Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bancom Sp. z o.o. w Warszawa

s.....

Ja tez bylam na chemi niemieckiej powiem tylko tyle cele nie do wyrobienia. Szkoda czasu na nich tylko tyrac i nic wiecej i zero szacunku.

Jośka

Nikt wyzej nie pisal ze nie dostal wyplaty tylko ze byla ona z opoznieniem

alee

czyli według ciebie w tej firmie po przepracowaniu etatu czyli 176 h w miesiącu dostane podstawy 2112 zł? hah nie chce mi sie w to wierzyć po przeczytaniu prawie wszystkich postów... w sumie to dziwie sie ze dalej tu jeszcze cos pisze ;D

?

nie no chodzi o to zeby po prostu prcowac 40h tygodniowo i wtedy na spokojnie masz 12zl

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bancom Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
alee

To pewnie dlatego przez telefon nie powiedziala bancom zeby przypadkiem nie odkryć tego co odkryłem na ich temat. Samo to już o czymś świadczy. Ale ta stawke zaproponowali na samym starcie czy po wyrobieniu określonego targetu, albo przepracowaniu np 180h? Bo z tego co tu pisza jest to NIE realne... pzdr

Jośka

Hej tak bo to jest Bancom, LogosTel i project plusa. Byłam wczoraj wlasnie na rozmowie o ktorej mowisz i przeszlam ja pozytywnie w poniedzialek szkolenie ma trwac 3 dni a po nim prac i rzeczywiscie 12 zl netto kierownik byl bardzo mily ale potrzebuje wyplat w terminie i teraz nie wiem cyz jechac na to szkolenie czy nie

alee

Siemano ja tez dostalem tel od miłej pani ale wydaje mi sie ze mowila cos o firmie "logos tel" czy jakos tak. Mam zaproszenie na rozmowe ale po przeczytaniu tego co tu wpisujecie nie mam zbytniej ochoty tracic czasu na firme ktora nie płaci w terminie.. Ktoś cos podpowie jeszcze...? projekt plusa 12 netto? czy to jest realne ??

Jośka

Słuchajcie chce podjąć prace w tej firmie w poniedziałek pierwsze szkolenie project plusa 12zł netto. Mowicie ze nie wyplacaja sie w terminach jak dlugo trzeba czekac na wyplate? Musze oplacac szkole i mieszkanie wiec nie moge czekac czy z kims w tej firmie mozna o tym porozmawiac?

uwaga!

trzymajcie sie z dala od tej firmy. Dadzą wam 8-9zł za godzine umowe o dzieło a prowizje 1-2zł albo wcale w zależności od tego na jakim jesteście projekcie.

jjj.

(usunięte przez administratora), powinna odejść z firmy Bancom. ma na imie (usunięte przez administratora) .jest fałszywa i uważajcie na nią!

?

Strasznie amatorska firma wciąż spóźnienia z wypłatą, nigdy na czas , pytając o wypłatę można uzyskać odpowiedź " przelewy zostały wysłane" , przelewy które idą od 3-6 dni po 2 tygodniach upominania (miesiąc pracujesz za 2 miesiące dostajesz wypłatę ) . Tak zwani liderzy to śmiech jak czegoś nie wiesz dostaniesz odpowiedź "niema mnie" , " to ty tego nie wiesz" - co oznacza brak wiedzy tu akurat przytoczyłem słowa pewnej wieśniaczki co jej siano z butów wystaje , projekty sprzedażowe ucinanie premii oszukiwanie , praca wygląda tak dają ci kartkę i czytaj NIE MOŻNA TRAKTOWAĆ ICH POWAŻNIE poprostu nie polecam szkoda czasu jeszcze raz powtórzę amatorstwo

...

To o się dziej w tej firmie to totalna porażka... Obiecują jedno a robią drugie i w (usunięte przez administratora). mają uczciwych pracowników. Jak nie idzie projekt bo kierownictwo zawala i supervisor nie ma pojęcia o jego prowadzeniu to zwala się wszystko na pracowników, którzy odwalają za nich całą robotę. Nowe osoby na stracie dostają skrypt i dzwoń bez żadnego szkolenia a nawet jak już to szkolenie zostanie na szybko zrobione to i tak konsultanci nie mają pojęcia o co chodzi bo supervisor zamiast zapoznać się z produktem to zajmuje się kombinowaniem, sianiem plotek i szukaniem kozła ofiarnego na którym może się powyżywać i odreagować swoje niepowodzenia. A zwolnić Cię może tylko dlatego, że Cię nie lubi a w uzasadnieniu decyzji poda, że krzywo słuchawki odwiesiłeś. Dostaje się śmieciowe umowy a wymagają jakby były umowy o pracę. I do tego robią z ludzi idiotów na każdym kroku bo chyba myślą, że cały świat jest równy ich poziomowi inteligencji. Otóż nie, w tej firmie to konsultanci ratują poziom i ciągną wszystko. Dziwi mnie to, że za wszelką cenę chcą się pozbyć ludzi widząc jakim zainteresowaniem cieszy się rekrutacja- czyli żadnym. Myślę że Państwowa Inspekcja Pracy to w tej firmie kwestia czasu chyba, że wcześniej upadnie przez głupotę kierownictwa.

-x-

cóż poradzić...najłatwiej zwolnic pracownika za to że był nieświadomy tego że popełnia błąd.. To zadaniem supervisora jest odsłuchiwanie rozmów i poprawianie błędów konsultantów na bierząco..tym bardziej supervisor-ka powinna się tym zainteresować w momencie,kiedy inni konsultanci zwracali uwagę na to ze chłopak popełnia błędy w skrypcie ale odpowiedz supervisora była następująca" DOBRZE MÓWI BO MA DUŻA SKUTECZNOŚĆ "grunt to wynik nie ważne jakim kosztem ....Tak to niestety wygląda,dorosła kobieta która nie potrafi przyznać się do błędu tylko winę zrzuca na podwładnych.Może czas zająć się faktycznie pracą a nie plotkowaniem,smsowaniem i rozmowami na prywatne tematy w miejscu pracy..

lol;)

Tak że tak- (usunięte przez administratora) to tępa strzała,niekompetentna plotkara i kapuś. Proste -rude to wredne.Jedyne do czego leci jako pierwsza to do zwalniania ludzi z jakże "banalnego" i prostego projektu o któru sama nie ma żadnej wiedzy.

żenada

Chciałem poprzeć zdanie osób którzy wypowiadają sie negatywnie o tej firmie. Wypłaty obiecują co miesiąc że będą na czas, a przed ustalonym terminem wypłaty oczywiście okazuję się ze będzie opóźnienie. Robione są listy osób"bardziej potrzebujących ".Ci wybrani otrzymują zaliczkę w postaci 300 lub 500zl. A reszta niech czeka może po miesiącu dla nich też się znajdzie jakaś zaliczka, Zdarzaja sie sytuacje dosc zabawne możemy nawet usłyszeć że"Pani w banku nie kliknęla przelewu"po czym okazuje się po tygodniu,że on wcale nie wyszedł. Ogólnie zgadzam się z opinnia kolegów że supervisor o rudawych włosach nie ma odpowiedniego doswiadczenia na to stanowisko.Jej praca polegala zawsze na wysyłaniu maili do klienta, a tak naprawde ze szkolenia nie wynosi zadnej wiedzy.. na pytanie konultantów odpowiada zawsze"nie teraz" lub"tak tak" po czym kiedy ktos z kierownictwa zauważy błąd,winę zrzuca na konsultantów, ponieważ nie potrafi się przyznać do błedu a raczej niewiedzy..szkoda ze kierownictwo nie widzi pewnych zachowanie tej dziewczyny..mogliby zmienic zdanie ...ale swoj do swego ciągnie ...Osoby które chcą odejść słysza zawsze "trudno bedzie nastepny" a tak naprawde nikt nie przychodzi na spotkania w sprawie pracy...częsc biznesowa to jedna wielka porażka,dobrze ze w odpowiednim czasie opuściłem ta firme i udało mi się znalezc inna prace"w ziemi obiecanej" ..powodzenia dla innych ktorzy tam zostali i poszukuja pracy a jest ich wielu...

X

I ja również nie polecam pracy w tej firmie. Po pierwsze nie potrafią pracownika wdrożyć w projekt dostajesz skrypt i to wszystko,supervisorka nie potrafi przeszkolić z aplikacji tylko robią to osoby które tam już pracują.Pracownicy mają tu problem z wypłatami , nie płacą w terminie i nie w całości tylko w ratach.Konsultanci którzy tam pracują są ok , pomagają nowym ale osoba która jest supervisorem to chyba po znajomości się dostała.

ada

Ja również nie polecam tej firmy. Na każdym kroku oszukują i kręcą z wypłatami. W trakcie miesiąca zmieniają stawki na projekcie i obniżają prowizje. No i przede wszystkim płaca z wielkim opóźnieniem i to w ratach po 300 zł.

:D

a jajka są?;)

Konsul

Ze co? Ze w bancomie jest dobrze? Ten ostatni komentarz to chyba pisal ktos z kierownicta bo zaden normalny konsultant by takiej bzdury nie napisal. (usunięte przez administratora)... Caly miesiac a te gnidy -tak gnidy czyli kierownictwo (usunięte przez administratora)... Ci stawke godzinowa (usunięte przez administratora)... Wie za co . Wyplat w terminie nigdy nie bylo ,aprzez ostatnich kilka miesiecy to w ratach placa po 300 lub 500zl i oczekuja moze ze im wdzieczni bedziemy ze raczyli wyplacic pieniadze na ktora uczciwie sie zapracowalo. wymagania nie wiadomo jakie,jakies smieszne zebrania ze niby sie na nas zawiedli ,ze wyciekly info z dzialu it- 2informatykow i pies he he. a tak naprawde prawdziwy podpierd...aczto supervizor. Przylezie tu podslucha tam podslucha i tak lazi zamiast do swojej roboty sie wziasc. a nie lenic sie i wlazic kierownictwu w (usunięte przez administratora).. I kablowac. Ogolnie firma do (usunięte przez administratora) . Niby pracujesz a pieniedzy nie masz. tym co zostali- tym normalnym zycze rychłego znalezienia nowej lepszej pracy . Pomyliły mi się wpisy , oczywiście zgadzam się z tą wypowiedzią.Nic dodać nic ująć.No nareszcie ktoś prawdę napisał. Coraz gorzej się dzieję i wszystkim odradzam pakować się w to (usunięte przez administratora) chyba, że lubicie co miesiąc błagać o swoje pieniądze i być na łasce lub niełasce szanowanego kierownictwa. Masz racje trzeba prosić się o pieniądze które się należą. Ludzie odchodzą z pracy z wiadomych przyczyn i muszą wydzwaniać i pytać kiedy łaskawie dostaną wypłatę.Zresztą Ci co pracują też nie mają lepiej , codziennie pytanie kiedy będą pieniadzę i ciągle ta sama odpowiedz ,, Dowiem się i dam wam znać ,, albo ,, klienci nam nie płacą ,, Sytuacja ciągnie się od 5-6 miesięcy i końca nie widać.Pracownicy odchodzą a na ich miejsce chyba chętnych brak.Najgorsze są te obietnice ze bedzie już dobrze. Ze kasa bedzie w terminie. Co miesiąc obiecują, ze za miesiąc kasa bedzie w terminie. Mija miesiąc i nic sie nie zmienia. Nikt nic nie wie. Trzeba sie prosić i żebrac o swoje pieniądze. I znowu obietnica, ze za miesiąc bedzie kasa w terminie. I co? I (usunięte przez administratora) A jak odejdziesz z roboty to dostaniesz kasę po dwóch miesiącach. Do dziś ludzie którzy odeszli nie maja kasy za czerwiec. A jest wrzesień !!!! Więc jeśli ci nie zależy na kasie w terminie to pracuj w bancomie. A jesli umowa ma dla ciebie jakieś znaczenie to Bancom nie jest dla ciebie. Bancom ma w (usunięte przez administratora) terminy zapisane w umowach z pracownikami. Ps. Pozdrowienia dla volvo pana prezesa - jedyne pewne wpływy w tej firmie to do baku limuzyny pana prezesa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bancom Sp. z o.o. - Warszawa

Bancom Sp. z o.o.