Opinie o Kadry CNC Sp. z o.o. w Katowice

Praktyczne kursy CNC dla operatorów CNC, programistów CNC oraz technologów CNC prowadzone w warunkach produkcyjnych na maszynach CNC.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadry CNC Sp. z o.o. w Katowice

Kacper Nowy wpis

Cześć. Czy w firmie panuje dobra atmosfera ?

:) Nowy wpis

hehehehe Nowy wpis

Polecam.Kurs CNC fantaszykny.Instruktor i pani z którą rozmawiałem bardzo pozytywni.dziĘkuje za pomoc i powodzenia@

Przytul Hejtera

Zazdroszczą, bo to Ty coś osiągnęłaś "Wygląda na to, że demokracja rozumiana jako głos ludu według niektórych właśnie się w Polsce kończy… Czyżby miał ją zastąpić dyktat tych, którzy stawiają na nienawiść? Czy poziom dyskusji mieliby nam narzucić wkurzeni, zazdrośni, zawistni i tak zwani „życzliwi” – Hejterzy?" Najczęstszy typ: Agresor-atakuje wprost i wszystkimi siłami wulgaryzmy, obraźliwe epitety pomówienia, groźby, dominuje złość, czy wręcz wściekłość (np. Jeb..e pedały, wyp….alać z tą reklamą, jesteście bandą złodziei itp.) Mądrala: uważa, że wie coś lepiej, poucza, ironizuje, daje „złote” rady, pyta gdzie regulamin grupy, czy mamy atesty (np. powinniście napisać.., a niby tak się znacie…, nie ma na Waszej stronie nic… itp.) Oczywiście nie oczekuje wyjaśnień, bo i tak wie najlepiej jak jest. Spamer: wstawia swoje reklamy, wielokrotnie umieszcza ten sam tekst, dodaje linki, przeszkadza w pracy, zawraca głowę, domaga się uwagi, ośmiesza firmę (np. nie przestanę dopóki nie odpiszecie, czy może mi ktoś wreszcie odpisać itp.). Wielu z nas (a im bardziej jesteś rozpoznawalny tym zjawisko narasta) hejt dotyka bezpośrednio i wreszcie media budzą się i zaczynają o tym nieprzyjemnym zjawisku mówić krytycznie (oby tylko na hejt nie reagować… hejtem). Zaczęły być słyszalne głosy wzywające do zaprzestania używania w sieci mowy nienawiści. Była kampania „Przytul Hejtera” a ostatnio Jarek Kuźniar wystąpił w anty-hejterskim spocie, w ramach kampanii Hejt Stop. Brak jednak wciąż szerszej refleksji nad tym, co leży u źródła zmiany, która zaszła w sposobie międzyludzkiej komunikacji. Słyszymy i czytamy o tabloidyzacji mediów, ale wciąż nie przeciwdziałamy tabloidyzacji naszego życia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kadry CNC Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
zefirek

Ech Sylwia, Sylwia... fajna dziewczyna z Ciebie, a dalej od lat wkręcasz ludzi w to (usunięte przez administratora) Szkoda :(

ByłyPracownik

No i prowokacja się udała, widzę że cały czas ktoś od was tu siedzi i manipuluje opinią. Tylko tak dalej.

ByłyPracownik Nowy wpis

ByłyPracownik wpisał "pozdrawiam D.", a potem wpisał się jako Damian, a potem wpisał, że manipujują.... hehehehe Powiem Ci gościu,że żałosny jesteś.Jak chciałaeś sie zemscic to ci nie pykło lolek2

ByłyPracownik

Wyzysk ludzi. Jedyne co zyskałem to doświadczenie (tak cenne). Straciłem za to dużo czasu i pieniędzy na dojazdy. Pani Pracująca w Kadry CNC jest osobą odpowiedzialną też za zatrudnienie w całej firmie Nikelman (cnc expres, bbw ect) Jest wykształcona ale też cwaną osobą. Nie dajcie sie nabrać bo opinie tutaj są w 80% fałszywe i wypisywane przez pracownika pani S. Podsumuje to tak, zachwalają sie a szkoleń nie było. Może za jakiś czas ktoś faktycznie takowe przejdzie i coś napisze. Życzę sukcesów ale nie oszukujcie ludzi fałszywymi wpisami. Pozdrawiam D.

Mun

Ale Giko mówi o szkoleniach CNC,a Ty o stażu w biurze.Do biura też aplikowałem, ale się nie udało.Po kursie oferują staż na CNC,pomagają znaleźć pracę,mają informację na fb i na stronie internetowej.Widać,że są nastawieni na pomoc młodym w starcie zawodowym.Oby więcej takich firm! Ostatnio trafiam na same oferty student,20 lat doświadczenia,praca jako fachowiec,wolontariat. :)) Także miłe zaskoczenie i na plus dla Kadry CNC,że przełamują schemat zidiociałych buraków.

Fiona

Na fb mają swój profil.Tam można ich skomentować albo do nich napisać.Sypko odpisłują

BeZzar

Polecam firmę.Podoba mi się ich nastawienie i rzeczowe podejście.Żadnych zbędnych bajerów.Dziękuję za tak serdeczne przyjęcie.Przywracacie wiarę w ludzi.Widzimy się na szkoleniu :)

brygadzistę

Brygadzistę w Katowicach? Prześlij link... Gdzie takie ogłoszenie jest?

skakanka

A jak myslisz - czemu szukają co 3 miesiące na to samo stanowisko? :P

zefi
@skakanka

Na logistyka co 3 msc? zartujesz? co 2 tyg ktos nowy jest

???

Argument powalający. Zwłaszcza, że teraz firmy bywają "pod jednym dachem", jak wynajmują lokale.Też pracuje w firmie z innymi firmami, ale chcę zmienić pracę, bo nie mam tam już szans rozwoju.Na portalu pracy znalazłem ofertę logistyka..Rekrutacja prowadzona przez Kadry...Ktoś był na rozmowie?Co tam się robi?Jak wygląda praca?Tylko proszę o konkretne informacje, bo endo ma rację, że rozżalony subiektywizm prowadzi donikąd.Ja mogę polecić pracę w mojej firmie :D Wszystko spoko, ale rozwój osobisty kiepski.Jak ktoś chce przez 10 lat robić to samo to śmiało..

do Endomondo

hahah ma racje, widać Endomondo że nigdy tam nie byłeś. Te wszystkie firmy są pod jednym dachem

Endomondo joł

Umowę mam szkolenie po nowym roku. Mieszkam w Holandii. Serrio żal mi cie hahah Skądwiesz jak tam jest jak pracujesz w innej firmie? Sciema w (usunięte przez administratora)

hahah

Pracuje w cnc express (juz niedlugo) - wiem, ze teraz nie ma nikogo nowego na szkoleniu, wiec kolejny komentarz - sciema :P Wynagrodzenia tez ściema :P

Endomondo joł

Je (usunięte przez administratora) to agencja zatrudnienia no to maja oferty pracy norma chyba nie?Co do szkoleń byłem u nich na weryfikacji umiejętności, teraz jestem na etapie zawierania umowy i jestem zadowolony.Miałem szkolenie w innej firmie i w (usunięte przez administratora) mnie mieli.Czułem się jak produkt seryjny.A tu chwalić ich można za na prawde indywidualny szacunek do klienta.Widze, że chcą żebym sie nauczył czego potrzebuję i tak to organoizują. Respekt! Opinia byłego serio żenująca! Tu ludzie chcą wiedzieć jak to wygląda a nie jak to rozżalony widzi. Ciesz sie żeś zadowolony zwolniony i przestań zaśmiecać fajny portal własnym gównem.Ja żeś zadowolony to żyj swoim szczęściem.Ludzie tu chcą konkretnych opinii. A gadki jaku w Manuli Hydraulics normalnie

Zadowolony_sie_zwolnil

Oferty mają tylko dla swoich firemek. Wystarczy, ze zobaczycie opinie o firmach NIKELMAN, CNC EXPRESS. To jest jeden budynek i Ci sami ludzie. Bagno, bagno i ściema

zainteresowany szkoleniem

Mają ponad 13 lat doświadczenia bo szkolili dla siebie, a potem postanowili ogólnie zająć się szkoleniami, więc nie czaję o co chodzi z tą ściemą? Komentarze czerwca a w krs są już od dawna. Brałeś od nich ofertę, gadałeś z tą babeczką?Co ma właściciel do Prezesów i osób zarządzających firmą? Wywalili Cie? (bo ogólnie tak to wygląda i szczerze nie dziwię się po tym co wypisujesz) Może ktoś napisze jak się ma program szkolenia do tego, co faktycznie jest realizowane? Czy na prawdę po takim szkoleniu będę sam umiał pracować na maszynie? Proszę o informację kogoś kto się u nich szkolił i jakieś szczegóły a nie opinie.

mag mag

są zarejestrowani jako instytucja szkoleniowa a to jest rejestr państwowy wiec nie wydaje mi sie ze moga sciemiac tym bardziej ze maja mozliwosc organizowania szkolen z urzedu pracy a kontrole sa gorsze niz z pipu najbardziej mnie wkurzaja opinie (usunięte przez administratora) kumpel sie u nich szkolil jak jeszcze robili to dla siebie a teraz zarabia fajna kase jako technolog wiec na tyle pozytywnych jeden gowniany komentarz pewnie od jakiegos zwolnionego glaba jeden kid czyja ta firma jest SKORO JEST SKUTECZNA w tym co robi nara ziom

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry CNC Sp. z o.o. - Katowice

Kadry CNC Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.

Kadry CNC Sp. z o.o.