Opinie o Marcpol S.A. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marcpol S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcpol S.A. w Łomianki

ke

A ja kocham Olę z Wiolinowej!

ojkhg

Witam.Czytam te opinie i tak sobie myślę że dobrym człowiekiem należy być i bez znaczenia czy jest się klijentem czy też ekspedientką.Byłem kiedyś świadkiem jak klient zrobił awanturę pani na nabiale za różnicę w cenie 5groszy.ta pani już nie pracuje,a szkoda bo była naprawdę fajna.Wyjeła z kieszeni 5gr i oddała klientowi z uśmiechem na ustach i przeprosinami.Było zobaczyć minę tego gostka!Myślał że ją zezłości a ona to pięknie rozegrala.I tak trzymać bo niektórzy klienci są upierdliwi i trzeba do nich psychologicznie podchodzic.Pozdrawiwam.

(usunięte przez administratora) Na placówce gdzie ja pracuje kierownictwo sklepu jest w porządku tylko kierownikowi regionalnemu inspekcja pracy i sąd pracy kłania się w pas :) za to jak traktuje wszystkich pracowników ,nie tylko kierowników ale też nas na sali sprzedaży.Ale na razie brak odważnego żeby to zgłosić gdzie trzeba .Dodam od siebie jako pracownik że piszecie tu o nas ,sprzedawcach czy kasjerach jacy jesteśmy dla was klientów nie myli,ale też daje wiele do życzenia wasze zachowanie i kultura wobec nas. Szkoda pisać ile razy zostałam obrzucona inwektywami przez pana czy panią że np. nie chciałam sprzedać alkoholu albo poprosiłam o dowód tożsamości czy klient jest pełnoletni .albo że klientce upadła jakaś jej prywatna rzecz na podłogę i czekała aż jakiś pracownik poda jej tą rzecz -bo jak stwierdziła klienta ona od tego nie jest .Przepraszam to jak mi coś na chodnik upadnie to na kogo mam czekać żeby mi ją ktoś podał ? Więc proszę trochę zrozumienia i postawienia się z drugiej strony medalu . Choć z każdej reguły znajdzie się wyjątek ,znajdzie się osoba do której nic nie dociera ,i już chyba nikt nie nauczy tej osoby kultury wobec klienta.

Z co niektórymi opiniami się zgodzę .Ale nie popadajmy w paranoje przecież nie każda tam osoba jest nie miła ,zależy na kogo się trafi :). Pracują też tam osoby które z uśmiechem na ustach obsłużą i doradzą . Chociaż tyle opinii ilu klientów .Jednak ostatnio byłam świadkiem jak pewna klientka /klient chciał kupić piwo i miał butelki na wymianę i zapytał się czy do każdej kasy może podejść z butelkami ,jedna z kasjerek odpowiedziała że tak ,przy każdej .Więc ta klienta /klient podszedł do pewnej młodej kasjerki i jeszcze nie zdążyła /zdążył wyjąć na taśmę a owa kasjerka odezwała się że nie ma skrzynki pustej na butelki (co ma piernik do wiatraka ? klienta nie powinno obchodzić czy ona ma jakąś skrzynkę czy jej nie ma ), kasjerka co wcześniej odpowiedziała że można zwróciła się per (usunięte przez administratora) że pewnie pod spodem ma pusta skrzynkę ,a pani (usunięte przez administratora) odpowiedziała że ją plecy bolą i że nie może dźwigać ,i powiedziała klientce żeby poszła do innej kasy.Normalnie zaniemówiłam . Wstawiłam kropki w imię bo nie wiedziałam czy mogę wpisywać pełne imiona . Robię zakupy w różnych sklepach i różnie jestem obsługiwana ,ale nie zawsze w sposób negatywnym.

Sprzedawca

Zostałem zaproszony do pokoju, dowiedziałem się na czym polegać ma praca, dowiedziałem się co mam zrobić, dostałem skierowanie na badania i "Do Widzenia".

Brak pytań.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
ydok

wiolninowa?kupiłam tam ostatnio kurczaka i go wywaliłam.pytałam się starszej ekspedientki-świerzy?odpowiedziała-tak.a okazał się tak świerzutki jak ta pani która mnie obslugiwała.czyli miał ok70-tki!

kol

W Grudziądzu powstał nowy odział na początek pracownicy zostali zmuszeni do kupienia kuchenki mikrofalowej brak środków czystości,tzn są ale do prania kurczaków

kjh

zobaczcie jaki jest balagan na wiolinowej na ursynowie to wam oko zbieleje ze sklep tak moze wygladac

?

marcpol to wyzysk?zgadzam sie bo(usunięte przez administratora)powinen motywowac zaloge do pracy czyli premia moze bony?ale tak naprawde to pracownicy sami sobie winni.zacznijmy od kierownikow ktorzy w 95% nie nadaja sie do kierowania ludzmi bo po prostu tego nie potrafia.czesto sa to ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o kierowaniu zasobami ludzkimi.coz ryba psuje sie od glowy.a zwykly pracownik?powiem tak-robi łaskę ze pracuje i wszystko krytykuje i jest zgoszkniały.a dlaczego?bo nie ma motywacji do pracy!i koło się zamyka.ja pracuje w tej firmie jako szarak juz ładnych parę lat.praca naprawde nie jest zla.uwieżcie mi-tak naprawde bardzo duzo zalezy od kierownictwa na danej placowce bo to oni tworza atmosfere w pracy.jezeli kierownik traktuje cie jak smiecia albo robi z ciebie przyglupa np. przy regionalnym to czy masz chec do pracy?a ploty w pracy byly,sa i beda-taka juz mamy nature.pozdrawiam.

lk

wiolinowa?ja tam juz nie chodze chociaz mam ten sklep pod nosem. dlaczego nie chodze?bo tam sie zmienilo.ktos slusznie napisal ze bylo fajnie bo juz nie jest.nie mam zamiaru nerwow sobie szarpac i byc zle traktowany.jest niedaleko (usunięte przez administratora) i jak ktos slusznie zauwazyl -bazar.moze kierownictwo cos by z tym zrobilo bo niedlugo sklep bedzie nieoplacalny z powodu braku klijentow.

du

wiolinowa-kiedys to byl fajny sklep.przyczodze zawsze rano jak do pracy ide.biore bulki i cos tam na sniadanie.dziewczyny byly usmiechniete i zyczliwe a teraz to tak jakby z musu obslugiwaly.czuje sie jak intruz.ja wiem ze moga byc zmeczone ale tak codziennie?poprzednie komentarze negatywne to prawda.drogie panie troche usmiechu i swiat jest piekniejszy!oj zminilo sie nz gorsze po wymianie personelu.pozdrawiam.

?

Tak czytam wasze opinie o tej wiolinowej i z ciekawości tam zaszedłem zobaczyć bo u mnie to żona kupuje;jeśli chodzi o chemie to prawda żadnego wyboru niema ryby świeże leżały prawie na gołym stole może tak miało być;drób był bardzo stary jakaś kobieta prosiła o powąchanie udka i zrezygnowała bo już miało zapach niektóre wędliny bym kupił kierownikowi i kazał zjeść przy mnie na pewno by sam tego nie kupił a mojego by nie zjadł .Wodach były same dziury na nabiale pani solidnie pracowała ogólnie na 10 pkt dam 3

fl

wole robic zakupy na bazarze przy metrze i w ten sposob tez popieram to co polskie ale mam wszystko swieze i nikt na mnie nie burczy!

?

Dobrze miec taki sklep blisko miejsca zamieszkania. W marcpolu zawsze znajde świeże wypieczone pieczywo, świeże warzywa i owoce, smaczne wędliny, dobre ryby. Lubię robić tam zakupy. Popierajmy to co polskie. Marcpol jest polskim sklepem, dosyć już mam zachodnich sklepów takich jak np (usunięte przez administratora) Jesteśmy polakami i szanujmy to co jeszcze mamy polskie!!! Polski klient marcpolu. Jestem zadowolona z marcpolu na wiolinowej.

wd

co ty za bzdury wypisujesz?jaki wybor chemi?przeciez tam jest sam papier toaletowy!a jesli chodzi o kierownictwo to tylko kierowniczki widzialem na sklepie a kierownika widzialem tylko raz jak gadal z tym facetem od wody.ktos napisal ze jest dobra jakosc-to zycze powodzenia przy zakupie wedlin lub miesa!

o i znowu kierownictwo glos zabralo.

?

ja również mieszkam przy marcpolu i odkąd kierownictwo się zmieniło jest o wiele czyściej w sklepie. Jakość towaru jest dobra. Jest dużo towaru i można wybierać jaki się chce. Kierownictwo jest dobre, można na nim polegać i zawsze pomoże klientowi.

on

a ja mieszkam przy marcpolu na wiolinowej i robie tam zakupy od samego poczatku i powiem tak-teraz nie chce mi sie nawet wchodzic do tego sklepu.jakis taki nijaki sie zrobil.nie wiem na czym to polega.moze na zmianie kierownictwa i personelu?a moze mi sie wydaje.zreszta jakosc towaru tez sie popsula

o widzę że kierownictwo głos zabrało!A co to znaczy fejsować?

?

Witam, Marcpol na Wiolinowej jest bardzo dobry. Przychodzę do sklepu codziennie i nie widziałem tak miłej obsługi. Czysty sklep, jest wyfejsowany towar aż miło spojrzeć, kierownictwo uprzejme. Chodzi mi o miłą panią, (usunięte przez administratora) Jest uprzejma, kontaktowa i zawsze pomorze klientowi. Kasjerki są kulturalne i uprzejme. Warto chodzić do takiego sklepu.

?

starać się może ale na zapleczu ciekawe jak byś to widział czy byś to kupił i zjadł?a kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol S.A. - Łomianki

• Jak się pracuje w Marcpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcpol S.A.