Opinie o jysk.pl - JYSK Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jysk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jysk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jysk Sp. z o.o. w Gdańsk

Byly pracownik wawa

Nie polecam pracy w jysk. Kompetencja kierownika konczy sie na wypelnieniu z Tobą wszystkich dokumentow na rozpoczęciu pracy. BHP tylko w teorii. Nie szanuja pracownikow, nie szkola ich. Cyrk jest tylko jak regionalny przyjezdza to biegaja i udaja, ze jest jakiekolwiek bhp. Tak na codzien nikt nie przestrzega BHP. Jeszcze Cie pospieszaja jak dostawy sa. Ja po krotkim czasie mialem juz problemy z kregoslupem. Odszedlem bo nie bede za taki marny hajs pracowac z tak slabym towarzystwem i w tak beznadziejnych warunkach pracy. Nie polecam!!!!

Jakie wartości są cenione w Jysk Sp. z o.o.?

krecik

Podporządkowanie siè kierownictwu i brak własnego zdania

Kacyk

Kasa

Czaczacza
@krecik

Jeśli dajecie sobie wejść na łeb to nie płaczcie, że wam tak źle, bo to tylko i wyłącznie wasza wina! Ja uważam, że praca jest naprawdę fajna, jeszcze jak zespół jest ok to już połowa sukcesu.Najwięcej skarżą się zawsze Ci, którzy albo zostali zwolnieni bo coś zchrzanili albo Ci, którzy mają dwie lewe łapy do pracy ;)

pracownik kierownik

Brak własnego zdania, umiejętność pracy w 8 etatów przy 50tys zł obrotów dziennie, kilka par rąk i nóg do jednoczesnej obsługi kilku klientów, wysyłanie bezsensownych maili do regionalnych.. oj długo mozna by pisać o tym jak ta firma się stoczyła w ciągu ostatnich 2-3 lat.

jyskowiec
@pracownik kierownik

Jak w ciągu 2-3 latja myśle ze to juz dużo dlużej trwa

Szukają wołów do roboty za jałmużnę

Gk

Pracowitość, jak ta cechę zobaczą to będzie tylko więcej pracy.

jyskowiec
@pracownik kierownik

Jak w ciągu 2-3 lat w ciągu 5-6 lat

@Czaczacza

Dziwne, bo ja sam spierdolilem z tego (usunięte przez administratora) Slowa prawdy jak widac bola

Nie polecam pracy w Jysk wysyłają dziewczyny na magazyn do wydawania ciężkich szaf, gdy nie ma mężczyzny na zmianie a jeśli ci sie coś stanie to nie ich wina bo przeciez ty nie przestrzegałaś bhp ale towar musisz wydać bo klient stoi i czeka.. Po dwa jeśli masz wolne to strach mieć telefon włączony bo dzwonią do Ciebie czy przyjdziesz do pracy a jeśli nie to potem wielkie pretensje. A o zwolnieniu lekarskim to zapomnij bo po przyjściu do pracy powiedzą ci ,że udawałeś. Atmosfera fatalna cały czas obgadują a nie które pracownice mają więcej do powiedzenia od samego kierownika,narobisz sie a pensja strasznie marna,grafik co chwile zmieniany więc nawet zaplanować nic nie możesz a o wakacjach zapomnij, starzy pracownicy zabierają najlepsze terminy a ty nie masz nic do powiedzenia i dostajesz urlop we wrześniu wtedy możesz jechać z dzieckiem na wakacje. Po tej pracy mam problemy z kręgosłupem więc nikomu nie polecam tej firmy.

równouprawnienie :)

xx

Wypisz wymaluj, to właśnie "praca w jysku".

Jan Kowalski

w innych miejscach pracy kobiety też migają się od noszenia cięższych rzeczy, twierdząc "że to "faceci" są od tego" (nie wszystkie kobiety żeby wypowiedz była sprawiedliwa)

Malutka
@Jan Kowalski

Z calym szacunkiemto ile moze nosic kobieta a ile meżczyzna okreslaja normy bhp.i nie ma możliwości aby pracodawca naruszal to prawo .tak pracodawca jak i kierownik za łamanie tych przepisow odpowiada przed prawem.w razie uszczerbku na zdrowiu kierownik moze placic odszkodowanie

@pracownik Jyska w Norwegii
@anonymous

Równouprawnienie to jedno a budowa fizyczna, mięśnie etc to co innego. Na kursie jest o tym mowa. 2 pracowników na zmianie na całym sklepie (włączając w to magazyn) i jak tu dźwigać coś o wielkości 50x200 ponad 30 kg? Szukam pracy jakiejkolwiek innej bo to (usunięte przez administratora) a nie porządna firma... Zatrudnienie jako sprzedawca - więc pracuje się na całym sklepie a nie tylko na kasie

@Malutka

Z camym szacunkiem od koedy pracodawca w tej pracy dba o bhp hahahhahahahha Jakbys byla u mnie na zmianie to byś zobaczyła jakie cyrki odwalaja w pracy.

Cześć, ja pracuję w Jysku dłuższy czas. Zgodzę się z poprzednikami, że praca jest ciężka. Dużo obowiązków i zawsze za mało czasu. Człowiek uczy się bardzo dużo i albo się dostosuje albo nie. Dla niektórych osób to nie jest odpowiednia praca. Tu nie ma czasu na pogaduchy i godzinne picie kawy. Jeżeli w sklepach jest mała obsada, to po prostu nie można sobie pozwolić na słabe ogniwa w zespole. Pracujemy jako zespół. Jeżeli pytacie o awanse to znam dziesiątki osób, które awansowały. Większość kierowników sklepów pochodzi z awansów, łatwiej awansować, jeżeli jest się mobilnym, tzn. nie widzi problemu w przeprowadzce do innego miasta, czasami oddalonego o kilkaset kilometrów. Co do grafiku to u mnie raczej się nie zmienia pod warunkiem, że nikt nie idzie na zwolnienie lekarskie lub nie ma innych nieprzewidzianych okoliczności. Dostosowanie grafiku jest możliwe. Znam osobę, która przez rok pracowała na 3/4 etatu ucząc się w technikóm dziennym w klasie maturalnej. Po maturze pracuje już na cały etat. Podsumowując, trzeba się zastanowić co chcemy robić i taką pracę wybrać. Pozdrawiam

Serio?
@pracownik

Proszę mi powiedzieć ilu pracowników ma umowę na stałe na 100% etatu. Zatrudniacie setki osób które się nie nadają i są słabym ogniwem z dobrego serca? Proszę mi tu nie gadać glupot

Iza
@Serio?

Czy pisząc o "umowie na stałe" masz na myśli umowę o pracę na czas nieokreślony? Trudno o taką umowę w Jysk?

@pracownik

Juz po samym komentarzu widać, ze szukaja (usunięte przez administratora) ktorzy beda (usunięte przez administratora) za kilka osob. Dajcie sobie spokoj z ta zenujaca firma. Chcess isc na kawe to idz, bo (usunięte przez administratora) kierownictwa chodza kiedy chca a na dodatek firma nie szanuje pracownikow. Czy jest to warte za 3000 bez kawalka? Nie. Szkoda Twojego zdrowia

Półtorej miesiąca. Odpowiedz po wyslaniu C. V. 3 tyg. Udział w filmikach - odpowiedz po prawie 3 tyg. Zaproszenie na nastepny etap, mam czekac na dwa kolejne maile w ktorych czekają zadania - brak dalszej części to ponad 3 tyg. Pisałam co sie stało dlaczego nie dostałam tych linków, czy coś poszło nie tak nikt nic nie napisal. Smutek i żal, ze tyle czasu musiałam się denerwować. A po prostu mnie olano. :(

Pytania były normalne - takich mniej wiecej się spodziewałam na to stanowisko. Dalej pytają o rezultat odpowiedź - brak jakiejkolwiek informacji po kolejnych 3 tyg. :(

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Edyta

Ciekawa jestem, jak wygląda rekrutacja do firmy JYSK w innych miastach? Czy podobnie nieprecyzyjne ogłoszenia co do stanowiska pracy zdarzały się również gdzie indziej? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych, aby tym samym ułatwić innym przejście tego procesu.

bmth1991
@Edyta

parę lat temu w swojej miejscowości zobaczyłam że jest ogłoszenie do sklepu jysk,cytuje:firma jysk poszukuje kandydata na stanowisko sprzedawca...gdy poszłam do sklepu osobiście dopytać się o ogłoszenie sprzedawczyni mi odpowiedziała:och ale my szukamy mężczyzny,a nie kobiety...myśle sobie:aha,okey ale takiej informacji nie było nawet w tym ogłoszeniu...na drugi raz niech może piszą kogo szukają do pracy,kobietę czy mężczyznę a nie ludzie tracą czas na chodzenie tam do nich

Trik
@bmth1991

Durna kobieto takich informacji nie można zawrzeć w ogłoszeniu.

Albert
@bmth1991

Firma nie może pisać płci jakiej szukają, dodatkowo taka informacja nie powinna paść z ust pracownika.

@bmth1991

Nie wiesz dlaczego? Bo facet (usunięte przez administratora) tam za kilku. Z dwojga zlego dobrze ze Cie tam nie przyjeli. Chore klimaty

Zabawne

Witam. Jeżeli jesteś średnio inteligentny to sobie to daruj. Cała rozmowa odbyła się w kanciapie na tyłach sklepu. Na wstępie masz informacje że jesteś od wszystkiego nie ma tego co w umowie tylko latasz jak pszczoła po kwiatkach. Pytanie przykładowe jak pan zorganizuje zespół pod siebie. Ja dostałem w głowie takie wtf jak nowy pracownik do tego sprzedawca ma sobie ustawiać zespół. Ale dobra mowie do siebie nie to tylko praca żeby przetrwać studia. Po czym Pan mi wyskakuje z pytaniami z puli filmików które nagrywasz i gniesz się jak gibon na gałęzi przed rozmowa. Już wtedy masz takie gdzie ja jestem czemu on mnie pyta drugi raz o to samo. Chce przypomnieć że stawka jest 3100 więc aż zabijasz się o tą robotę za 50h, w tygodniu (tak mi powiedział kierownik względem godzin) dziś dostałem informacje że jednak się nie dostałem ???? ja Angielski c1 studia psychologiczne. Doświadczenie z poprzednich prac 5 letnie na stanowiskach odpowiedzialnych. ???? a ci mi mówią że jednak jest ktoś lepszy żeby sprzedawać łózko z gąbki i poduszki z kaczki.

Adella
@Zabawne

@Zabawne - Nie dostałeś się, bo inteligencją przewyższasz regionalnych. Nie masz czego żałować

@Zabawne

A może źle odpowiadales. Skąd wiesz że dobrze. To że masz studia to nie daje ci fory. Ja nie mam i znajduje dobre stanowiska i w większości przechodzę rekrutacje.

Zabawne
@Monika

Monika tutaj nie chodzi czy się dostałem, czy nie. Jak powiedziałem we wstępie średnio inteligentni ludzie nie mają czego tam szukać. Bardzo mnie cieszy że pani znajduje wszędzie pracę musi mieć pani posiadać bardzo duże doświadczenie. Ja niestety posiadam dużo większe oczekiwania od pracodawcy za moje doświadczenie, i cenny czas który poświęcam. A Reasumując, praca w tej firmie (jeżeli nic się nie zmieni) jest niewarta poświęcenia swojego życia i zdrowia ponieważ obecnych czasach znów widać popyt na pracownika wykwalifikowanego, i chcącego osiągnąć coś więcej niż sprzedaż . W tym... Inwektywy zostawię dla siebie.

WyzJysk
@Zabawne

Dziękuję Bogu że się nie dostałeś. Ale naprawdę nie masz czego żałować u mnie kierowniczka to typowa (usunięte przez administratora)Oni nie szukają ogarniętych ludzi tylko posłusznych im baranów

@Zabawne

Na Twoim miejscu bym sie cieszyl, ze Cie nie wzieli. Ja zrezygnowalem po miesiacu, zero szacunku do pracownikow, slabe warunki pracy i jeszcze nigdy nie wiesz o ktorej wychodzisz z pracy. Musisz sto razy latac i pytac zadufanego w sobie kierownika czy mozesz wyjsc w koncu do domu. Chore, bo inaczej tego sie nazwac nie da. Nie wiem po co grafik w takim razie. Na koncu przyczepia sie o jakas bzdure ktora zle zrobiles, pomimo, ze sami tez czesto czegos nie potrafia zamiast cieszyc sie, ze ma kto za nich (usunięte przez administratora) czarna robote.

Tom

Ciężka praca to jedno, a brak przestrzegania bhp i slaba atmosfera to drugie. Jeśli stac Cie na inna prace to dlugo tam nie popracujesz. Pieniądze tez slabe jak zdajesz sobie sprawe z tego, co musisz robic. Na dodatek nie szanuja pracownikow. Slabe szkolenia i brak komunikacji.

Stasek

Nie ma nic fajnieszego niż robienie Clicka kiedy potrzebna rzecz leży gdzieś na magazynie albo na palecie albo w ogóle w jakimś kosmicznym miejscu zakopana. Najważniejsze ze ma być w 30 min zatwierdzone :) proponuje zmniejszyć czas do 3 minut.

mała ruda

biuro w gdańsku: ładnie w środku, schludnie i cicho rozmowa: no hrka to jakaś porażka, starsza pani która zadawała pytania jakby na oślep i nie słuchała odpowiedzi, już po tym mi się odechciało a jak czytam wypowiedzi to kamień z serca, że się nie zgodziłam uczestniczyć w tym cyrku Ludzie! są inne miejsca pracy!

Jakub B

Niesamowicie ciężka i brutalna praca. Pracuje ponad dwa lata i ciągle każą mi odkurzać i sprzątać po wszystkich. Trzeba robić 50 rzeczy na raz. Praca na magazynie jest dla woła roboczego, a nie dla człowieka. Po pracy można się rozpłakać. Ciągle wszystko mnie boli i chyba mam depresję od tego co się tam dzieje. 4/10

J
@Jakub B

Niestety mam to samo powoli zaczynam odczuwać depresje chodzac do tej pracy nie dość ze robisz wszystko jako sprzedawca kierownictwo się tylko chowa za Polkami to cały czas jest zle i brak szacunku, czas szukać czegoś nowego

Gabi

premia w wysokosci 8tys,. czemu nie, ale tylko gdy było reotwarcie sklepu, czyli tz. sklep na nowo otwarty po przemianie.PREMIA ZA SPRZEDAŻ +ZWYKŁE PREMIE w takim miecie jak Wołomin jest mozliwa ale powtarzam tylko przy duzych akcjach np. reotwarcie i to ie juz nie powtorzy

Do Jakub b

Człowieku daj sobie spokój z tą nieudolną korpo porażką Jysk bo w końcu zwariujesz albo sobie coś zrobisz.słyszałam o takich przypadkach.ty musisz być albo desperatem albo życiowym nieudacznikiem że boisz się zmienić pracę nie pozdrawiam tej całej justowej zakłamanej świty i stanowczo odradzam tam pracę

W tej chwili jedyne co można dobrego powiedzieć o firmie Jysk to to, że wypłata zawsze jest na czas i socjal wypłacany na święta. To tyle... ilość pozytywów jest znikoma. 1. Motywacja - leży i kwiczy. Regionalni i dyrektorzy wymagają, żeby kierownik sklepu motywował swoją załogę, kiedy sam jest u wrót piekieł i jego/jej motywacja dosłownie leży na podłodze. Podejście DMów, RMów, RSSów itp. jest żenujące... i to bardzo delikatne słowo. Sami zapomnieliście jak to jest być człowiekiem i popełniać błędy. 2. Jeśli jesteś pełen energii, zaangażowany, swoje życie prywatne spychasz na margines, masz głowę pełną pomysłów to jesteś (usunięte przez administratora)pracownikiem. Tylko nie narzekaj, nie mów, że gorzej się czujesz, a jeśli w firmie czy pracy coś ci nie odpowiada, to mów i tak, że wszystko jest cacy. Broń boże nie narzekaj! 3. Jysk Values to coś, co w tej firmie już nie istnieje, dlatego warto przestać się chwalić i zmodernizować te wartości. Wolność wyrażania własnego zdania? Jasne, ale po tym możesz już liczyć tylko na wypowiedzenie albo spadek przywilejów, no i rozmowę pouczającą. Btw. od kiedy to usuwacie komentarze na pracowniczej grupie FB? (usunięte przez administratora) 4. Ilość zajęć i obowiązków przeraża. 5-7 osób w załodze to standard (łącznie z kierownikiem oczywiście). Spoceni, brudni, w starych koszulach (swoją drogą hitem jest, kiedy regionalny, każe dać nowemu pracownikowi używaną koszulę, po kimś, ze sterty często niewypranych). Tutaj wielkie brawa(usunięte przez administratora) 5. Warto by zacząć cięcie kosztów od góry, bo auta służbowe od 120 tys. zł wzwyż (sławetne (usunięte przez administratora):) np.), chyba naprawdę nie są potrzebne. Gwarantuję, że auto za 50 tys. również wyjeździ te 100 tys. km i będzie nawet bardziej ekonomiczne. Swoją drogą jak to jest, że dwuletnie auto, można kupić prawie za bezcen. (usunięte przez administratora) 7. PDP, Pipeline itp. Naprawdę, kto z kierowników ma czas na akcje i reakcje, dla swojej załogi, kiedy nawet regionalny nie pracuje z PDP czy PP. Wypełnijcie, omówimy z HRem i hej kolejna trzy miesiące. 8. Mój ulubiony dział tej firmy: HR - Co wy w ogóle robicie w JYSK? Pytam, bo nie mam zielonego pojęcia. Rekrutacja, szkolenia, rozwój - wszystko na głowie SM, a HR istnieje w JYSK, żeby bywać i też sobie pojeździć po Polsce i świecie. Zamiast rozwijać i dbać o CZŁOWIEKA, to staliśmy się wg HRu tylko numerkiem. Nie ten to następny. A tak nawiasem, kto z jyskowego HRu powinien dawno wylecieć. (usunięte przez administratora) 9. Generalnie dyrektorzy uwielbiają pokazówkę, a przede wszystkim, kiedy mogą użyć RMowskiej karty. Oni wiedzą lepiej, myślą lepiej , pracują lepiej. Uczcie się od nich... Hahahaha... większość nie ma nawet aparycji na to stanowisko, a co dopiero wiedzy. 10. Znacie sytuacje, kiedy DM lub RM robi wam jazdę o komplementarkę przy nowym sprzedawcy? Ja znam. RM rozmawia z nowym pracownikiem, który jest w firmie od 2 tyg. Po czym woła SMa do siebie, dlaczego taka słaba sprzedaż komplementarna. Dodam, że RM siedzi, nowy pracownik siedzi, a SM stoi na baczność pod natłokiem pytań RM. Sprzedawca nie wie co ze sobą zrobić, kierownik pali się ze wstydu, a RM później chce zwiększenia motywacji załogi. Nie do wybaczenia. Podsumowując, szkoda lat na utratę nerwów i zdrowia w tej pracy.(usunięte przez administratora) Doklejajcie pracę do życia, a nie życie do pracy, bo za żadne pieniądze, nie warto tracić przyjaciół, zainteresowań i czasu wolnego dla JYSK. Pozdrówki

Do robienia - walkow ;)

Szacun

Zgadza się, wszyściutko. W HR pani Owoc i reszta bandy (usunięte przez administratora) potrafi szczycić się tylko beznadziejnymi tik tokami wrzucanymi na grupę na Facebooku tak mówię o bandzie kotów i pajaca od kołdry to nie jest śmieszne ani fajne, wielkie osiągniecie HRu czapki z glów.

były kieras
@ja

Haha W kazdym punkcie pełna zgoda. O porsche i odkupowaniu aut nie słyszałem ale jeśli to prawda, to ładnie sié Piotrki bawicie tam w Gdańsku. Co do kompetencji RMów to i tak delikatnie powiedziane. I ci ludzie utrzymują się na tych stanowiskach niezmiennie 5-10-15 lat... To mówi wiele o firmie. Dział HR - wiele mozna napisać. Dział kompletnie do niczego nie potrzebny. Tzn nie potrzebny pracownikom w ich pracy. Przez kilka kat będąc kierownikiem w niczym nie pomogli, a jedynie przeszkadzali. Kandydatów na pracowników których mi podrzucali nikt przy IQ krzesła ogrodowego (koniecznie z poduszką!) nie zaakceptował. No ale nie oni, wykształceni w służbowych autach, nasi dzielni haerowcy...

Marian
@ja

Sama prawda

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jysk Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Nie bezpośrednio, ale wybadaja jak bardzo nie masz szacunku do siebie samego i jak bardzo jesteś skory do poniżania się dla "większego celu". Odradzam z całego serca

to co ogólnie wyprawia się w jysku to jeden wielki dramat. każdy dzień w pracy to nerwówka,dzwiganie harówa i praca ponad siły na szczęście mój dramat kończy się w dniu 31,12,2021 . dostałem pracę w konkurencyjnej firmie za o niebo lepszą kasę nie pozdrawiam i nie polecam pracy nikomu no chyba że lubisz tyrać jak pies za michę, bo to co płaci jysk za wykonywaną pracę ilość obowiązków i odpowiedzialność to jest nieporozumienie tak jak firma jysk.

Judałme

Kto w Jysku pracuje ten się w cyrku nie śmieje. To co wyprawia się na magazynie to jakiś dramat, najlepiej mieć kręgosłup ze stali i udźwig paleciaka w rękach

Xxxx

Jakieś przecieki odnośnie podwyżek w listopadzie??

xxx
@Xxxx

Ostanie większe podwyżki były bodajże w 2017/18 o ile mnie pamięć nie myli, i bardzo wielu kolegów nie tylko z mojego sklepu coraz częściej zaczyna wspominać o tegorocznych podwyżkach, ale to tylko plotki więc nic pewnego jak na ten moment nie ma

Lenia
@Xxxx

Tak... podwyżki ale towaru...a wy ludziska (usunięte przez administratora)

Mika

Zeszłoroczne były od 1 grudnia

XxX
@Xxxx

Od 100-500 zł zależy jak lubi Cie kierownik i Regionalny, kolega dostał 200 a koleżanka 400 średnio to sprawiedliwe

sam nie wiem

ile wynoszą dodatki świąteczne dla pracowników sklepu?

Szukam

Pracować od 9.30 do 20.30 przez pięć dni w tygodniu za 3300zł.brutto jak jak tu napisali no to wybacz to jest kierat i (usunięte przez administratora)a nie normalna praca i normalna firma.

Mika
@Szukam

Większość ma mniej niż 3300 brutto za takie luksusy

Tak

No przecież te mega podwyżki były mi bróbowali wcisnąć 90zł.brutto wyśmiałem tą żenującą pseudo korporacie bo to uwłacza ludzkiej godności.oznajmiłem im że nie podpisuję z firmą jysk następnej umowy o pracę i stanowczo odradzam podjęcie pracy komu kolwiek jeden wielki wyzysk i szukanie wołów pociągowychpociągowych a nie pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Jysk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jysk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jysk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jysk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 4 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jysk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jysk Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jysk Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 205 ocen.

Jysk Sp. z o.o.