STRB SP. z o.o.

Sopot

Opinie o STRB SP. z o.o.

Alicja

Co powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane jednym z ogłoszeń, jakie pojawiły się na stronie internetowej firmy? Obecnie poszukiwani są Kierowcy międzynarodowi (Gdynia, Bydgoszcz, Poznań) oraz Spedytor Międzynarodowy Drogowy (praca w Sopocie). W treści oferty pracodawca wspomina o możliwości rozwoju zawodowego. Możecie o tych możliwościach powiedzieć coś więcej? Co Wam dała praca w STRB?

Alicja

Pracujesz w STRB SP. z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat warunków pracy. Co oferuje firma swoim pracownikom? Jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika?

edrfd

no wlasnie masz racje ze tutaj to od dlzszego czasu niestety jest cisza na forum nikt nic nie napisał a i ofert pracy nie posiadaja wiec pewnie mozna liczyc na stabilne zatrudnienie to moze chociaz jest szansa na to zeby sie do nich na praktyki zalapac

Czy firma STRB SP. z o.o. nadal działa bez zastrzeżeń? Trochę martwi nas ta cisza na w opiniach. Może ktoś podzieli sięswoimi spostrzeżeniami na temat pracy?

Zostaw opinię o STRB SP. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STRB SP. z o.o.