Wisag Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wisag Polska Sp. z o.o.

ktoś

Przestrzegam przed firmą wszystkich. Nie ma tam żadnej organizacji, (usunięte przez administratora) od początku i obiecują, zapewniają że będzie praca. Po czym po dość długim okresie przepracowania u nich, tzn. nic nie robienia, okazuje sie, że tej pracy nie ma i nie będzie, bo coś nie wyszło! Rozczarowałam się niestety i nie polecam.

@ktoś

Szanowna Pani, Faktycznie z projektu jaki był dedykowany do Państwa działu niestety nic nie wyszło. Na co nie mieliśmy wpływu. Zadziałały czynniki zewnętrzne. Dokładnie urzędowe. Nie zawsze jest tak, że wszystko nam się udaje. Jeżeli czuje się Pani urażona tą sytuacja pozostaje mi przeprosić. Przez 8 miesięcy starałem się na pozyskanie dodatkowych środków na zatrudnienie Pani i innych trzech osób. Niestety poniosłem porażkę. To się zdarza i nie jest niczym co sprawia mi satysfakcję. Szczególnie, że w tym wypadku jestem bezsilny. Zrobiłem co było w mojej mocy. Podczas rozmowy w której poinformowaliśmy Państwa o konieczności zakończenia współpracy zostało to wam wszystko szczegółowo wyjaśnione. Jeżeli potrzebuje Pani referencje dla nowego pracodawcy jestem w całkowicie gotowy do ich udzielenia. Praca, którą wykonywaliście w WISAG była profesjonalna i widać było wasze pełne zaangażowanie.

Stefan

Firma nad którą nie ma nikt kontroli . Jedynie Pani Krystyna Z. Robi co chce i jej rodzinka

@Stefan

Proszę informacje co ma Pan na myśli. Jako osoba odpowiedzialna za Wisag w Polsce jestem bardzo zainteresowany rozszerzeniem tej opinii. Nie mam poczucia braku kontroli, a na stanowiskach zarządzających personelem nie pracuje nikt o imieniu Krystyna.

Dawid

Według mnie firma Wisag to firma większości białych kołnierzyków. Ciekawe jakie mają wynagrodzenie. Bo pracownik który sprząta ma najniższą krajową a przypomnę że każda firma może dac trochę więcej pod warunkiem że nie jest zachłanna. Wisag firma białych kołnierzyķów? w dosłownym tego słowa znaczeniu?.

@Dawid

Trudno odnieść się do takiej opinii.

Tomasz Raczynski

Nie, wynagrodzenia płatne są na koniec każdego miesiąca w jednej transzy.

Firma Wisag Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ilu Pracowników pracuje w firmie? Czy oferta Pracownicy administracyjni z orzeczeniem o niepełnosprawności jest aktywna? Pozdrawiam.

@Karolina

Tak, oferta pracy jest aktualna.

Ilu Pracowników pracuje w firmie? Czy oferta pracy Pracownicy administracyjni z orzeczeniem o niepełnosprawności jest aktualna? Byłabym zainteresowana, jeśli tak. Pozdrawiam

Lider

Tak jak poprzednicy pisali do pewnego czasu dało się tam pracować.

Ciapek

Firma jak każda Firma sprzatająca . Posiada lepsze i gorsze obiekty . Do kwietnia 2017r jeszcze dało się tam pracować bo były kompetentne osoby zarządzajace. Po zmianach personalnych w zarządzie, dobrzy pracownicy zostali zwolnieni albo sami nie wytrzymali presji i odeszli. Firma nastawila się na zatrudnianie ludzi ze wschodu.

Tomasz Raczyński Wisag Polska
@Ciapek

Zmiany personalne w Zarządzie nastąpiły w 2014 roku. Jestem jedną z osób tamtejszej zmiany. O jakie zatem zmiany może chodzić w roku 2017? Nadmienię, że z kadry zarządzającej od 2014 roku do dzisiaj zwolniona została jedna osoba. Skierowała nawet sprawę do Sądu Pracy w którym powództwo zostało odrzucone. Miało to miejsce w 2016 roku. Firma Wisag nie jest jedynie firma sprzątającą. To jedynie 25% naszego obrotu. Na stan z 24 Stycznia 2020 roku w strukturach firmy Wisag zatrudnionych jest 4 cudzoziemców pochodzących z Ukrainy. Zatrudniamy w Polsce prawie 800 osób. Wszyscy zatrudniani są, bez względu na stosunek pracy, w jednej spółce Wisag Polska Sp. z o.o.

Niezadowolony
@Ciapek

Zgadzam się do pewnego czasu dało się tam pracować.....

@Niezadowolony

Na ponad 500 osób pracujących w firmie mamy zatrudnionych 7 osób z Ukrainy. Wszyscy na umowy o prace traktowani jak każdy inny pracownik. Tak wiec z nastawianiem się na zatrudnianie osób ze wschodu mógłbym dyskutować. Na ogólniki w stylu „od dłuższego czasu nie da się tam pracować” nie zareaguje bo nie mam się do czego odnieść.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wisag Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wszystkie wypłaty realizowane są w naszej firmie na koniec miesiąca. Wynagrodzenia dodatkowe wynikające np. z premii wypłacane są na 10-go każdego miesiąca, premie handlowe na 25-go każdego miesiąca.

Aktualność
Od 26.01.2021 r. ruszamy z rekrutacją do naszej firmy na stanowiska administracyjne. Preferowani pracownicy z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Zgodnie z naszą polityką chcemy wspierać i aktywizować takich pracowników na rynku pracy!
Więcej pod tym linkiem:
Damian

Jak u was z praca w święta ?

Grucha

Najgorsza firma z jaką współpracowałem. Ale co zabrałem to moje :-)

@Grucha

Zapewne najgorsza bo więcej nie dała ukraść! Pozdrawiam Tomasz Raczyński

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Wisag Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tomasz Raczyński

Jeżeli to pytanie zadaje pracownik firmy to najwłaściwszą osobą i odbiorcą tego pytania będzie przełożony. Odpowiadając na pytanie: 24 Grudnia (Wigilia) jest dniem pracy takim samym jak każdy inny dzień roboczy. Nie jest natomiast zwyczajnym dniem w naszej tradycji. W związku z tym tego dnia skracamy pracę pracownikowi. O ile i jak to już zależy od indywidualnych ustaleń i trybu pracy. Ale tak samo my jak i nasi Klienci chcemy ten dzień spędzić jak najszybciej z najbliższymi w domach. Niestety niektóre służby utrzymania bezpieczeństwa i obsługi technicznej pracę swoją bedą musiały wykonywać pomimo tego święta. Nad czym trudno przejść do porządku ale trzeba zrozumieć tego konieczność. Dziękuję za pytanie . Pozdrawiam Tomasz Raczyński - Prezes Wisag Polska Sp. z o.o.

Czy Wisag Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tomasz Raczyński

Mamy ustalone godziny pracy godnie z regulaminem pracy. Przestrzegamy prawa w tej kwestii. Nie bardzo mogę wyczuć intencję tego pytania.... W sprawie konkretnych informacji proszę o kontakt mailowy: Tomasz.raczynski@wisag.de

Staszek

Zmieniła się jakoś praca od chwili kiedy koronawirus sparaliżował całą gospodarkę?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Wisag Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tomasz Raczyński

Witam, w naszej firmie istnieje możliwość rozwoju w zależności od kompetencji W tym momencie poszukujemy osób do działu handlowego w oddziale małopolskim, śląskim i zachodniopomorskim.

Uwaga, opinia nie dotyczy oddziału Toruń ale całej firmy Wisag w Polsce. O ile wypłaty pracowników zawsze docierają w terminie(usunięte przez administratora) Nieprzyjemna atmosfera, brak możliwości rozwoju. Zwolnienie pracownika powoduje przerzucenie na innych jego obowiązków, zamiast zatrudnienia nowego pracownika. Brak struktur i schematów działania.

Przemysław

Piszesz, że brak jest możliwości rozwoju. Znalazłem dwa ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko technik obiektu i lider zespołu FM i w każdej z nich pracodawca zapewnia możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy, a także szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę. Możesz to wyjaśnić?

Tomasz Raczyński Wisag Polska

Chciałbym prosić o wyjaśnienie informacji zawartych w tekście Na czym Pan/Pani opiera swoją opinie o braku płatności dla podwykonawców? Jestem Prezesem tej firmy i nie znam wspomnianych przypadków. Chciałbym również poznać adres oddziału firmy w Toruniu. Pozdrawiam Tomasz Raczyński

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy WISAG POLSKA SP. Z O.O.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wisag Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Wisag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wisag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wisag Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wisag Polska Sp. z o.o.