ARTechnic Ryszard Łuba

Bielsko-Biała

Opinie o ARTechnic Ryszard Łuba

odważny

słowo "burak", zostało użyte jako przenośnia, urażonych takim zapisem przepraszam.

Odważny 2

Mała uwaga do "Odważnego". Odważny jest ten, który potrafi powiedzieć prosto w oczy co mu się nie podoba, a nie ten który dokonuje anonimowych wpisów na forach internetowych bezmyślnie oczerniając innych. Proponuję przybrać nick "Tchórz"

B-B

Do ''Odważnego" - czy nie jesteś jednym z tych kolesi którzy nie wiele sobą reprezentują są zwykłymi nieudacznikami i leniami a potem wylewają swoje żale na forach internetowych? bo ja akurat znam gościa który tam pracuje do teraz i ma inną opinie na ten temat , to albo tam nie pracowałeś , albo nie wiesz o czym mówisz

odważny

Praca ok, załoga ok, kierownictwo jest ich 3 mają układ z szefem, i robią z ludźmi co chcą, bo są nietykalni, za 2 złote są w stanie zwolnić dobrego pracownika, przyjmując na jego miejsce buraka, ale co cicho siedzi. Do szefa nie ma dostępu, jest to ściśle pilnowane, żeby jak najmniej wiedzieć, ludzie boją się przez to i cicho siedzą, jeden z kierowników robotę ludziom pokazuje palcem, i stoi i patrzy, drugi z nich tylko pilnuje i pogania ludzi do roboty, co powiedzą szefowi on to łyka, bez zastanowienia, a prawda jest taka ze pilnują tylko swoich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i przyjmują ludzi, których można szmacić, w oczy ci się będą uśmiechać a jak się odwrócisz to cie wyśmieją, dla tego trzeciego liczy się tylko maszyna i sprzedaż, i tak to się kręci. Kasa na czas.

W.

Eh, pewnie gdyby nie kryzys pod koniec 2008 roku, to pracowałbym z ochotą do tej pory..... Solidny pracodawca

Firma OK.Ale pracodawca zabardzo zawierza kierownikowi (usunięte przez administratora)....... i przez to traci dobrych pracowników którzy by pracowali do dziś z zdowoleniem. (usunięte przez administratora)!

Zostaw opinię o ARTechnic Ryszard Łuba - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTechnic Ryszard Łuba