Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

wiewiur

mason - 2012-09-05 09:27:53 nie powiedziala ci bo sie bała ze zjedziesz na zawał 34zl/h ;-)a do tego jeszcze premia za bóg zapłać

mason

nie powiedziala ci bo sie bała ze zjedziesz na zawał 34zl/h ;-)

ciekawy

Witam Dzwonila do mnie pani z biura w sprawe pracy w M...xie ale ni nie chciala powiedziec na temat stawki a mnie ciekawi ile na start jest stawka godzinowa????

glamus

bo się boją przyjechać bo co nie którzy nie lubią lub nie umią mówić dzień dobry tylko odwracają głowę w drugą stronę albo patrzą w niebo .

Magazynier

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
wiewiur

talony na święta i to na węgiel

soczek z kartonika

nie da sie tego forum zamknąc ? nie na temat tylko jeden na drugiego nadaje .zazdrość?

J.Zielewski

W związku ze zgłoszeniem przez pracowników firmy Mirex naruszenia ich prywatności, wszelkie wpisy będą monitorowane. Po znalezieniu autora będą wyciągane konsekwencje służbowe i prawne. Tak więc bardzo proszę o przemyślenie zamieszczanych treści. Pozdrawiam.

wiewiur

Ja bym też z przyjemnością posłuchał tego jęczenia ....

ktos

pracuje juz w Mirexie X lat i powiem wam ze z roku na rok jest gorzej. Kazdy patrzy tylko na siebie nie ma wspolpracy miedzy dzialami, brak przeplywu informacji, a nowy program to istna porazka. Wszyscy to wiedza ale nikt nie ma odwagi tego powiedziec glosno. Jeszcze do tego grono osob uwaza ze jest o niebo lepsze od innych.... No coz moze tak jest w kazdej firmie? Nie wiem. Wiem tylko to co widze i slysze...(usunięte przez administratora), Podsumowujac powiem tylko tak: kazdy patrzy na drugiego przez pryzmat wlasnej osoby....

turysta

witam mialem zaszczyt isc tam na rozmowe jako kierowca ale jak gadałem przypadkiem z paroma kierowcami to mi sie odechciało a to tego widziałem te auta to widac ze tylko ładnie obklejone sa a w rzeczywistosci to co chwile stoja na warsztacie na legionow lub komorowickiej nawet nie maja porzadnego warsztatu z tego co widziałem i słyszałem.Pozdrawiam tych (usunięte przez administratora) jak to ten jeden kierowca nazwał po raszka .

edek

w kazdej firmie cie bedzie pracodawca wykorzystywac (usunięte przez administratora) jeszcze tego nie zrozumiales ze praca to płatne niewolnictwo? (usunięte przez administratora)wkurza mnie wasze narzekanie w kazdej firmie bedziesz narzekał bo nigdzie ci nikt nie dogodzi tak jakbys chcial , (usunięte przez administratora)

konus

zgadzam sie z tym ze (usunięte przez administratora) to fajny (usunięte przez administratora) ek przecież każdy o tym wie i nie trzeba tu każdemu mówic ha ha ha ha po prostu jaki ma dzien (usunięte przez administratora)

jajcarz

haha no i mamy poczatek sezonu nawet ruszyli kierownicy ze swoich nor.widzisz kierownik jakie czasy nastaly: jak se zamowisz to se to sciagnij.wskakiwac wszyscy na pieski i sciagac dostawa za dostawa priorytet pana (usunięte przez administratora).tak go to przyjmowanie dostaw cieszy ze nawet zapomnial ludzi na sezon poprzyjmowac-porazka.a nasi kierowcy stoja i czekaja na 2 kursy po 3-4 godziny.ciekawe kiedy im nerwy puszcza.trzeba w jeden piekny dzionek poslac pana (usunięte przez administratora) na 2 kurs o 14 na slask niech se chlopok troche godzin zrobi i poczuje jak to jest.tu niestety myszka i enterem towaru nie dostarczysz do klienta.wrocil brak poszanowania do pracownika i wielkie JA tu rzadze.haha.ale on sie obudzi pewnego dnia kiedy zawita o godzinie 8 w pracy a tu zywej duszy nie bedzie.a wtedy zza palet (usunięte przez administratora)zamialczy :wolnosc tomku w twoim domku

papaj

ja mam takie pytanie jak jest hartkor to czemu kierowca chodzi w klapkach i pracuje

ahhh

ja pracuje dosyc długo w mirexie,i to co jest wypisane na forum to istny stek bzdur,jak sie jest w porządku to i wszyscy w koło sa ok!!!!

marek

napisze tak skoro ktoś mówi o wolności słowa to jest również możliwość wyboru i nic to nie zmieni nawet wasze opinie jak i pozytywne tak i negatywne nawet to ze powypisujecie przekleństwa. były są i będą osoby pracujące w MIREXIE skoro przychodzą nowe osoby to chyba nie jest tak źle nie da sie wszystkim dopasować dla jednych bedzie źle zwłaszcza dla tych dla których jest to pierwsza praca(tzw.kozaki wsród gości udają twardzieli a jak sie ich zwolni to chodzą proszą i płaczą aby ich zostawić) dla innych będzie dobrze bo wiedzą jak jest po innych firmach nie tak różowo jak sie innym wydaje. Ale nie ma sie co dziwić ze jest tam taki poziom skoro połowa to ludzie po podstawówkach widząc jak piszą:już sam "(usunięte przez administratora)"dał popis-pomuc (usunięte przez administratora) też nie lepszy może i by mu wyszło chciał pokazać jaki jest oczytany tylko bochaterstwa napisał przez ch a to ci dopiero wyalienowany bochater z mireksu kolego jak już coś to bohater z mirexu a alienować to jakieś nowe słowo. i panowie PORAŻKA a nie poraszka, przyjeli a nie pszyjeli pomyłki a nie po myłki.No cóż taki poziom w tym mirexie więc czego tu oczekiwać, a też widać ze co niektórym chyba tęskno za mirexem bo skoru już tam nie pracujecie to po co,co chwile generujecie wypowiedzi Może lepiej piszcie tu gdzie teraz pracujecie ile zarabiacie jak wam jest teraz dobrze niech ci co pracują w mirexie na magazynie i kierowcy trochę wam pozazdroszczą napewno wtedy sie poczujecie lepiej

mierx

tak bo tam to sie tylko zalatwialo jedne sprawy takie jak PRAWOJAZDY dla nie ktorych bo jak nie zrobia to wyleca i tak zalatwial to Rafal polak bo kierowcy sie tym strasznie chwalili a nawet o tym gadali. Wystarczy posiedziec na magazynie a nawte na rampie to tam to sie czlowiek naslucha na kazdy temat. Auta jak rozwalali na placu to byl jeden wielki temat i to tygodniami smiechu warte najlepsze jest to jak wyjezdzaja z firymy to tylko jedno slychac GDZIE STAJEMY BO NIE JEDZIEM NA DRUGI KURS i stoja po mr hamburgerami w jasiennicy bo to widzac albo dzies na parkingach schowani za tirami zeby godziny uciekaly tak gadaja i nic wiecej poraszka z tym kierownikiem co potrafi z (usunięte przez administratora) za nic TO JEST JEDNA WIELKA PORASZKA

juzio

panowie pracowalem w tej [usunięte przez moderatora] firmie przez sezon jako konwojent i żałuje ze tam pracowalem bo [usunięte przez moderatora] caly miesiac jak pojebany od rana do wieczora dzwigajac nie tylko soki ale tez piwo po barach za [usunięte przez moderatora] .jak dostalem wyplate od tego kierowniczka to mozna bylo tu tym [usunięte przez moderatora] ze zarobie jak bede jezdzil a tu tylko chodzilo o wykorzystanie mnie po to zeby pomuc w sezonie. a jesli chodzi o auto ktorym jezdzilem to bylo przerabane nawet TONAŻ JAKI MIALO TO AUTO TO BYLO PRZELADOWANE DWU KROTNIE TAM TRZEBA TYLKO INSPEKCJI TRANSPORTU I TO WSZYSTKO WYJASNI nawet kierowcy miedzy soba gadali jak sa przeladowani i tak musza jezdzic a ci prezesi to tylko kase licza bo wszystko musialo wyjecha NIE POLECAM NAPRAWDE NIKOMU TEJ FIRYM BO CIE WYKORZYSTAJA NA KAZDYM KROKU a co do kierowcow to sa tam naprawde cwaniaki i mozna ich policzyc na jedne rece tacy tylko tam zagrzeja miejsce .A na miejscu innych kierowcow ze tam siedza to nikt nie ZROZUMIE za takie MARNE PIENIADZE PORASZKA

xyz

tu się nie zgodzę firma która ma duży zysk i dobrze zarabia dba o pracowników i daje im normalne pieniądze...Nie 1400 tylko z 2000 + premie wtedy mogą kupować nawet samoloty i nikt aż tak im nie będzie zazdrościł...Ale nie ma co narzekać trzeba szukać normalnej pracy za normalne pieniądze...

on

teraz dopiero sie zacznie jak lukaszek siadzie za sterami u boku mumina.ten co nigdy nie mial poszanowania do kierowcow zawsze na wszystko mial czas (zaraz potem za chwile pozniej)takimi haslami zwracal sie do kierowcow na wszystko mial (usunięte przez administratora) i on ma byc logistykiem zenada na calej lini.no ale dla niego same plusy teraz siostrzyczka w zasiegu reki bedzie bo za sciana.ciekawe jak na to wszystko zareaguja kierowcy byc moze oni beda teraz mieli go gdzies i robili mu pod gorke tak jak on im robil przez tyle lat.powodzenia luk gdybys mial dola to pamietaj sister jest za sciana.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex