CNC EXPRESS
counter
3 44 31 5 1
Cncexpress Nowy wpis

potwierdzam wszystkie negatywne opinie - nie płacą dostawcom, - traktuja pracowników z Ukrainy jak tanią siłę roboczą, przychodzisz do pracy kiedy jesteś potrzebny i na ile jesteś potrzebny, nie ważne że mija 12h Twojej pracy, - wynagrodzenia wypłacane w dwóch częściach, jeśli sie o nie upomnisz, niedługo potem zostaniesz zwolniony, bo przecież na Twoje miejsce może być ktoś nowy, komu można obiecywać złote góry przez pierwsze miesiące, - o jakichkolwiek premiach zapomnij, a jeżeli juz ją wypracujesz, to zostanie "obcięta" za prozaiczną pomyłkę, - brak podstawowych zasad bhp - brak jakiegoklwiek szacunku zarówno do pracownika fizycznego, jak i biurowego - wyzysk wyzysk wyzysk - nie dla osób które chca się rozwijac i otrzymać uczciwe wynagrodzenie za doba robotę - w biurze jesteś od wszytkiego, poczawszy od przyjęcia zamówiena, po rozliczenie, zamówienie mat. produkcyjnych, po kontrole jakości, wymianę pościeli w mieszkaniach słuzbowych, parzenie kawy itp możnaby wymieniać w nieskończoność - za art. biurowe, wysyłkę poczty wykładasz z własnej kieszeni, zwrot dostaniesz po kilku prośbach do 3 miesiecy !!!! NIE POLECAM !!!!

bobik Nowy wpis

Omijać szeroki łukiem! (usunięte przez administratora) zaraz zaczną pukać komornicy.

Beata Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie płacą. Zwykli (usunięte przez administratora) Unikać !

Karolina Nowy wpis
@Beata

Twój wpis negatywnie mówi o firmie, nie podajesz jednak konkretnych informacji. Czy podasz przykłady sytuacji, przez które nie jesteś zadowolona? Rozumiem, że wystąpiły jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia, czy udało Ci się rozwiązać sytuację?

Karolina

http://www.cncexpress.pl/pl/category/praca/ Pod powyższym linkiem znajdziecie aktualne oferty pracy w firmie. Poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska, jednak w ofercie nie są wyszczególnione oferowane warunki. Jak je oceniacie? Czy warto tam aplikować? Czy jest jakiś dział, który szczególnie byście polecili?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

dostawca

Potwierdzam, nie płacą dostawcom

info

Przestrzegam, nie płacą dostawcom miesiącami!

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w CNC EXPRESS? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Justyna

Jak się dobrze pracuje to i pisać nie ma chętnych? Miałam nadzieję na informacje od pracowników

Karolina

@??? kontakt z CNC EXPRESS, w żaden sposób nie powinien być utrudniony, ze względu na dostępność kontaktu i podaną lokalizację. Czy próbowałeś osobiście wyjaśniać sprawę? Często zdarzają się jakieś pomyłki przy rozliczeniach, więc może warto spróbować rozwiązać sprawę w ten sposób i później dać znać innym, jak wszystko się potoczyło?

???

jestem dostawcą, nie płacą za towar, totalny brak kontaktu, ostrzegam

Karolina

@ANUSIS czy warunki zatrudnienia nie są jasno określone w umowiw, jaka zawiera się z pracodawcą? Możesz opowiedzieć więcej, na temat wysokości i terminowości wypłaty? Czy regularnie występują problemy z jej wypłacaniem? Opowiedz wiecej, każda opinia jest nieoceniona dla potencjalnych nowych pracowników firmy.

ANUSIS

CNC Express to nie jest firma dla osób które chcą uczciwie pracować i się rozwijać pod względem zawodowym. Robią "szkolenie" Tak naprawdę to pic na wodę aby było że zostało wykonane szkolenie i móc podpisać lojalnościową umowę aby pracownik zbyt szybko nie uciekł jak się dowie jaki tam syf panuje. O zarobkach dobrych zapomnijcie o wypłatach w terminie też o normalnym przechodzeniu na zmiany też bo sobie zmieniają zmiany planowe jak chcą. Mówiąc krótko ludzi traktują jak chłopów którzy muszą odrobić swoją pańszczyzne. Wszystkie pozytywne komentarze są tylko efektem wypocin Pań z biura aby przekonać przyszłych potencjalnych kandydatów do pracy w CNC Express..... Jak czytacie jeszcze ten komentarz (" miłe " Panie usuwają negatywne opinie) nie idźcie tam do pracy.

Grzechu

Ludzie kto te komentarze pisze ktoś z biura cz jak? Pracowałem tam sporo czasu i mogę powiedzieć że jest to firma w której nawet na ciuch robocze się rok czeka, premie są ale po to żeby ją później zabrać za jakąś pomyłkę co przy takiej pracy jest nieuniknione, gdyż wszystko leży na twojej głowie a najlepiej jak byś jeszcze narzędzia z domu przynosił. Wypłaty nieraz w ratach o czym nikt nic nie mówi i udaje ze jest Oki.

dompe

Spokojnie można zarobić więcej @ulam, z tego co wiem to właśnie 1700 złotych, a jeszcze dochodzą premie.

adri

Ktoś pracował na stanowisku FREZER KONWENCJONALNY?? Przyjmują również aplikacje młodych, ambitnych osób z mniejszym doświadczeniem, które są zdecydowane rozwijać się w tym zawodzie! Oferują umowę o pracę,atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, możliwość rozwoju zawodowego. Jak to wygląda w praktyce??

bagietek

nie zarabia się tam 1300, sa podwyzki wynikajace z regulaminu i nie trzeba sie prosic, oprocz tego za podniesienie kwalifikacji dostaje sie podwyzke poza stalym systemem, mozna dostac premie tygodniowa, placa za umiejetnosci i jakosc a nie stanowisko. jak ktos chce dostawac hajs za wciskanie guzika to tu nie zarobi nawet 1300. w porownaniu do innych zakladow w ktorych pracowalem to tu hala jest ladna czysta dbaja o jakosc pracy- chociazby o bhp.... oczywiscie moge na wiele rzeczy nazekac bo idealnie nie ma ale mam porownani i dla mnie tu jest ok

fido
@bagietek

to ladna ofiara jestes ze w 2014 roku za 1300 dymasz.....900 to na ukrainie robiles???

Nie formowalny

dr.dre - 2014-03-25 18:25:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) te 1300 złotych to nie najgorsza kasa dla Ciebie? aż dziw, że ludzie przy takim wynagrodzeniu są w CNC tak w porządku ale pod dachem pracujesz ja dostawalem 900zl neto i to jeszcze na dworze robota dzeszcz czy śnieg

jojo

witam mam pytanko ile moze zarobic operator CNC w tej firmie? dzieki z góry pozdrawiam

obecny

bo byłeś nierefolmowalny i połamałeś narzędzia

abcd

kiedys bylem tam na szkoleniu to mnie po 2 tygodniach wywalili.duze wymagania maja i chca zeby ktos obslugiwal maszyne w pelnym zakresie dostajesz rysunek material i rob

Zostaw merytoryczną opinię o CNC EXPRESS - Katowice

CNC EXPRESS