Opinie o STRB Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STRB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STRB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRB Sp. z o.o. w Sopot

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w STRB Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w STRB Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zbigniew Kamzelski Nowy wpis

Jarzynski to (usunięte przez administratora) poszukiwany przez prokuraturę w Kwidzynie jak znasz adres firmy to daj znać

Czy w firmie STRB Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zbigniew Kamzelski Nowy wpis

Jak znasz adres to daj znać

ozon

czy ktoś zna aktualny adres firmy STRB Sp.z oo i miejsce pobytu Jacka Jarzyńskiego, prokuratura i policja poszukują Jacka Jarzyńskiego

@ozon

A co się stało? Coś nie tak było lub jest z tą firmą?

@Paweł

Jacek Jarzyński to (usunięte przez administratora) poszukiwany przez prokuraturę i policje jeżeli znasz jego aktualne miejsce pobytu to prześlij mi adres lub bezpośrednio do prokuratora Macieja Sowy w Kwidzynie syg. akt 4050-).Ds 825.2020

Lidia
@ozon

Co takiego Ci zrobił?

@Lidia

jeżeli znasz aktualne miejsce pobytu Jacka Jarzyńskiego lub siedzibę firmy STRB sp. z oo to prześlij mi dane lub bezpośrednio do prokuratury w Kwidzynie prok. (usunięte przez administratora) Sowa syg. akt 4056-0.Ds 825.2022

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie STRB Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Patryk

Jak łatwo się oskarża tylko czy są podstawy do takich zarzutów? Firma jest dobrym pracodawca i myślę, że zabrakło chęci do pracy

@Patryk

spółka jest w upadłości nie posiada adresu a ten w Kwidzynie to wirtualny prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie oszustw i wyłudzeń

ozon

ostrzegam zarząd spółki to naciągacze i (usunięte przez administratora)

Tymon

To jest forum pracownicze a rozliczenia między klientami i firmą to nie w tym miejscu się załatwia.

Feliks

Jeśli nie ma powodów do narzekania to z reguły mało osób myśli o pisaniu na forum .

Krzysztof
@Feliks

Firma nie płaci za zrealizowane zlecenia, pomimo kilkukrotnych upomnień !!! Szokujące jest to, że ktoś tam nadal wystawia ładunki, wiedząc o tym że pracodawca za nie nie płaci!!!!!!! Ktoś za je na pewno zabierze i będzie w identycznej sytuacji jak firmy które nie mogą się doprosić o swoje pieniądze. To jest raczej powód do narzekania.!!!!! Czy komuś się udało odzyskać już pieniądze od tej firmy???

Tomo

Uwaga firma nie płaci w terminie za transport... Obiecują kiedy zapłacą a potem i tak pieniędzy nie widać na koncie.

Zainteresowana

STRB ma opinię dobrego pracodawcy. Czy dobra praca jest spowodowała tą ciszę na forum?

Kiero

Pracuje drugi rok w STRB. Ze swojej strony mogę polecić szukającym uczciwej firmy. Pozdrawiam Kierowca

Alicja

Co powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane jednym z ogłoszeń, jakie pojawiły się na stronie internetowej firmy? Obecnie poszukiwani są Kierowcy międzynarodowi (Gdynia, Bydgoszcz, Poznań) oraz Spedytor Międzynarodowy Drogowy (praca w Sopocie). W treści oferty pracodawca wspomina o możliwości rozwoju zawodowego. Możecie o tych możliwościach powiedzieć coś więcej? Co Wam dała praca w STRB?

Alicja

Pracujesz w STRB SP. z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat warunków pracy. Co oferuje firma swoim pracownikom? Jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika?

edrfd

no wlasnie masz racje ze tutaj to od dlzszego czasu niestety jest cisza na forum nikt nic nie napisał a i ofert pracy nie posiadaja wiec pewnie mozna liczyc na stabilne zatrudnienie to moze chociaz jest szansa na to zeby sie do nich na praktyki zalapac

admin

Czy firma STRB SP. z o.o. nadal działa bez zastrzeżeń? Trochę martwi nas ta cisza na w opiniach. Może ktoś podzieli sięswoimi spostrzeżeniami na temat pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o STRB Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w STRB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STRB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STRB Sp. z o.o.?

STRB Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 3
    82-500 Sopot