Fizjoterapia Plus Gabriel Waliczek

Opinie o Fizjoterapia Plus Gabriel Waliczek

Fojtaz

Rewelacja Polecam :):):)

Gosiek

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Masuje bezboleśnie, nastawia, mówi co robić aby nie trzeba było do niego przychodzić :-) Do tego dochodzi poczucie humoru i cała wizyta przebiega miło i przyjemnie. Chodziłam z rwa kulszową pół roku od lekarza do lekarza i nikt mi nie umiał mi pomóc dopiero Pan Gabryś wymasował, nastawił i powiedział, że jeszcze miesiąc będzie boleć, ale wszystko jest już w porządku i któregoś dnia przejdzie, i rzeczywiście przeszło. Zawdzięczam mu, że chodzę.

Ewa

Polecam! Pan Gabriel ma dar w rękach... Polecam!

Zostaw opinię o Fizjoterapia Plus Gabriel Waliczek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fizjoterapia Plus Gabriel Waliczek