Opinie o firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ w Bielsko-Biała

Martyna Nowy wpis

Czy ta firma jubilerska nadal działa czy zakończyła działalność ?

bielszczanin poszkodowany Nowy wpis

ale to jest prawda i fakty dariusz domżał to bielski oszust (usunięte przez administratora) który jest mase pieniędzy winny ludziom i od lat go firmy windykacyjne nachodzą ten bielski oszust co jest prawda ponieważ osobiście mi to firma w zakresie wywiadowni gospodarczej ustaliła prowadził firme na słowacji w celu wyłudzeń watu a pozatym na terenie bielska od lat zajmuje się oszustwami gospodarczymi i paserstwem jeżeli chodzi o kradzione samochody i handel także narkotykami na stronie słowackiej i nielegalny obrót stalą mnie ten (usunięte przez administratora) osobiście oszukał i straciłem mase pieniędzy ma długów dariusz domżał w mln.złotych i rozdzielność majątkową w celu uniknięcia windykacji ze strony ludzi poszkodowanych a od lat oferuje ludziom różne biznesy które potem kończa się tylko oszustwem w stosunku do ludzi więc ostrzegam mieszkańców bielska białej i nie tylko przed dariuszem domżałem obecnie ma nowy adres ul.żeleńskiego 21 a bielsko biała

Alicja Nowy wpis

@oszukany pracownik Rozumiem, że miałeś przykre doświadczenia związane z pracą w firmie jubilerskiej Raut. Oskarżasz pracodawcę o liczne oszustwa - to bardzo poważne zarzuty. Zgłosiłeś to odpowiednim instancjom? Jednak musisz wiedzieć, że wypowiadasz się na forum publicznym, a na nim obowiązują zasady spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin Jest tam napisane, iż nie powinno się tutaj nikogo obrażać, czy też wyzywać.

oszukany pracownik Nowy wpis

dariusz domżał ten bielski oszust co jest faktem prowadził firme na słowacji 2 lata założoną celowo pod oszustwa finansowe w zakresie wyłudzenia watu oszustw karno skarbowych i robił milionowe przekręty na wacie oprócz tego w bielsku jest znany jako stary paser i oszust trudniący się od lat oszystwami w stosunku do fim i ludzi gdy w kraju u nas zaczeli być ścigani (usunięte przez administratora) watowi to momentalnie zlikwidował firme na słowacji która prowadził do spółki ten bielski oszust nakradł już miliony złotych i ma rozdzielność majątkową celowo przeprowadzoną do tego od lat zajmuje się paserstwem w zakresie samochodów i oszustw gospodarczych jako pośrednik oferujący różne oszustwa gospodarcze pseudo zarobek intratny.ostrzegam ludzi

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
oszukany

dariusz domżał prowadził firme na słowacji w celu oszust podatkowych jeżeli chodzi o wat wyłudzenia watu handel stalą i metalami prowadził firme na słowacji po 2 latach firme zlikwidował ostrzegam przed tą firmą ja zostałem oszukany i sporo innych osób to bielski oszust który zajmował się wyłudzeniami watu ostrzegam wszystkich przed współpracą z firma raut jubilerską i samochody zastępcze dariusz domżał ul.żeleńskiego 21 a bielsko biała ponieważ ludzie będziecie mieć potem duże kłopoty ze strony urzędów skarbowych i służb specjanych w tym cbs.dariusz domzal zajmuje się oszustwami gospodarczymi i finansowymi ostrzegam wszystkich to prawda co piszą ludzie ja też straciłem sporo.dariusz domżał to bielski przestępca kilku jego znajomych przebywało w aresztach ma duże długi oszukał sporo osób i dopuścił się przestępstw innych także zwłaszcza finansowych wyłudzenia watu na słowacji.

poszkodowany przez raut

firma przykrywka pod oszustwa gospodarcze dariusz domżał to bielski pospolity oszust firma handluje kradzionymi częściami samochodowymi ze słowacji i także samochodami kradzionymi a o tym mówiłem już w w wydziale kryminalnym w bielsku białej domżał dariusz ma mase długów i to prawda dawno temu przepisany caly majątek na rodzine to bo firma raut obecnie na ul.żeleńskiego 21a bielsko biała dariusz domżał to bielski oszust zyjący z przetepstw gospodarczych handlu kradzionymi samochodami i częściami do samochodów także kradzionymi które pochodzą z rozbiórki kradzionych aut.ostrzegam przed ta firma jest mi winna pieniądze.

dariusz domżał zajmuje się oszustwami biznesowymi w bielsku ma dużo długów i sporo ludzi oszukał to prawda a rozdzielność majątkową ma celowo przeprowadzoną w celu unikniecia egzekucji komorniczych radze uważać na ta osobe.

Alicja

@krzysztof na tym forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem swojej opinii na temat pracodawcy http://www.gowork.pl/regulamin. Każda opinia na forum jest przydatna dla tych co będą chcieli się zatrudnić w przyszłości.

krzysztof

dariusz domżał prowadzący firme jubilerską ten bielski oszust złodziej po dzień dzisiejszy mi pieniędzy nie oddał a z tego co wiem ludziom także których również okradł majatek dawno przepisał na rodzine i jego syn nim dysponuje razem z rodzina a firmy windykacyjne i ludzie dochodzą od tego oszusta pieniędzy długów ma na miliony złotych mnie okradł na 200tys zł nie licząc odsetek mi tez firma windykacyjna ustaliła ze ma rozdzielność majątkową mało tego co wiem do tego dochodzą jeszcze długi które ma w bankach ludzie którzy kupili samochody od tego oszusta stracili mase pieniędzy to bielski paser handlujący kradzionymi samochodami .

Alicja

A jak firma przedstawia się w 2017 roku? Jakie macie opinie?

bielszczanin

to są fakty i opinie ludzi którzy pisza o tym bielskim oszuście ja osobiście zostałem poszkodowany i proszę się dowiedzieć ile ma obecnie długów i z czego żyje jego rodzina i on z oszustw od lat to są fakty.

grag

czlowieku, pod ilu ludzi sie jeszcze podszyjesz na tym portalu?

poszkodowany z bielska

dariusz domżał to bielski oszust przed którym chciałem ostrzec ludzi który ma nowo powstały podmiot raut pod oszustwa gospodarcze i handel skradzionymi samochodami to oszust dzialajacy od lat w zorganizowanej grupie przestępczej który oferuje kradzione samochody i prowadzi podmiot w celu oszustw gospodarczych polegających na oferowaniu ludziom co jest faktem różnych biznesów które zawsze koncza się oszustwem z jego strony ten oszust oszukal już ludzi na miliony złotych i na tym się wzbogacil ze swoja rodzina ostrzegam wszystkich ponieważ może być kogos szkoda a ja stracilem sporo pieniędzy,dariusz domżał ten bielski oszust który od lat uprawia ten sam proceder oszustw godpodarczych a majatek już od dawna posiada przepisany na rodzine w celu unikniecia egzekucji komorniczych,ten zodziej okradł mnie na przeszlo dwieście tysięcy złotych innych ludzi na większe kwoty ostrzegam.

jarosław

ja tez chciałem ostrzec ludzi i ostrzegam wszystkich przed dariuszem domżałem z ul.żeleńskiego 21a firma raut to bielski oszust który mnie okradl na mase pieniędzy pod pretekstem i zaoferowania biznesu ten oszust okrada ludzi od lat i popelnia przestępstwa gospodarcze handlując także od lat co jest prawda ze strony ludzi kradzionymi samochodami które oferuje na bieżąco ludziom jak również rozne okazje biznesowe które sa tylko oszustwem zaplanowanym ze strony tego bielskiego oszusta dariusza domzala to firma słup od lat prowadzona w wiadomym celu oszustw gospodarczych a ten oszust już dawno wyzbyl się majątku na swoja rodzine która zyje i zyla z jego popełnianych oszustw.ostrzegam ludzi

leks

wiesz co nie byłbym taki pewny kolego nie wiem czy wnikliwie tez przeczytałes to co pisali koledzy, chyba maja racje co do opinii

rafał

ostrzegam wszystkich przed osoba dariusz domżał prowadzący obecnie firme pod inna nazwa raut żelńskiego 21a bielsko to bielski oszust który oszukal już sporo ludzi mnie również i przestepca zajmujący się oszustwami gospodarczymi pod podmiotem raut usługi transportowe i firma jubilerska oferuje ludziom fikcyjne biznesy które sa czystym oszustwem jak również dzialajac w zorganizowanej grupie przestępczej od lat sprowadza i sprowadzal kradzione samochody i ludzie potracili sporo pieniędzy,jest także paserem ktory doprowadza klientów na lewe samochody,obecnie domżał dariusz ma mase długow co mi firmy windykacyjne 2 ustalily w mln.złotych i celowo przeprowadzona faktycznie rozdzielność majatkowa w celu zamierzonych oszustw,to bielski oszust ktory potrafi przekonując zaoferować jakiś biznes ktory następnie staje się i jest oszustwem z jego strony,ludzie poszkodowani tak jak ja nie mogą i nie odzyskają raczej już pieniędzy utraconych,wiec ostrzegam przed bielskim oszustem dariuszem domżałem z ul.zelenskiego 21a w bielsku.

poszkodowany przez dariusza domżała

obecnie podmiot o nowej nazwie raut prowadzi bielski oszust dariusz domżał poprzednio ulica cieszynska 71 bielsko biała ostzregam wszystkich ponieważ ja zostałem okradziony przez dariusza domżała oraz sporo innych ludzi a firmy windykacyjne od lat nie mogą nic z dariusz domzła odzyskac ponieważ już dawno w sposób celowy przeprowadzil rozdzielność majatkowa i nic w sumie oficjalnie nie ma tylko jego rodzina oczywiście ten oszust zarzadza ta firma dlugow owszem ma na miliony złotych,dariusz domżał okardl mnie na sporo pieniędzy,ten oszust oferuje co jest prawda rozne biznesy ludziom i firmom co nie jest związane z branza jubilerska firme jubilerska prowadzi tylko jako przykrywke pod oszustwa w bielsku,a zyje z przestępstw gospodarczych od lat dobrze ze swoja rodziną,oferujac sprowadzanie kradzionych samochodow i jest paserem który szuka klientów na te auta i pod pretekstem roznych oferowania biznesow oszukuje ludzi którzy traca swoje pieniądze,ostrzegam wszystkich przed dariuszem domżałel obecnie firma się znajduje na ulicy zeleńskiego 21a w bielsku.

mariusz

ostrzegam wszystkich przed nowa od lat firma z bielska pod nazwą raut poprzednio pracownia złotnicza dariusz domzał to bielski oszust i paser który pod ta firma zajmuje się oszustwami gospodarczymi co jest prawda w wyżej opisach przez ludzi ja tez zostałem okradziony prawda jest ze ten bielski oszust oficjalnego majątku nie ma ale jego rodzina na podstawie rozdzielności majątkowej,i ostrzegam ludzi przed jego ofertami biznesowymi które sa czystym wyłącznie oszustwem polegającym na oferowaniu jakiś dochodowych biznesow jak również sprowadzeniem samochodow z wiarygodnych zrodel,domżał dariusz to bielski oszust który dorobil się na oszustwach w bielsku a obecnie prowadzi pod nowym adres zelenskiego 21 a podmiot raut,w związku z oszustwem w stosunku do ludzi napotkanych ma długow bardzo dużo,ten oszust ma pięknie gadane w sposób bardzo przekonywujący co konczy się do ludzi strata najczęściej dużych kwot ja stracilem powyżej sto tysięcy złotych.ostrzegam ludzi przed tym podmiotem.

mariusz ze slaska

firma raut w bielsku białej również jako usługi transportowe to firma prowadzona przez bielskiego złodzieja i oszusta dariusza domzała który obecnie ja prowadzi pod inna nazwe na ul.żeleńskiego 21 a zmieniając nazwe celowo żeby zmylic klientów nowo napotkanych w celu oszustw gospodarczych mnie ten oszust oszukal na sporo pieniędzy oferując pewien biznes skladajac oferte biznesową,stracilem powyżej sto tysięcy złotych a poszkodowanych przez tego oszusta jest sporo ludzi na przełomie lat poczawszy od adresu cieszynska 71,obecnie nie mogę od tego oszusta złodzieja bielskiego wyegzekwować pieniędzy ta jak inni ponieważ oficjalnie nie ma majątku tylko jego rodzina a ten oszust zbyl majatek poprzez rozdzielność majatkowa ktoa już dawno temu przeprowadzil,w firmie o nazwie raut dariusz domzal pod ta wlasnie firma dopuszcza się procederow polegających na oszustwach gospodarczych i innych ten oszyst ma mase długow ostrzegam wszystkich bo ktoś następny będzie poszkodowany tak jak ja i inni ludzie.

andzrej kraków

ja osobiście doswiadczylem oszustwa w stosunku do mojej osoby ze strony tego bielskiego oszusta dariusza domżała i wiem co to za podmiot i oszust który okradl na miliony złotych ludzi i to sporo i firm i okrada na bieżąco jeżeli jest ku temu okazja i jeżeli taka okazja się przytrafi Dariuszowi domżąłowi z bielska białej z ul.żelenskiego 21 a i solnej 12/2 a ten oszust okradl mnie na sporo pieniędzy i nic dobrego otej firmie która funkcjonuje tyko jako przykrywka pod lewe interesy nie słyszałem,i radze omijac ta firme i ostrzegam przed nią ponieważ Dariusz domzal pieniądze z oszustw ainwestowal pod nowy podmiot raut który glownie jst prowadzony przez jego rodzine NATOMIAST ON CELOWO CO JEST PRAWD PRZEPROWADZIL ROZDZIELNOSC MAJATKOWA,A TEN BIELSKI OSZUST DOPUSZCZA SIE PRZESTEPSTW GOSPODRCZYCH POLEGAJACYCH NA WYLUDZANIU PIENIEDZY I OFEROWANIU ROZNYCH FIKCYJNYCH BIZNESOW KTORE W JEGO PRZEKONANIU SA OKAZJA BIZNESOWĄ HANDLUJE I SPROWADZA DO KRAJU KRADZIONE SAMOCHODY,I HANDLUJE NA SŁOWACJI NARKOTYKAMI a podmiot raut sluzy w tych celach,ostzregam klientów tej firmy i ludzi przed tym bielskim oszustem ponieważ ja stracilem mase pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ - Bielsko-Biała

firma jubilerska raut DARIUSZ DOMŻAŁ
  • ul. Władysława Żeleńskiego 21A