Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Uzalezniony

Jak już takie osoby rzucają papierami i rezygnują z pracy ( Mirek G) to fajnie musi być...

Kolo
@Uzalezniony

Sam sie raczej nie zwolnił...

@Uzalezniony

A kim był szanowny Pan Mirek G? opisz bardziej jego stanowisko bo cała Polska go niezna. PS: A w Zielonej Górze znaleźli już tego zaginionego tira z samplingiem?

koleś oleś
@Krzywy

koleś sie zwolnił, na jego miejsce jest gość który był w regionie Bossman - powalony jak cały ten obszar - i zapewne tez miał udział w zaginięciu towaru - świętoszek razem z Koszmarkową-he he he

koleś oleś

PH

Wszyscy co narzekają piszą o wyścigu szczurów w tej firmie. A czy w ogóle macie świadomość jak z nas do zarząd i akcjonariusze? Przecież w OGSM jest wyraźnie napisane ile prezes się zobowiązał wywieźć kasy z naszego kraju. 200mln płn. Skoro jest zatrudnionych 1300 pracowników to na jednego rocznie wychodzi ile? 200000000 /1300= 153.846 rocznie pln/ 12 miesięcy=12 820 PLN na miesiąc. To są czyste pieniądze które uciekają z naszego kraju. Każdy człowiek w tej firmie zarabia dla Kopenhagi prawie 13 tyś zł na miesiąc. A nam się opowiada o jakichś medianach. Zacznijcie mówić o tym. A nikt nie powie wprost zarządowi że nas wykorzystują bo każdy ma kredyt i się boi stracić nawet to co ma. Każdy z nas mógłby zarabiać nawet 6 tyś pln na miesiąc ale po co dać to Polakom skoro można pompować kasę na zachód. Rocznie z Polski wypływa 100 mld PLN i my też się do tego przykładamy. Pomyślcie o tym przy następnych wyborach. Powodzenia

Krzywy

Dobrze przynajmniej ze kapsle się już skończyły to nie trzeba latać na hurt po piwo 2 razy dziennie...

M.M.
@Krzywy

Kapsle to jeszcze są. Jest ich po prostu mniej. Teraz często starcza jeden wyjazd na hurt po piwo. Przecież promocja trwa do końca Września.

@M.M.

M.M.
@Krzywy

..."Mniej? człowieku nie wiem jak w twoim obszarze ale u mnie na sklepach w 2 tygodniowym cyklu mam po 2-3 kapsle! wspomnę ze jest to home market co wiążę się z większą rotacją, zresztą sami klienci mówią żę "firma oszukuje" bo wygranych niema, żule spod sklepu zaczęły tatre pić bo tam wygrywają. Znowu ktoś z W-wy dał (usunięte przez administratora)i nie pomyślał a my zostajemy bez premii sprzedażowej "... Zapraszam do OS Sierpc Nadal wymieniają co miesiąc ok 18000szt kapsli per PH

@M.M.

Szacun dla nich, a powiedz mi jeszcze Mieszko kiedy chłopaki z Kasztelana te kapsle liczą? w domku po wizytach w rynku czy może jakieś specjalne spotkania mają? Skoro tyle kapsli wymieniają to chyba muszą mieć te spotkania albo chociaż nadgodziny płatne? Warto przemyśleć temat kapsli w home marketach i ich liczenia w szczególności bo to całkiem spora ilość nadgodzin do zapłacenia może być jak nie daj boże komuś przyjdzie do głowy sie po sondach powłóczyć

SERW

A co powiecie w temacie ostatnio modnych couchingów ? takiej porażki tu jeszcze niebyło , przyjeżdża kos czy rms i zamiast 20 wizyt w ciągu dnia robie 8 bo przed i po każdej wizycie pałujemy się nad banalnymi żeczami - jak to powiedziałem , czy właściwie to powiedziałem , co by było gdybym powiedział inaczej itd. pracuje tu kilkanaście lat , realizuje swoje cele , znam tych klientów bardzo dobrze i zamiast zajac się sprzedażą , merchem to tracimy czas na dziwne rozmowy . Dawniej kos mi pomagał , wspierał moją pracę , budował relacje z klientami a teraz jest niemy , tylko notuje i to też niepodoba się klientom - często słysze - tych z biura to nie uczą mówić , jak masz przyjechać z tą niemową to niech zostanie w samochodzie ... , mam chodzić tam i spowrotem z posm bo takie jest przygotowanie do wizyty nawet tam gdzie nie mogę ich zainstalowac bo dany sklep ma tylko własne . w tym dniu nie zrobie pozostałych wizyt bo po prostu nie zdąrze ale musze je nadrobić w pozostałych dniach i tak w kolejnych dniach mam 25 wizyt i tu nikogo to nie obchodzi że się nie wyrabiam i wizyty są robione na szybkiego żeby głównie objechać klientów ......paranoja , i jak maja być wyniki ?

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Benek

Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać dobrze?

juhrek killer
@Benek

Można napisać coś dobrego, ale nic co dotyczy pracy PH. Poza tym z tego co wiem to straszne nie dowózki macie. Cyferki nie wypaliły? ojjj jaka szkoda. Nie wiem czy to plotki ale pykło podobno coś około 60% z 100% Głośno już o zwolnieniach ludzi biurowych w Wawie. Proponuje zacząć od Dyrektora Krajowego bo widocznie jego pomysły na tą firmę sa nietrafione, a są na pewno nietrafione bo kiedyś miałem NIEprzyjemność z nim rozmawiać. O Bonach na piwo, o kolejnym wprowadzeniu Somersby Jabłkowego "Secco" w tym roku, o natłoku pracy, systemie raportowania i dopasowania zatrudnienia PH pod obroty OSu itd. Nic nie dociera. Jakbym "dwójkę" wycisnął w przepaść. Bo oni mają analizy konsumenckie zlecone firmą zewnętrznym itd. Hallo pobudka!!! Najlepszych testerów macie na miejscu w firmie, PH się nazywają. To oni słyszą z rynku że ludzie pytają o smak Gruszki Somersby bo byli gdzieś za granicą i próbowali. DK uważa że gruszka zkanibalizowałaby jabłko. Tak ale ok 20%, ale za to zysk z wprowadzenia nowego odmiennego smaku byłby ogromny i z nawiązką by to zwrócił. Jedyne co by się mogło zmienić to nr 1 z jabłka przeszedłby na inny smak. Tak nawiązując poza tematem to szukam jeszcze kontaktu do ludzi z Regionu Okocim którzy założyli Pozew Zbiorowy przeciwko Carlsberg Polska. Potrzebuję trochę informacji bo sam się szykuję do czegoś takiego. Co było tematem głównym pozwu? Jakich dowodów użyto? Jeśli ktoś z tych osób tu zagląda to proszę zostaw jakiś kontakt- może być nowo utworzony mail. Spiszemy się i pogadamy przez wideo rozmowę.

Bergerowa

Fajnie pracuje mi się w Carlsberg-u ale w Szczecinie.

Bosman
@Bergerowa

Ha ha ha chyba kosik ze Szczecina to pisal Hahah

hłhł
@Bosman

albo Koszmarkowa...

Kolo

Czy ktoś może coś napisać o pracy ph w Małopolsce? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy warto wysłać cv. Jakie zarobki i atmosfera w pracy?

olej-nick

Siema łodziaki ! Pytanie mam takie : Czy serdel co po bałutach jeździ nadal śpi do 12-tej , czy wziął się za robotę ? A Kosik-glucik nadal próbuje udawać kierownika , czy sobie odpuścił ? pozdro

rysiek z k.
@olej-nick

w Łodzi to za "Barana" się działo , teraz to miernoty zostały..........

PH

Ten konkurs to jedna wielka ściema

Zmęczony

Co sądzicie o konkursie lodówkowym? Jak mamy go realizować jak nie ma co wstawiać? Jeśli zrobiłem co trzeba a nie dostanę kasy to już nie biorę udziału w żadnym konkursie, ktoś powinien chyba odpowiadać za taki stan rzeczy. Czy to kompetentny człowiek? Ale jak zawsze bedzie to wina ph. Takze nie dziwcie się ze potem ludzie maja taką opinie o firmie.

rdd
@Zmęczony

nie przejmuj się , zaraz jak się konkurs skończy to tyle ich zjedzie ze magazyny nie pomieszczą

cool
@rdd

ha ha ha , nawet sporo ich będzie nawet nie rozpakowanych .......

Berger

Zasady działania ustalają zwierzchnicy i jest najlepsze dla wszystkich.

kbhwdbknslk
@Berger

Berger 2017-06-25 10:01 Zasady działania ustalają zwierzchnicy i jest najlepsze dla wszystkich. Zwierzchnicy Krajowi a nie Lokalni typu KOS. Bo co mają mazury do HM jedynie pensję te same. Expo jakieś 20razy większe w HM niż mazury. Plan sprzedażowy ok 10-14 razy większe. - ktoś to musi poukładać w lodówkach i na expo. Mazury w tym roku w tabelkach pokazywały na C1 (prawie umarłem wtedy ze śmiechu) prawie 100% dostępności. HA, HA, HA. Jechałem na Cyklowe do Mikołajek po drodze wszedłem do 5 sklepów bo chciałem kupić nasze piwo na wieczór, a tam pajęczyny w naszych lodówkach. Totalne ZERO SKU (nawet Harego w But nie było) - a konkurencja ma po prostu wszystko. Teraz widać dlaczego każdy region ma inne potrzeby a nie określa się potrzeby krajowe. Gdyby było mało to: w HM wymienia PH dziennie ok 100-180zgrz (2400 - 4320szt) piwa za promocję kapslowe i co najfajniejsze muszą jechać na hurt i pobrać to piwo w czasie który nie liczy się do godzin pracy. Z praktyki np.: - do hurtu 40 km - ok 1h jazdy (km są różne bo w różnych miejscach w obszarze skończy się piwo w aucie) - na hurcie pobrać dokument i poczekać na wydanie piwa - ok 10min (jak nie mają za dużo roboty), co sprytniejszy załatwi to telefonicznie w drodze i wszystko już czeka. - ok 15min sensowne ułożenie piwa w aucie, tak żeby na pierwszym zakręcie lub dołku nie płynęła rzeka piwa w aucie. Pomijam fakt że ładując 90zgrz piwa x 12,5kg każda, to "Krokodyle" na wadze by się ucieszyli wypisując mandat za "nadbagaż". I to dość spory bo 395kg + kierowca i 50 kg makulatury POS więcej niż dopuszczalne w Kangoo ( nie pamiętam ile dokładnie ale chyba ładowność 730kg). + dodatkowo za przewożenie ładunku w przestrzeni pasażerskiej - czyt. tylne siedzenia po sufit wypchane piwem, bo kufer mieści coś kolo 67zgrz. Pytanie czemu na siedzenia...? żeby nie pracować kolejne 2h dłużej i nie jechać 3 razy na hurt. - powrót na rynek 40km - ok 1h i tak często 2x dziennie. Czyli za darmo pracujemy w HM ok 2godz do nawet 5godz na Dzień. Co sprytniejsi Ściemniają ankiety w czasie wycieczki do hurtu. co jest uzasadnione bo mają płacone za 8h pracy a właściciele i kierownicy PSD chcą Cię obedrzeć ze skóry żywcem przez tel bo przez tydzień uzbierali 20zgrz piwa w kapslach.

Były

Ale o czym my mówimy.. .. przepraszam no sam byłem ph w cp ale po zmianach które firma wprowadziła byłem/jestescie wypełniaczem ankiet. Jak mozna ustalać w który dzień jechać do klienta tylko przez pryzmat km. Exel nie wie kiedy sklep robi zamówienia. Po zmianach jechałem do sklepu x w dniu dostawy bo sklep robi zamówienia we wtorek z dostawą na środę a firma każe jechać w środę albo w czw. W firmie gdzie teraz pracuje sam ustalam którego dnia ja jade. Nikt nie patrzy ile przejechałem km i ile paliwa samochód wypalil bo ja jadę sprzedać a nie zrobić ankiety. Wypełnienie ankiet zajmuje 60 sek. Nie muszę wysyłać durnych SMS ile sprzedałem, ile ekspozycji, czy ile razy siku zrobiłem. Firma ma dane sprzedażowe i z tego jestem rozliczany. Wspólne prace z centralą są to prace które mają mnie wspierać a nie punktować i obniżać moje oceny. Tak jak wyżej kolega pisał dzwonia tylko klienci a zamówienia wysłałam @ i to w godzinach pracy a nie o 20.....

Julek

Większość opinii jakie tu widzę to wypowiedzi PH. A powie ktoś jak wygląda praca w biurze, np. w Działach Technologicznych?

Berger

Zagłoba
@Berger

Jak wiesz Firma CP w obszarze/regionie X jest zupełnie inną firmą w obszarze/regionie Y . Wszystko zależy gdzie kto był i jakiego ma/miał przełożonego 1 i kolejnego szczebla .

juhsdfdiofvnslk
@Berger

"... Berger 2017-06-21 23:06 Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać coś pozytywnego.? Może ktoś podpadł i teraz robi odwet na forum. Jestem byłem pracownikiem i nie było tak źle . ..." można było coś powiedzieć pozytywnego przed wprowadzeniem rządów Pepsi. my przed ich władaniem kreowaliśmy firmę i byliśmy inicjatorami promocji lokalnych z tendencyjnym wzrostem rocznym, bo wiedzieliśmy czego potrzebuje nasz rynek lokalny, a nie tak jak w tej chwili ludzie którzy siedzą w biurze i widza rynek w Cyferkach. Nie widza działań i nie reagują tak szybko na kroki konkurencji, ceny, marże jaką daje konkurencja, promocję w C&C i dyskontach. Teraz to tylko jedź i klep ankiety, wymieniaj kapsle a na resztę i tak Ci czasu zbraknie. każdy ma coś za kołnierzykiem i nawet ja nie jestem ideałem, ale jak się chce kogoś udupić to szybko wygrzebie się jakieś brakujące SKU (uwaga było 31 na tą chwilę a brakuje w sklepie 1-4 sku, bo nie ma ich na hurcie), czy Expo które się sprzedało i już nie stoi. Podpiszą papierek z personelem sklepu (nie z kierowniczką) że czegoś brakuje żeby była podkładka na PH. a to jeszcze że Fifo za dużo wyklepane, ale za długi z lata nikt Ci nie pomoże żeby oddać bo w lato się Nic nie terminuje! PODOBNO. Podobnie z Fifo które KOS obcina (przez 2 miesiące) PH którzy go rzetelnie wypełnili żeby dać tym którzy tego nie zrobili. O i najważniejsze - zapomniało mu się te piwo oddać, co powoduje że: cytuje ..."musicie sobie radzić sami..." - to sobie próbowaliśmy poradzić. "... fan 2017-06-22 19:20 @ihgkytdmhjk - 2017-06-21 22:21 co bierzesz? tez chce ???? ..." Nie muszę nic brać bo wszystko mam nagrane na dyktafonie i nie muszę mieć do tego świadków Carlsbergowy Jełopie. Na tą chwilę nie chce mi się z wami po sądach ciągać, ale tak powinienem zrobić. I na pewno byłby ten wyrok za mobbing z tymi nagraniami. Prawda? Nagrania Jak: pewien wspaniały RMS na pierwszym spotkaniu w OS rzuca mięsem i straszy PH mówiąc ...." koniec (usunięte przez administratora) jak było za X KOSa , kto nie wyrobi przez 3 miesiące planu z tym się szybko pożegnam...." Lub jak KOSa który wręczając papier poprawy wyników stwierdza, że to na polecenie RMS bo się na Ciebie uwziął. Lub kolejne wręczenie przez KOSa z tym, że tym razem Planu Poprawy Wyników mimo, że wszystko było poprawione w rynku i nikt nie pojechał tego sprawdzić - bo po co. . Po czym przyszedł nowy rok i zmiany ogromne w OS i w Polsce. Mi trafiło 90% nowego rynku który nie był za dobrze zrobiony (nie mowie tu o wszystkich PSD). Co ciekawe plan Poprawy Wyników dalej działał mimo że to nie był mój rynek i pozostał z Dużymi długami i lichą dostępnością - to był dobry moment żeby to wykorzystać. Lub kolejny raz na ocenie Rocznej mimo, że PH miał najlepsze wyniki w OS (oprócz listopada i 1poł grudnia) i wygrał 4 miesięczny konkurs MISTRZOWIE SEZONU z piątym wynikiem w Kraju to ocenia się go na 1 bo cytuję ..." pewne rzeczy nie powinny się wydarzyć "... (jakie wydarzyć? to zachowam dla siebie) - zainteresowany wie o kim i o czym mowa. Po czym była wizyta Dyrektora krajowego który był zadowolony z mojej pracy i dostępności którą widział - taki był FeedBack po wspólnej pracy- co przekazał dalej to nie wiem (nic nie notował ani nie robił fotek) . Jedyne co, to nie miałem przy sobie aktualnego WPP wydrukowanego. - I tu kolejna mini uwaga. Czemu tego wymagacie skoro pracujemy na prywatnych Laptopach i Drukarkach. Jak mamy to mieć przy sobie to proszę nam to wręczać. Czemu mamy zużywać prywatny sprzęt na służbowe potrzeby. Jak wymagacie raportowania tabelek w Excelu to sorry ale na telefonie nie da się tego zrobić. pozdrawiam Zainteresowani wiedzą kto jest autorem tego wpisu nie muszę się przedstawiać. A pozostałym PH radzę szukać normalnej spokojnej roboty - Powodzenia.

kolejny zwolniony
@juhsdfdiofvnslk

zgadzam się z Tobą

Bartek

Słyszałem , że firma potrzebuje przedstawiciela handlowego i bardzo by mi to pasowało. Chciałbym wcześniej dowiedzieć się coś więcej o firmie? Gdyby ktoś mógł napisać jaka jest atmosfera ? Czy firma organizuje spotkania integracyjne? Może cos jeszcze się dowiem?

qwerty
@Bartek

Raz na dwa miesiące masz dwudniowe gadanie o niczym. Na ogół jest to piątek wiec prywatny weekend zaczynasz od 22giej jak wrócisz z zadupia bez zasięgu.

qwerty
@Bartek

M

Trochę poza tematem. Potrzebuję sprawozdania finansowe carlsberga za 3 lata wstecz. Wie ktoś przypadkiem gdzie mogę szukać informacji tego typu

Koleś

Mam zamiar aplikować na przedstawiciela handlowego. Słyszałem wiele dobrego o firmie ale zawsze dobrze jest dopytać o więcej informacji bezpośrednio od pracowników. Czy firma ma jakieś wymagania od kandydata ? Jakim wyposażeniem dysponuje ph? Może coś więcej?

@Koleś

Oj Koles. Pehol dostaję dostawcze auto, telefon, aplikacje do pracy i to wzyztsko. Jak masz duże dosw to będziesz mądrzejszy od szefa swojego. Wiele to Ty musisz dam firmie. Dostaniesz też długi na sklapch po koledze który przed Tobą pracował albo jeszcze wcześniej. Musisz mieć wiele kompetencji aby sobie radzić samemu. Samplingu dostaniesz kilka CSS. A po jakimś czasie dostaniesz Jeszce garba od jeżdżenia nie wygodnym kangurem i układania piwa w lodowkach. Pozdrawiam trolla z izeckiej, przepraszam z krakowiakow.

@Koleś

Też Pehowiec

Zgodzę się z kolegami i koleżankami którymi udało się odejść i zobaczyć jak się pracuje i jak jesteśmy traktowani w innych firmach. Raczysko Bałwan i Golonko rozwalił system który był długo dobry i się sprawdzał. Nie pracuje już trochę i od samego początku odpoczolem od codziennych SMS choć wszystko się raportowalo w systemie Ale nie trzeba było wszytko w SMS powtarzać. Nie muszę 1 tydzień przed wizytacja malować sklepów jak w CP, ciągle macie wizytacje gdzie 10 PH maluje 15 sklepów???????????? Tak stres jest w każdej corpo i jest przenoszony na PH ale to co tu się działo i dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. A jeśli chodzi o zarobki to śmiech na sali ok 2.7 na rękę plus premie których ciężko zrobić średnio 3 z premią gdzie w dużych miastach to nie za wiele aby się utrzymać, 24 wizyty, merchowanie w lodoekach/półkach ciekawe jak zrobić wizytę handlową w 18 min i zrobić wyczepiste zamówienie do hurtowni z której liczy się spa. Mieszko mój koleszko też miał zmienić aby lepiej sie pracowalo Ale jak to u polityków tak samo.....obiecanki cacanki. Pozdrawiam z wakacji :)

ihgkytdmhjk
@Też Pehowiec

Mieszko o którym wspomniałeś to strasznie dwulicowy, niesłowny człowiek, który problemy najniższego szczebla czyści rękami RMS i KOS. Ja już jestem poza korpo i strasznie się z tego cieszę. - Nie mam planów sprzedażowych, a już po 1 miesiącu zrobiłem najlepszy wynik w nowej firmie. - brak wymiany kapsli i poterminów (mimo że terminy istnieją) - brak raportowania jakiegokolwiek NIC! ! ! - przed urlopem dzwoni do mnie dyrektor krajowy (najwyżej postawiony człowiek w Polsce) i życzy udanego urlopu oraz gratuluje za najlepszy wynik w firmie. Wierzcie mi że lepszy świat istnieje poza carlsbergiem. Obecnie mam do 5 wizyt dziennie, sam planuję sobie pracę. Nikt nie dzwoni, nikt nie pisze no chyba że klienci mailowo przesyłają zamówienia. Cisza i Spokój. Kasa - powiem tak Każda mierna i najlepsza KOSina z CP chciałaby tyle zarabiać. HWD-CP

fan
@ihgkytdmhjk

co bierzesz? tez chce ????

Benek

Mam zamiar aplikować do Carlsberg Polska na przedstawiciela handlowego bo słyszałam sporo dobrego. Trochę jestem zaskoczony niektórymi wpisami i nie wiem co sądzić. Może coś dodacie jak się pracuje, jacy ludzie pracują?

qq
@Benek

"słyszałam" a potem "jestem zaskoczony".... podnieście trochę poziom :)

Hanna

@Berger to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Na jakim stanowisku/w jakim dziale konkretnie pracujesz? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Co przede wszystkim cenisz sobie w pracy? Z czego jesteś zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska