Opinie o P.U.T. Wagner-Service Sp. j. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.U.T. Wagner-Service Sp. j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.U.T. Wagner-Service Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.T. Wagner-Service Sp. j. w Świętochłowice

Nie pozdrawiam pani "specjalistki" od HR & Business Partner. Gorszej rozmowy kwalifikacyjnej to na prawdę ciężko się spodziewać, pytania "z czapy", pomijam już brak szacunku w kwestii oddzwonienia do kandydata.

Brisk

Ludzie nie dajcie się zwariować. Praca jest ok, zarobki porównywalne jak w innych firmach. Bez cudów ale bez tragedii. Nie będę się wypowiadać za wszystkich bo pewnie każdy ma swoje problemy ale życzę każdemu takiego pracodawcy pod względem traktowania pracowników i uczciwego podejścia. Niektorym to się od tego w (usunięte przez administratora) poprzewracalo. Poza tym jak wam tak zle to czemu nie zmieniacie poprostu? Wszędzie szukają pracowników, masa ofert do okola

Wilku
@Brisk

Uczciwego traktowania ? Wolne żarty ,w tej firmie nikt cię uczciwie nie potraktuje i nie okaże szacunku tak po ludzku ,stracony czas a co do ofert innych na rynku to prawda jest ich dużo i napewno większe zarobki dlatego prowadzę rozmowy także spokojnie :)

pracownik 123

Przeglądając pobieżnie opinie stwierdzam, że są bardzo niesprawiedliwe. Mając doświadczenie z innymi pracodawcami oraz pracę w Wagner-Service z pracownikami różnych działów mam bardzo pozytywne zdanie o firmie. O ile manager może być gorszy lub lepszy, o ile możesz trafić na gorszego lub lepszego współpracownika (ludzie są ludźmi i przypuszczam te negatywy wynikają z jakichś indywidualnych konfliktów personalnych) o tyle szacunek dla pracy i zaangażowania można dostrzec na każdym kroku. Atmosfera jest naprawdę świetna wśród zespołów, jeśli ktoś zgłosi problem wyżej nie jest on zamiatany pod dywan, a szuka się rozwiązania/kompromisu. Tam, gdzie widać potencjał jest pole do rozwoju o ile ma to sens dla firmy, a nie tylko pracownika - naprawdę rzeczowo i konkretnie można rozmawiać. Polecam :)

Czy można przewidzieć kto może zajmował się procesem rekrutacyjnym? Zależne to będzie od stanowiska? zastanowiły mnie te poprzednie opinie. może aplikował ktoś z was konkretniej na specjalistę ds. zakupów? w tym przypadku w jaki sposób może wyglądać sama rozmowa? I tak poza tym czy praca na dziale wre? Widzę w benefitach wzmiankę o nie kończących się zasobach kawy i herbaty

Na jakie benefity można liczyć w P.U.T. Wagner-Service Sp. j.?

pracownik Nowy wpis

dofinansowanie multisport, pakiet medyczny, platforma językowa, ubezpieczenie na życie - to te z których korzystam, ale nie mam pewności co jeszcze.

pracownik 123 Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.U.T. Wagner-Service Sp. j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
QWERTY

A młodszy inżynier projektów? ktoś tu napisał, że kto ambitniejszy ten ucieka ale to chyba chodziło o serwis? Co natomiast z biurem? Jak oceniacie rozwój względem tego, że to juniorskie stanowisko?

Mont
@QWERTY

Nie sądze żeby chodziło o serwis, ale jeśli chodzi o inżyniera to poprzedni awansował. Na jakich warunkach to już niestety nie wiem

Mont

Polecam zarówno firmę jak i osoby tam pracujące. Wiele firm może pozazdrościć takich standardów i ‚normalności’. Jedyny minus to część wynagrodzenia - premia jest zależna od wyników. Na plus podwyżki inflacyjne, warunki pracy i narzędzia, normalne podejście osób z góry, brak wyścigów szczurów. Ogólnie wydaje mi sie że jest rotacja ale bardziej wśród osób nowych. Jak już ktoś przepracuje te powiedzmy dwa lata to już raczej zostaje i ma się dobrze, a najwięcej odejść jest u tych świeżych którym albo nie pasowała firma się albo nie sprawdzil.

to ostatecznie nikt nie odpowiedział na te rekomendacje? Po prostu oferty u nas w Świętochłowicach przeglądam i pojawiła mi się taka dla serwisanta od firmy, jest jeszcze dostępna. Tutaj ludzie generalnie odradzają z tego co czytam, ale tak czysto potencjalnie to gdyby mój chłopak został polecony to co by zyskał? Jak to działa?

Mariusz

Nie polecam , no chyba że jest bez pracy i w potrzebie to na chwilę może się zaczepić ale generalnie szkoda nerwów i zdrowia , kto ambitniejszy to ucieka

Ambitny

Na szczęście to już za mną , nie polecam nikomu no chyba że musisz opłacić rachunki i przeczekać aż znajdziesz jakąś normalną firmę ale jeśli będziesz zmuszony to bądź ostrożny bo znani są z opowiadania bajek a w rzeczywistości nic się nie zgadza . Pozdrawiam

Widocznie mało ambitny
@Ambitny

Pracuję tutaj od wielu lat a komentarze takich jak Wy, ktorym pewnie coś nie wyszło albo plują jadem z zazdrości lub życiowego pesymizmu obrażają pracowników takich jak ja i wielu pozostałych dobrych osób tu pracujących. Nie wypowiem się za całą firmę bo mam na co dzień styczność może z połową i wierzę że nie każdy może być zadowolony ze swojej pracy czy stanowiska, ale nie można powiedzieć żeby ludzie się tu nie szanowali albo żeby kierownictwo źle traktowało ludzi. Firma ma swoje problemy, trochę się rozrasta i nie ogarniają różnych rzeczy włącznie z trzymaniem ludzi na nieodpowiednich stanowiskach (gdzie z pracowników z dobrymi wynikami zrobili kierowników). Ale to się zmienia bo jeden z ‚derektorow’ spychaczy zadań już wyleciał i pojawiło się też trochę nowych lepszych ludzi na górze. Na pewno w firmie jest „trochę zła”, ale zdecydowanie dużo więcej pozytywnego i sporo świetnych ludzi których wcale nikt tu nie trzyma siłą. Ale na pewno nie każdy się tu odnajdzie. Tym niezadowolonym życzę powodzenia w innych miejscach i mniej jadu, a pozostałym do zobaczenia na spotkaniu wkrotce:)

Brisk

Wilku
@Brisk

Cześć, ktoś wcześniej pisał, że dawno nie było opinii dla handlowca, ja za to dla serwisanta od dłuższego czasu niczego nie widziałem, a są oferty na takim portalu. istnieje szansa na podanie mi aktualnych zarobków? nie widzę by były podane, a wstępnie chce mieć punkt odniesienia, do tego czy przewidywane są już jakieś podwyżki noworoczne? I opowiecie mi o tym programie rekomendacji pracownika? Powinienem z kimś kto już pracuje jakoś się dogadać?

On

Zarobki niskie a praca niewdzięczna ,lepiej dac sobie wiecej czasu i znaleść coś porządnego a nie brać byle czego ,ja juz rozsyłam Cv bo tutaj nikt nie doceni twojej pracy a o szacunku do człowieka juz nie wspomnę ;/

@On

Ale to czekaj, jesteś teraz na jakimś wypowiedzeniu po prostu skoro rozsyłasz? Ciekawi mnie ile ono trwa tak w ogóle, a teraz jak szukają terapeuta dlatego, że parę osób powiedziało, że rezygnuje czy mimo wszystko i tak są braki w ludziach?

@On

To chyba zależy w jakim dziale pracujesz. No kasa bymogla być lepsza wiadomo ale w sumie gdzie dają zajebistą to daj znać bo nie znalazłem. Nie można powiedzieć żeby ludzi nie szanowali chyba że twoim kiero jest jakiś buc? Ja nie moge narzekac, większość to fajni ludzie. Jak robisz swoje to masz spokojną głowę i bez jakiegoś ciśnienia że ktos nad tobą stoji. Nie ma dużo odejść choć czasem ktoś się zdarzy. Niektórzy dobrzy znaleźli lepszą robotę a niektórzy to cwaniaki których się dziwię że kiedyś w ogóle ktoś przyjął.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w P.U.T. Wagner-Service Sp. j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@zainteresowany

Witam. Dawno nie było wpisu na temat pracy jako doradca techniczno-handlowy. Jakich warunków można się spodziewać? Pytam o standardy dotyczące samochodów służbowych. Jaka jest obecnie flota i czy można użytkować samochód do celów prywatnych. Następna sprawa to jaki przedział wynagrodzenia podstawowego netto jest na takim stanowisku. Jeśli możecie się podzielić informacją na temat atmosfery w dziale handlowym to też będzie fajnie. Wiem że będą to subiektywne odczucia a nie chcę wywołać tu fali wylewania negatywnych emocji, tylko prawdziwych informacji.

Elżbieta

Czyli te wspomniane nabory do księgowości były ostatecznie podyktowane rotacją czy może jednak rozwojem? Nikt na ostatnie nie udzielił odp na poprzednie zapytanie i zaczęło mnie to ciekawić. Widnieje także ogłoszenie na pewnym portalu na handlowca. Jak oceniacie warunki pracy z tej perspektywy w tym roku? jakie widełki płacowe występują obecnie?

Na stronie www jest ogłoszenie na młodszego księgowego i głównego księgowego. Co się takiego dzieje, że takie osoby odchodzą? Chcę wysłać cv. Jaka jest atmosfera?

BYŁY PRACOWNIK

Cześć, jako były pracownik nie polecam. Ludzie dla ktorych ważny jest szacunek nie jest to odpowiednie miejsce.

Karina
@BYŁY PRACOWNIK

Witam byłego pracownika - skoro już nie pracujesz...może się przedstawisz? JeślDobrze byłoby wiedzieć z kim pracowałeś/aś i kto w taki sposób traktuje swoich pracowników. Dla Firmy będzie to cenna informacja, tak samo jak przyszłych kandydatów.... nie możliwe jest aby w każdym dziale były takie same odczucia.

@Karina

W prawie każdym dziale są takie odczucia. Głośno nikt nic nie mówi, bo zaraz zacznie się upokarzanie, lekceważenie, obcinanie premii lub grożenie zwolnieniem. Zapytasz czemu jeszcze pracujemy? Bo każdy chce mieć pracę, angażuje się w to co robi i zwyczajnie mu zależy. Myślimy, że nasza ciężka praca zostanie wynagrodzona, ale nie tutaj. Nie słuchacie ludzi, nie doceniacie ich pracy i zaangażowania. Nieistotne są tutaj umiejętności, wiedza, profesjonalizm. (usunięte przez administratora) I my pracownicy to wiemy i mówimy. Cicho mówimy, ale wszyscy. Bez wyjątku.

ten nie z tych wszystkich
@były pracownik

Jeżeli piszesz to pisz w swoim imieniu! Jako aktualny pracownik muszę Ci powiedzieć, że jednak nie wszyscy tak twierdzą i mówią. Więc jednak Twoje przekonanie co do braku wyjątku niestety nie jest już aktualne. Możesz to od jutra reszcie po cichu przekazać skoro tylko w ten sposób rozmawiacie na firmie :) Tak na koniec dobra rada - skoro się angażujesz, zwyczajnie Ci zależy, czujesz się nie docenioną osobą do tego posiadasz wiedzę, umiejętności, profesjonalizm i ta Twoja ciężka praca nie jest odpowiednio wynagradzana to się nie martw - bez problemu z tym powyżej znajdziesz pracę w dzisiejszej rzeczywistości. Jak mawia jeden z tych co rozmawia głośno podczas pobytu w firmie "obecnie jest rynek pracownika" :) śmiało! I jeszcze jedno - gratuluję posiadania informacji z każdego działu naszej firmy. Mało jest osób u nas, które mają do czynienia z ludźmi z każdego działu :)

Drugi "ten nie z wszystkich"
@ten nie z tych wszystkich

W pełni się z Tobą zgadzam :) Dodam tylko, że do wymienionych cech wartościowego na rynku pracownika należy dodać inteligencję emocjonalną..."dziś oprócz ilorazu inteligencji, studiów czy wybitnych zdolności technicznych na każdym stanowisku konieczny jest jeszcze jeden komponent-inteligencja emocjonalna. To ona zapewnia skuteczność zawodową oraz umiejętność inicjowania i akceptowania zmian" dlatego szczerze polecam "Inteligencję emocjonalną w praktyce" Daniela Golemana. Może jednak czegoś "wszystkim" brak :)

@BYŁY PRACOWNIK

Jako obecny pracownik polecam, ale nie dla wszystkich. Zdecydowanie polecam osobą które traktują pracę poważnie, chcą pracować przez dłuższy okres czasu a nie traktować tego miejsca jako przystanku na chwilę. Wiele opinii które czytam jest mocno krzywdząca. Nie wiem dlaczego ktoś pisze że wszyscy..., każdy.... W chwili obecnej pracuje ok. stu osób, w samej centrali ok. 30-40 Na pewno mogę powiedzieć coś na temat działu w którym pracuję, co nieco o działach z którymi współpracuje, ale nie o wszystkich i wszystkim co dzieje się w firmie bo działów jest sporo. Dziwne zatem że ktoś wypowiada się tak bardzo negatywnie o całej firmie i pisze tak jak by wiedział wszystko o wszystkich. Praca oczywiście nie jest idealna, i zawsze można się do czegoś przyczepić, natomiast śmiało mogę napisać że w chwili obecnej jestem zadowolony. Uważam że jeśli ktoś zastanawia się nad złożeniem cv i czyta rożne opinie, powinien najpierw zorientować się w jakim dziale będzie pracował, z kim współpracował wtedy na pewno życzliwe osoby podpowiedzą coś więcej na temat konkretnego działu i atmosfery w nim panującej.

III ten nie z tych wszystkich
@były pracownik

Halo,halo.Były pracowniku! Chciałbym po cichu napisać,że masz jakiś problem w swojej schorowanej głowie i proponuję iść na urlop albo do dobrego lekarza.Nie pisz głupot w imieniu wszystkich i nie wylewaj żółci na forum publicznym.Nie wolno też w ten sposób obrażać innych - ta "młodziutka dziewczyna" z całą pewnością ma dużo większe umiejętności i kompetencje od Ciebie,bo jest po prostu mądrzejsza,robi swoje i nie rozpuszcza kretyńskich plot - tak jak Ty. Więc weź się Ty człowieczku i zwolnij i nie psuj ludziom krwi.Amen.

Smiech
@III ten nie z tych wszystkich

"MŁODZIUTKA[...]ma umiejętności" Kiedy je nabyła? I CZŁOWIECZKU nie obrażaj i nie AMENuj bo pójdziesz do piekla.

Ten nie z tych wszystkich
@Smiech

Ah ta zazdrość... co robi z kobietami :) Ale skoro piszesz co piszesz, to nie dziwię się że nie zajmujesz wyższych struktur w firmie. To wymaga lojalności i szacunku do współpracowników. AMEN :)

Karina
@Smiech

Drodzy współpracownicy, obecni i inni... z uwagi na sytuację jaka nas w ostatnim czasie dotknęła...zwracam się z prośbą o zaprzestanie wymiany zdań w takiej formie na portalu. Przecież wszyscy dobrze się znamy...chcesz coś komuś zakomunikować....zrób to wprost!!! Chyba że nie masz odwagi...a jeśli jej nie masz...to nie miej do końca albo bądź sobą i mów głośno co myślisz.... Trochę szacunku do współpracowników. Mam przypuszczenia kto jest nadawcą tych przykrych słów (z którymi ja osobiście się nie zgadzam) ... zwracam się jednak z prośbą o trochę szacunku. Nie jestem pewna czy mogę na to liczyć, ale ŚMIECHU... jeśli masz choć trochę pokory i serca ...zastanów się czy to odpowiedni czas na ŚMIECH.

G&G
@BYŁY PRACOWNIK

Pozwolę sobie parę słów ..w PUP Świętochłowice ogłoszenie widnieje od dość dawna ..Rozmowa przebiegała dość fajnie ...była pani od rekrutacji i kierowniczka magazynu do pewnego czasu jak napisałem było fajnie ale nastąpił taka "chwila", ja miałem wrażenie TAKIEGO BARDZO DUŻEGO ATAKU na przyszłego pracownika" takie moje odczucia !! tyle..w temacie

pani od rekrutacji
@G&G

Witam, na wstępie powiem że jestem bardzo zaskoczona powyższym komentarzem. Z prostego powodu, dla mnie nadrzędnym celem w prowadzeniu rozmowy rekrutacyjnej jest jak najlepsze poznanie kandydata, a wyznaję zasadę że najbardziej sprzyjająca ku temu jest przyjazna atmosfera i taką staram się zawsze stwarzać. Feedbacki jakie z reguły słyszę od osób rekrutowanych potwierdzają, że tak właśnie kandydaci to odbierają - jako miłą rozmowę. Niemniej jednak - jeżeli ktokolwiek poczuł się na rozmowie źle, niezręcznie, czy wręcz "zaatakowany" - najmocniej w imieniu swoim i firmy przepraszam. Jeżeli moje pytania czy sposób prowadzenia rozmowy wywołały niemiłe uczucia, świadczy to najwyraźniej o moich błędach nad którymi na pewno popracuję i dołożę wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca.

obiektywny
@pracownik

Hej, czy mógłbyś po trosze przybliżyć pracę doradcy technicznego ? jakie klimaty, jaka rotacja, jakie uposażenie tj. możliwość korzystania z pojazdu służbowego do celów prywatych, klimat w firmie, jej rozwój, poza informacjami które są na stronie itp. będę wdzięczny

mimi
@BYŁY PRACOWNIK

Dodam: między sobą koledzy i koleżanki czasem się tolerują, a nawet szanują, ale w kuluarach wychodzą TAKIE HISTORIE.....

@pani od rekrutacji

Z tego co pamiętam to moja rozmowa też przebiegła bardzo profesjonalnie. Jedyny minus to spóźnienie się osoby rekrutującej o 15min. Niestety gdy dowiedziałem się o 3 etapach rekrutacji na co nie miałem dosyć czasu musiałem zrezygnować już po pierwszym.

Hanna
@Kandydat

No to co w tym procesjonalnego skoro tylko na pierwszym byłeś i do tego doszło do spóźnienia? To jak wyglądała?

@Hanna

Niestety nie pamiętam więcej szczegółów. Wiem tylko, że nie było (usunięte przez administratora) pytań typu: gdzie widzisz się za 5 lat. Pytania były ogólne, głównie dotyczyły doświadczenia zawodowego oraz odbyła się krótka i luźna rozmowa po angielsku. Na drugim etapie miało być chyba sprawdzenie wiedzy, a na trzecim to już nie mam pojęcia.

Hanna
@Kandydat

Super, dzięki. To jeszcze poczekam tylko na relację od kogoś właśnie z samego trzeciego. A wiadomo jak obecnie z obłożeniem stoją? Wiedziałeś mniej więcej ile osób równolegle kandyduje z Tobą? Ciekawa jestem obecnej konkurencji na stanowisko

Dawny pracownik

Jeżeli szanujecie siebie i swoje rodziny to odradzam. Firma a właściwie pewna kobieta na wyższym stanowisku najchętniej chciałaby, żebyście siedzieli nadgodziny, pracowali jak mróweczki z prędkością światła i brali pracę do domu. Oczywiście nie żeby wypłata była jakaś wygórowana, ważne żebyś stawiał pracę ponad wszystko, ponad matkę rodzinę i innych. Kobietka myśli, ze skoro firma ma PRESTIŻ to na pewno będziecie dla niej żyli. Na prawdę odradzam.

Really?
@Dawny pracownik

Skąd takie historie? Nie jest idealnie ale z tym się akurat nie spotkałem

Edward
@Really?

Czyli nie ma pracy w nadgodzinach? A jak już się zdarzają to płacą za nie ekstra? Jest wtedy wyższa stawka?

Really?
@Edward

Czasem są jak jest ciźba. Ale też z wyboru a nie z przymusu. Płacą za nie dodatkowo

Młody

Przed zatrudnieniem w tej firmie sporo naczytałem się z opinii z tego serwisu. Rozmowa i rekrutacja została przeprowadzona w profesjonalny sposób i rozmawiałem z ludźmi na poziomie. Czuję się zobowiązany do wystawienia opinii bo nie wiem jak było wcześniej ale póki co nie podpisałbym się pod negatywami poniżej. Fajni ludzie, co prawda trochę w biegu ale nie postrzegam tego źle. Jest bardzo dużo pracy i sporo się dzieje ale widze kierownicy też z wyrozumieniem podchodzą kiedy jest za ciasno. Czasem zostaję nadgodziny ale raczej z własnej inicjatywy kiedy mogę żeby podomykać tematy, nikt nigdy tego ode mnie nie wymagał. Wprowadzenie w stanowisko całkiem ok. Większość pracowników to ludzie z długim stażem którym chce się pracować. Na minus trochę to że niektórzy doświadczeni stażem i wiekiem może i mają zaplecze techniczne ale z poziomem kultury osobistej trudno sobie wyobrazić jak reprezentują firmę na zewnątrz. Na pewno nie jest to korpo, nie ma wyścigu szczurów choć trochę więcej zasad i wytycznych by się przydało bo czasem nie wiadomo jak działać i z kim co załatwić co czasem utrudnia prace.

Online

Polecam :) robią dobry biznes, warto się trzymać

Jako były pracownik nie za bardzo polecam dla ludzi się szanujących. Niestety praca dotyczy wszystkiego i niczego. Właściwie nie wiadomo czy to Serwis czy obsługa klienta, czy handlowiec. Wszystko i nic. Totalny brak szacunku do pracownika. Odradzam!!

szukający pracy

Szczerze, to czytając ofertę pracy i jej zakres obowiązków na stanowisko specjalista ds obsługi klienta, zastanawiam się o co chodzi, hmm... logistyk, kasjer, młodszy księgowy, handlowiec, marketingowiec, magazynier, doradca, rozpatrywanie reklamacji itd. Kilka stanowisk pracy w jednym a zapłata za jedno stanowisko ;) Znam to, sami dyrektorzy i kierownicy mający pod sobą pracownika od wszystkiego i do wszystkiego ;) Dziwie się, ze pisze się tu o jakichś działach, bo gdzie urzęduje ten pracownik mający zakres obowiązków wszystkich działów? Proponuje zmienić wakat na specjalista ds obsługi działów firmy, bardziej pasuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.T. Wagner-Service Sp. j. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w P.U.T. Wagner-Service Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.T. Wagner-Service Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.T. Wagner-Service Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.U.T. Wagner-Service Sp. j.
3.4/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Emanuela Imieli 30
    41-605 Świętochłowice

P.U.T. Wagner-Service Sp. j.