FH Elcavo Polska W. Bilczewski

Opinie o FH Elcavo Polska W. Bilczewski

Czy FH Elcavo Polska W. Bilczewski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy w FH Elcavo Polska W. Bilczewski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czesław Nowy wpis

Tak, ale na razie nie zatrudniają, mają komplet pracowników

Marcin Nowy wpis
@Czesław

Tylko zlecenie dla pracowników? Przy dłużej umowie można przejść na taką na czas określony? Bo wiadomo że jest korzystniejsza. Jak to jest z twojego doświadczenia?

Nowy wpis

@Marcin

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji, mamy komplet pracowników. Odpowiadając na Pana zapytanie: umowę zlecenie stosujemy w przypadku nowych pracowników. Jeśli pracownik się sprawdzi, przechodzi na normalną umowę o pracę.

Czarek

Ja jako Klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą - towar mam zawsze na czas, nawet jak czegoś nie ma, to szybko sprowadzą. Zawsze zamawiam wcześniej i przyjeżdżam tylko po odbiór. Dziewczyny starają się dać mi dobre ceny, jak coś jest drożej, to negocjuję. Owszem, wydawanie czasami mogłoby trwać szybciej, ale to wynika raczej z braku ludzi do pracy.

Czy FH Elcavo Polska W. Bilczewski zatrudnia studentów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FH Elcavo Polska W. Bilczewski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Stella

@Stary Dlaczego tak uważasz? Możesz uzasadnić swoją opinię?

Stary

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Henry

Może nie jest idealnie ale dla kogoś kto chce pracować z pewnością nie będzie narzekał.

@Henry

Same dobre chęci to za mało to nie te czasy kiedy młodsi pracownicy siedzą jak mysz pod miotla i przymykaja oczy. Nikt siła nikogo nie trzyma ale z drugiej strony chętnie tam długo miejsca nikt nie zagrzewa. Ciekawe dlaczego? Chyba każdy kto tam choć chwilę popracowal potrafi sobie odpowiedzieć na te pytanie

Królewna Śnieżka

Odradzam prace w tej firmie, do dziś prześladują mnie koszmary związane z te firma. (usunięte przez administratora)

@Królewna Śnieżka

Opisujesz atmosferę panującą w firmie w nieciekawy sposób. Oczywiście masz do tego prawo. Jednakże, czy na pewno nie było w firmie żadnego pozytywnego aspektu, o którym należałoby wspomnieć? Jak postępowali względem siebie pracownicy? Można było liczyć na wzajemne wsparcie? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

ROBCIO
@Królewna Śnieżka

Ale się dzieje musiało kilka osób być zwolnionych z firmy. ale JAJA W DZISIEJSZYCH CZASACH PRACOWNICY NIE ZOSTAWIĄ SUCHEJ NITKI NA PRACODAWCY .

Przemek

Jakie opinie o zakładzie w Raciborzu?

Wojciech

Możecie konkretnie napisać dlaczego nie polecacie pracy zwlaszcza na akcesoriach? Widzę że często mają ogloszenie o pracę i zastanawiam się czy udać się na rozmowę czy jednak sobie odpuścić i szukac czegos innego? Czy zatrudniają osoby bez wykształcenia stolarskiego ?

aaa

nie polecam. (usunięte przez administratora)

Dominika

@Valentine, Twoja wypowiedź jest dość krótka i nie zawiera żadnych konkretów. Może chciałabyś ją rozwinąć? Dlaczego posiadasz taką opinie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w FH Elcavo Polska W. Bilczewski? Czy atmosfera w pracy była przyjazna pracownikom? Wypowiedzi na forum oparte o własne doświadczenia związane z firmą są pomocne dla zainteresowanych złożeniem CV w firmie.

Valentine

Dramat, nie polecam. Dla własnego zdrowia psychicznego radze omijać szerokim łukiem tę firme :)

Stolarz

Muszę się zgodzić ale tylko połowicznie akcesoria to faktycznie dramat ale na dziale z płytami meblowymi nie słyszałem żeby chlopaki narzekali na pracę a i jako klient ja Jestem zadowolony .

Dominika

@POZDRAWIAM dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś jeszcze czuje się tak w FH Elcavo Polska W. Bilczewski jak ten użytkownik? Nikt nie widzi plusów pracy w tej firmie? Dajcie znać osobom, które szukają pracy i wchodzą na forum po cenne informacje.

Dominika

@wiktorek a czemu trzeba się powstrzymać? Możesz uzasadnić swoją wypowiedź, żebyśmy wszyscy wiedzieli, dlaczego tak uważasz? Przyda się takie uzasadnienie szczególnie osobom zainteresowanym aplikacją do FH Elcavo Polska W. Bilczewski.

wiktorek

@Dominika przed wysłaniem cv do tej "firmy" warto wiedzieć żeby się powstrzymać.(usunięte przez administratora)

Dominika

@Zbyszek banan może dlatego, że forum nie służy do opisywania pracowników, a ogólnie firmy. Wszystko jest zawarte w regulaminie do przeczytania tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin.

tymoteusz

Nie polecam, ciężka harówa a w nagrodę najniższa krajowa + nadgodziny i zero szacunku do pracownika.

Ogrodnik

Wiem co pisze , bo to robię od 5 lat , całe ogrody zakładam i dbam , kosze co 2 tygodnie ale jak jest coś więcej związanego z ogrodnictwem to mówcie , ze nie będziecie robić a przyjdę i to zrobię mi za wszystko płaca ,to co uzgodnione , weszłem na tego bloga bo się przestraszyłem ze klienta straciłem

Zostaw merytoryczną opinię o FH Elcavo Polska W. Bilczewski - Kęty

FH Elcavo Polska W. Bilczewski