Opinie o BIC Polska Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BIC Polska Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BIC Polska Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIC Polska Sp. zo.o. w Warszawa

@ktos Nowy wpis

Te długopisy to se w dupa wsadźcie kurwa rozpierdalają się w kieszeniach mam całą bluzę ujebaną więcej tego gówna nie kupię

Nowy Nowy wpis

Czy ktoś coś powie o pracy przedstawiciela handlowego , jakie warunki, jakieś benefity? Samochód do użytku prywatnego? I jaki to Samochód? Plany do zrealizowania?

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Data Analyst w firmie BIC Polska Sp. zo.o.. Warto aplikować?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie za czasów Pana Jana Smykala, Św. Pamieci Andrzeja Młynarza, Tomasza Polesiaka, Piotra Koperskiego itd. Z tymi osobami pracowałao się wyśmienicie !!!

Bartek
@Była pracownica

Ja też wtedy pracowałem Andrzej był moim szefem. Pzd.

Kasia Nowy wpis
@Była pracownica

Ojej! Andrzej nie żyje? :( Zaczynaliśmy pracę w tym samym czasie... Jacka też pamiętam, Piotrka również... Pracowałam w marketingu wtedy

Firma BIC Polska Sp. zo.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sales Representative / Przedstawiciel Handlowy - Handel Nowoczesny. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Bicowiec

Najlepsza praca przedstawiciela handlowego tylko w BIC. Podstawa 6 000 netto i premia fajna, samochód, jest git.

Katarzyna
@Bicowiec

No podstawa brzmi super, a premia fajna tzn.? I jakie autko Tobie dali czy każdy ma ten sam model?

Monalisa
@Bicowiec

Podstawa 6000 netto??? To jest kpina aby zachęcić do zgłoszeń CV Nie polecam pracy w BIC. Propozycja Max to 4000 netto plus premia. Auto komputer oraz telefon to standard! Pozdrawiam

Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość współpracy ? Jestem ze Szczecina,zastanawiam się czy istniałaby możliwość współpracy na zasadzie skręcania długopisów? Szukam takiej formy dodatkowego zarobku,ale niestety w internecie jest mnóstwo (usunięte przez administratora) w tego rodzaju pracach chałupniczych

Nikt
@Monika

Nie ma takiej możliwości, BIC ma swoją produkcję poza granicami naszego Państwa

Czy BIC Polska Sp. zo.o. zatrudnia studentów?

Zalezy na jakie stanowisko ale generalnie duzo zalezy od tego jak sie sprzedaż a nie wykształcenie pozdrawiam :-)

Feliks

Może ktoś słyszał czy prowadzą teraz jakąś rekrutacje?

Dominika
@Feliks

Mam nadzieję, że w dalszym ciągu jesteś zainteresowany pracą w BIC Polska, ponieważ potrzebują teraz ludzi, którzy obejmą stanowisko Kierowników ds. Terenowej Organizacji Sprzedaży - rynek nowoczesny (na wszystkie województwa). Pracodawca szuka osób, które: posiadają wykształcenie co najmniej średnie, minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz znają język angielski w stopniu komunikatywnym: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-ds-terenowej-organizacji-sprzedazy-rynek-nowoczesny-mazowieckie%2Coferta%2C6991981 Czy posiadasz zatem odpowiednie kwalifikacje, by aplikować?

Asd
@Dominika

Pani Dominiko - wiadomo coś więcej jeśli to nie tajemnica ?:) - liczebność Zespołu? - pokrycie terytorialne? - narzędzia handlowe? - benefity i narzędzia pracy? (Samochód; model/ marka). Z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam.

RPH2

Firma super. Jest szacunek do pracownika, bez względu na stanowisko, fajna atmosfera. Firma daje możliwości. Wiele osób pracuje tu przez wiele lat w różnych działach. Jeśli ktoś chce pracować, a nie szuka miejsca gdzie może nic nie robić i "przetrwać" to bardzo polecam.

Emi

Najlepsza firma w Polsce - poważnie.

RPH

Czy ktoś się orientuje na jaką podstawę na rękę może liczyć Regionalny przedstawiciel handlowy, ile wynosi premia i za jaki okres, jakimi samochodami jeżdżą PH oraz ile ich to kosztuje czy mają jakieś limity? Dzięki za odpowiedź.

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak dawno nikt nie pisał, że zastanawiam się czy dalej działacie?

Dominika

Czy BIC Polska Sp. zo.o. zatrudnia nowych Przedstawicieli Handlowych? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane na tym stanowisku? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

grucha

a o których stanowiskach specjalistycznych konkretnie jest mowa? czy możesz podać przykłady? plissss

phbiurowa

Co się dzieje..... Zobaczyłam że BIC szuka ph na 16 lokalizacji. Wymieniają kadrę czy ludzie uciekają z tej firmy....... Chciałabym złożyć tam CV ale nie wiem czy warto

gringo
@phbiurowa

napisz konkretnie na jakie stanowiska szukają. Z tego co wiem to nic złego się nie dzieje.

phbiurowa
@gringo

Szukają przedstawicieli na 16 lokalizacji i to jest zastanawiające dlaczego?? Ph uciekają czy firma ich zwalnia??

wlkp

Przez JET tylko umowa cywilno prawna więc nie dzięki.

wlkp2
@wlkp

Dokładnie tak samo stwierdzam, nie na taką umowę. I po co ta agencja???

qw

Witam . Jaka jest podstawa dla przedstawicieli handlowych i jakie premie ?

Zostaw merytoryczną opinię o BIC Polska Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BIC Polska Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BIC Polska Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIC Polska Sp. zo.o.?

BIC Polska Sp. zo.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Al. Niepodległości 69
    02-626 Warszawa