Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

browarek

od momentu kiedy [usunięte przez moderatora]wprowadzil premie od tonazu wszystkim magazynierom w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo, tylko tony i tony ..wszyscy kombinuja jak tylko moga zeby miec najwiekszy tonaz. pozdrawiam

szalony skladacz

szanowni panstwo zapomnieliscie dodac cos o pewnym jakze zachlannym i lapczywym majstrze[usunięte przez moderatora] :) ktory codzien o kazdej poze dnia i nocy "pucuje" sie [usunięte przez moderatora] . pozdrowienia dzibaki :)

doda

KIEDYŚ TAM PRACOWAŁAM ALE OD CZASU JAK DYREKTOROWI [usunięte przez moderatora] DANO WIĘKSZĄ WŁADZE TO CHŁOPAKOWI CAŁKIEM POMIESZAŁO SIĘ W GŁOWIE.ROBI TOTALNIE TO CO CHE JAK NA PRYWATNYM FOLWARKU.PRACOWNIKÓW TRAKTUJE JAK ŚMIECI A JAK KTÓRYŚ NIE WYKONUJE JEGO POLECEŃ TO WON A NA JEGO MIEJSCE PRZYJMUJE NOWYCH(CHYBA ZE MA SIĘ UKŁADY JAK RODZINA[usunięte przez moderatora].) TO ONI W FIRMIE SĄ NAJLEPSI JAK NIE MA DO KOGO TO TYLKO DO KORNELKI!.KIEDY SZEFOSTWO PRZEJRZY NA OCZY JAK ICH DYREKTOR DZIAŁA NA SZKODĘ FIRMY.

Sędziwy

Firma to jedno wielkie nieporozumienie, pracowalem w niej .( nie, nie zwolnili mnie za kradziez, czy cokolwiek innego) Nie bede sie wypowiadal na temat dzialu sprzedazy bo nie mam zilonego pojecia o atmosferze czy zarobkach. Dział logistyki, i tu sie zacznie[usunięte przez moderatora] ( zwolniony z mirex-u na prosbe pracownikow, po czym przyjety znowu) kompletny brak szacunku dla pracownikow, zachowuje sie jakby byl kolejnym prezesem firmy, Chcac udoskolic firme tak naprawde dziala na jej niekorzysc, powodujac same konflikty i problemy, szuka na kazdym kroku aby cos uciac z premii, tak jakby to on placil ja z wlasnej kieszeni, Miesza sie w nie swoje sprawy, miedzy innymi do spraw zwiazanych z magazynem, ktorymi powinien zajmowac sie [usunięte przez moderatora](kierownik magazynu), ktoremu mozna zarzucic tylko brak jakiegokolwiek zaineresowania magazynem i pracownikami magazynu. Wracajac do dzialu logistyki[usunięte przez moderatora], jedyna osoba ktorej nie mozna nic wiekszego zarzucic, obchodza go tylko te sprawy za ktore jest odpowiedzialny. Kierownicy zmian na magazynie: tak jak w wiekszosci zakladow, dostali troche wladzy to sie pupach poprzewracalo. Magazynierzy, coz mozna o nich powiedziec chyba nic, bo rotacja jest w miare duza, i zanim sie kogos dobrze pozna, on zazwyczaj juz nie pracuje. Kierownik Kierowcow [usunięte przez moderatora]: zabiegany czlowiek, na nic nie ma czasu, Kierowcy nie wszyscy, ale wiekszosc sobie chwali swojego przelozonego, pomimo absurdalnych decyzji jakie podejmuje. Prezesi, dusigrosze na nic nie maja pieniedzy, wiecznie firma przynosi straty, dlatego nie ma mowy o zmianie stawki godzinowej. No i skoro jestesmy juz przy stawkach i czasie pracy. Kierowcy pracuja czasami po 14-16h, stawka godzinowa 10,9 Konwojeci(pomoc kierowcy)stawka godzinowa 9,7 Magazynierzy (praca 3 zmianowa) stawka godzinowa 10,9 magazynierzy, kierowcy, konwojeci otrzymuja dodatkowo premie. Kierowcy i konwojeci uznaniowa, a magazynierzy od "tonazu" 1tona wydanego towaru=2,5zl, do tego kazdy brak czy pomylka wydawanego asortymentu skutkuje odjeciem 5zl za brak wydanego towaru, a pomylenie asortymentu odjeciem 3zl. Mam nadzieje ze wystarczajaco opisalem sytuacje panujaca w firmie mirex.

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
HILTON FOODS LTD SP ZOO
omen

niestety kolego nie trafiłeś

lol

ha ha ha śmieszne te wypowiedzi trochę już tu pracuję i zazwyczaj największe problemy zawsze mieli ci którzy zostali zwolnieni właśnie za KRADZIEŻ tak jak w pierwszej opinii ktoś się wypowiedział a kilku takich "cwaniaczków" było co myśleli że się im uda, zarobią extra i nikt nic nie zauważy, ale się przejechali, więc normalne że opinie muszą być negatywne a na kogoś trzeba nadać żeby podnieść swoje niskie ego :)) tak więc czekam na wypowiedzi kolejnych którym się niestety nie udało i siedzą teraz z dyscyplinarką na zasiłku:)

królik bugs

Gdyby nie kierownicy poszczególnych działów, którzy wydają czasem dziwne i nie do końca mające kontakt z rzeczywistością decyzje to pracowałoby się zdecydowanie lepiej. Do tego ta grupka ludzi która dziennie rano piją kawkę w logistyce, żenada. Kierownik logistyki - kompletny brak szacunku dla ludzi. Firma Ok, życzę jej dalszych sukcesów.

zgadzam się z kolegą ...szefostwo ok ale kierownictwo grabi ile się da a potem zwalają na podwładnych......państwo w państwie...i z tego co słyszałem to centrala i oddział to te same zasady...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex