Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Patryk

Najwyższa pora czekam do 10 na wyrównanie kasy z dnia dzisiejszego jak.nie to będą mieć duży problem ,z nimi cza krótko i na temat

Zawiedziony
@Patryk

Czyżby wypłata w transzach?

@Patryk

Czytasz wypociny jakiś maślaków na FB,ze do 10 ma być wyrównanie i w to wierzysz...to w razie pomyłki,a jaka masz tutaj pomyłkę? miało być wolne ale okazało się że jednak dzień pracujący,wyrownanie dostaniesz jak coś w następnej wypłacie,tylko jak to sprawdzisz?powiedzą że wpłacili a może być tak że nie wpłaca i nic z tym nie zrobisz.

@Patryk

Buheuehuhe, chciałbym zobaczyć jaki to będą mieć "problem" (usunięte przez administratora) Przyjdziesz do pracy i się popłaczesz przed biurem? :D

Nn
@Patryk

O co chodzi z tym wyrownaniem kasy? A kiedy wyplacaja za urlopy?

Niebieska

Mam wrażenie że od wolnego czasu w biurach coś im się w głowach poprzewracało Dziś jedna z pań z Apu 2 stwierdziła że operatorom wolno chodzić do ubikacji tylko na przerwie i do końca zmiany mają nie opuszczać stanowiska????

Bla
@Niebieska

Bo prawdziwy gospodarz zanosi do domu ????

Niezapomniana
@Niebieska

@ Niebieska słyszałam taką rozmowe ale na Apu 3. Też uważam że to nie jest normalne. Ciekawe czy sama chodzi do ubikacji tylko w czasie przewy

lol
@Niebieska

Niech lepiej zabiorą sie za ludzi ,którzy chodzą na 10 fajek dziennie,w ciagu jednej zmiany uzbiera im sie dodatkowe 30 minut przerwy.

Nickk

Ale wypłata... W Merkury market lepiej zarabia. Ludzie nie przychodźcie do Valeo!

Niewolnik
@Nickk

Wypłaty do(usunięte przez administratora) pora szukać lepszej pracy.

Ardb

Pan przewodniczący chyba jednak nie dąży do tego żeby było dobrze.Woli walczyć o 100 proc dla pracownika i tym sposobem ma być zwolnionych 250 osób bo 60 proc mu nie odpowiada i to żebyśmy nie stracili pracy. Brawo związki

@Ardb

Więcej ludzi niech tam należy .....Niech przejdzie się po hali i popytać czego ludzie chcą bo wiadomo że lepiej w kryzysie 60 proc niż zwolnienia

Joanna
@Tomasz

Przewodniczący Solidarności twierdzi, że rozmawiał z ludzmi i to oni chcą płatne 100%za postojowe. Ja się pytam kto jest w tych związkach. Napewno seterzy i ludzie dla których nie ważne jest to, że dzięki nim wiele osób może stracić prace.

Lol
@Joanna

Czym kto więcej zarabia tym strata 40 % będzie bardziej odczuwalna,ale to operatorów najwięcej paraduje w koszulkach związków.

@Lol

Zakład może wypłacić postojowe w wysokości 60% nie mniej niż 2800 zł brutto,pytanie kogo dotknie postojowe.. I powinniście zrozumieć ludzi którzy nie chcą stracić części dochodu ponieważ nie zrobię im się budżet.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Biuro

Hej kochani. Byłam na chwilkę na hali i powiem Wam szczerze, że ciepło jest przyjemne! Szczególnie w chłodną jesień. U nas w biurze czasem jest tak zimno, że muszę nosić sweter, ale przynajmniej mogę na spokojnie wypić ciepłą herbatę. Miałam katar, więc niestety nie wypowiem się o zapachu panującym na hali. Pozdrawiam i życzę bezpiecznej zmiany.

operator

Fajne te sztuczne stanowiska robią dla (usunięte przez administratora) Szczególnie na piovanie porobili tam kierowników z ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o tym kpina co się (usunięte przez administratora) w tym zakładzie .Nie ma miejsc to sie takich zwalnia a nie robi sztuczne stanowiska pracy tu są największe pieniądze topione w błoto .Powinni tesz pozwalaniać tych (usunięte przez administratora) co robiate sztuczne stanowiska dla rodzinek.

Tam i tu
@operator

Prawda jest taka ,ze kierownik w Valeo nie zna sie na tym czym kieruje,spytaj sie kierownika coś na temat wtryskarek to co najwyzej poda ci nazwe maszyny,beda problemy jakosciowe to zadzwoni po inspektora jakosci bo sam nie bedzie wiedzial,robola zdegraduja ale pseudo SV bedzie na ciepłej posadce.

byle góra była zadowolona

Ulżyło im jak podegradowali ludzi?Hajsik się już zgadza?Kto madry to stad uciekł,kto głuptok to bedzie dalej pracował za miske ryżu.

Miły

Nie będę chrzanił hehe nad szacunkiem :D kierownik jest od (usunięte przez administratora):P

Valenora

Ze tam ktos jeszcze pracuje!! Trzeba byc oferma aby pracowac tym (usunięte przez administratora)!!!

Turbo
@Valenora

Tam pracuja ludzie ktorym nie udalo sie znalesc lepszej pracy albo szukaja pracy. Na stale malo kto tam pracuje.

Kwakk

Słuchajcie mam problem. Dan rady pracować 2 tygodnie potem na 2 tyg muszę iść na L4. Ostoje się w Valeo z taką ilością L4?

Turbo
@Kwakk

Valeo bardzo sie cieszy ze musisz isc na l4 poniewaz nie musi ci placic im to tylko na reke. Po za tym tam sa praktycznie same postoje to moze sie zalapiesz jak beda mieli postuj.

gt
@Turbo

Zakład płaci za l4 przez pierwszy miesiąc wiec nie wiem skąd Ty czerpiesz wiedze :D

Kamil

Od kiedy cały zakład przechodzi na 3zm? Co z ludźmi? Co z tą całą banda kierowników liderów? Pójdą do biur na sztuczne stanowiska?

Ciekawi mnie to

Jakoś mi się nie chce wierzyć że operator z taką marna wypłatą tu coś może zdzialac,a literkę z nazwiska można?:D

Bla

Tylko tutaj takie głupoty można wymyślać,pewnie ci którzy 8 godzin nie mają nic do roboty. Na produkcji nie ma czasu na głupoty ,widać kto zarabia na ten zakład,ktoś kto pracuje nie ma czasu na idiotyczne wypisywanie bzdur

Tomasz

Z tego Co widzę, to ta liderka ciągle pracuje na Lini więc po co wymyślać takie bzdury?

Tomasz

Na bank... Żal mi takich ludzi, ze potrafią tylko bajki wymyślać, aby komuś w życiu namieszać tylko kolega / koleżanka może się przedstawić żeby było wiadomo kto takie gównoburze robi tutaj o każdym ????

Tomasz

No to (usunięte przez administratora) chyba, że mówisz o sobie i swojej kochance ???????????? dziwczyny nie ma w pracy od początku tygodnia.. Weź Ty się lepiej zajmij Paulinką...

Ciekawa
@Tomasz

Ale to zależy o którą Paulinkę chodzi i czy nie czasem B3/B4 ????

Biedron

A może wy się swoim życiem zacznijcie przejmować bo widocznoe jest bardzo nudne a nie wchodzić z butami w kogoś. Co was interesuje ktoś inny.

Logistyk
@Biedron

Dokładnie zgadzam się z Tomaszem widocznie coś masz na sumieniu

Mama

Co to jest "lini"?

Znowu ty z tym syfem?!?!?!? Jesteś jak pies, ze kazde drzewo musisz obszczać?

Czesław

Co to za jakieś typy chodzą i biorą tych zwolnionych pod siebie?

Tom
@Czesław

Orient express hehe

Madziaro
@Tom

Że co? :/

Witajcie serdecznie, Tak jak niestety zauważyliście ostatnimi czasy ograniczyłam działalność na forum z powodów zdrowotnych. W naszym powiecie chrzanowskim zdecydowanie brakuje ścieżek rowerowych oraz występuje wykluczenie komunikacyjne osób, które niestety odczułam na własnej skórze. Miesiąc temu przejeżdżając przez pasy na rowerze przy Lidlu w Trzebini Ford Focus rej. SBL wymusił na mnie pierwszeństwo powodując mój upadek na rowerze skutkujący zwichnięciem kostki i naderwaniem wiązadeł. Niestety tak jak widzicie rowerzyści są najbardziej wykluczoną grupą społeczną w naszym mieście, na szczęście zbliża się głosowanie na budżety obywatelskie w naszych miastach. A może tak zwężenie mostu przy rafinerii do 1 pasa i budowa ścieżki rowerowej 2 pasmowej? Parki kieszonkowe przy blokach zamiast parkingów? Pomyślcie, jak można zmienić swoje własne otoczenie na piękniejsze. Pozdrawiam!

Mija
@Ania

I uważasz że strona poświęcona informacjom związanym z zatrudnieniem to odpowiednia strona do twoich uwag ? Kogo obchodzi twoja złamana ręka gdy szuka informacji o pracy w Valeo? Co poniektórym wypadałoby dawać dostęp do internetu po przejściu testów psychologicznych, bo totalnie nie wiedzą na jakiej stronie piszą swoje wypociny. Dla Twoich informacji. Portal GoWork zbiera informacje dla potencjalnych kandydatów, którzy mogą ubiegać się o pracę w danej firmie. Anonimowo, chociaż nie do końca bo każdy zostawi tu swój ślad. A jak czytam wypowiedzi dennych osób takich jak ty to mi wstyd, że ktoś kto będzie chciał poczytać o konkretach musi czytać tak idiotyczne wpisy. Jest grupa na FB Valeo. Może tam napisz, tak otwarcie, bez anonimu. A nie tutaj, bo to już jest nudne. Ps. Mam nadzieję, że chociaż troszkę uderzyłaś się w głowę i nastąpiła poprawa, bo do tej pory to zastanawiam się czy testy do Valeo przeszłaś za pierwszym razem..

@Mija

Cześć, Jak wiadomo forum jest przyjazną strefą do wymiany doświadczeń. Jedną z moich misji życiowych jest zachęcenie ludzi do prowadzenia zrównoważonego trybu życia, dojazdów na rowerach czy też wybieranie produktów świadomych ekologicznie. W moim wątku starałam się zachęcać do podjęcia wyborów bezpośrednio wpływających na otoczenie, na zmianę swojej małej ojczyzny pozytywnie - w tym również uczestnictwa w lokalnych aktywnościach. Praca to nie tylko praca ale i misja, chęć zmiany otoczenia na lepsze oraz jak wiadomo zrównoważony rozwój i odpowiedzialność ekologiczna. Po drugie pytano się na forum gdzie jestem i chciałam takiej odpowiedzi udzielić.

Tom
@Ania

Aniu czy twoje opinie wyrażają sytuację pracy w Valeo?

Fan

Jak tam dron Pana Dyrektora???? Może by się resorakmi pobawił na parkingu.Gdzie BHP????

@Fan

Dron na parkingu od dyrektora ? Hmm o co chodzi ? Możesz wyjaśnić czy coś on zrobił złego, czy to tylko dla sprawdzenia, i mam nadzieję, że nie pracowników ?

Magda
@Adam

Tak będą kontrolować pracowników demonem na hali ????

Damian

Czy do Valeo będą przyjęcia w najbliższym czasie?

Kary

Cześć, to prawda że w listopadzie mają zwolnić 350 operatorów??

stary pracownik
@Kary

U nas na apu5 takie plotki od dawna chodzą, ale co na to związki? jak zawsze nic nie wiedza......

Rafcio
@stary pracownik

A to w tym zakładzie są jakieś związki?

Adminkag
@Kary

Zwolnią i kto będzie pracował. Ludzie sami się wynoszą z tego (usunięte przez administratora)

Sory
@Kary

Tak i się przestawiają na produkcję hulajnog

Katarzyna. K.

Witam wszystki serdecznie Czy w Valeo można wziąć urlop będąc na L4? Bo nie wiem dokladnie

Miecio
@Katarzyna. K.

A w której pracy można? Kobieto, szaleju się najadłaś?

Dddd

Brygada D przody macie kapusia ,starsza Pani.... Współczuję.....

Arek
@Dddd

Starsza Pani musi zniknąć. Ej, ale o czym kapuje i komu, bo nie wiem? Pewnie donosi Sałatkowej Niuni kto dzisiaj prosiaczka wcinał.

Dddd
@Arek

Wszyscy be ona cacy

Jadźka
@Dddd

Pani o kolorze włosów adekwatnym do charakterku

Kamil J
@Jadźka

ta pani jest bardzo dla nas pomocna, nagrywa wasze glupie teksty i gadania oraz dostarcza je nam i dyrekcji.

Ggg
@Dddd

Teraz starsza Pani na urlopie i jakoś przody nie upadły przez jej nieobecność ,dalej pracujemy przynajmniej w ciszy i bez kapowania

Rrrr
@Dddd

A to dopiero teraz się skapłeś,

@Ggg

Przeciez na przodach same kapusie. Inspektorki jakosci (usunięte przez administratora) A (usunięte przez administratora) innym operatorom i inspektorom obrabia. A jak z nimi gada to jak najlepsza psiapsiółka.

Ktoś
@Valus

Weź skończ(usunięte przez administratora) Ta osoba którą masz na myśli to akurat najlepsza jakościówka

Frggh
@Ktoś

Oczywiście że tak...Któraś zazdrosna że M jest lubiana to wypisuje pierdoły

@Ktoś

Haha Sami chyba nie wiecie co mówicie. Ona obrabia (usunięte przez administratora) każdemu. Jak się z nią gada to ładnie pięknie a za plecami obśmiewa wszystkich. Najlepsza jakosciowka? A jak są problemy to zwala na operatorów. A Ty A. L bo to zapewne ty piszesz i jej bronisz a tak samo (usunięte przez administratora) obrabiasz i nic nie robisz tylko ściemniacz.

Błazenada
@Valus

Każdy wie że jakościowcy to fikcyjne stanowiska,wiedza tyle co operator,a jak problemy jakościowe to ,,ja bym to póścila" to proszę mi zrobić sampla i się podpisać,to wtedy umyja rączki.W tym zakładzie nie powinno się robić selekcji komponentów tylko ludzi,bo niektórzy tu hajs za darmo biorą pracując na śmiesznych stanowiskach,do jakościowców spokojnie można dodać te osoby co chodzą na ranna zmianę i liczą ile czego jest w wipach a później i tak się nic nie zgadza.

@Błazenada

Święta racja. Wiele tych stanowisk w valeo których nie powinno być. Ale przecież komuś z rodziny czy znajomemu trzeba dac stanowisko do zarabiania a nie do przepracowania. Te osoby chodzą żeby zarobić a nie narobić się .

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042