Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

Bielsko-biała

Opinie o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

Leny

Wypłata na czas zawsze jest tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Stawka godzinowa jest bardzo niska i jedyną możliwością zarobku są nadgodziny :( Kierownictwo i organizacja to po prostu porażka. Nie umieją zaplanować prac, zakupić na czas wszystkich rzeczy i przez to wygląda to właśnie tak, że pracownik dowiaduje się po godzinach pracy że w weekend ma przyjść pracować... W dodatku bardzo łatwo ustawiają prace na wolne dni i święta a sami nie przychodzą wtedy. Firma bardziej rodzinna, prawie każdy zatrudniony po znajomości ale za to atmosfera jest bardzo pozytywna. Do minusów należy doliczyć brak docenienia pracownika nawet z długim stażem pracy. Firmę oceniam na 3 ze względu na pracę w święta i weekendy (czasami zupełnie niepotrzebną, którą można spokojnie wykonać w tygodniu).

bynio

Zalety: 1.Wypłata na czas. 2.Można się wiele nauczyć. 3.Fajny zespół. 4.Dobre narzędzia do pracy. Wady: 1.Słaba organizacja. 2.Praca w weekendy ( nie byłoby to problemem gdyby wiadomo było wcześniej, że trzeba przyjść do pracy a nie w piątek popołudniu ). 3.Brak możliwości zarezerwowania sobie terminu urlopu w czasie sezonu wakacyjnego. Firmę ogólnie oceniam na 4. Widać, że prezes ma głowę na karku. Szkoda, że kierownicy nie potrafią się ze sobą dogadać. Zarobki dobre lecz jedynie nadgodzinami.

tedeo
@bynio 08.10.2015 17:26

@bynio wyślij mi na priv tedeo57@wp.pl z kim tam gadać bo szukam pracy w okolicach bielska

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.