Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Valeoniec

Podobno ten czubek Lider z apu 2 się zwolnił

widze ,wiem
@Valeoniec

W ostatnim czasie nie jeden sie już zwolnił.Ludzie uciekają.

Apu 6
@Valeoniec

A ty byś chciał pracować w tym samym zakładzie gdybyś się dowiedział że żona cię zdradziła z jakimś tam logistykiem

Janko

Witajcie! Chciałobym się zapytać jak praca w tej firmie? Mieszkom niedaleko w Trzebini i mom rzut beretem do tej firmy a obecnie dojazdy do Krakowa mnie męczą, mimo gibkiego cuga. Jak wygląda sprawa osób niebinarnych w firmie? Czy przełożeni używają preferowanych imion i zaimków? Nie ukrywom, że jest to dla mnie bardzo ważna sprawa. Chętnie przeczytom wszystkie opinie.

Sałatka

W poniedziałek przody mają zapewnione wegeburgery z MakDonalda. Dla pierwszych stu osób cola albo sprite extra.

Marian
@Sałatka

Deser idealny, moim zdaniem ;) od Ciebie

@Marian

Daj spokoj, ona leci tylko na prezesów i innych krawaciarzy. Na takiego Mariana z magazynu to nawet nie zerknie

Dk
@Miecio

No to fakt ona lubi jak ktoś ma dużo kasy i własne mieszkanie J.B-G ciekawe kiedy skończy w końcu z tym

Mućka

Jak tam przy weekendzie Valeonki? Polerujecie przody? :D I gdzie Sałatka! Taka aktywna była, parkingi miały być, wegedania, rowery, a przynajmniej ich części i zNIKła :D. Bądźcie grzeczne, to może dostaniecie mleczko w kantynie :D

Mućka

Odyńcu! Bierz mnie! Wierzysz w miłosć międzygatunkową?

mućka

Ej, pode mnie też się ktoś podszył! Gdzie to można zgłosić?!?! Kradzież tożsamości! RODO!

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Turbo

Pracowałem w valeo parę miesięcy. Valeo ciągle miało jakieś postojowe przez które nie dało się zarobić kwoty podanej na umowie ponieważ wymuszano wzięcia wtedy wolnego bezpłatnego. Valeo narzucało niewykonalne dla normalnego człowieka normy ,których się nie dało wykonać. Na hali produkcyjnej panuje w lecie temperatura nie do wytrzymania. Pracownicy Valeo jedni bardzo mili i pomocni ,którzy tłumaczą wszystko krok po kroku a jedni (usunięte przez administratora) denerwujący. Na nie których stanowiskach często trzeba się zmieniać (jeśli się pracuje na lampie Lewej to przechodzić na Prawą) co np. 30 min. ponieważ często brakuje pracowników. Czasem pojawiały się denerwujące sprawdzania stanowisk ,które polegały na tym ,że wszystko musiało być równiutko poukładane za ,które w przypadku nie posprzątania stanowisk otrzymywało się kary co jeszcze bardziej spowalniało produkcję.

pytajaca

Jest możliwość obecnie wypowiedzieć umowę za porozumieniem stron czy trzeba cały okres wypowiedzenia przecierpieć?

Tadek
@pytajaca

Podobno za porozumieniem nie chcą dawać tylko jeszcze 3 miesiące musisz robić w tym (usunięte przez administratora) Szkoda bo człowiek już znalazł fajną i lepszą prace a tu jeszcze się męcz 3 miesiące.

pytająca

Coraz czesciej słysze u innych osób ,ze porzucenie pracy to błahostka...ok,wyobraz sobie ,ze jesteś pracodawcą i na rozmowe przychodzi osoba ,która porzucila prace,przyjełabys taką osobe?Jaka pewność,ze nie porzuci pracy u Ciebie z dnia na dzień?Z naszej perspektywy to jest normalne bo skoro nie chcemy pracować w danej firmie to lepiej byłoby porzucic albo za porozumieniem stron,ale Twój nastepny pracodawca na pewno nie przymknie na to oko.Najlepiej jakby wypowiedział sie ktoś kto dostał dyscyplinarke za porzucenie pracy i jak wygladała jego dalsza kariera.

@pytająca

A skąd niby Twój przyszły pracodwaca ma wiedzieć jak rozstalaś się z poprzednią firmą? Przecież czasy "wilczego biletu" mamy już za nami.

Axy
@Paula

Za porzucenie pracy moze byc dyscyplinarka a ta juz jest zapisana w świadectwie pracy. Pozatym valeo samo zwalnia ludzi wiec im to na reke ze ktoś chce sie zwolnic.

Nowa 88
@Paula

Jasne jeśli starasz się o stanowisko dyrektora, menagera itd to porzucenie pracy, może mieć negatywne skutki, ale nie oszukujmy się valeo i tym podobne zakłady, mają mało wyszukana rekrutację i łapią kogo popadnie za tą najniższa krajową. Gdy ja się przyjmowałam nikogo nie obchodziło moje świadectwo z poprzedniej pracy, doniosłam je po pół roku.

@Nowa 88

Jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło, aby nowy pracodawca prosił o jakieś świadectwa pracy z moich poprzednich firm. Przeżytek.

Bla

To co zwalniają starych przeciwników a nowych przyjmują?

@Bla

Na pewno przyjmują nowych bo ostatnio w szatni chłop nie mógł szafki znalezc i chodził od drzwiczek do drzwiczek... degradują i zwalniają starych,śmieszna firma.Trzeba uciekać jak najszybciej.

@lol

No jak chlop nie umie znalezc szafi, to chyba powinien do przedszkola albo do szkoly specjalnej wrocic :/

@Kamil

Jak ja sie przyjmowałem,to z Adecco wpuszczały nas do szatni aby dzień przed pracą znalezc sobie szafke a widocznie jemu nie dano takiej szansy.

Satanek
@pytajaca

Ja zrobiłem tak że złożyłem wypowiedzenie za porozumieniem stron i poszedłem na l4

@Satanek

Co to jest I4?

Turaj stąd

Franciszek

Interesuje mnie zakup części do samochodu i chciałbym wiedzieć, czy na valeoservice.pl można dobrać odpowiedni towar pod konkretną markę auta? Firma Valo przez stronę odsyła mnie do stacjonarnego sklepu motoryzacyjnego, czy mogę bezpośrednio u nich zamówić przesyłkę kurierską? Liczę na info.

@Franciszek

Nie da sie tak.

zenada

Przyjazd na parking o 13:00 na popołudniową zmiane nie gwarantuje miejsca parkingowego, czy to jest normalne ?!

dojce gabana

dlatego przyjazd o 12 gwarantuje miejscie kilometr od zakladu w 100%

@zenada

A niby skąd ta roszczeniowa postawa, że Szanowy Pan ma mieć miejsce parkingowe? Przesiądź się na rower albo autobus.

Stasiu

Właśnie takim tekstem pokazałeś że jesteś nikim, wywyższając się ponad innych.

Vitek

Rzeczwyście, nick adekwatny, bo żenada pełną gębą.

patrz na siebie
@Vitek

Najpierw prowokujesz a później udajesz poszkodowanego,bo ktoś sie odgryzł,typowy szczekacz internetowy.

@patrz na siebie

A Ty za to jesteś typowym internetowym ciamajdą doszukujacym się wszędzie "prowokacji". Spytałem grzecznie, zostałem uznany za "gorszego", a teraz jeszcze mnie "prowokatorem" nazywają, bo "śmiałem: wyrazić swoją opinię. Nieźle.

Life
@zenada

A po jaka cholerę tak wcześnie przyjeżdżasz ? Tak bardzo kochasz ten zakład ?

@zenada

I bardzo dobrze. Miejsc parkingowych pod zakładem jest zdecydowanie za dużo i właśnie ich duża ilość zachęca do przyjazdu samochodem kiedy to dostępne są bardziej ekologiczne środki transportu jak chociażby rower. Dodam, że sama zgłaszam regularnie na policję w Chrzanowie nielegalnie parkujące auta pod zakładem i jedynie szkoda, że formacja straży miejskiej została zlikwidowana. Stąd mój postulat o całkowitej likwidacji parkingu i zostawieniu paru miejsc m.in dla managementu.

Nic dziwnego skoro zgłosiłam i do administratorów serwisu gowork tego typu żenujące zachowania jak chociażby wyśmiewanie się z preferencji żywieniowych współpracowników. Obecnie w okresie wakacyjnym zamierzam podczas jazd rowerem po okolicy naszego zakładu zgłaszać osoby parkujące w miejscach niedozwolonych oraz niszczące trawniki. Pracownicy z Ukrainy jakoś potrafią dojechać do pracy busem i nie są roszczeniowi jak polacy którzy oczekują zapewnienia im miejsca parkingowego. Likwidacja parkingu dla pracowników którą to kwestię już poruszyłam w formie postulatu do zarządu w dniu 23 lipca wydaje się trafiać na dobre tory. Mówi się o pozostawieniu nie więcej niż 30 miejsc dla managerów. Cieszy to.

@Ania

A co to już się pośmiać nie można? Ty się do pracy weź, a nie wycieczki urządzaj. Tak, Ukraińcy jeżdżą busem, bo, NIESPODZIANKA, nie mają aut tutaj :D. SURPRAJSSS! POLACY - powinnaś bardziej szanować swój naród, gdzie wielka litera? Tak, trafiła na dobre tory - prosto do niszczarki :D.

@Miecio

Miecio nie rozróżnia pośmiania się od obrażania innych którzy mają na coś inny pogląd niż on sam - to zasadniczy problem. Tego typu zachowania nie są i nie będą tolerowane przez administratorów serwisu gowork. Ukraińcy pracujący u nas owszem mają samochody ale przede wszystkim mają większą świadomość ekologiczną, Polacy powinni się od nich uczyć że jazda transportem zbiorowym do pracy wpływa na zmniejszenie śladu węglowego. Oczywiście piszemy Polacy, przepraszam, caps lock mi się w poprzednim wpisie omsknął, nie zauważyłam. Co do problemu niszczenia okolicznych trawników jak również zastawiania przystanku autobusowego a w szczególności części pod zadaszeniem będę regularnie zgłaszać to na policję, niech się wreszcie łamiący przepisy nauczą że tak się nie robi.

Mieco
@Ania

Proszę nie wypowiadać się w imieniu Adminów tego portalu. Nie obrażam, może jedynie wyśmiewam pewne zachowania "nieco" odbiegające od ogólnie przyjętych standardów. Ukraińcy? Świadomość ekologiczną? Ludzie, którzy z busa wyrzucają śmieci do okolicznych lasów? Proszę Cię... Caps lock omsknął? Używasz caps locka, aby wklepać jedną wielką literę? Pro tip za darmo: przytrzymaj klawisz "shift" (znajdziesz, jak nie, to zgłoś się do IT) i wciśnij literkę - będzie wielka! Niesamowite, pierwszy raz się muszę zgodzić w kwestii zastawiania przystanku! Good job! Postawię Ci sałatkę, co Ty na to? ;).

beata
@Ania

No ty jesteś ''mądra'' bo masz dojazd pod samą bramę. Przywozi cię codziennie karetka z Kobierzyna, więc nie musisz się martwić że nie masz gdzie zaparkować.Nie wszyscy mają tak dobrze.

beata
@Ania

Można mieć inny pogląd, owszem,ale mądry i sensowny, a nie zaczerpnięty z domu wariatów z Kobierzyna.

@beata

Dziękuję pani Beato za komentarz, mniej więcej kojarzę kim Pani jest i jakie stanowisko pani sprawuje na produkcji. Spotkamy się w poniedziałek.

@Ania

To może zgłoś postulat o zorganizowanie przez zakład dowozu pracowników do pracy na każdą zmianę ! I wtedy mogą sobie zmniejszyć ilość miejsc parkingowych .A cała ta menageria niech dojeżdża sobie rowerami , przyda im się trochę ruchu . Chyba ,że zintegrują się z pracownikami i przesiądą na ten właśnie dowóz .

MarcinLitwa
@Ania

Sęk w tym Aniu, że Valeo nie może zlikwidować miejsc parkingowych, bo w prawie budowlanym ich liczba jest powiązana z metrażem budynku. Inną kwestią jest ich udostępnianie pracownikom, gdzie zakład pracy ma już pewną dowolność...

@MarcinLitwa

Już po raz kolejny słysze,ze pracodawca nie ma obowiazku zapewniać pracownikom parkingu...tak?!To w takim razie niech postawia kolejną hale w miejsce parkingu i stworzą załoge na miejscowych cabanach co przychodza tu tyrać za psi grosz na nogach :D Ciekawe ile zakład pociągnie i ile wakatów beda mieć :D Nie powtarzajcie takich bredni,bo aż żal czytać.Nie mają obowiazku,dobre sobie!

MarcinLitwa
@lol

w tym właśnie sęk, że nie mogą, bo już dawno by stały...

@MarcinLitwa

Rozumiem,ale jak słysze ,że pracodawca nie ma niby obowiazku zapewnienia parkingu to mnie śmiech ogarnia,zakład 2500 osób i nie mają obowiazku zapewnienia parkingu :D Tak to sobie można mówić o pracodawcy co przyjmuje z 15 osób,a nie o takim gdzie pracuje tyle co tu.To co oni mają w obowiazku?Ludzie traca przez nich urlopy,wypłaty to śmiech na sali i jeszcze niby parking ma z ich strony być jakąś łaską?Kpina:D Oni powinni stać przy szlabanach i każdemu z osobna otwierać,bo niedługo wypowiedzenia umów mogą sie nie zmieścić na jednym biurku jak to tak bedzie dalej tu wyglądać.

@lol

Przykro mi ale prawo wyraźnie określa ilość miejsc parkingowych pod budynkami mieszkalnymi, natomiast w miejscu pracy pracodawca nie ma obowiązku zapewnienia miejsca parkingowego dla każdego pracownika. Dodam, że podpisałeś umowę o pracę, gdzie zgodziłeś się aby twoim obowiązkiem było stawianie się w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę określonym również przez prawo pracy jako stanowisko pracy, natomiast w tej umowie nie było żadnej mowy o tym, że firma Valeo Chrzanów zapewnia pracownikowi miejsce parkingowe. Dodam, że jestem po rozmowie z firmą TD Systems z Bielska Białej dla niektórych znana z chrzanowskiej biedronki i mandatów ;) ale więcej wiadomości wkrótce.

?
@Ania

Ta firma zajmuje się zarządzaniem miejscami parkingowymi przy obiektach usługowo-handlowych,takich jak np. Biedronka. Ma za zadanie zapobiec bezprawnemu zajmowaniu miejsc parkingowych przez osoby nie będące klientami danej jednostki.Co ma do tego parking przy zakładzie pracy przeznaczony dla pracowników?.

@?

Zaraz zaraz, czy oni kombinują wprowadzenie jakiś przepustek czy płatności za parking????

?

Eee no coś Ty.

Anecia
@?

Ja mysle, ze salatka cos knuje :/

Ring
@Piotrek

Tak do 20 minut będzie bezpłatny A później opłata według stawki takiej jak jest na alejach w Chrzanowi

@Ring

To fajnie, jednak cos sie kombinuje. ciekawe gdzie j postawie swoje autko :/

Nad Chechuem masz parkinga za darmo. Albo przy MakDonaldzie :D

@Kamil

A co to jest Chechuo!???? ha ha ha......

Marek B

To przyjeżdżaj do roboty na 15-ą

Menadżerrrrro
@Marek B

Albo nie przyjeżdżaj wcale

Słownik sobie kup lambadziaro

Miecio

"przez rodziców zakład idzie na" A teraz jeszcze raz, na trzeźwo i po polsku poproszę. Kupiłaś ten słownik jak sugerowałem?

Arek

Nie dość że jest stos wypowiedzeń , ludzie nie chcą tu już przychodzić to oni dalej straszą upomnieniami i naganami.....

Adata

Podobno zamuwienia spadły do 0 oj chyba zaklad pada ja (usunięte przez administratora) co się dzieje w tym (usunięte przez administratora) ludzie wypierdlajcie z tamtad

@Adata

Dziwisz się? Jak na zakłądzie szaleje Kapo Anka "Sałatka", i tylko parkingi szefom i inne rzeczy robi, a ludzie muszom tyrać, to nie ma sensu.

Pracownik biurowy
@Adata

Tak to prawda,Francuzi zastaniawiaja się nad likwidacja odziału w Chrzanowie lub sprzedażą konkurencji 100 % udziału Valeo Chrzanów firmom które wykonują te same usługi motoryzacyjne

nikt

Co to selekcja ? O to pytanie do góry ;)

Dżoana
@nikt

Selekcja to jest takie coś jak np. idziesz do modnego klubu i masz niewyjściową mordę albo stare trampki to cie ochrona zatrzyma i powie: "nie, nie, nie, ludzie, no co ty, takich wieśmakó nie wpuszczamy" a tu podchodzi cizia odpicoana jak milion baksów z ustami na glonojada, cycuchami jak u Chelsea Charmsi szpilkami jak szpikulce do lody, a pazury jak baba jaga i ochrona wtedy się kłania wpas i spu... znaczy wpuszcza takom paniom od razu. To si ę nazywa selekcja :] Jak pomogłam to daj łapkę w papkę, guziczek w policzek i ogólnie miłego weekendu!

KASIA

Czy coś wiadomo od kiedy cały zakład przejdzie na 3 zmiany ?

@KASIA

Od 6. września.

Mela

Pracował ktoś i na montażu i na wtryskach? Gdzie jest lepiej według was?

ValeoFan

Kiedy te podwyżki o 500zł?

muniek
@ValeoFan

Chyba Ci się coś śniło. Wstwaj, bo do roboty trzeba.

ValeoFan
@muniek

Ja już nie muszę pracować

Arek
@ValeoFan

To po co pytas zo podwyzki?

Ciekawy

Co się dzieje że w tym zakładzie ludzie się zwalniają nadgminnie.Morze ktoś oświecić mnie ...??

muniek
@Ciekawy

A tak ciężko jest użyć mógownicy? Lipne wypłaty, nadgodziny niepłatne itd. to wiadomka, że się szuka czegś lepszego. Sam stamtąd uciekłem tydzien temu. Szkoda życia i zdrowia

Janina

nie wiem co sie stało ale widzialam dzisiaj pod Valeo przez moment na parkingu to firme co pod biedronko w Chrzanowie lapia za brak biletu. Stal gosciu z jakims c... z biur. Czy ktos cos wie wiecej? salatkowa znowu cos wymyslila? Czy to moze jakas firma holujaca? ale logo te samo

@Janina

Sałatka się obraziłą o Kobierzyn i teraz jej kartki będzie ochrona pilnować jak będą ją przywozić :D.

@valonek
@Miecio

ale numer, @Ania i @Janina dodają wpisy z tego samego IP. Nie wiem tylko czy to ta sama osoba czy obie używają gowork w pracy. @Ania, masz kogoś do pomocy czy całość robisz sama?

@@valonek

Ale z jakiego IP pisze sałatkowa franca i Janina? Firmowe? Bo w biurach chyba z nudów na internecie siedzą całe dnie.

@@valonek

Przecież to już wiadomka od dawna. A Ty jesteś ich trzecim kontem.Nudne się to zaczyna robić. Jako ANIA przynajmniej się ktoś starał i fajen szitstormy sadził, a teraz nic się nie dzieje. Poza tym - skąd możesz wiedzieć jaki ma IP, weż nie kombinuj...

@Miecio

Gdzież mi tam do Ani, jest moim niekwestionowanym wzorem, wymyśla bardzo zgrabne historyjki które umiejętnie mieszają prawdę i ściemę. Będę się jednak starał i może kiedyś uda mi się jej dorównać.

Nie odpowiedziałeś na pytanie o IP ściemniaczku Ty mały Ty :]

@Miecio

Aaa, IP - zupełnie straciłem głowę przez to, że ktoś porównał mą twórczość do kwiecistych tworów Ani. Adres IP jest widoczny dla osób, które mają tu konto 'profesjonalne' (tak to się tylko nazywa), czyli np. dla zarejestrowanych pracodawców. Numer dla tamtych wpisów to za każdym razem 91.237.84.26.

@@valonek wichrzyciel

Przecież to IP firmy Victor, providera internetu dla Valeo. Siedzą france w biurze i z nudów sobie jaja z nas robią.

@@valonek wichrzyciel

Dziękuję bardzo za udostępnienie IP. Jako osoba z tak odpowiedzialnym kontem na gowork powineneś wiedzieć, że udostępnienie adresu IP bądź jakiekolwiek podszywanie się pod dany adres IP, a widać że to ty podszyłeś się pod mój adres IP pisząc jakieś głupoty z konta Janina, jest czynem zabronionym zgodnie z obowiązującą ustawą o RODO. Sprawa zostanie przekazana do prokuratury rejonowej w Chrzanowie.

@Ania

Aniu, wiesz ze nie mogłem postąpić inaczej, prawda musiała wyjść na jaw (ten fragment o podszywaniu się przeze mnie pod Janinę litościwie pominę). Muszę jednak przyznać, że nieco się zawiodłem. Powoływanie się na RODO? Przecież po ostatnim szkoleniu z Oficerem Cyberbezpieczeństwa powinna wiedzieć, że właściwa tutaj byłaby raczej Ustawa z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Nagniotek
@Ania

HAhahaha do prokuratury juz to widze! Tak samo jak wszystkie poprzednie sprawy co? Jak juz zglosisz, to podaj numery sygnatury, bedziemy chociaz wiedziec ze nie klamiesz a manipulejsz strasznie. Nawet pewnie w Valeo nie robisz tylko u Zenka w barze i z nudow bzdury tu wypisujesz.

@Janina

Może sałatkowa zadzwoniła z autobusu po kanary,bo wypatrzyła że ktoś nie skasował biletu, ha ha ha........

Valenora

Pozdrawiam wszystkich valefrajerow....praca daje wolnosc.

@Valenora

Nieustanie szukamy sposobów na to, aby ulepszyć doświadczenia zarówno naszych klientów, jak i pracowników, przy jednoczesnym zachowaniu ich prywatności i oddania im szacunku. Jesteśmy w pełni zaangażowani w promowanie uczciwych praktyk, równości, inkluzywności, różnorodności, braku dyskryminacji, zrównoważonego rozwoju, etyki i przejrzystości. Zrobimy wszystko, aby utrzymać te wartości zarówno z uwagi na naszych pracowników, jak i kluczowych udziałowców.

@Ania

Pierdu, pierdu, koło pupy plapla. Ale farmazony - odnieś się lepiej do IP zarzutów powyżej. Chociaż aż dziwne, że cała wasza banda się aktywuje równocześnie. Dobra ta zarzutka z Victorem, podoba mi się :D.

Valenora
@Ania

Bzdury...fakt jest jeden ze to nie zaklad pracy tylko wyzysk.

@Ania

Głupota już sięgnęła zenitu. Zrób coś dla ludzkości - przestań pisać te posty. To będzie najlepsze doświadczenie i największa wartość. Zbawienny dzień, w którym będzie Twój ostatni wpis. Każdy człowiek ma jakąś granicę tolerancji i wytrzymałości na głupotę, a tej ilości co Ty serwujesz, nie mogę już zdzierżyć. Pod żadnym pozorem.

Dodatek 4 bryg?

Ile wynosi dodatek za 4 brygady? wie ktoś?

Lolek
@Dodatek 4 bryg?

Nie ma takiego dodatku.

@Dodatek 4 bryg?

280 brutto za przepracowany PEŁNY miesiąc na 4 brygadach i 30 zł brutto za każdą niedzielę. Praca na 4 brygady się jak najbardziej nie opłaca lepiej robić na 3 zmiany i jedna sobota w miesiącu nadgodzin ( jeśli są, na te chwilę nie ma nigdzie bo spadki zamówień) pokrywa cały dodatek A reszta weekendów wolne a kasa ta sama lub lepsza. Na te chwilę na 4 brygady robią głównie operatorzy wtrysków ( Apu5 , APU7)na liniach montażowych nie ma na te chwilę pracy na 4 bryg. Pozdr

fredd
@Abebebebe

30 zł za dzień? mało trochu

On
@Abebebebe

Jest praca. Jedna linia obecnie pracuje na 4 brygady.

@fredd

Tak za każdą niedzielę 30 zł

@On

Słuszna uwaga to chyba mowa o Lini opla mokki?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo