Nikelman Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nikelman Sp. z o.o.

Iza

@ja - a o jakie stanowisko się starałeś? Czy podczas rozmowy padła informacja, na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę? Czy otrzymałeś wiadomość z wynikiem rekrutacji? Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Rere

Średnia krajowa? No to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I o co chodzi z tą umowa? Najpierw mówisz ze dają a potem ze cza czekac

joe
@Rere 05.05.2016 07:22

Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy. Co do kasy to właśnie raczej szukają praktykantów niż ludzi na stałe za kasę

tralala

Umowy o prace nie maja tam ludzie, ktorzy pracuja juz ponad 2 lata... duzo na wlasnych dzialalnosciach... 1800 brutto na poczatek i potracenia za wszystko

ezem
@tralala 24.03.2016 19:28

wogóle to sie płaci za wejście do pracy...eh szkoda gadać jakie tu głupoty wypisuja.przy minimalnej krajowej 1750 na pewno przy 1800 maja liczne potracenia i dziwne ze w nie ktorych ofertach maja nfo o kasie i wyglada to duzo inaczej.

hahaha

Nie wiem jak było ale wątpie że wyszła jak ją chciałem przepuścić (bo wydaje mi się że kobiete przepuszcza się pierwszą przez dzrzwi) to mi powiedziała że ze swojego biura wychodzi ostatnia.Sama rozmowa spoko.

genek

Też z nią rozmawiałam i chyba masz coś z głową.Była stanowcza, czasem prowokowała,ale wg mnie pełen profesjonalizm.A jak ją w drzwiach chciałam przepuścić (bo wydawało mi się że tak wypada) to powiedziała "z mojego biura wychodzę ostatnia".A przy Tobie niby Ciebie zostawiła w biurze? hahahaa

ja
@genek 04.02.2016 13:40

Każde zadane pytanie z mojej strony (pytam zazwyczaj o możliwości rozwoju, socjal itp.) skutkowało odpowiedzią jak wyżej. Po chyba trzecim moim pytaniu nie wytrzymała, powiedziała to co napisałem i wyszła z oburzeniem zostawiając mnie samego w pomieszczeniu. Naprawdę nigdy się nie spotkałem z takim zachowaniem rekrutera. Wciąż pamiętam tamto wydarzenie (nie sposób zapomnieć takiego braku kultury) jakby to było wczoraj. Myślę, że ta pani stanowi wizytówkę firmy. Jak będzie postępowała z ludźmi, tak będą postrzegali nie tylko ją, ale również całą firmę. Nie pozostaje nic innego, jak liczyć, iż ktoś z innych potencjalnych chętnych do pracy w tejże firmie zostanie potraktowany w odpowiedni sposób.

ja

Witajcie. Była to jedyna firma, w której podczas rozmowy o pracę (kilka lat temu) nie udzielono mi żadnych informacji. Pani o rudych włosach po wyciągnięciu ode mnie wszelkich możliwych informacji przeszła do części, w której mogłem dowiedzieć się czegoś o firmie. Na każde zadane pytanie (m.in. o social) odpowiadała tak: "na tym etapie rekrutacji nie musi pan tego wiedzieć". Może i nie muszę, ale nie wiem czy chcę pracować w Państwa firmie (takie mam przesłanie dla firmy N.). Wiecie jak skończyła się rozmowa o pracę? Rekruterka z wyraźnym kaprysem (fochem wręcz) stwierdziła, że marnuję jej cenny czas i opuściła pokój, w którym zostałem sam. Czy takie zachowanie jest na porządku dziennym w tej firmie? Nie pracowałem w firmie N., ale moje pierwsze wrażenie nie napawa optymizmem.

Do Daniel

Zadzwon, napisz sms sa przyjecia bez posrednikow. Pisz bo szkoda czasu na ten szit.

bajobongo

Byłem na rozmowie i mnie pani zainteresowała. Powiedziała mi jakie mam predyspozycje była zainteresowana tym co chce i co lubię i specjalnie dla mnie ścieżkę przygotowała. Fajne ze nie maja sztywnych ram i wynagrodzenie tez świetne. Na stażu wiadomo jak wszędzie, ale po stażu gwarantowane zatrudnienie, duże możliwości przemyślany rozwój. Super.ale zadzwoniła, że kandydatura odrzucona,nie jestem desperatwm a mnie nie wzięli, 3 kolegów nawet na rozmowę nie zaprosili.a dziewczynę oceniam dobrze bo fajnie się gadał. Luźna rozmowa czasem jakąś spina ale widać ze są nastawieni na ludzi a nie materiał przerobiony. "Jeblem i leze czlowieku 2 lata robilem na cnc, nikt oprocz mnie praktycznie maszyny nie umial uruchomic, robilem takie cuda ze szok. za ok. 2,300 brutto to mi powioedzieli ze to moj obowiazek a jak jakies [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do roboty dali to 20 programistow sie poddalo ( z poza firmy ) i mi kazali zrobic , wiesz co za to dostalem.... uscisk dloni prezesa hahaha. NIKELMAN = SZIT

TAKITAM

Pozdrawiam Kierownika i Dyrektora nie z zazdrosci , ale z tego co sie nauczylem choc mi sie nie przydalo. Za ta sama prace u was to u mnie dwie osoby dostaja lacznie ok 12 tys brutto, ale pozdro dla majstra ZIMA I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W nikelmanie kupilem se auto za 9tys zl na raty, poszedlem dalej mam dziecko mieszkanie za 60%raty , audi a4 + wakacje bez proszenia sie o 2 tyg wolnego( nie liczac tego ze dostaje 1,2 tys zl za to ze mam wolne) Zima i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Daniel sa teraz przyjecia. POZDRO

morcian 2

Prowadzę własną działalność. Księgowość 125 zł miesięcznie, zus na początku ok 400 (przez 2 lata) potem ok 1000. Współpracuję z wieloma firmami, bo nie chcę być etetowym pracownikiem. Ale z tego, co wiem to tam chcą ludzi na etat. Byłam na rozmowie i z tego, co słyszałam to myślę, że firma spoko.

Hehehe

Jaka działalność? ? Umowa o pracę, etat

żal_z-hahahaha

i jestes na wlasnej dzialnosci, odliczysz 1000 zusu i dochodowy i zostanie ci 1300 na ręka, gratulacje

hehehe

tak czytam i ŻAL!@szererio!!pracuje tu od jakiegos czasu i mam 2600netto podziękował.

aligator

czes wszystkim!tez bylem na rozmowie ale jakis czas temu,rowniez sie nie dostalem.i mnie raczej zastanawia czy ktokolwiek ma szns.rozmowa faktycznie wydawala sie krotka ale otrzymalem podsumowanie dlaczego nie i ok.kolega tam pracuje i jego zarobki wynosza netto wiecej niz piszecie ze brutto wiec ciekawy jestem po co te bzdety.chyba ktos nie lubi firmy i celowo daje ciagle te same nudne komy. kasa slaba kasa slaba.. z tego co wiem to tak bylo ponad rok temu, a kumpel mowi ze dostal rozliczene premi ktoe mu podniosło kesz o wiecej niz połowę. joł

Zagro
@aligator 23.07.2015 09:38

Już kilka osób pisze, że wynagrodzenie zmieniło się "od roku" - jednak ludzie, ktorzy pracują w "N" i pracowali wcześniej często się spotykają i mają kontakt - są jak weterani w wojsku - jeżeli razem przejdziesz przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to czujesz większą wspólnote. Więc nie wciskajcie ludzią ściemy, że zarobki się zwiększyły. W ciągu ostatnich 2 lat zmieniło się ponad 50% załogi - tym sie pochwalcie!

Mynek

frame

Dostac sie jest latwo bo biorą nawet desperatów, kto inny pracuje za 1800 brutto? Ludzie odchodzą bo praca wygląda jak na 2 etatach, a płaca jak za pół. Takie są realia - wszystko zobaczycie po pierwszej rozmowie! Pozdrawiam Sylwie z HR o ile jeszcze tam pracuje :) Dziewczyno - stać Cię na coś więcej niż pyskówki Pana M. :)

hamlet

sprzeczne to opinie ale w sumie koledzy ktorzy byli tam na praktyce to sobie chwalili.podobno wcale nie tak latwo sie tam dostac.nwet praktykantow rekrutuja.

Megid

Kasę od dawna plac lepsza niż na rynku w okolicy.zaluzje ze się zwolniła i szczerze polecam.ludzi nie traktuje się jak ścierwo tylko oczekuje się ze będą działać i realizować tematy.kiedyś fakt słabo płacili i średnio przyjemny był zarząd. Chętnie zatrudnilavym się tam jeszcze raz

Hyzio

Proponuje kazdemu kandydatowi rozgladac sie na kase na podobnym stanowisku w innych firmach. Tylko desperaci zostaną w wielkim bracie Nikelmanie, żeby być traktowani jak ścierwo w dodatku za śmieszne pieniądze. Zero szacunku dla ludzi.

z tego co wiem to ludziska już na kesz nie narzekają.zmianiło sie to

max

teraz tokarze zarabiają średnio 2600 zł na ręke a oni oferują 1800zł śmiech na sali

miki

Te 1500 zł to zależy dla kogo, na pewno dla singla to będzie do przeżycia, ale dla ojca utrzymującego rodzinę to już na pewno gorzej. Moim zdniame skoro nikelman produkuje wyroby obrabiane maszynowo to rynek zbytu znajdzie zawsze, nawet jeśli mówimy i Katowciach, mogliby więc płacić swoim pracownikom trochę wiecej

Nanol

Ja w 2 lata temu miałem 2000 brutto na zlecenie, wychodziło około 1500 na rękę, roboty tyle że się wyrobić w terminie nie dało, bo tak to było zorganizowane albo raczej po prostu nie było organizacji właściwej pozwalającej na efektywną pracę. Wszystkim oprócz ludzi potrzebujących dramatycznie doświadczenia zawodowego zdecydowanie odradzam, można coś dużo lepszego (poprzeczki Nikelman nie postawił wysoko) Pozdrawiam

ad haks

Na dzi dybry dostałem 2500 plus premia.Już tam nie pracuje.Tak wyszło.Ale uwazam ze firma spoko i chetnie ztrudnilbym sie tam jeszcze raz,ale nie da rady.Zarobki są zależne od kompetencji i doswiadczenia ludzi wiec pewnie stad różnica w odpowiedziach.

Bel

Jedyną rzeczą, którą mile wspominam po przeszło roku pracy w tej firmie to ludzie którzy tam pracują. Natomiast pensja marna, najczęściej w granicy najniższej krajowej i to o ile będzie w całości i na czas wypłacona. Doceniać ludzi nie potrafią pomimo BEZPŁATNYCH nadgodzin, każde nowe zlecenie posiada termin wykonania na miesiąc temu bo już nawet nie na wczoraj, ogólnie nie polecam.

ad haks

atmosfera spoko, zarobki spoko, socjalu brak, rozwój bardzo spoko, urlopy spoko minus to wysoki poziom wymagan (ale jednoczesnie wysoki poziom odpowiedzialnosci i rozwoju)i minus to niekonczaca sie biurokracja (na jedna decyzje pol kilo papieru)

zainteresowany robota

jedni piszą że ludzie fajni atmosfera fajna, sami fachowcy ale niedoceniani bo kasa słaba.. inni sie zala ze rozmowa 2 minuty i pani od hr sie nie ma wiedzy..czy jest tu ktos kto moze podac rzetelne informacje, fakty a nie bazowac na swoim rozgoryczeniu i rozzaleniu bo go nie zatrudnili albo zwolnili? chce wiedziec czy mozna tam cos osiagnac, czy jest to firma w ktorej mozna sie rozwijac i dlaczego tak sadzi (jakies argumenty).

Migo

@Yeti, możesz prosze napisać czego niespełniałeś?

Yeti

ze mną też niegadała dlugo ale mi powiedziała że "niespelniam profilu oczekiwań na stabowisko" a jak pytalem czemu to wyjasnila i sie zgadzam.chodze narozmowy od sierpnia i rozne sa sposoby na sprawdzenie kandydata ale przynajmniej tu doceniam fakt ze juz wiem co zle robie i jakiej pracy powinienem szukac. dieki!

jakis

Zgaduję że wychodziło max 1500 na rękę

ciekawy

A ile czasu trwały wszystkie przesłuchania? Były jakieś testy i czy odrazu mówią kto został przmyjęty?

NIK

No byłem na rozmowie która trwaała 4 minuty a Pan przedemną był i jego czas rozmowy to 2 min, BRAK JAKIEJKOLWIEK WIEDZY ZE STRONY PANI REKRUTUJACEJ!!!Tak więc powodzenia na rozmowach:)

zapytanie

Witam.Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie pod względem wynagrodzeń i systemu pracy.Czy firma zatrudnia na zmiany,czy płaci w terminie?Jest szansa na stabilną pracę na umowę?Jak wygląda rekrutacja?Złożyłem aplikacje w tej firmie i chciałbym wiedzieć czego, w wypadku zainteresowania się moją osobą, mogę się spodziewać.

Górek

Jestem byłym pracownikiem. Warto tu pracować, ale TYLKO dla ludzi, których można tu spotkać! Niestety zarobki marne lub najniższa krajowa, nadgodziny pewne - dla większości pracowników bezpłatne, brak stabilności. Osobiście, nie polecam.

pamparampam

Hmmmmm Firma nie ma działu handlowego, skąd to "zwiekszenie ilości zleceń..." ????? A może to monopolista na świecie i Klienci sami przychodzą???? Tak też może być....

Bolo

Tak sobie czytam co tam w Nikelmanie. Ja troszke tam pracowałem firma okey ludzie okey zarobki jak dla osób które sa świeżo po studiach okey - uczciwe normalne standardowe umowy o prace. Można rozwijać swoje umiejętności. Fakt dużo obowiązków ale to NIE jest firma jak za komuny gdzie "czy sie stoji czy sie lezy 2 tys sie nalezy" ii plany które nieustannie się zmieniają doprowadzają do frustracji. Mimo wszystko polecam wszystkim którzy chcą zobaczyć na czym polega prawdziwy biznes od produkcji do dystrybucji po różnego rodzaju inwestycje. Pozdrawiam ;) " NIE MA CIĘŻKICH RZECZY, TYLKO LUDZIE SŁABI"

a.d. porażka

Przedmówca "Porażka" był bliski prawdzie, ale troszke przesadził, gdyz w maju / koniec kwietnia tydzien po tygodniu świętowaliśmy odejścia pracownikow (dla obecnych pracowników znana impreza) i tak swojego czasu mieliśmy tendencję zwyzkową, tj.: - w pierwszym tygodniu zwolniło się 2 osoby - w drugim tygodniu zwolniło się 3 osoby - w trzecim tygodniu zwolniło się 4 osoby. - po ok. 3 tyg. kolejna osoba. Z naciskiem na zwolniło się i były to dośc znaczące stanowiska. I to jest fakt!

b

jaaaaa 50 osób, ktoś zawiedziony pisze a ja chciał bym neutralne odpowiedzi

porazka

W ciągu miesiąca zwolniło się 16 osób... wymowne, nie?

gufiii

Praca jak praca dla jednych ok dla innych nie ok a pytanie sie czy warto jest gupie bo albo chcesz pracować albo siedziec na zasiłku pracowałem w firmy firmach i jedyne co warto to sie nie zasiedziec bo blokuje sie własne mozliwosci

kukukaka

Firma chwali się młodym zespołem - a to tylko dlatego, że nikogo poważnego nie stać na pracę w tej firmie i tylko świeżaki po studiach godzą się na takie traktowanie

zainteresowany

moze mi ktos powiedziec co tam sie dokladnie robi?jakwyglada parca?widzialem ogloszenia i sie zastanawiam czy warto

"pani od HR" a jednak respekt jest.interpretacja hr jako "zwalnianie" wynika z braku wiedzy?

Kierownictwo i pani od "HR" czują się zwycięzcami jak uda im się kogoś zwolnić zanim on sam odejdzie - chociaż ostatnio rzadko im się to udaje bo ludzie sami uciekają ;)

hymunes

W ciągu 3 lat zmieniło się 90% załogi. Pomyślcie sami czy warto tam pracować :P

ernest

Takataka- nie pracujesz tu a sie wypowiadasz. ja pracuje prawie 6 lat i jest ok.kasa spoko,lidzie spoko,czasem zaduzo rzeczy na raz ale z drugiej strony czlowiek sie nien nudzi i ciagle rozwija.

hahahaha

niedoceniony Piotruś

Takataka

Nie traćcie czasu, bo w Nikelman po staremu...: - darmowe nadgodziny - zbyt wiele obowiązków na jednym stanowisku - pracodawca nie wypłaca obiecanego wynagrodzenia - liczne potrącenia - sfrustrowani Klienci - firma nie dotrzymuje ... słowa - wszechobecne umowy zlecenia - nieprofesjonalna rekrutacja Dziękuję za uwagę

gelender

jak zawsze zajebista. ale jak przejdziesz rekrutacje tej laski to gratuluje

grego

co jest jeszcze nikt nic się nie odezwał!?

Zostaw opinię o Nikelman Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nikelman Sp. z o.o.