ostatnich dwóch miesiecy jest dzień wcześniej tj 19 ! Atmosfera super, Kierownik zna się na pracy jak nikt inny ! Czasami jest surowy ale to Jego praca ! Gdyby był miękką kichą to nie byłby kierownikiem !!! Ale gdy sprzedaż jest to nikt się Ciebie o nic nie czepia ! Ogólnie FIRMA godna polecenia ;) (jak jesteś otwarty i dajesz z siebie wszystko !) (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bancom Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
brum

Oczywiście, że nie :) tam czasem nawet godziny przepracowane nie wliczają się do wypłaty [w przypadku, kiedy pracownik sam się zwalnia]

nat

Czy 3 dni szkolenia są wliczane do wypłaty?

delfin

dziwne tak zle w tej Firmie??? to dlaczego wracaja do niej ludzie co juz tu pracowali?? nietypowe! wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ! a tu jest ok pozdrawiam stalych pracownikow:)

mialam niestety okazje pracowac w tej fimie i nie polecam nikomu , nie bede sie rozpisywac na temat tego co sie tam dzialo bo pewnie (usunięte przez administratora) zwolnic reszte osob zarzadzajacych a wtedy moze firma stanie na nogi,osoba ktora zarzadza zespolem powinna miec do tego predyspozycje a nie taka osoba jak (usunięte przez administratora)ktora nic nie wie i nic nie robi.

borat
@były pracownik

Czyżby komentarz zemsta bo nie wyrobiłeś godzin i dostałem stawkę 7 zł, albo byłeś za słaby i nie potrafiłeś nic sprzedać? Jeśli taki odważny jesteś i rzucasz imionami to może też się podpisz. Tak na marginesie osoba która zarządza zespołem powinna mieć też zespół osób, którym się chce pracować a nie kombinatorów, którzy najchętniej siedzieliby na fb. Telemarketing to praca na akord, ile zarobisz zależy tylko i wyłącznie od ciebie, a jak się nie nadajesz to poszukaj pracy gdzie indziej.

bancom
@borat

Borat a co powiesz ludziom, którzy odchodzą z pracy mając wyrobione 85% czasu i tak dostają stawkę 7zł "bo odszedłeś z pracy. gdybym sam cię zwolnił to miałbyś 12". To Twoim zdaniem jest ok?(usunięte przez administratora)

;)

brak slów,pracownicy juz sie smieja z tej firmy.. to wszytsko mowi za siebie,(usunięte przez administratora)...coz dobre imie frmy najwazniejsze... moze czas zwolnic osoby zbedne w firmie to i kasa sie znajdzie?(usunięte przez administratora) Pozdro dla ludzi normalnych(usunięte przez administratora)

Sama prawda

Zgadzam się z opinia powyżej , dodam jeszcze ze na każdej przerwie przyjeżdża catering na koszt firmy a w kazdy piatek po pracy jest bankiet i alkohol sie leje strumieniami.Wiec niech zazdroszcza Ci co odeszli i Ci co nie moga sie tu dostac.

...
@Sama prawda

taaa, chyba zabierze... żart nie firma

1000% szczerości

Wszystkie negatywne opinie które tu są musieli pisać zawistnicy którzy nie poradzili sobie w robocie. Stawka jest 12 zł a czasami nawet wyższa. Premie lajtowe do wyrobienia. Czasami kierownik jeszcze sam nawet coś dorzuci, jakąś stówkę albo dwie. Pieniądze zawsze są na czas, a czasami nawet wcześniej. Karta multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie, i dofinansowanie do biletu miesięcznego. Przemiła atmosfera. Trudno się tam dostać, bo zespół jest stały i nie ma wolnych miejsc. Niektórzy miesiąc czekają aż się coś zwolni. No i najważniejsze jest to że wszyscy mają umowę o pracę. Polecam zdecydowanie!!!! ps.aha! a jak ktoś jest z bardzo daleka, to pod dom podjeżdża pod niego bancomowski autobus i wiezie go do pracy, prosto na drugie piętro!

100% szczerości

Ludzie wracają,bo cieżko jest z praca,a w bancomie przy tej rotacji zawsze jest ktos potrzebny.(usunięte przez administratora)

lady

NIE ROZUMIEM TAK ZLE?to dlaczego ludzie wracają? żeby zarobić trzeba się narobić!nie jest zle pozdrawiam Bartka i Marcina

Zapewnienia na rozmowie rekrutacyjnej w stylu "już się nie spóźniamy z wypłatami" to jedna wielka bzdura. W każdym normalnym miejscu pracy wypłata jest NA KONCIE do 10 dnia miesiąca. A tutaj od 15 do 20. Jedna wielka bajka. A oczywiście telefonu nikt nie raczy odebrać. Życzę powodzenia z takim traktowaniem pracowników.

To co się dzieje w tej firmie jest śmieszne. Są duże opóźnienia w pensjach i nikt nic nie wie.

sylka

Kochani, ostatnio miałam tę nieprzyjemność pracowania w owej firmie. Owszem, dostaje się 12zł za godzinę, jednak jeżeli przepracujesz mniej niż 85% godzin w ciągu miesiąca, stawka spada do 7zł. Pewnie myślicie, 'o, fajnie, przecież zamierzam chodzić do pracy' - też tak myślałam- nic bardziej mylnego. Owszem, przyjść do pracy możesz, ale jeśli np. od godziny 9.00 fo 11.00 nie sprzedaż dwóch pakietów, to każą iść do domu, przez co nie wyrabiasz godzin. Mówię tu o projekcie chemii niemieckiej. Ostatnią wypłatę dostałam 20 października. Na wypłate, która powinna być na moim koncie 20 listopada czekam do dziś. To jest najnowszy opis sytuacjii panującej w firmie Bancom.

Jest 5 grudnia a pieniędzy NIE MA! Dodatkowo sekretarka nie odbiera - poza tym jest mało kompetentna bo o niczym nie wie a z prezesem też boi się rozmawiać/dzwonić. Jak tak dalej będzie to niestety będzie trzeba rozwiązać sprawę w inny sposób ...

alex

Ja też słyszałem, że w piątek poszły przelewy, pracownicy tak mówili. Dziś zadzwoniłem do sekretariatu i powiedziano mi, że trzeba dzwonić po 15 bo nie mają kogo zapytać o to gdzie są nasze pieniądze. Poczekam dzisiejszy dzień, a później będe chyba musiał tam pójść i odebrać te pieniądze w gotówce, albo w jakimś sprzęcie.

Jest poniedziałek 2 grudnia a wypłaty jak nie było tak nie ma :(:(

piotr

Hehe a skad wiesz ze poszedł przelew w piątek?

Zostaw merytoryczną opinię o Bancom Sp. z o.o. - Warszawa

Bancom Sp. z o.o.