Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Jola

Tak firma jest bardzo pozytywna , i to mi się podoba.

Hania

Kiedyś firma średnio mi się podobała teraz jest super .

Praca jak praca , socjal tj darmowe śniadania i kawa są bardzo pozytywne , duży plus

Firma super , bardzo nowoczesna .

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Magda

Mnie w firmie bardzo dobrze się pracuje, firmę oceniam 10/10

Hania

To prawda firma jest bardzo dobrym pracodawcą.

Agnueszka

Zapomniałam dodać z pozytywów że firma ma super socjal.

Firma się fizsija zresztą widać to po zwiększonej ilości osób zatrudnianych .

Piotrek

Ja przcuję krótko , praca i firma bardzo mi odpowiada

Ewelina

Ja pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolona z pracy

Montarz

Jak dla mnie to firma mogłaby pomontować lepsze nagłośnienie aby słuchać można byłoby muzyki, mnie tego brakuje.

@Montarz

MontaŻ jak już coś....

Jeżeli znasz i piszesz prawdę Nik Pracownik kto źle mówi o firmie, to zgłoś to koniecznie , najlepiej Złotemu , pozbędziemy się Kreta i nagrodę pewnie $$$ dostaniesz .

Heniek

Praca dobra , pracuję tu kilka lat i zamierzam dalej pracować .

Jola

Dla mnie praca w tej firmie jest super , bardzo mi sie tu podoba.

Darek

NIK PRACOWNIK Jak znasz osobę która ŹLE MÓWI O FIRMIE TO UWAŻAM ŻE TRZEBA POINFORMOWAĆ GÓRĘ.

Jestem nową osobą pracującą w tej firmie i nie rozumiem kto pisze te głupie negatywne komentarze , mnie firma bardzo się podoba i praca fajna

Ph
@Nowy

To proste, czego nowy nie rozumiesz? Osoby które niewiele w życiu osiągnęły bądź nic, są sfrustrowane obwiniają innych za swoje niepowodzenia, cieszą się z czyiś niepowodzeń, oceniają negatywnie innych, itp. ALE NAJLEPSZE JEST TO ŻE W KRYTYCE SĄ NAJMĄDRZEJSZE I WSZECHWIEDZĄCE

Miki
@Ph

Zgadzam się z tobą w 100% od takich negatywnych ludzi to jak najdalej.

Marcin 22
@Ph

Tak to prawda , negatywny zawsze krytykuje i wie najlepiej :)

Były
@Ph

Trafiłeś w sedno , jak ja pracowałem w tej firmie to zawsze takie osoby się zdarzały , a teraz pracuję w małej firemce i takich komentarzy mie ma nikt nie zazdrości , zresztą to widać czym firma większa tym nienawiść większa , taki mamy ten kraj niewiele różnimy się z charakteru od tych ze wschodniej granucy

@Ph

Tak , w naszym dziale jest taka osoba która pracuje i źle mówi o firmie . Zastanawiam się co z tym zrobić ...

Darek

Ja pracuję w tej firmie i praca mi się podoba . Jest ok

Magda

Teraz już wiemy że osoba piszącą negatywy w firmie nie pracuje, wyszło szydło z worka :)

Jeti

A ja wam mówię ze to ktoś z małej miejscowości wiochy gdzie technologia jeszcze nie dotarła i nie wie co to ogrzewanie i pompy ciepła :) Zresztą sam pisał że ogląda t v p pisząc o jakiś politykach wiadomo popiera też słuszna opcję która rządzi , więc nie dziwmy się że jest przepełniony nienawiścia .

MH

Oczywiście że ogrzewana hala jest przez pidgrzewaną podłogę ostatni nawet ktoś za wysoko podniósł tem na pompie ciepła i było trochę za ciepło . Teraz widać że negatywy pisze osoba nie z naszej firmy , która tu nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.