BIC Polska Sp. zo.o.

Opinie o BIC Polska Sp. zo.o.

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak dawno nikt nie pisał, że zastanawiam się czy dalej działacie?

Dominika

Czy BIC Polska Sp. zo.o. zatrudnia nowych Przedstawicieli Handlowych? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane na tym stanowisku? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

grucha

a o których stanowiskach specjalistycznych konkretnie jest mowa? czy możesz podać przykłady? plissss

phbiurowa

Co się dzieje..... Zobaczyłam że BIC szuka ph na 16 lokalizacji. Wymieniają kadrę czy ludzie uciekają z tej firmy....... Chciałabym złożyć tam CV ale nie wiem czy warto

gringo
@phbiurowa 29.10.2015 14:07

napisz konkretnie na jakie stanowiska szukają. Z tego co wiem to nic złego się nie dzieje.

phbiurowa
@gringo 30.10.2015 19:56

Szukają przedstawicieli na 16 lokalizacji i to jest zastanawiające dlaczego?? Ph uciekają czy firma ich zwalnia??

wlkp

Przez JET tylko umowa cywilno prawna więc nie dzięki.

wlkp2
@wlkp 02.10.2015 22:10
Przez JET tylko umowa cywilno prawna więc nie dzięki.

Dokładnie tak samo stwierdzam, nie na taką umowę. I po co ta agencja???

qw

Witam . Jaka jest podstawa dla przedstawicieli handlowych i jakie premie ?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie za czasów Pana Jana Smykala, Św. Pamieci Andrzeja Młynarza, Tomasza Polesiaka, Piotra Koperskiego itd. Z tymi osobami pracowałao się wyśmienicie !!!

Zostaw opinię o BIC Polska Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIC Polska Sp. zo.o.