Opinie o Artechnic Ryszard Łuba w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Artechnic Ryszard Łuba. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Artechnic Ryszard Łuba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artechnic Ryszard Łuba w Bielsko-Biała

Też pracowałem tam . Zdecydowałem się zwolnić. No cóż. Kasa rzeczywiście na czas. Ale to praktycznie jedyny plus. Humorki szefa i jego prawych rąk to droga przez mękę. Kasy na podwyżkę oczywiście nie ma . Choć wiadomo coś całkiem przeciwnego. Ale po co robolowi kasa ? A drugą sprawą jaką będę pamiętać , to na hali , w zimie lód na podłodze , po sprzątaniu z poprzedniego dnia, tak zimno , a w leci jajecznicę można robić taki gorąc . Bo na dachu goła blacha. A co tam. Niech się robol usmaży w tak brudnej robocie , że na hali , od spawania siwiuteńko. Nie ma czy oddychać. A po pracy ani wykąpać się z tego brudu , bo na 10 pracowników fizycznych 1 (1!) prysznic , prawie zawsze nieczynny. Takie przykłady można mnożyć , ale to już minęło. Nie żalę się , nie zmyślam ,nie jestem leniem ani nieudacznikiem . O ile wiem , to utrzymali się ci , co dobrzy są w lizaniu pewnych części ciała , znani z fałszywości i podp... u szefa. Jeżdżą teraz firmowymi autami. Zgadzam się z odważnym. A w ogóle , to zastanów się biedaku , czy trzeba być nieudacznikiem , żeby nie chcieć robić w (usunięte przez administratora) A czym trzeba być , żeby lubieć to ? Generalnie odradzam pracę tam. Choćby właściciele Ł. , jak czarowali. Pozdrawiam Były pracownik.

@Gość

Skoro jest tak źle to jakim cudem tyle osób tam pracuje? Nie mogą dziś znaleźć pracy? Fantazja cie poniosła, zamiast trolować weź się do roboty i idź na odwyk

Jacek
@Gość

Napisałeś, że pracuje tam wiele osób. Mógłbyś sprecyzować i napisać ilu dokładnie pracowników zatrudnia aktualnie firma Artechnic? Czy w ogóle są jakieś realne szanse, aby dostać się do pracy w tej firmie? Fajnie by było móc to ustalić.

@Jacek

pracuje kilkadziesiąt osób, większość po kilka, kilkanaście lat

gość Nowy wpis
@pracownik

No chyba pomyliłeś zakłady. W biurze max 10 osob, na produkcji drugie tyle. Łazienki małe a nawet kiedy z niej korzystasz to kierownik puka w drzwi żebyś na telefonie nie siedział. Wentylacji zero a hałas panujacy na hali powoduje bóle głowy.

Spawacz Nowy wpis

Witam. Chciał bym zapytać o warunki pracy oraz stawkę jako spawacz. Jestem na etapie szukania nowej pracy. Pozdrawiam

Jolanta

Do Artechnic szukają elektryka do remontowania pras hydraulicznych: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/elektryk-praca-jednozmianowa,lento.pl7a1f167a5128ef559b34b3a0a6896feb,bielsko-biala Zarobki 3,4 - 5,2 tys. brutto, i piszą, że jest możliwość przyuczenia. Ile czasu może zająć takie szkolenie się?

elektryk
@Jolanta

jak jesteś ogarnięty to kilka dni

kandydat
@elektryk

a jakieś szczegóły? co trzeba umieć?

@kandydat

nie trzeba się znać na elektronice czy naprawie sterowników - te się wysyła do serwisu, musisz umieć znaleźć usterkę - czy uszkodzony jest jakiś stycznik, krańcówka, przekaźnik czy włącznik czy układ sterujący

kandydat
@123

dzięki

kandydat Nowy wpis
@kandydat

napisz, czy ci się udałozatrudnić i jakie są warunki

123 Nowy wpis

OK

Witam a jakie stawki

@Marcin

niezłe :-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artechnic Ryszard Łuba, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Zofia

Cześć, wyczytałam w wątku, we wcześniejszych wpisach, że wynagrodzenie w Artechnicu zależne jest od zaangażowania i umiejętności. Ile w takim razie może zarabiać właśnie zaangażowana, doświadczona osoba? Chciałabym poznać chociaż widełki kwoty netto :) I co właściwie rozumieć przez zaangażowanie i doświadczenie?

Krzysztof

Czy firma Pana Ryszarda Łuby oferuje swoim pracownikom rozwój w swoich strukturach? Organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje? Są szanse na awans? Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

Pracuję od wielu lat, zadowolony. Niewiele osób odchodzi, odchodzą ci rozżaleni bo w firmie nie toleruje się dziadostwa. Kasa jest zawsze na czas i adekwatna do zaangażowania i umiejętności. Pozdrowienia panowie

Rzetelny pracownik

Nie piję, nie kradnę i nie ćpam dlatego w Artechnic dobrą pracę mam. Kto pracuje jak należy to chwali sobie tam pracę. Pozdrawiam Panowie !!!

BUDOWNICZY ST

Budowałem tą firmę z panem Ryszardem prawie od podstaw wylewając pot i krew . Aż pewnego dnia zrobiłem się niewygodny dla osób które pragnęły awansów i władzy . Osoby te skupiły się blisko szefa - na piłce , na piwku , na wieczorkach z muzyką i tak kombinowały aż dopięły swego . Więc jestem w stanie uwierzyć w to co napisał kolega odważny . A szef no cóż szkoda mi go trochę ale ostateczne decyzje zawsze należą do niego . Pozdrawiam i DZIĘKUJE panie Rysiu bo bez ARtechnica jest dużo lepiej.

Kris

Mam pytanie ile osób tam pracuje i jak ogólnie warunki na dzień dzisiejszy??

Odwazny masz racje popieram.pracowałem tam pare ładnych lat i to co piszesz to święta prawda

odważny

słowo "burak", zostało użyte jako przenośnia, urażonych takim zapisem przepraszam.

Odważny 2

Mała uwaga do "Odważnego". Odważny jest ten, który potrafi powiedzieć prosto w oczy co mu się nie podoba, a nie ten który dokonuje anonimowych wpisów na forach internetowych bezmyślnie oczerniając innych. Proponuję przybrać nick "Tchórz"

B-B

Do ''Odważnego" - czy nie jesteś jednym z tych kolesi którzy nie wiele sobą reprezentują są zwykłymi nieudacznikami i leniami a potem wylewają swoje żale na forach internetowych? bo ja akurat znam gościa który tam pracuje do teraz i ma inną opinie na ten temat , to albo tam nie pracowałeś , albo nie wiesz o czym mówisz

odważny

Praca ok, załoga ok, kierownictwo jest ich 3 mają układ z szefem, i robią z ludźmi co chcą, bo są nietykalni, za 2 złote są w stanie zwolnić dobrego pracownika, przyjmując na jego miejsce buraka, ale co cicho siedzi. Do szefa nie ma dostępu, jest to ściśle pilnowane, żeby jak najmniej wiedzieć, ludzie boją się przez to i cicho siedzą, jeden z kierowników robotę ludziom pokazuje palcem, i stoi i patrzy, drugi z nich tylko pilnuje i pogania ludzi do roboty, co powiedzą szefowi on to łyka, bez zastanowienia, a prawda jest taka ze pilnują tylko swoich (usunięte przez administratora) i przyjmują ludzi, których można szmacić, w oczy ci się będą uśmiechać a jak się odwrócisz to cie wyśmieją, dla tego trzeciego liczy się tylko maszyna i sprzedaż, i tak to się kręci. Kasa na czas.

W.

Eh, pewnie gdyby nie kryzys pod koniec 2008 roku, to pracowałbym z ochotą do tej pory..... Solidny pracodawca

Firma OK.Ale pracodawca zabardzo zawierza kierownikowi (usunięte przez administratora)....... i przez to traci dobrych pracowników którzy by pracowali do dziś z zdowoleniem. (usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o Artechnic Ryszard Łuba - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Artechnic Ryszard Łuba?

Zobacz opinie na temat firmy Artechnic Ryszard Łuba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artechnic Ryszard Łuba?

Artechnic Ryszard Łuba
3.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Gen. Stanisława Maczka 9
    43-300 Bielsko-Biała