Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

robota jak kazda inna tyle ze [usunięte przez moderatora] ludzie nami dyryguja. a z tymi urlopami ladne jaja

Wypisujecie tu tylko co Wam ma dać Firma tzn wczasy,premie .....po prostu full wypas ........a moze cos od Siebie????????

świder

Ludzie przyniesta z domu koperty bo będą dawać premie a nie ma do czego je włożyć-dzwonić nie będę bo nie mam telefonu firmowego a i który mi spuścił powietrze z koła od wózka???

kabel

W każdych [usunięte przez moderatora] jest trochę prawdy – co to za JA wypisuje (ze praca jak każda ,a jak się komu robić nie chce to wypisuje tutaj bzdury. jak się ) – odnieśmy się do tego od początku . W każdej normalnej firmie Prezes mówi swoim pracownikom dzień dobry , a tu nic takiego niema przechodzi obok pracownika na magazynie pracownik mówi dzień dobry a on patrzy w sufit jakby chciał gwiazdy po oglądać na suficie swojego magazynu . W każdej normalnej firmie jest wypłacane socjalne są to pieniądze każdego pracownika , który przepracuje rok w danej firmie i wybierze 14 dni urlopu wypoczynkowego . A do tego jeszcze wczasy pod gruszą też tego nie ma a przysługuje. A gdzie mamy premie świąteczne ( na karpia , na zajączka , na mikołaja , i święta ) . Lekko nasz pracodawca okrada jednego pracownika rocznie na 2000 zł . Fajna kasa mu wpada co roku do kieszeni . a ino patrzą jak by tu komu i za co potrącić . I jak magazynierom ma się chcieć robić za marne grosze . A tu co roku towar i jedzenie idzie w górę na życie ledwie starcza . Zacznijcie myśleć na temat tej firmy . Nowych ludzi zatrudniają nie wiem z skąd co siły nie mają i znowu na nich zapierdalać trzeba bo siły nie mają . Niech sobie ich zatrudnią do biur do roznoszenia korespondencji lub niech im przynoszą pączki z pluska jak uniosą . Tragedia a nie normalna robota . Nowy pracownik zarabia po trzech miesiącach tyle co pracownik co przepracował 5 lat . Ale jaja . To dla czego nie zwolnią tych co rzekomo nie chcą robić w takiej robocie i ze olewają wszystko – bo kto by robił za grosze i zgodził by się na upokarzanie . I kto tak naprawdę umie obsługiwać cały ten system . Te osoby co kombinują . Paranoja jednym słowem . Ludzie dajcie żyć za jakieś sęsowne pieniądze a nie wiecznie jest upier… Nie z premii niewiadomo za co . przyszłości w tej firmie nie widzę dla nikogo z magazynu pewność jest jedna , że w zimie będziecie marznąć , nic nowego . Jeszcze do tego sami na siebie zadzwonią do inspekcji pracy ze jest zimno żeby nie płacić premii ludziom , bo ktoś musi zapłacić mandat . Można na ten temat snuć tylko domysły ale taka jest prawda . Rozpierdala mnie to ktoś uczciwie pracuje chce się czegoś dorobić może nawet garba , a tu same wały tylko lecą . Przewożenie towaru z hurtowni do hurtowni . Potem odbieranie go ponownie na innym dokumencie . Wchodzi i wychodzi tak aby się coś działo w całym wielkim MIREXIE . Jednym słowem firma KOGUCIK . Odwala już naprawdę , kierowcy już chyba zaczęli strajkować w tym nowym roku bo rozwalają auta jak leci na nic nie patrzą . Magazyn zapłaci bo to ich wina . No i oczywiście magazynu wina , ze jest nie odśnieżony plac i palety zjeżdżają z wideł podczas mrozu . Najlepiej jest u (usunięte przez administratora) ić z premii a co tam przecież zarabiamy ponad 2000 zł . Tak się chwali nasz prezes przed znajomymi a jak komuś nie pasuje to na nasze miejsce jest dużo chętnych z fiata , robić – jego słowa . To niech przychodzą na magazyn i robią w tą zimę gdzie niema ogrzewania na magazynie i gdzie w nocy jest – 10 Oc a na polu - 20 . o czym my tu wo gule piszemy jak to tylko jest wyzysk i nic więcej . Pozdrawiam wszystkich tych którzy marzną w tej firmie .

Magazynier

Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
alfons

jakie [usunięte przez moderatora] znowu na premie trzeba czekac jak kazdego miesiaca bo kierowniczkowi sie nie chce isc do szefa zeby liste podpisal kierowniczedk od siedmiu bolesci

JA

Powiem krótko ale [usunięte przez moderatora] praca jak każda ,a jak się komu robić nie chce to wypisuje tutaj bzdury.

Grzesiek

Firma jak wiele innych w BB tylko szefowie jacyś tacy zaślepieni otoczyli sie ludźmi wiadomo niby głupszymi od siebie ale dobrze kombinującymi którzy boją sie zatrudnić kogoś z zewnątrz i z referencjami bo mogło by nie jedno wyjść z wora.Zarobki kto sie umie ustawić ten zarobi bardzo dobrze ale taki szarak to ma jedną z najniższych pensji w regionie. A stanowiska pracy to tak: prezes jak to prezes wszystko mu wolno, dalej przedstawiciel-nic nie musi nawet sprzedawać i tak mu nikt nic nie zrobi a auto ma do dyspozycji 24h na dobę nawet w niedziele no ale może haruje biedak nawet w weekendy a sprzedać umie tylko jak jest gazetka i jak dostanie na jakiś towar ceny zakupowe najlepsze stanowisko. Transport tu to dopiero jest raj ale tylko dla kierownika który jest tak pochłonięty pracą że sam nie wie co robi i gdzie robi ma paru giermków co wszystko robią za niego.A on, kurcze a może to on jest prezesem bo rzadziej go można spotkać w firmie niż właścicieli.Następnie kierownik magazynu hmmm nawet nie wiadomo kto nim jest tam każdy chyba chce nim być a w rzeczywistości nie ma kierownika magazynu. Dział sprzedaży też dobra fucha uczciwie pracują może 1godz tylko jak trzeba wydrukować faktury reszta to sciema jakiś internecik i pogaduchy do poduchy jeszcze ze dwie osoby można było by zatrudnić bo tematy do rozmów sie wyczerpują. Dział opakowań to jest dopiero zagadka nikt nic nie wie te panie tam chyba nie bardzo nawet wiedzą o co chodzi bo przecież chyba nie o opakowania zwrotne . Następny pokoik w stronę magazynu siedzi tam jakaś blondynka ale po co? jakieś papiery wpina w segregator i tak 8 godz monotonia straszna . No i następne drzwi to jest gość robi wszystko można powiedzieć człowiek orkiestra zamawia towar czasami go rozładowuje,przyjmuje,sprzedaje,ustala ceny robi wszystko w sumie może resztę by trzeba było zwolnić a on jeden i tak za wszystkich podoła. Zanim dojdziemy do magazyny wróćmy do kasy oj tam musi być roboty jak siedzą w dwójkę od 6 do 20 hmmm jak w hipermarkecie musi być potężny obrót w Mirexie za niedługo będzie trzeba chyba drugą otworzyć bo ludzie narzekają ze strasznie długo trzeba czekać do tej kasy .No i kto nam pozostał w tym korytarzyku Kadry oj tam siedzi potężna pani ale to chyba nie kadrowa ta pani musi dorabiać jako jakaś informacja tel. może z jakieś książki kucharskiej bo kiedy tam nie zajdziesz to dyktuje jakieś przepisy przez telefon. No i jest magazyn no magazyn jest ładny wysokiego składowania i nawet czysto co nie można powiedzieć o niektórych magazynierach na to stanowisko to musiała być jakaś łapanka połowa to bezmózgi i idioci takie robociki co im ktoś każe to zrobią tylko szkoda ze wcześniej nie pomyślą aaa tylko zapomniałem nie mają czym no ale widocznie takich tam trzeba może po to aby sie pośmiać jak sie patrzy na monitoring. No i powoli mamy całą firme a jeszcze kierowcy tu jest miód wyjeżdżają o której chcą przyjeżdżają tak samo konwojentów mają ropkę się sprzeda bezpośrednio na stacji na obiad będzie czasami jakiś soczek się ukręci zero kontroli nie jest źle no czasami trochę matoły z magazynu źle poskładają ale co tam jak sie coś zbije to sie na nich zwali jest dobrze a jeszcze bym zapomniał marketing kierownik powinien sie przedstawiać-jestem Bogiem uświadom to sobie ci co są mu nie po drodze to strasznie robi im pod górę a lizusów uwielbia no i tam ten chłopek malutki w marketingu siedzi jak mysz pod miotłą no ale jak bym miał takiego przełożonego to też bym sie skurczył .Wiec tak wygląda Mirex od środka miło wspominam czasy jak tam pracowałem powiem tak NIE JEST ŹLE tylko trzeba uważać co sie mówi i przy kim bo donosiciele sa szybsi niż prędkość światła ale to chyba wszędzie tak jest i jeszcze jedno bo szefom to nie przechodzi przez gardło wiec powiem wam wszystkim ja Zdrowych Wesołych Świąt wam życzę były pracownik a i poczytajcie jak inni pracodawcy robią na święta tym którym coś zawdzięczają i tym dzieki którym mają to co mają http://biznes.onet.pl/pracodawcy-daja-bonusy-na-swieta-nawet-1700-zl,18563,4960661,1,prasa-detal

widze ze w tym syfie zamkniętym dali wam podwyżki tego nie było można się doczekać od pięciu lat dopiero teraz wam DALI!!!!!!!!!!!!!!! ile 1złotówke podniesli do godziny!!!!!!!!!!ŁADNE JAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

podwyzka ciekawa jaka 1złotówka na cały dzień i oni to nazywają podwyżką a resztę do swojej kieszeni [usunięte przez moderatora]

ja to olewam

podwyżka dla wybranych i tych co [usunięte przez moderatora] robią taka prawda

Świder

Im trzoda głupsza tym pasterzowi łatwiej.... [usunięte przez moderatora] 1100 netto 3 zmiany 3 miesiące bez premii... Ale nie poddam się... Walcze,całe plecy zdrapane-by nowy obóz rósł w siłe!!!

as

prezesi znowu na wycieczce z kontrahentami się bawią

nie znany

widze ze dużo sie zmieniło w ty mireksie kiedys tam pracowałem i widziałem na bielsku zielonych ufoludków którzy wyglądają jak SITA z krakowskiej w sumie sita to ma lepsze warunki pracy jak u was i UBRANIA MAJĄ LEPSZE I ŁADNIEJSZE a nie takie cos co wy macie bo tego to nie da się opisać a do tego te śmieszne czapeczki mają śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!KIEROWCY ZRÓBCIE COŚ Z TYMI LATEKSOWYMI CIUCHAMI Z CIUCHOLANDU!!!!!!!!!

juzio

chciałem pracować we firmie mirex ale po ty co usłyszałem od pracowników to zrezygnowałem bo sami opowiadali ile zarabiaja za cały miesiąc. nawet jak się przychodzi to obiecują co innego jak jest faktycznie to wole iśc do łopaty i lepiej zarobie niż u WAS!! dzieki

michał

Nie mam w zwyczaju wypisywać na forum rzeczy typu ale [usunięte przez moderatora] firma, kierownictwo itp. i tak też zrobię teraz. Pracowałem w bb około 9 miesięcy było nawet znośnie, czas jaki tam spędziłem pozwolił mi na wyciągnięcie wniosków i ocenę jaką daję to 3+, a mogło być znacznie więcej.......

kolego masz całkowitą rację jeśli chodzi o tarczki ale nawet o to ze mają nowy system a i tak są duże braki w towarach a do tego trzeba płacić za braki bo twierdzą ze było a i tak nie jest wstanie sprawdzić stan na palecie.kierownictwo teraz jest nowe jeden poszedł na magazyn a drugi siedzi w logistyce i nawet nie ma zielonego pojęcia o tym jak powinna wyglądać praca jako logistyk!!!!!!!!!!!!!

zdzisio

popieram kolego twoja wypowiedz. Do tego wszystkiego o nic sie doprosic nie mozna, nawet glupie tarczki trzeba czesto samemu kupowac. kierownictwo tylko (usunięte przez administratora) na zakupy wozi to im trzeba monitoring zalozyc a nie szeregowym pracowniko. Dam sobie reke uciac ze o wiekszosci spraw bielsko nie ma zielonego pojecia. Smrud, brud i ubustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WZYWAMY BIELSKO NA POMOC ZAINTERESUJCIE SIE DLACZEGO SA TAK WIELKIE BRAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ropa

premii świątecznej brak jak co roku - a ropa sama niknie z aut a mówią że ktoś ukradł

dual

mirex-oddzial w częstochowie -jeden wielki [usunięte przez moderatora] .niepolecam nikomu przy zdrowych zmysłach. [usunięte przez moderatora] kierowcy pracują po 12-14 godzin,temperatura na magazynie taka jak na zewnątrz.kierownictwo -porażka- [usunięte przez moderatora] ,niczym sie nie interesuje tylko dba o własna [usunięte przez moderatora] nie ma szans na jakiekolwiek zmiany. a co do prezesów to powinni sie zainteresować troche co się dzieje w ich oddziale-same przekręty.pracuje tam kilka lat i wiem co sie dzieje.

wózkowi

NOWY SYSTEM SIĘ SPRAWDZA - tylko co niektórzy pracownicy magazynu [usunięte przez moderatora] innych pracowników a chodzi mi tu o wózkowych , którym nadal się wydaje że są nadal zastępcami i robią co im się podoba ściema na całej linii stojąc i opierają cię o kiwajkę czeka z 10 minut na sprawdzenie palety przez tak zwanego majstra i myśli co by tu robić ściągać mi się nie chce a jak coś z magazynierów chce aby ściągnąć to sami sobie ściągnijcie mnie się nie chce ino jeszcze paletami dojeżdżac bo mi się nie chce i folie ściągnąć bo wózkowy jest nad majstrem i żądzi ludziami ręce w kieszeni czapka na głowie i zimno zimno a robotę by się zmieniło ale gdzie mam iść jak nic nie umiem robić oprócz kawusi i ściemniania . Nawet sprzątać nie potrafię tylko magazynierzy go wyręczają a nie jest już zastępcą a zachowuje się tak jak by był . To jest tak jak majster nie umie dysponować ludźmi na zmianie a ino patrzy jak by tu kogoś wyzwać . A koledze przecież nie zwróci uwagi żeby sprzątał za sobą no bo po co . A paletami też się dojechać nie da i foli ściągnąć żeby był porządek tylko gdzie ściągnie i zostawi tam stoji .

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex