Opinie o Technokabel S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Technokabel S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Technokabel S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technokabel S.A. w Warszawa

student Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

dostałam propozycje pracy w tej firmie. Jestem po studiach chemicznych, z tego co mi wiadomo praca ma dotyczyć technologii tworzyw sztucznych. Jak oceniacie?

Jak wygląda sprawa grafiku w Technokabel S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jakie wartości są cenione w Technokabel S.A.?

pracujacy zmęczony

wartości jakie ceni zakład to żadne, a nie może oszukiwanie pacowników produkcji, zastawianie się ciagłym kryzysem,kumoterstwo i kto ma znajomości to i w nocy pośpi inni do roboty, dla mnie zakład bez zadnego zarządu, bo kazdy ciągnie aby do siebie w firmach córkach . nic dobrego już nie można powiedzieć. o braku stołówki i dodatku szkodliwym, o tym że pracownicy na nowotwory chorują to juz ktoś wspominał

Gal anonim Nowy wpis
@pracujacy zmęczony

Aby maszyny przyśpieszają dla oka dyrektora bo każdy się go boi, nie potrafią się sprzeciwić, płacić nie chcą ludziom, ZERO wyróżnienia pracowników, każdy najlepiej, żeby zarabiał tyle samo, nie ważne czy zarobiony po uszy czy taka robota, że siedzi całą zmianę, nie ma co tu się starać, niech dalej wliczają premie do wypłaty, żeby najnizsza krajowa wyszła to im się na pewno polepszy ... Jeszcze z tej śmiesznej premii zabierają po 2% za dzień chorobowego i myślą, że każdy ma zwolnienia "na lewo" Podwyżki jak są to z musu i to jeszcze zamiast na początku roku to czekają do lipca i myślą, że łaskę robią. Na górze rozwalą się na krzesłach a zgarniają największą premie od sprzedaży i myślą chyba, że to ich zasługa Albo zaczną w końcu szanować pracowników albo ci lepsi będą odchodzić a niech sobie naprzyjmują więcej (usunięte przez administratora), myślałem, że to poważna firma ale jednak się myliłem. Szczerze to traktowali nas jak dzieci w przedszkolu Niech nie oczekują od pracowników za wiele jeśli ktoś kto dobrze robi i ma pojęcie, ma prawie taką samą stawkę jak nowo przyjęty... Kierownik nie daje podwyżek, najlepiej aby kobietom co się ładnie uśmiechną Obracają milionami a nie stać ich podobno na dobre wyplaty... Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) Szkodliwego też nie ma, a na hali hałas potrafi przekraczać 85 decybeli, ale najlepiej wyłączyć niektóre maszyny przy kontroli, tworzywa też podobno nierakotwórcze, może i nie ale o tym, że się je opala i wytwarzają się szkodliwe związki to już nikt nie wspomni .. Dopóki nie zmienią się tu co niektóre osoby w zarządzie to nie będzie dobrze

clinic Nowy wpis

jak oceniacie jakość kabli głośnikowych ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Technokabel S.A..
Jarosław

Serio premia uznaniowa jest tu wliczana do podstawy żeby dobić do minimalnej krajowej? Bardzo słabo. A jak z nadgodzinami? Można coś dorobić za wyższą stawkę? A może wypłaty się poprawiły od ostatniego komentarza w końcu czasy ciężkie...

dawid

@śmieszek a jak jesteście karani za nieobecność w pracy?

@smieszek
@dawid

Zostaje nam zabierana premia uznaniowa, która tak na prawdę jest wliczana w pensje, bo bez niej nie zarabialibyśmy nawet najniższej krajowej.

Darek

Dlaczego ktoś poniżej napisał ,że pracownicy na produkcji są oszukiwani?

@Darek

A nie są? 14 zł BRUTTO i zabieranie premii za każdy dzień zwolnienia to nie (usunięte przez administratora) Albo kolosalne wynagrodzenia dla wybrańców jak potrzeba było na cito kabel wytoczyć podczas urlopu.

Honorata
@Śmieszek

Chwila, skoro w Technokabel jest 14 złotych brutto, to chyba tylko na umowie o pracę może być taka stawka? To wychodzi wtedy 12 na rękę? Zgadza się?

@Honorata

Tak, na umowie o pracę.

Iwona
@Śmieszek

Hej, czy stawka w firmie wraz z nowym rokiem uległa może zwiększeniu? Były jakieś podwyżki? Jeśli tak to o ile? Chciałabym jeszcze zapytać się o tę premię... Jak ktoś jest obecny cały czas to na jak wysoką premię może liczyć? Ile ona wynosi?

Benek

Premia jest nagrodą za dobrą pracę a nie za nieobecność w pracy, ja polecam pracę w firmie.

@Benek

Szkoda, że nie nagradzają tak namiętnie za dobrą pracę jak karaja za nieobecność w pracy. :)

Bartosz

Tak sporadycznie ostatnio korzystacie z tego forum. Jest jakiś powód?

Pracująca

Zakład w Szrensku porażka. Tylko znajomi mają jako tako. Tam powinno być 3 na rękę minimum. A jak ktoś pracuje 10 lat to i 3.5. Nie ma stołówki. Jak zima to 10 stopni na halach. Hałas i same chemikalia. Brak dodatku szkodliwego. Młodzi szybciej odchodzą jak przychodzą. Atmosfera straszna, przez mistrza, który czuje się panem i władcą. Brak jakiegokolwiek docenienia, twierdzą że na miejsce 1 pracownika czekają nastepni. A to nie prawda bo nawet podań brakuje aby przyjąc kogoś. Juz nawet po zawodowkach biorą. przyjeżdża sanepid lub jakaś kontrola wyłączają maszyny i zamykają najbardziej szkodliwe np. Odzysk miedzi. Firma w firmie aż dziw bierze ze zarząd przymyka oczy. W godzinach robią fuchy głównie na tzw piątce. Jak nie zmienią podejścia i zarobków to będą na wiosnę miEli problemy z pracownikami. Bo z tego co wiem kilka osób odejdzie. Teraz rynek pracownika jest i nie ma problemu z pracą nawet na naszych terenach. Sama jestem krótko ale aby do kwietnia i tez ich pozegnam bo jak żyć za najniższą. Kiedyś to było coś zarabiali zwykli na produkcji 2.5 najniższej ale teraz to zenua

Anna Szreńsk

Nie polecam tam pracować.Ludzie po wielu latach pracy mają stawkę 10 zł/h.Miesięcznie około 1700 zł(śmiech na sali)Znam wielu ludzi którzy tam pracowali i pracują.Ludzie którzy tam pracowali szybciej odchodzili aniżeli się przyjmowali,ciągła rotacja ludzi,przychodzą,orientują się co ich tu czeka(a raczej nic nie czeka)i bez podziękowania odchodzą,bo nie ma za co dziękować,zostają tylko żonaci i ludzie z wieloletnim stażem ale to tylko przez zasiedzenie się i którym ciężko już byłoby odnaleźć się w nowej pracy lub w ogóle ją znaleźć.Wykorzystują położenie/lokalizację Szreńska gdzie poza fermami drobiu nie ma praktycznie pracy,a i w fermach jest ograniczona ilość m/pracy.Sami natomiast opływają w luksusach.Ciągle płaczą,że bieda i kryzys i co z nimi dalej będzie,a całkiem niedawno kupili sobie około 20 nowych aut prosto z salonu(VW Passat).Wewnątrz panuje wszechobecne kumoterstwo i nepotyzm czego nawet nie ukrywają.Mogłabym jeszcze tak długo ale nic to nie zmieni.

kmok

waos, podejrzwam, że po prostu za słąbe warunki zaproponowali... ale akurat to taka branża

YKY

nie polecam współpracować.

admin

Masz jakieś wieści o firmie Technokabel S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Technokabel S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Technokabel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Technokabel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Technokabel S.A.