Technokabel S.A.

Opinie o Technokabel S.A.

Anna Szreńsk

Nie polecam tam pracować.Ludzie po wielu latach pracy mają stawkę 10 zł/h.Miesięcznie około 1700 zł(śmiech na sali)Znam wielu ludzi którzy tam pracowali i pracują.Ludzie którzy tam pracowali szybciej odchodzili aniżeli się przyjmowali,ciągła rotacja ludzi,przychodzą,orientują się co ich tu czeka(a raczej nic nie czeka)i bez podziękowania odchodzą,bo nie ma za co dziękować,zostają tylko żonaci i ludzie z wieloletnim stażem ale to tylko przez zasiedzenie się i którym ciężko już byłoby odnaleźć się w nowej pracy lub w ogóle ją znaleźć.Wykorzystują położenie/lokalizację Szreńska gdzie poza fermami drobiu nie ma praktycznie pracy,a i w fermach jest ograniczona ilość m/pracy.Sami natomiast opływają w luksusach.Ciągle płaczą,że bieda i kryzys i co z nimi dalej będzie,a całkiem niedawno kupili sobie około 20 nowych aut prosto z salonu(VW Passat).Wewnątrz panuje wszechobecne kumoterstwo i nepotyzm czego nawet nie ukrywają.Mogłabym jeszcze tak długo ale nic to nie zmieni.

kmok
użytkownik zarejestrowany

waos, podejrzwam, że po prostu za słąbe warunki zaproponowali... ale akurat to taka branża

YKY

nie polecam współpracować.

Masz jakieś wieści o firmie Technokabel S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Technokabel S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technokabel S.A.