Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o.

Maja

Bardzo dawno nikt nie pisał chociaż nie dziwi, praca w super firmie to i o czym pisać?

Maja

sdfsdfifgsADFUGds2016-10-18 10:50 rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

Sandra

A co powiecie na prace jako Specjalista ds. sprzedaży? Bo jest jedna ciekawa oferta tylko, że w Katowicach właśnie.

sdfsdfifgsADFUGds

Jest OK !

P

Witaj, CV wystarcza. Jednak dobrze być przygotowanym i mieć komplet dokumentów potwierdzających swoje kwalifikacje. Pozdrawiam

P

Witam Owszem, jest możliwość. Wystarczy przyjść i zapytać. Pozdrawiam

Jacoch

Słyszałem, że to dobra firma. Trzymają się ustaleń, płacą od rezultatu, i finanse od dwóch lat się znacznie podniosły. Minusy, które do mnie dotarły to duże tępo pracy, wymagają wysokiej samodzielności i są ludzie, którzy w ogóle nie powinni tam pracować. Aplikowałem. Pożyjemy zobaczymy :)

Aldonka

Koleżanka tam pracuje i mówi, że się fajnie pracuje. Duża odpowiedzialność i sporo można się nauczyć.

Zostaw opinię o Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o.