Korfed F.P.H.U. S.C. Leszek Fedyszyn, Anna Korczowska

Bielsko-biała

Opinie o Korfed F.P.H.U. S.C. Leszek Fedyszyn, Anna Korczowska

Marek

bardzo dobra firma. Posiadają tanie tabliczki informacyjne i ostrzegawcze Są dobrze widoczne i solidnie wykonane

Lila

Rewelacyjne przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadowolona z tablic informacyjnych jakie wykonali dla mojej firmy, spisali się rewelacyjnie, to najlepsza firma w okolicy

Anna

Świetna firma, która produkuje tabliczki informacyjne, zakupiłam pare do skleþw, są bardzo dobrze widoczne i świetne jakościowo.

kk

to chyba jakiś żart

Zostaw opinię o Korfed F.P.H.U. S.C. Leszek Fedyszyn, Anna Korczowska - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korfed F.P.H.U. S.C. Leszek Fedyszyn, Anna Korczowska